Ľahká zombie makeup – výnimočná a rýchla práca

make-up-zombie-Easy-woman-tutorial-halloween
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 1/10


Halloween sa blíži a hľadáte make-up nápady, ktoré sa ľahko robiť? Pre nás ženy, je vždy trochu ťažké vybrať make-up, chceme byť výnimočné a výnimočné. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo nie, tento jednoduchý zombie makeup tutorial je veľmi jednoduchý a rýchly na vykonanie. Vzhľad zombie je bežný, ale ukážeme vám, ako vytvoriť originálny make-up. Budete mať aj iné nápady vo videách.

Jednoduchá make-up zombie - výnimočný tutoriál

make-up-zombie-Easy-žena-materiál-halloween
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 2/10

Najprv vám odporúčame, aby ste čistiť tvár čistiacim prostriedkom, aby ste odstránili kožu z kožného mazu. Potom je najlepšie použiť svoj obľúbený zvlhčovač, ktorý bude slúžiť ako dokonalá základňa pre váš make-up. Najlepšie je zviazať vlasy, aby ste vyčistili tvár. Vyberte si nadáciu, ktorá je ľahšia ako vaša prirodzená pleť. Pridajte malý šedý krém (napríklad v podklade a na šedom šedom oči), aby ste získali perfektne autentický mŕtvy vzduch, ako je to znázornené na fotografii vyššie. Aplikujte látku celú tvár vrátane očí, pier a oblasti okolo krku. Potom aplikujte nejaký priesvitný prášok na fixáciu make-upu.

make-up-zombie-Easy-tutorial-nevesta žena-halloween
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 3/10

Potom začneme obočie. Použite hnedú ceruzku na obočie. Je lepšie, aby obočie boli v poriadku, pozrite si fotografiu vyššie. Niekedy jemné obočie môže vyzerať staršie. Tento efekt je ideálny pre tento make-up, pretože vytvára požadovaný mŕtvy vzhľad. Jednoducho sa odporúča, aby ste sledovali línie obočia. Ak chcete, môžete použiť tmavšiu farbu.

make-up-ľahko zombie halloween-zariadenia
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 4/10


Potom použite šedé očné tiene pomocou make-up kefy. Týmto spôsobom získajú kontúry mŕtvoly. Šedá pleť sa aplikuje pod lícne kosti, na oboch stranách chrámov a nosa, okolo očí, okolo obrysov krku a líniu čeľuste. Môžete vidieť fotografie vyššie. Zmiešajte sivú pleť čiernym a naneste látku na rovnaké miesta náhodným spôsobom, aby ste zdôraznili zlovestný vzhľad. Dajte čierne malou kefkou na pery, ako je znázornené na poslednom obrázku vyššie.

make-up-ľahko zombie halloween-žena-nevesta-tutorial
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 5/10

Sponzorované odkazy

Ohnite oči čiernou ceruzkou (pozri obrázky vyššie), aby ste získali nemŕtvy vzhľad. Použite červené oči, aby ste boli unavení, chorí a chorí. Podobne môžete použiť červenú ceruzku. To zvýši vykresľovanie. Nakoniec naneste chaoticky riasenku.

1

make-up-zombie-Easy-tutorial-halloween-zariadenia
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 6/10


Najzaujímavejšou súčasťou ľahkého zombie makeup tutorial je ten, ktorý dokazuje, ako vytvoriť "zombie zožranú pokožku". Na dosiahnutie tohto strašného účinku sa používa tekutý latex. Je to skvelé, pretože máte slobodu vybrať si tvar a veľkosť zombie jaziev. Môžete ich umiestniť všade: na čelo, tváre, bradu atď. O 20 sekúnd neskôr môžete jednoducho odlupovať látku, aby sa koža dotkla. Na latex sa aplikuje červená farba. Takto sa rany vyzerajú nakazené. Váš prevod Halloween je takmer pripravený!

make-up-ľahko zombie halloween-žena-tutorial-zariadenia
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 7/10


Ak chcete dokončiť vzhľad, musíte pridať krv. Najskôr aplikujte červenú ceruzku na pery a potom trochu rúž, jemne ju zmiešajte, ako je znázornené na fotografii vyššie. Vyzeráš ako zombie, ktorá práve jedla! Na pery môžete tiež použiť šedú farbu. Nakoniec skončíme falošnou krvou. Môžete si ho kúpiť v obchode prestrojení alebo lepšie zmiešať sami tým, že sa pozriete na falošnú krvnú domácu linku. Použite ho na oblasti, ktoré uprednostňujete. Vidíte, že tento jednoduchý make-up zombie je rýchly a nevyžaduje veľké úsilie.

make-up-ľahko zombie halloween-príruby-look-dokončená
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 8/10

Zakrytie je krok, ktorý nie je úplne záväzný, je na vás, aby ste si vybrali. Ak chcete byť "zombie nevesta" ešte lepšie. Je veľmi jednoduché prenajať takýto prestroj. Môžete si vybrať mnoho štýlov. Týmto spôsobom bude váš ľahký make-up zombie naozaj hotový!

Iné nápady a tipy pre jednoduché make-up zombie

Aby sme vám mohli lepšie pomôcť, radi Vám ponúkame niekoľko skvelých nápadov. Vyššie uvedené video je úplne v duchu Halloweenu. Buďte opatrní na začiatku videa, je to strašidelné! Poradenstvo poskytnuté dievčaťom je užitočné a bude vás inšpirovať k vytvoreniu perfektného vzhľadu zombie. Je veľmi jednoduché dodržiavať pokyny.

make-up-ľahko zombie halloween-žena

Odporúčame vám používať netoxické výrobky, aby nedošlo k poškodeniu pokožky. Tu je to viac o falošnej krvi. Pred aplikáciou latexu na tvár urobte test na alergiu. Vložte malé množstvo na citlivú oblasť a počkajte až 20 minút. Ak sa nič nestane, pokračujte. Skutočne to isté platí aj pre iné kozmetické výrobky. Ak chcete uspieť na nemŕtvych vzhľad hodný mena, budete nosiť desivé kontaktné šošovky.

make-up-zombie-Easy-woman-look-death
Easy zombie makeup - výnimočné a rýchle hry Halloween strana | 10/10

Latex sa ľahko odstráni teplou handričkou, pretože jej teplo zmäkne. Ďalšou myšlienkou je vytvorenie gangrénového efektu. Oves zmiešaný s latexom bude potrebný. Potom sa do vybranej oblasti aplikuje farba na telo. Môžete tiež vybrať očné tiene alebo pridať červený nádych.

Tu je ďalšie skvelé video pre ľahké make-up zombie. Zistili ste, že v oboch videách dievčatá nosia šošovky. To posilňuje vzhľad zombie. Môžu byť zakúpené v kostýmoch. Táto dievčina dáva aj veľa rád a vysvetlení, takže ste dobre vybavení!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − = 80

Back to top