Modern Fas oturma odası dekorasyonu – oryantal iklimi yaşam alanına getirin

salon Fas Modern beyaz masa-zanaat-Metla-beyaz-duvar oyuk savaş başlığı
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 17/01


Oryantal süslemeyi kim söylüyor, zengin renkler ve mükemmel desenler bolluk diyor! Evet, genellikle, oryantal iç belirli bir orijinallik yayar ve onun geleneksel tarafı iç tasarımı sürükleyen eğilimler üzerinde belirleyici bir etki yapar. Bununla birlikte, mobilya ve dekorasyonla iç içe olduğu egzotik zenginlik ile karakterize edilen bu tarz, gelişmekte olan trendlere özellikle iyi uyum sağlar. Eğer egzotik bir dekora sahipseniz, Deavita'nın size sunduğu görüntülerin seçimine direnemeyebilirsiniz. İç tasarım ve dekorasyon için fikirler modern Faslı oturma odası, Hayal gücünüze ilham vermeyi vaat ediyor ve mekanınızda Orient'in cazibesini kucaklamanız için sizi teşvik ediyor.

salon Fas modern ahşap dolap-moucharabieg-tavan ahşap işleme
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 2/17

Doğu tarzı Fas riyadları için ayrılmamıştır. Aksine! Kafanızı döndüren ve manzaranın tamamını değiştiren egzotik bir gerçek vaadi, Fas dekorasyonları hala içimizde yükseliyor. Her gün kaçma arzusuna yanıt vermek ve sıradan, modern Faslı oturma odası dekorasyonu özellikle önemli bir trend olarak öne çıkıyor. Oryantal bezemenin en iyi avantajı çok yönlülüğüdür. Otantik tarafının, her tarzın çağdaş iç tasarımında harika bir şekilde çalıştığını görmek gerçekten etkileyici! Modern Fas tarzı oturma odası dekorasyonu, Orient'teki yolculukları çağrıştırır ve bütününe yeniden saygılı olan huzur ve özgünlüklerini getirmeyi sağlar.

salon Fas modern kanepe açılı modern süsler metal askı-Fas metal
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 17/03

Doğuyu andıran egzotikliği ve otantikliği solumak için ideal olan modern Fas oturma odası dekoru, çevreyi tamamen gözden geçirmeden çevreye uyumlu bir şekilde bütünleşir. Mükemmel bir eğlence salonu olan oturma odası, Arap Geceleri'nin saraylarına layık bir ortam sunan zengin renkler ve otantik mobilyalarla bezenmiştir. Ve özenle seçilmiş bazı aksesuarlarla veya mobilya parçalarıyla, herkes evde biraz Doğu yaratabilir.

salon Fas modern kanepe açılı indigo masa esnaf hazırlanmış metal
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 17/04


Oryantal süslemeye geçin, egzotikizm ve otantikliğe dalmış bir yaşam alanı yaratmak hiç de kolay değildir! Modern bir Fas oturma odasını dekore etmek ve dekore etmek, sahnede bir değişiklik duygusu yaratmamıza ve özgünlüğü ve güncel eğilimleri bir araya getiren başka bir kültürün küçük bir hatırlatıcısını oluşturmamızı sağlar. Ve, modern Faslı oturma odası dekorasyonunu başarmak için, Fas'ı evine davet etmek için göz önünde bulundurulması gereken bazı altın kurallar ve kilit noktalar vardır. Okunması gereken deko elemanlarını seçerken size yol gösterecek birkaç ipucu okuyun ve keşfedin.

salon Fas modern şömine-deco Moucharabieh halı patchwork
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 5/17

Sponsorlu Bağlantılar

Bin ve Bir Gece'nin ruhu sizi çağrıştırırsa, Doğu'nun atmosferini iç mekanınıza getirmek için bir yolculuğa çıkmak zorunda değilsiniz. Ve eğer modern Faslı oturma odanızda gerçekten egzotik ve otantik bir ruh yaratmak için ilham verici fikirler arıyorsanız, burada deneyebileceğiniz bazı şeyler var. Her şeyden önce, hangi rengin en uygun oryantal stile uygun olduğuna karar vermeliyiz. Marakeş'ten esinlenen tüm gelişmelerde sıcak tonlar için toplam tercih belirgindir.

1

Fas Modern salon-okuma alanı Niş-deco savaş başlığı
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 17/06


Bu nedenle, karıştırmak için tereddüt etmediğimiz mor, turuncu ve kırmızı da dahil olmak üzere palete güvenebiliriz. Ve, bütüne biraz daha asalet vermek için, zümrüt, macenta, patlıcan, hindiba vb. Bu nüanslar kumaşları, mobilyaları ve dekoratif objeleri tutuyor ve sizi hayal etmeye davet eden oturma odasında bir vaha yaratmayı mümkün kılıyor.

salon motifleri Fas modern yastıkları-püsküller-işlemeli
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 17/07


Deco elementi temel Fas minderleri, otantik Fas cazibesini dekora çekmek için birçok seçenek sunmaktadır. Modern Faslı oturma odasında gerçek bir zorunluluk, zeminde, koltukta ve koltuklarda cüretkarlık ve cömertlikle toplanıyor. Küçük veya büyük, kare veya yuvarlak, mükemmel nakış ve ponponlarla süslenmiş - Fas dekorasyonları yastıklar olmadan yapamaz. Şöminenin etrafında veya sehpanın etrafında düzenlenmiş, otantik bir dekoratif rol oynarken ek oturma alanı sunarlar.

salon Fas modern deco yastık zanaat masa-ayna-Fas-süspansiyon-metal hazırlanmış
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 17/08

Modern Fas oturma odası dekorasyonu gittikçe daha özgün hale geliyor ve mobilyaların tasarımı üzerinde belirleyici bir etkiye sahip. Rahat kalırken, Fas ruhunun mobilyaları yeniden gözden geçirilmiş oryantal özgünliği çağrıştıran renk ve desenlerle bezenmiştir. Daha önce de belirtildiği gibi, Fas dekorunun ve ikonik minderlerin tipik renkleri tümüyle iyi bir görünüm kazandırıyor.

salon Fas modern deco yastıkları deri osmanlı-ayna-odun
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 17/09

Oryantal mobilyalar, döşemeli kanepeler, ferforje meridyenler ve yuvarlak puflar gibi, bunlar Fas tarzında en tipik mobilya parçaları arasında. Göze çarpan metal tepeler veya egzotik ahşap altıgen ayaklı masalar ile kakma ahşap sehpalar - iki tane daha düşünün.

salon Fas modern tezgah-yuvarlak ayna Fas süspansiyon-metal hazırlanmış
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 10/17

Modern Fas salonuna gelince, dekordaki etkisi çok fazla hissedilen küçük detaylar. Bazı dekoratif objelerle karakterize edilen oryantal tarz, hem geleneği hem de modernliği bir araya getiren, grafik ve renkli halılar olmadan yapamaz. Fas'ın riyadlarını çağrıştırarak, sihirli bir his uyandırırken zemini öperler ya da duvarları giyerler. Doğu halısının en büyük avantajı, en modern olanı da dahil olmak üzere tüm stillerle uyum sağlama yeteneğidir. Bu nedenle, böyle bir aksesuar modern Fas oturma odası dekorasyonu için idealdir. Renklerin ve stillerin çeşitliliği, özgünlük ve egzotizm ile doymuş bir oryantal köşe yaratmayı hayal eden herkese çoklu çözümler sunar.

salon Fas modern bohem ruhu-deco yastıkları-Berberi halı
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 11/17

Modern Fas oturma odası dekorasyonu, metal ve ahşap benimser. Ivır zıvır, tepsi veya diğer metal parçaları dövülmüş, işlenmiş, gümüş, bakır vb. Marakeş ruh ortamına mükemmel uyum sağlar.

salon Fas modern kanepe mavi-indigo-osmanlı-deri-Fas fenerler
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 12/17

Fas fenerleri ve çinko mumları da otantik Fas duvar lambaları ve lambaları olarak tercih edilmektedir. Ahşaba gelince, oryantal dekoruna asalet dokunuşu kazandırmak için, egzotik ağaç türlerini giydik. Küçük oymalı ve kakma ahşap mobilyalar, gerçek bir egzotik vaha ve arınma vahası oluştururken Fas'ın oturma odasını süblimleştirmektedir.

salon Fas modern sandalyeler-tasarım-moucharabief deco şömine kapı Medina
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 13/17

En sembolik dekoratif objesi olmayan modern Faslı oturma odası ne olurdu - moucharabieh? Fas'ın geleneksel mimarisinin önemli bir unsuru olan moucharabieh, kendisini samimi bir atmosfer yaratan pratik ve estetik bir ekran olarak modern Faslı bir oturma odası dekorasyonuna davet ediyor. Günümüzde kapalı duvar kaplamaları, tüm iç stiller ve zevklere uyarlanabilen çeşitli versiyonlara sahiptir.

salon Fas modern Osmanlı-deri-eflatun ekran-Moucharabieh
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 14/17

Claraslar formundaki moucharabieh'ler, çağdaş iç mekanın yüceltilmesinin yanı sıra, egzotik süper bir dokunuşa izin veren oryantal bezemede daha fazla benimsenmiştir. Oryantal kültürü, geleneği ve modernliği birleştiren moucharabieh ayrıca iç veya dış bölümlere, kapılara, pencerelere vb.

salon Fas modern salo-gri-süspansiyon-Fas metal hazırlanmış
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 15/17

Günün tadıyla yeniden yapılan oryantal bezemeyi başarmak, kolay bir iş haline dönüşüyor. Bazı egzotik dokunuşlar sadece arzu edilen Fas atmosferini getirmek ve bizi uzak ve harika köşelere taşımak için yeterli olacaktır.

salon Fas modern kanepe yastıkları gri-deco masalar-düşük-gümüş kaplama
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 16/17

Orient'in özgünlüğü, herkesin hayal etmesi ve özgün ve kişisel bir köşe oluşturmasına izin veren her ortamla uyumlu bir şekilde uyum sağlar. Modern Fas tarzı oturma odası dekorasyonu kişisel zevkinize göre özelleştirilebiliyor ve örneğin karmaşık Fas nedenlerinin zenginliğini daha yumuşak renkler ve saf formlarla telafi edebiliyor.

salon Fas modern masa zanaat-Fas-süspansiyon-metal hazırlanmış
Modern Faslı oturma odası dekorasyonu - habitat için oryantal iklim nasıl getirilir | Salon | 17/17

İsme yakışır bir oryantal atmosferin tadını çıkarmak için, modern Faslı oturma odasında benimsememize yardımcı olacak bazı ek detaylar var. Azaltılmış atmosferi tamamlamak için, duyuları Orient'te dolaşmaya davet eden asil renklerle örtülerin duvarlarını süsleyebiliriz. Güneş battıktan sonra, birkaç kokulu mumun oturma odasına getirdiği büyülü dokunuşun tadını çıkarabilirsiniz. Bu detaylar sayesinde oryantal iklimi tamamlamayı başarabileceğiz.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − = 25

Back to top