Snadná make-up zombie – výjimečná a rychlá práce

make-up-zombie-Easy-woman-tutorial-halloween
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 1/10


Halloween se blíží a hledáte k makeup nápady, které se snadno dělají? Pro nás ženy, je vždy trochu obtížné vybrat make-up, chceme být zvláštní a výjimečné. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo ne, tento jednoduchý zombie makeup tutorial je velmi jednoduchý a rychlý. Vzhled zombie je obyčejný, ale ukážeme vám, jak vytvořit originální make-up. Budete také nabízet další nápady ve videích.

Snadné make-up zombie - výjimečný výukový program

make-up-zombie-Easy-žena-materiál-halloween
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 2/10

Nejprve vám doporučujeme vyčistit obličej čisticím prostředkem, abyste odstranili kožní mazu. Poté je nejlepší aplikovat svůj oblíbený zvlhčovač, který bude sloužit jako perfektní základna pro váš make-up. Nejlepším způsobem je, aby vaše vlasy uklidily. Vyberte základnu, která je lehčí než vaše přirozená pleť. Přidejte malý šedý krém (například v podkladu a ve šedém očním stínu), abyste získali perfektně autentický mrtvý vzduch, jako je ten, který je uveden na fotografii výše. Aplikujte látku po celé tváři, včetně očí, rtů a oblasti okolo krku. Potom aplikujte nějaký průsvitný prášek pro fixaci make-upu.

make-up-zombie-Easy-tutorial-nevěsta žena-halloween
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 3/10

Potom začneme obočí. Použijte hnědou tužku obočí. Je upřednostňováno, aby obočí byly v pořádku, poznamenat fotografii výše. Někdy jemné obočí může vypadat starší. Tento efekt je perfektní pro tento make-up, protože vytváří požadovaný mrtvý vzhled. Jednoduše se doporučujete, abyste sledovali řadu obočí. Pokud chcete, můžete použít tmavší barvu.

make-up-snadno zombie halloween-zařízení
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 4/10


Potom použijte šedý oční stín pomocí make-up štětce. Tímto způsobem získáme obrysy mrtvoly. Šedá pleť se aplikuje pod lícní kosti, po obou stranách chrámů a nosu, kolem očí, kolem obrysů krku a řádek čelisti. Můžete vidět fotky výše. Smíchejte šedou pleť s černou barvou a aplikujte látku na stejné plochy náhodným způsobem, abyste vyzdvihli zlověstný vzhled. Dejte černou s malým štětcem na rty, jak je ukázáno na posledním obrázku výše.

make-up-snadno zombie halloween-žena-nevěsta-tutorial
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 5/10

Sponzorované odkazy

Ohněte oči černým tužcem (viz obrázky výše), abyste získali vzhled nemrtvých. Použijte červenou barvu u očí, abyste byli unavení, nemocní a nemocní. Podobně můžete použít červenou tužku. To zvýší vykreslení. Nakonec použijte řasenku chaoticky.

1

make-up-zombie-Easy-tutorial-halloween-zařízení
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 6/10


Nejzajímavější součástí jednoduchého zombie makeup tutorial je ten, který ukazuje, jak vytvořit "zombie jíst pokožku". K dosažení tohoto strašlivého účinku se používá tekutý latex. Je to skvělé, protože máte svobodu volby tvaru a velikosti jizev zombie. Můžete je umístit všude: na čele, tváře, bradu apod. Po 20 vteřinách můžete jednoduše odlupovat látku, abyste dostali kůži hněděnou. Na latex použijte červenou barvu. Takhle rány vypadají nakažená. Váš převlek Halloween je téměř připraven!

make-up-snadno zombie halloween-žena-tutorial-zařízení
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 7/10


Chcete-li dokončit vzhled, musíte přidat krev. Nejprve aplikujte červenou tužku na rty a pak trochu rtěnku, jemně ji promíchejte, jak je uvedeno na obrázku výše. Vypadáš jako zombie, která právě jedla! Můžete také použít šedé na rty. Konečně končíme falešnou krví. Můžete si je koupit v převlečených obchodech nebo lépe míchat sami sebe tím, že se podíváte na falešné krve domácí spojení. Použijte ji na oblasti, které upřednostňujete. Vidíte, že tento jednoduchý make-up zombie se rychle provádí a nevyžaduje mnoho úsilí.

make-up-snadno zombie halloween-příruby-look-dokončena
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 8/10

Maskování je krok, který není zcela závazný, je na vás, abyste si vybrali. Pokud chcete být ještě "zombie nevěsty" ještě lepší. Je velmi jednoduché pronajmout takový převlek. Můžete vybrat mnoho stylů. Tímto způsobem bude váš snadný zombie makeup opravdu hotový!

Další nápady a tipy pro snadné make-up zombie

Abychom vám mohli lépe pomoci, rádi bychom vám nabídli opravdu skvělé nápady. Výše uvedené video je zcela v duchu Halloweenu. Buďte opatrní na začátku videa, je to děsivé! Poradenství dívky je užitečné a bude vás inspirovat k vytvoření dokonalého vzhledu zombie. Je velmi snadné dodržovat pokyny.

make-up-snadno zombie halloween-žena

Doporučujeme používat netoxické výrobky, aby nedošlo k poškození pokožky. Tady je spíš falešná krev. Před aplikací latexu na tvář proveďte test na alergie. Vložte malé množství na citlivou oblast a počkejte až 20 minut. Pokud se nic nestane, pokračujte. Opravdu dělejte to samé s ostatními kosmetickými výrobky. Chcete-li uspět na vzhled nemrtvého, který by hoden jména, budete nosit děsivé kontaktní čočky.

make-up-zombie-Easy-woman-look-death
Easy zombie makeup - výjimečný a rychlý výukový tutoriál Halloween party | 10/10

Latex se snadno odstraňuje teplou látkou, protože ho teplo změkne. Další myšlenkou je vytvoření gangrenového efektu. Oves smíchaný s latexem bude zapotřebí. Pak se do vybrané oblasti aplikuje barva na tělo. Můžete také vybrat oční stín nebo přidat červenou barvu.

Zde je další skvělé video pro snadné make-up zombie. Zjistili jste, že v obou videích dívky nosí čočky. To posiluje vzhled zombie. Mohou být zakoupeny v obchodech s kostýmy. Tato dívka také dává hodně rad a vysvětlení, takže jste dobře vybaveni!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 + = 58

Back to top