Praktické nápady pre dizajn záhrady a terasy

záhradou a vonkajšou terasou - otvoreným priestorom
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 1/18


Môžete nájsť rôzne teórie pre záhrada a terasa. Napríklad japonská záhrada je založená na teórii štyroch základných prvkov - vzduch, zem, voda a oheň. V tomto kontexte ohnisko symbolizuje požiarny prvok, keď rybníky vodný prvok. Pretože je to miesto na odpočinok, v japonskej kultúre záhrada zaujíma dôležité miesto. Pre nás dokonalý dizajn záhrady a terasy v sebe zahŕňa dva prvky - túžby a potreby majiteľa domu.

Terénne úpravy a terasa s rastlinami v jasných farbách

záhradná terasa divan-modrá-kvetina-živé terénne úpravy
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 2/18

V tomto článku vám predstavíme niekoľko praktických nápadov o zložkách vašej záhrady a terasy, ako je jednoduchá údržba nábytku, efektívne využitie okien, originálne záhradné doplnky, živé rastliny a kríky a samozrejme niekoľko jednoduchých nápadov pre záhrada a terasa urobené úchvatným spôsobom!

Záhradné a terasové terénne úpravy - otvorenie domu vonku

záhradná terasa priateľská k bazénu
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 3/18

pokiaľ ide o `s záhrada a terasa, môžete rozšíriť svoj priestor pomocou rovnakého sfarbenia steny zvnútra aj von. Tu môžete zahrnúť vaše dvere a okná - v lete ich otvorte a vaša izba bude ešte priestrannejšia.

Vzhľadom k tomu, stoličky a stôl sú veľmi dôležité prvky vášho terasy a záhrady, premýšľať o tom ako prvý. Terasy sú ľahko sprevádzané nábytkom vyrobeným z dreva, hliníka, nehrdzavejúcej ocele alebo plastu. Vyberte si ich podľa vášho vkusu!

Nerezová skrinka pre vašu záhradu

stôl-stoličky-in-Metal-Záhradná rozvrhnutie
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 4/18


V lete môže slnko spôsobiť problémy. Preto je nevyhnutné chrániť sa. Niektorý nábytok dokonca má dvojakú funkciu - dokonca vás chráni pred vetrom. Dobré nápady na ochranu pred slnkom sú pergoly, slnečníky alebo obklady.

1

Chráňte sa pred slnkom

terasa nábytok jqrdin -chaises-stôl
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 5/18

Sponzorované odkazy

Krbovisko bolo vždy miestom, kde členovia rodiny mali rodinný komfort. Viac ako kedykoľvek predtým, oheň zostáva aktuálnou témou, pokiaľ ide o váš domov. V súčasnosti je krb alebo krb skôr dekoratívnymi prvkami, ale veľmi ľahko sa dá zmeniť na skutočný krb alebo skutočný dom na vašej záhrade alebo terase. Ak chcete priniesť požiarny prvok, môžete tiež svietiť niekoľko sviečok a vychutnať si príjemnú atmosféru.

Kútik ohňa na terase

gril-in-si-záhradnej terase rozvrhnutie
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 6/18


Krbová miestnosť prináša viac pohodlia vo vašej záhrade

Nákresy-záhradný krb,
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 7/18


Pre chladnejšie noci môžete použiť vonkajší vykurovací systém, ktorý môže byť plynový alebo elektrický. Je vhodný na priestor približne 20 m².

Vonkajšie osvetlenie vašej záhrady

Nákresy-terasa, záhradné lampa
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 8/18

Vonkajšie osvetlenie prináša do vašej záhrady viac krásy. Je to veľký prínos pre každú záhradu, pretože v noci prináša len nádheru, ale aj väčšiu bezpečnosť. V skutočnosti nikto nechce zakopnúť v tme!

Záhradné a terasové dekorácie

patio Príslušenstvo-pendant-originálne vybavenie
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 9/18

Tu je niekoľko nápadov na dekoratívnu zložku. Tieto inovatívne dekorácie, ktoré sú zavesené na vašej terase, sa dobre rozvíjajú pod dychom vánku a majú terapeutický účinok. Formy dekorácie sa týkajú tečúcej vody a to pomáha upokojiť dušu a srdce. Hovoria o tečúcej vode a sú to dokonalé! Rybníky sú tiež súčasťou originálnych myšlienok, pokiaľ ide o dekoráciu vody.

Zelená vo vašej záhrade

záhradné terénne úpravy a terasa pont-etang
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 10/18

Zeleň je tiež dôležitou súčasťou vašej záhrady. Na záhrade sú kvetináče, kvety na zemi, ale aj stromy plné hmyzu. Je na čase premýšľať o repelentoch, sieťach proti hmyzu a komárom alebo lotiacach! Príroda je najlepšie odpudzujúca hmyz - existuje množstvo kvetov a bylín, ako je bazalka, mäta pieporná alebo citrónová tráva, ktoré je možné bez problémov použiť. V obchodoch nájdete aj citrónové sviečky s rovnakými vlastnosťami.

Najväčšou hrozbou pre každý hmyz je vták. Takže si môžete postaviť kŕmidlá vtákov a vychutnať si ich krásne piesne, zatiaľ čo zostanú chránené pred hmyzom.

Lemongrass sviečky pre vašu záhradu

Rozloženie Záhradnícky horák-blue
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 11/18

Vaša slnečná terasa

terasa-stoličky-stoličky-rozloženie dreva
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 12/18

Slnečné jesenné dni alebo horúce letné dni sa môžu osviežiť chladným nápojom. Získajte preto chladničku alebo termosky. Ak chcete mať romantický večer s jemným striekaním, kúpte si rozprašovač a s ňou získate pocit chladenia!

Z vašej terasy môžete mať fantastickú panorámu domov susedov alebo krajinu mesta. Avšak, ak máte krásny výhľad z vašej záhrady, musíte efektívne usporiadať všetky príslušenstvo a nábytok, aby ste sa vyhli prekážkam, keď sa tešíte na panorámu.

Dajte pár kameňov na cestu do vašej záhrady, aby ste boli ešte romantickejší. Tiež si z terasy vyberiete priestor na grilovanie a budete mať priestor, kde môžu vaše deti hrať. Nábytok vo vašej záhrade bude ešte pohodlnejší, ak ho prinášate s vankúšmi a farebnými prikrývkami. Ak máte všetko dobre organizované, všetko, čo musíte urobiť, je pridať nejakú hudbu do tejto romantickej atmosféry. Jazz alebo pop vás môžu priviesť do sveta snov.

originálne nápady, hojdacia záhradné
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 13/18

patio terénne úpravy
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 14/18

terasa záhrada-boules-farby-rôzne
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 15/18

jaridin-terasa-pot-of-kvety usporiadanie
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 16/18
Rozloženie terasa stolička-in-kov-drevo-šindeľ
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 17/18

Záhradka stoličky dlhé rozvrhnutie
Praktické nápady na dizajn záhrady a terasy Exteriérový dizajn 18/18

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1

Back to top