Halloween žena make-up 2016 v 35 originálních nápadů

make-up-halloween-žena-2016-idea inovativní kulhavka-header smrt
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 1/37


Halloween je pravděpodobně jedna z nejpozoruhodnějších osobností roku. Proto je výběr uměleckého převleku velmi důležitým prvkem pro strávení nezapomenutelného večera. A aby se tento den stal výjimečným momentem, vyzýváme vás, abyste dnes začali přípravy. Chcete-li být hvězdou večírku, zveme vás k objevení našich 35 nápadů make-up Halloween žena 2016! Prohlédněte si naši galerii fotografií, abyste vás inspirovali originálními návrhy, které mohou sloužit jako orientační bod pro začátek vaší metamorfózy. Ať je vaše volba jakákoliv, všechny vaše přání budou zodpovězeny za okamžik!

Halloween make-up 2016 žena na pinball váš doprovod!

make-up-halloween-žena-vampire-2016-bílo-černo-idea
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 2/37

Chceš se stát upírem pro party z 31. října? Nechcete investovat do drahého kostýmu? Takže Deavita vás nabádá k tomu, abyste šli na složité řešení: použijte stejný kostým od minulého roku a kombinujte jej s make-upm Halloween 2016! Takže s minimálním rozpočtem, přijmete nový vzhled velmi originální, který dá vaši boky vašim sousedům.

Halloween make-up 2016 žena a make up umělecké v 35 inspirativní obrázky!

make-up-halloween-žena-2016-sabaji-Jean-Louis-parade
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 3/37

Hledáte nápad make-upu z Halloweenu, který z vás udělá bohyně? Deavita naznačuje, že považujete dramatický i dramatický make-up inspirovaný velkými díly kinematografického umění. Nic takového jako intenzivní oční make-up a krásné oblečení, které s sebou nese!

35 kreativních a moderních nápadů pro Halloween make-up

Halloweenové kostýmy a make-up od Catherine Falcon - 33 nápadů!

61 Halloween kostýmní nápady, make-up a účesy

Vyrobte si rafinovanou make-up, abyste se přestěhovali do Black Swan!

make-up-halloween-žena-2016-tutorial-original-eyes-šaty
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 4/37


Tak je tomu v případě Halloweenské make-up ženy, kterou vidíte na obrázku výše: krásná transformace do hvězdné tanečnice. Co je lepší než maskovat jako černá labuť, jako je ten slavného amerického filmu "Black Swan". Aby vám pomohl dostat se na kůži slavné černých labutí, Deavita vás zve k dobrému pohledu na níže uvedené obrázky.

Halloween žena make-up 2016 na Nathalie Portman

1

make-up-Halloween žena-eyes-2016-black-black-swan
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 5/37

Sponzorované odkazy

Making Halloween make-up žena 2016 není vždy snadné. Pokud máte potíže s reprodukováním kroků uvedených níže, neváhejte a zjednodušte svůj život pomocí obvyklých produktů, abyste nakreslili lehčí make-up. Dokončete konečný vzhled s mírně přehnanými falešnými řasami a budete se okouzlit.

Podívejte se na náš jednoduchý návod, jak se stát nádhernou černou labutí!

make-up-halloween-žena-2016-black-swan-snadný návod, jak
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 6/37


Chcete-li dosáhnout Halloween femme fatale makeup u Nathalie Portman, musíte se pokusit uvědomit si zlou stránku černé labuce zastoupené ve filmu. Pro ještě autentičtější vzhled se můžete také inspirovat operní make-up. Stručně řečeno, váš make-up by měl být stejně dramatický jako ten nejkrásnějších operních zpěváků.

Halloween žena make-up 2016 pro všechny dámy, kteří chtějí nosit sofistikovaný vzhled!

make-up-halloween-žena-2016-labutí jezero originál
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 7/37


Než se pusti do realizace této Halloween make-up 2016 ženy, chceme objasnit, že zlověstný aspekt černých labutí bude vyžadovat několik hodin tvrdé práce. Na rozdíl od bílého labuť, více andělského a zejména nevinného, ​​"Black Swan" je 100 krát tmavší a dramatičtější. Ale ke každému jeho stylu a jeho jedinečné interpretaci!

Neformální účes pro dokončení make-upu Halloweenových žen 2016

make-up-halloween-žena-2016-inovativní-nápady-účes
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 8/37

Chcete-li získat pleť kadernou, nic komplikovaného: použijte velmi lehký podklad nebo bílý prášek tím, že na čelo a lícní kosti výrazně zvýrazněte popel. Vzhledem k dramatickému vzhledu existuje několik způsobů, jak postupovat, ale silné černé obrysy patří k nejjednodušším strategiím, které je třeba přijmout.

Nezapomeňte na svůj makeup doplnit pěknou čelenkou zdobenou průsvitnými kamienkami!

make-up-halloween-žena-2016-účes-original-bun
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 9/37

Nezapomeňte, že klíčem je udělat make-up ženu Halloween hodnou jména: hrajte na kontrastu tak, aby vaše make-up bude působivější! Vzhled černých labutí je nepravděpodobný a ostrý. To je důvod, proč musíte aplikovat při vytváření make-up očí typu "kouřové oči". Reinterprette klasickou linií oční linky pro grafický make-up se silným obočím.

Hrajte s kontrasty pro ještě okouzlující efekt!

make-up-halloween-žena-2016-black-swan-make-eye-drama
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 10/37

Šetrně aplikujte vrstvu černého krémového gelu, který plně zakryje víčka a použije stříbrné pigmenty k vyplnění prázdných míst kolem chrámů. Pokud jste talentovaní, můžete použít černé oční stíny k tomu, abyste na víčka natáhli peří. A ještě víc divadelního efektu vám doporučujeme, abyste si kočičí oči natáhli k chrámům. Směs bílé a černé na tmavě modrém pozadí a vyberte odpovídající rtěnku!

Vyberte si originální klenot a zvětšujte svůj hvězdný tanečník!

make-up-halloween-žena-2016-fontána oko náhrdelník
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 11/37

Nezapomeňte se dostat do přírody Halloween make-up 2016 žena s klenotem víla víla: diadém pro komplikované buchty, ptáka peří pro romantické účesy nebo jiné ozdoby dle vašeho výběru. Dalším dobrým příkladem je zdobení vaší hlavy gotickou korunou zcela oblékanou černými kamínky. Toto příslušenství bude skvěle vycházet z temné strany špatné čarodějnice, zhoubné nevlastní matky, ďábelské princezny a tak dále.

Halloween make-up umělecká žena: udělat třpytivý make-up!

make-up-halloween-žena-2016-třpytivé-gold zip
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 12/37

Chtěli byste udělat okouzlující make-up Halloween ženy? V tomto případě doporučuje společnost Deavita vsadit se na to, aby se jako příklad uvedl výše. Chcete-li udělat třpytivý nebo "zip" make-up, zvolte stříbrné nebo zlaté červené a ozdobte si obličej tisícem šumivých flitrů! Samozřejmě, lepení zipu na kůži není povinným požadavkem, zvláště pokud nejste profesionální make-up artist.

Jak vytvořit Rainbow Snapchat?

make-up halloween žena 2016 rainbow-colored
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 13/37

Nahoře je nový trend udělat úspěšný jedinečný make-up Halloween: "Rainbow Snapchat" známý jako Snapchatův duhový filtr. Snadná tvorba tohoto druhu make-upu vyžaduje jen malou osobní námahu a následující vybavení: barevné make-up pro vytvoření duhy a bílé make-up, aby kreslil malé hvězdičky, které vidíte zde -Dessus. Nezapomeňte vizuálně zvětšit oči, abyste tuto zcela bláznivou grimasa pracovali. Bílá tužka, jak je znázorněna na obrázku výše, bude pro tento účel velmi užitečná.

Halloweenové nápady na make-up na velkých pódiích

make-up-halloween-žena-2016-nápady-červeno-růžové rty
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 14/37

Pokud nejste někdo strávit hodiny před zrcadlem dělat Halloween make-up žena zemřít za, ještě nezoufejte! Stačí jen vsadit na unikátní oko-lov prvku, jako je nápadný červený oční stín nebo hyper-oslnivý neon rtěnku. Dokončete zbytek s originálním příslušenstvím, které můžete nasadit na polovinu obličeje nebo nadměrné brýle, jak navrhuje fotografická koláž výše.

A co dvojitá tvář?

make-up-halloween-žena-2016-double-vision nápady
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 15/37

Chceš Halloween make-up žena, která naruší vizi lidí kolem sebe? Doporučujeme, abyste zkopírovali výše uvedený nápad tím, že uděláte dvojitý make up! Více než tradiční make-up Halloween, toto doplnění je naprosto znepokojující. Nakreslete oči po tvářích, abyste rozdělili obličej, ale také vizi každého, kdo bude překračovat cestu. Dělejte to stejně jako pro vaše obočí a ústa tím, že si na bradu vytahujete.

Halloween make-up žena sublimovat vaše rty!

make-up-halloween-žena-2016-louboutin kulhavka-art
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 16/37

Nenávidíte make-up příliš složité, které vyžadují silnou investici a obzvláště hodně času k dosažení? Takže doporučujeme, abyste se rozhodli pro make-up Halloween žena, která se snadno vytvoří. Nakreslete malý černý pavouk těsně za rohem a obdivujte odporné reakce vašich přátel. Krvavé ústa s trochou kečupu je další geniální myšlenka, která vás bude stát jen pár minut.

Halloween ženy make-up nápady pro všechny ty, kteří milují dramatické make up!

make-up-halloween-žena-2016-maska ​​benátském myšlenku
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 17/37

A co Halloween make-up žena bohatá na intenzivní barvy? Můžeme vám nabídnout mnohem lépe: make-up odmítl v odstínech odstínů od fialové až růžové. To vše, abyste odvrátili tvář s nějakou benátskou maskou! Buďme realističtí, přijmout červenou, purpurovou, vínovou a granátovou látkou, abyste vytvořili oči, není to přesně nápad, který budete chtít vyzkoušet během ostatních dnů v roce. Proč ji neužít 31. října?

Halloween make-up inspirovaný karikaturou "Pohřební svatby"

make-up-halloween-žena-2016-svatební smuteční
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 18/37

Podívejte se na výše uvedený obrázek, abyste zjistili původní návrh, který v posledních letech nepřestal zuřit. Jedná se o make-up ženu, která čerpá inspiraci z amerického animovaného filmu "Pohřební svatby" a konkrétněji její protagonistou - nešťastnou nevěstu. Kouzelným klíčovým klíčovým klíčem je přeměnit tvář na modrou masku s širokými otevřenými očima, nízkými řasami a jemnými, ale výraznými černými obočím. Pak uvolněte svou představivost, abyste získali zbytek dramatického vzhledu.

Halloween make-up žena "dia de los muertos"

make-up-halloween-žena-2016 head-dead-flower-cheveyx
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 19/37

Halloween make-up žena má obzvlášť zvláštní, že se každoročně znovu objevuje, aby nám představila obnovenou a vylepšenou verzi. A dokonce jde o nádherný make-up, který je uveden na obrázku výše. Není příliš obtížné podřídit se "kouzlu" make-upu "mexické lebky", známé také jako "calavera" nebo Santa Muerte.

Jak udělat úspěšnou mexickou lebku?

make-up-halloween-žena-2016 head-death-černo-bílo-červené
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 20/37

Abychom vám pomohli udělat make-up inspirovaný mexickým festivalem "dia de los muertos" (tj. Den mrtvých), připravili jsme malý vysvětlující tutoriál, který lze snadno kopírovat, stejně jako několik kvalitních obrázků nadřízený jako zdroj inspirativních myšlenek. Než se dostanete do práce, musíte nejprve připravit pokožku tím, že ji ochráníte zvlhčovacím prostředkem. Vyvarujte se mastných krémů, aby váš make-up Halloween v roce 2016 mohl dobře přilnout k pokožce a vydrží dlouhou dobu.

Halloween make-up 2016 žena a elegantní účes zdobí růžový květ

make-up-halloween-žena-2016 head-dead-flower-červeno-bílá
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 21/37

Nejprve použijte bílý makeup k úplnému pokrytí obličeje a nakreslete dva velké kroužky po objímkách oka jemným štětcem nebo tmavou tužkou. Potom vytvořte malé okvětní lístky kolem kruhů a zbarvíte je v šťastnějším odstínu vyplněním oběžných drah černým. Učinit opak je také možné, protože v tomto ohledu neexistují žádná příliš přísná pravidla.

Vytvořte exotické vzory pro dokončení makeup Halloween Woman 2016!

make-up-halloween-žena-2016 head-mrtvý mexické
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 22/37

Dalším krokem je ztlumení špičky nosu, aby napodobila chybějící chrupavku lebky. Zní to složitě, ale ve skutečnosti není, protože musíte jednoduše kreslit černé nebo tmavě výtok z nosu a jste připraveni. A konečně, dejte si více či méně zlý úsměv čerpáním zuby na rty v bílé tužkou nebo hrozné maminka se Kohl.

Tmavě fialová a intenzivní růžová pro vytvoření dechberoucí make up!

make-up-halloween-žena-2016-fialovo-bílý květ
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 23/37

Naplňte větší mezery (například na lících, čele a bradě) s stylizovanými květinovými vzory, arabesky, pavučiny a tak dále. Ale nakonec, nejste povinni respektovat náš návod na dopis, aby mohl úspěšně provést tuto ženu Halloween 2016. Můžete kreslit všechny důvody svého srdce: Etnický postavy, vícebarevný srdce, okvětní lístky exotické květiny apod. Pro ještě úžasnější vzhled doporučujeme mísit hlavní barvu s vícebarevným třpytem.

Halloween make-up žena 2016 je bohatá na jasné barvy a etnické vzory!

make-up-halloween-žena-2016 head-mrtvý mexické vícebarevný
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 24/37

Další tip na tip: nakreslete pavučina ve tvaru fanouška na čele s černou tužkou a přidejte drahokam, který chcete vložit, aby napodoboval rosou. Použijte stejnou tužku, abyste dokončili poslední zásahy vaší budoucí skeletu. Konečně, prostě musíte povrch líce a brady zpracovat rudou ruměnou a jemně poklepávat, aby bylo v těchto oblastech rovnoměrné vykreslení. Poté, co jste dokončili tento seminář make-upu pro ženy z roku Halloween 2016, vyzýváme vás, abyste dokončili svou metamorfózu tím, že jste popadli pár bílých čoček.

Staňte se skutečným zombie v mžiku oka!

make-up-halloween-žena-2016-zombie nápady
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 25/37

Hledáte ideu 2016 Halloween Women's Makeover, která vás bude vyděsit bez výjimky? Takže se rozhodněte pro make-up schopný vytvořit neuvěřitelnou optickou iluzi! Pokud vám chybí inspirace, doporučujeme vám, abyste se naučili, jak vytvořit šité ústa.

Halloween žena make-up 2016: šité ústa zdobené falešnými stehy

make-up halloween žena 2016 ústa-make-up-inovativní
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 26/37

Chcete-li tento typ make-up Halloween žena 2016, musíte poskytnout malé kousky nití, které musí být pak připojen k úst pomocí lepidla. Například lepidlo použité k připevnění falešných řas funguje dokonale. Nezapomeňte přidat dotek krevního červeného make-upu, abyste získali realističtější pohled na vaše umělecké stvoření.

Ústa se popadala ve 3D, aby vyděsila každého!

make-up-halloween-žena-2016-zombie-inovativní-nápady
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 27/37

Jste pokoušeni myšlenkou vytvořit šité ústa, ale chcete přijmout ženu make-upu Halloween ještě velkolepější. Chcete-li dělat opravdu děsivé make um, máme speciální návrh, který vás provede: překreslíme ústa, abyste získali 3D efekt!

Halloween make-up 3D žena s falešnou krev!

make-up-halloween-žena-2016-zombie-úst 3d
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 28/37

Ústa roztrhaná v 3D je pěkná alternativa k prošitému ústí, která byla uvedena výše. Tento makeup Halloween žena je ideální pro všechny obdivovatele hororových filmů. Více strašidelné než klasické make-up, to vám pomůže stát se skutečným zombie.

Pro líné, nabízíme snadnou a rychlou přípravu!

make-up-halloween-žena-2016-Motie-face a ústa
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 29/37

A pro všechny líné lidi, kteří zatím nechtějí navrhnout žádný z haloweenových make-upů, chceme vám nabídnout velmi jednoduchou make-up. Stačí, když se podíváte na obrázek výše, než se podíváte na realizaci kostry pokrývající pouze polovinu vašeho obličeje.

Transformujte se do Sněhurka s našimi chytrými tipy!

makeup halloween woman 2016 white-snow-ideas
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 30/37

Potřebujete další představu o make-upu pro ženy 2016? Přijměte vzhled jedné z vašich oblíbených hrdinů, abyste vypadali, že jste přímo z designéra Walt Disney. Vyměňte Belle dlouhé šaty z "Beauty and the Beast" pro převlek Snow White. Ale nezapomeňte, že není jedna z anti-hrdinů a musíte jí dát hrozný pohled, abyste zůstali v náladě strany.

Halloween romantická žena make-up nebo jak se stát Tinker Bell!

make-up-halloween-žena-2016-tinkerbell-original-idea
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 31/37

Pokud na druhou stranu jsou bezbožníci vůbec váš typ, existuje spousta geniálních alternativ. Hledáte originální výukový program, který by se stal kouzelnou vílou? Takže zastavte svůj výzkum, protože máme řešení vašeho problému: přeměňte se na Tinker Bell, který se stále nazývá Tinker Bell, díky našemu návodu níže.

Použijte oční stíny v třpytivé bílé a světle zelené barvě, abyste dokázali dokonalý vzhled!

make-up-halloween-žena-2016-tinkerbell-zeleno-růžové
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 32/37

Chcete-li vytvořit pohled na Tinker Bell, potřebujete paletu očních stínů vyrobenou z třpytivé bílé a světle zelené barvy. Použijte bílou barvu na celé oční víčko, aniž byste zapomněli šířit červenou barvu, abyste se mohli postarat o světle zelený odstín.

Halloween make-up žena 2016: roztomilá kočka se žlutou čočkou

make-up-halloween-žena-2016-kočičí oči-žluto-nápady
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 33/37

Aplikujte zelený oční stín na vnější okraj oka a nakreslete řadu černé oční linky na řasy. Udělej to samé pro nižší řasy tak, že sádáte na barevné oční linky, abyste získali jasně zelené oční stíny.

Linie černé oční linky a legrační kníry se staly opravdovou černou kočkou!

make-up-halloween-žena-2016-cat-sexy kulhavka fialová
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 34/37

Předposlední návrh Halloween make-up žena 2016 je vlastně velký musí neztratit, aby jeho malý efekt! Pokud toužíte na make-up, který je jak sexy a elegantní, můžete se zastavit v poměrně klasické, ale vždy originální volbě: přeměnit se na roztomilou kočku!

Zadejte kůži koťata, a to pouze na jednu noc!

make-up halloween žena 2016 zajíček-roztomilý-nápady
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 35/37

Tento make-up Halloween žena je velmi snadné dosáhnout: trochu trpělivosti a náznak kreativity bude stačit, aby se z vás do půvabné a půvabné malá kočka najednou! Důkaz s fotografií výše.

Jednoduchý nápad, ale realizovaný s velkou pozorností na detaily

make-up-Halloween žena-nápady-hrozný
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 36/37

Ventriloquist panenky jsou opravdu děsivé s očima široce otevřené

make-up-Halloween žena-nápady-snadno
Halloween žena make-up 2016 v 35 super originální nápady | Halloween party | 37/37

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 + = 35

Back to top