Halloween make-up: roztomilý nebo hrozný pro děti i dospělé!

kočička-halloween make-Marie-Aristochats
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 1/21


Kočka je považována za jeden z nejoblíbenějších kostýmů během Halloweenu nebo jiné kostýmní párty. Z různých důvodů jsou dívky a ženy obecně preferovány, ale nejenom. Ať je zábavný, strašlivý nebo provokativní, noční tvor je vždy působivý a s dobrým důvodem. Ale co je super speciální kočičí oblek bez správného make-upu, který jde ruku v ruce? V tomto článku vám poskytneme užitečné tipy, jak postupovat kočičí make-up vytvořit dokonalý karnevalový vzhled. Budeme je doprovázet několika fotografiemi, které ilustrují různé nápady "obličejové barvy" pro děti i pro dospělé. Po konzultaci s nimi se můžete pokoušet napodobit je na příští události, abyste vyvolali úsměvy na tvářích vašich přátel a sousedů, nebo jim udělejte husí nárazy!

Maximální potřebný materiál

hardware-makeup-chatu-Halloween-
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 2/21

Než začnete s realizací kočičího makeupu, musí logicky získat potřebné materiály. Pro děti doporučujeme vodou ředitelné barvy protože jsou super jednoduše odstranitelné, jakmile je konec strany. Kromě toho jsou akvarely cenově dostupné a poměrně snadno zvládnout i nováčci. Samozřejmě budete potřebovat také některé kartáče v různých velikostech a vlhké utěrky, abyste opravili své chyby.

make-up-chatu halloween-adult-tutorial
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 3/21

Některé navržené make-upy vyžadují také malou houbu, která snadno rozostří hranice mezi použitými barvami, vytváří barevné přechody a tak dále. Samozřejmě, že mezi těmi nejzkušenějšími můžete použít stejný účel, velkou běžnou štětec. Kdo chce, může také použít kamínky a třpyt, aby dokončili make-up a dosáhli okouzlujícího kotěte.

Dětský make-up - rychlé a jednoduché nápady pro absolutní nováčky

make-up-Chat-halloween-chlapci-girls
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 4/21


Dva nápady na make-up koček na fotografické koláži výše patří k nejzákladnějším možnostem. Jsou určeny pro netrpělivé chlapce a dívky, které jednoduše nemohou sedět pro více 2-3 minuty, stejně jako pro maminky a táty, kteří se necítí dostatečně jistý v jejich dovednostech make-upu. Pro malé chlapce stačí jen nos, knírky na obou lících a špičaté uši na čele, které můžete udělat i s černým tužcem nebo kohl. Pro dívky můžete také oči a rty zvýraznit tím, že aplikujete trochu rtěnky.

dívka-halloween kočka-černobílý make-up
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 5/21

1
Sponzorované odkazy

Zkušenější mohou vyzkoušet pravděpodobnější kočičí make-up, ale stejně snadné jako ten, který je uveden na obrázku výše. Nejprve se bílá barva aplikuje téměř na celou tvář. Pak jsou černé oblasti vymezeny níže uvedeným způsobem a vysledujeme kontury nosu a horního rtu.

makeup, Halloween-cat-girl-kroky
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 6/21


Nezapomeňte na tlamy a malé tečky na hlavě. Konečně jsou barvy mírně vybledlé vlhkou houbou a dolní okraj je růžově malovaný. To je ono! Tip: chcete-li tento kočičí make-up zdokonalit, přidejte a okřídlená čelenka trojúhelníkové černé a jste připraveni.

Hello Kitty cat makeup - nápady pro dívky

kočka-holka-halloween-hello-kitty make-up
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 7/21


Mnoho malých dívek miluje roztomilou postavu Hello Kitty a ráda se obléká jako Halloween koťátko. Dobrou zprávou je, že Hello Kitty kočka makeup a jeho vzhled obecně je super snadné napodobovat jakýmkoli růžovým šaty a malou barvou v typických barvách. Jak můžete hádat, rozhodli jsme se většinou o bílé a růžové barvě a pro kontury přidáme nádech žlutého pro nos a černé.

make-up-povídání-halloween-Hello-Kitty-dítě
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 8/21

Nejjednodušším a nejúčinnějším přístupem je vytvořit druh poloviny masky, která by zabírali horní část loulou tváře. Nakreslete obrysy obličeje a uzlu, jak je znázorněno, vyplňte bílou a růžovou barvu a vytvořte žlutý špiček pro nos. Pokud dáváte přednost, přidejte na tváře trochu růžové ruměnečky. Vždy nezapomeňte na kobylky, které jsou v tomto případě jednoduše 3 krátké tahy na každé straně. To je všechno!

Další nápady na make-up pro děti - krok za krokem

make-up-cat-girl-halloween-tutorial-obrázky
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 9/21

Po instalaci dítě v pohodlném křesle ve vhodné výšce a mají dlouhé vlasy svázané do ohonu, takže nemají zasahovat do procesu, je na čase, aby se barvy a štětce a nechat svobodné ohromení jeho představivosti.

make-up-povídání-Halloween Baby-kroky
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 10/21

Tato myšlenka na make-up pro děti navrhuje používat akvarel malování v černé, bílé a červené barvě. Začněte obrysy uší přímo nad obočí, pak vystřihněte nos, vždy černě a červeně a pokračujte v ústí těsně nad ústy.

make-up-cat-Child-Halloween kroky
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 11/21

Přidejte konečné dotazy, jako jsou kníry, hrach na kousky těsta, čelo obočí, výplň z nosu a malé čárky ve tvaru čárky uvnitř uší. Také si vyberte oblečení ve stejných barvách a karnevalový kostým pro vaše dítě je připraven.

Halloween cat makeup tutorial pro dospělé

make-up-povídání-halloween-woman-photo-tutorial
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 12/21

make-up-cat-woman-halloween-tutorial-obrázky
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 13/21

Druhá část našeho článku je věnována dospělým, kteří neztratili duši svého dítěte a konkrétněji dámám. Výukový program na výše uvedených fotografiích velmi dobře ilustruje různé kroky úspěšného make-upu koček Halloween vhodné pro ženy. Jedná se o základní vizuální instrukce, které mohou být upraveny tak, aby fungovaly pro tento specifický typ make-upu.

Cheshire kočičí make-up a odpovídající účes

make-up-povídání-Cheshire-halloween-žena
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 14/21

Dokonalý pohled na Halloween je docela děsivý nebo alespoň trochu zarážející. Dobrou myšlenkou na maskování a make-up je proto stát se Cheshire Cat. Pro ty, kteří si nepamatují, co to je, mluvíme o bláznivé a extravagantní extravagantní povaze románu «Alice v říši divůOd Lewis Carroll.

nápady make-up cat-Alice-country-Wonder-halloween
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 15/21

Jeho nejdůležitějším rysem je jeho úsměv, který zůstává poslední, když zmizí, když charakter ztrácí. V Cheshire kočičí make-up, musí být se zuby jak viditelné a co nejširší, nejlépe od jednoho ucha k druhému. Druhým důležitým momentem je pozorování určité palety barev. Konkrétně: v růžové a fialové podle interpretace Disney nebo v šedé a tyrkysové podle vizí Tim Burton.

Atraktivní kočičí make-up a super lehké make-up

sexy žena-halloween kočka make-up
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 16/21

Pokud na druhou stranu ten hrozný kočičí make-up není přesně váš typ, vyzkoušejte něco sexy. Nepotřebujete ani konkrétní vybavení, protože váš existující make-up bude dělat trik. Oční linka, černá tužka a červená rtěnka jsou docela vhodné. Klíčem k úspěchu je dokončení slavného "kočičího oka", které je dobré kočičí oko super přitažlivost.

make-up-povídání-halloween-žena-bez-knírkem
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 17/21

Samozřejmě, jak se mluví o Halloweenu, všechny prvky vašeho make-upu mohou být do jisté míry přeháněny. Nakonec je to jediný den v roce, kdy si můžete dovolit nosit příliš mnoho make-upu, aniž byste byli posuzováni. Například přidat extra dlouhé falešné řasy pro super dramatický efekt.

Kočka není jediná kočka, která by vás mohla inspirovat

make-up-kočičí-halloween-leopard, tygr, lev
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 18/21

Cat makeup pro Halloween není jedinou vhodnou volbou inspirovanou svět koček. Blondýnky se například mohou snadno stát skutečnými majestátními lvice. Červenohnědé dámy se mohou proměnit v divoké rysy. Pruhy v černé, bílé a oranžové jsou ideální pro ušlechtilé ženy-tygři. Leopardové skvrny na obličeji jsou další alternativou k makeupu samotné. Vytvářejí obraz dokonalého dravce a současně vypadají super sexy.

Leopardové skvrny nejsou obtížně dosažitelné

make-up-chatu halloween-žena-leopard
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 19/21

Co je zvláště přínosné pro leopardi tvoří, že oči a tlama zůstávají stejné jako u klasického make-upu kočky. Ale přidáním bodů se změníte na panter! Chcete-li to udělat, nakreslete nepravidelné čáry s přerušovanými čarami zde a tam pomocí obyčejné černé tužky. Nakonec vyplňte jejich interiéry pomocí a oční stíny lesklé ve zlaté béžové barvě.

Kočičí make-up v černé a bílé barvě

make-up-cat-černo-bílo-woman-Halloween
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 20/21

Dalším dobrým nápadem je použít pouze bílý prášek a černou tužku, abyste vytvořili "monochromatický" make-up kočky. Může být doplněno ušima, šaty na roztleskávačky a a paruka s rovným okrajem zvláště pro vzhled K-popu.

Grumpy Cat makeup pro dámy se smyslem pro humor

make-up-povídání-Halloween pro dospělé Grumpy-CAT
Cat makeup pro Halloween: Roztomilé nebo strašlivé nápady pro děti a dospělé Halloween party | 21/21

Kdo nepozná slavnou kočičku? Přijetí nespokojeného pohledu na Halloween vám zaručuje spoustu smíchů mezi přáteli. Blush v bílé, béžové a hnědé je povinné, ale to, co je zásadní, je špatný postoj !

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =

Back to top