9 fikirde oturma odası için oda bölücü

ayırıcı-parça-duvara dövme demir içeren orijinal-gerekçesiyle
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 1/9


Geniş oturma odanızda sınırlandırılmış alanlar yaratın misyon imkansız görünüyor mu? Umutsuzluğa kapılmayın, çünkü oturma odanızı yeniden düzenleyebilmeniz için 9 çok orijinal püf noktası sunacak olan makalemiz sayesinde, oturma odasını hızlı bir şekilde iki ayrı odaya dönüştürebilirsiniz. Sır, elbette ki, oda bölücü Bu, mekanı bölümlemeden iç mekanınızı yeniden yapılandırmanıza yardımcı olacak. Burada, ultra yüksek modaya uygun bir görünümle oturma odanızdan kurtulmak için geniş bir yelpazede akıllı çözümler bulacaksınız: geri dönüştürülmüş alan ayırıcı mobilyalar, dövme demir duvar, bambu çubuk bölme, duvar rafları, modüler kitaplık, mutfak dolapları, Karartma perdeleri ve çok fonksiyonlu TV standı ... Haydi, iç dekorunuza özgünlük katacak en güzel oda bölücülerin keşfine gidelim!

Yaşam alanını yeniden yapılandırmak için parça ayırıcı - favorilerimizi keşfedin

ayırıcı-parça-duvara çıkarılabilir ahşap katı koltuk
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 9/2

Modern mutfağa da ev sahipliği yapacak olan kocaman modern oturma odanızı iki ayrı oda yapmak ister misiniz? Yani, hem orijinal hem de sanatsal bir oda ayırıcıyı tercih edin! Bunun için sizi aşağıdaki resim galerimizi incelemeye davet ediyoruz. Pratik fikirlerimizden birini kopyalayıp, atmosferi boğmadan veya atmosfere eklemeden mekânı yeniden düzenlemenizi öneririz.

Yaşam alanını daha iyi yeniden düzenlemek için parça ayırıcı - akıllı ipuçlarımızı keşfedin!

oda bölme rafları-duvar resimleri-katı-ahşap-kanepe
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 3/9

Sizi tanıtmaya karar verdiğimiz ilk oda bölücü, şık bir tarzda döşenmiş modern bir iç mekana sığacak. Tamamen geometrik simetriye sarılmış masif ahşaptan yapılmış metal bir bölme. Modern oturma odasını geliştirmek için ideal olan bu orijinal bölüm, yerini klasik bir iç mekanda kolayca bulabilir.

Özel bir oda bölücü oluşturmak için geri kazanılmış mobilyaları kullanın!

ayırıcı odalı eski-windows-geri dönüşümlü ahşap-mutfak-beyaz
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 4/9


Önerdiğimiz ikinci oda bölücü, çöp kutusuna asla bir şey atmamamanızın iyi bir kanıtıdır! Bazı eski pencereler, boşluk ayırıcısında geri dönüştürülmüş. Onlara ikinci bir yaşam vermek için, şık bir dekora veya şık bir dekorasyona sahip olacaksınız.

Bir oda bölücü gibi davranan saklama dolabı - oturma odasını tıkayan akıllı bir çözüm

mobilya-mutfak-alçak-masa-yemek odası bölücü
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 5/9

Sponsorlu Bağlantılar

Oda bölücü gibi davranacak güzel bir masif ahşap dolabı ne dersiniz? Evet, mobilyalarınızı pencerenin yanına veya oturma odasının ortasına kurmak yerine, özgünlükten yoksun ve zeminde yerden tasarruf edecek akıllı bir çözüm sunuyoruz!

Duvar kitaplığı, hem pratik hem de işlevsel olan bir oda bölücü gibi davranabilir.

kütüphane-duvar-ada-orta-oda bölücü
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 6/9


Ev dekor dergilerinin çoğunda sunulan klasik çözümlerden hiç biri olmazsa olmaz: bir oda bölücü olarak modüler kütüphane. Büyük bir kitaplık yerleştirmek için yer olmaması nedeniyle, masif ahşap duvar raflarından yapılmış bir bölme duvarı eklemeyi düşünebilirsiniz. Bu zekice, değil mi?

Parlaklığı kaybetmeden alanı ayırmak için karartma perdesi!

ayırıcı-yarı perde karartma-parke-katı
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 7/9


Gerekirse kolayca çıkarabileceğiniz bir oda bölücü düzeltmek ister misiniz? Peki, orijinal desenlerle süslenmiş oldukça karartma perdeden daha iyi olan nedir? Özgürlük ve akışkanlık duygusu yaratmak için, yukarıdaki örnekte olduğu gibi yarı saydam bir model almaktan çekinmeyin.

Depolama alanını çok yönlü bir oda bölücüye dönüştürün!

ayırıcı parça kabine uzaktan ahşap boş-ayırma
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 9/8

1

Kar beyazına boyanmış ahşap raflardan oluşan oda bölücü tarafından vurgulanan fonksiyonel düzeniyle bizi baştan çıkaran bu güzel ve rahat salonun cazibesine kapılmayın. Doğal taş duvar kaplamasına yansıyan doğal dekor ile zenginleştirilmiş samimi bir atmosfer.

Egzotik ağaçtan yapılmış parça ayırıcı doğal bir atmosfer yaratır!

ayırıcı parçalı çubukları, bambu-atmosferi-tür
9 orijinal fikirdeki oturma odası için oda bölücü | İç Mekan Tasarımı | 9/9

Tropikal bir atmosfer ve egzotik bir dekor yaratmak için, bambu saplarında veya tropiklerin romantik tarafını çağrıştıran diğer ağaç türlerinde bir oda bölücüsü seçmenizi öneririz!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =

Back to top