20 trend fikrinde nedime elbisesi

elbise-bayan-onur-çiçek desenli
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 21/01


D-Day'a yaklaşırken, hala nedime elbiseni seçmedin mi? Kısa, uzun, düşük kesimli, asimetrik, renkli veya etli, gelinlik kıyafetleri anın eğiliminde yığınlar. Ama gelinin gösterisini çalmadan başlarını döndürecek orijinal bir model nasıl bulunur? Bir kokteyl elbisesi, kararlı bir glam kıyafeti veya bir boho tulum için tercih? Evet, özellikle de gelinin isteklerini, elbisesinin tarzını, evlilik temasını ve vb. Nedime elbisesi gelecekteki gelininkiyle mükemmel bir uyum içinde olmalı. Sofistike törenlerde içsel olan bu görsel tutarlılığı yaratmak için editör ekibimiz, nedimeler alayına dahil edilmeye değer en güzel resmi elbiseler modelini sıraladı. Boyunlarını önyargılara çeviren 20 nefes kesici kıyafetin gözden geçirilmesi.

Nedime elbisesi nasıl seçilir?

elbise-bayan-onur-düğün-bohem
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 21/02

Genel bir kural olarak, nedime elbiselerinin seçimi her zaman gelinin sorumluluğundadır. Bu son derece zor bir seçim olduğundan, moda trendleri ve törenin teması göz önüne alındığında, gelecekteki karısına bazı fikirler önerebilirsiniz. Her neyse, alışverişe başladığınızda saygı duyulması gereken altın bir kural var. Nedime elbisesi asla gelinle aynı renkte olmamalıdır. Uzunluğu için aynı.

elbise-bayan-onur-Boho-chic
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 21/03

Nedime kıyafetlerinin uyumlu bir topluluk oluşturmak için birbirleriyle iletişim kurması gerekiyor. Bu, hepsinin aynı şekilde giyinmek zorunda oldukları anlamına gelmez. Hiç de değil! Ünlü markalar, farklı renklere sahip geniş bir yelpazede aynı renklere sahip geniş bir yelpazede farklı renk modelleri sunmaktadır. Hayatınızı kolaylaştırmak için, damatın kostümüyle aynı nüanslarda bir kemerle altı çizilen bir model seçmeye davet ediyoruz. Ve neden gelin buketi çiçek rengiyle ilişkili askısız bir elbise üzerine bahse girmiyorsunuz?

Nedime elbisesi morfolojisine göre

elbise-bayan-onur-düğün-hippi
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 4/21


Nedime elbisesi hakkında konuştuğumuzda, morfoloji ve cilt tonları hakkında da konuşuruz. Hayatının en özel günü bile olsa, tüm kadınları aynı şekilde giymek imkansız. Söz konusu kıyafetleri seçerken göz önünde bulundurulması gereken bazı kriterler: boyuttan başlayarak, ağırlıkla, cildin rengiyle, yüzün şekliyle .. Kısacası, bir nedime elbisesi çabucak bulabilirsin. bir kabusa dönüşmek.

elbise-bayan-onur-düğün-rustik
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 5/21

Sponsorlu Bağlantılar

Omuzların kalçalardan daha dar olması durumunda nedime elbisesi ne olur? Başka bir deyişle, eğer morfolojiniz bir armut şeklini hatırlatıyorsa, sadece siluetinizi vurgulama fırsatını yakalayın ve böylece şehvetli ve çok kadınsı bir spor yapın. Büstü vurgulayan ve kalçaların yuvarlaklığını gizleyen bir alevlendi kıyafeti seçin. Arkadaki kesiklere sahip alçak kesimli bir elbise, sadece iyi olacak.

1

elbise-bayan-onur-fikirler-düğün-bohem
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 21/06


Kalçalardan daha geniş omuzlarınız var mı? Bu durumda, vücudunuzun alt kısmını vurgulayacak bir nedime elbisesi seçmenizi tavsiye ederiz. Güzel bacaklarınızın zarafetini sergilemenizi sağlayacak bir modelden yana uzun elbiselerden kaçının. Sadece gelişmiş omuzlarınızı ortaya çıkaracak olan düşük kesim kıyafetleri unutun. Akan elbiseler ve hafif şişmiş kıyafetler. Belinde hassas bir bel bandıyla vurgulanan alevlenen kıyafetler, sekiz biçimli bir siluetden hoşlanan herkes için ideal bir seçenektir. Neden kuşaklı bir model? İnce bedeninizi vurgulamak ve onu şeytani derecede seksi bir görünüm vermek için. Bunun için, büyük bir kemer taklidi korsesi donatmanız ve çantanın çantanın içinde olmasını öneririz.

elbise-bayan-onur-modelleri-kısa
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 21/07


Büyük spor figürünüze daha fazla kadınlık getirmek ister misiniz? İmparatorluk bel elbiseleri sizin için yapıldı! Göz alıcı ve hiper feminen görünüm artık bir rüya değil, bir gerçekliktir. Ve alt bedeni dişileştirirken göğsün çiçeklenmesini vurgulayan bu nedime elbisesi modeli sayesinde. Son olarak, resmi törenler için, artık kendinizi güzel bir eski elbise çorabına sokmanız gerekmediğini unutmayın. Bundan sonra kendimize tüm fantezilere izin veriyoruz ve mahkemenin kartını oynuyoruz!

elbise-bayan-onur-düğün-açık
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 21/08

Eğrilerinizi gizleyecek güzel bir nedime elbisesi mi arıyorsunuz? Yani, bir akışkan modelin seçimi kendini dayatıyor. Doğal malzemeler, genişletilmiş kesimler gibi hassastır. Kıyafetinizde rahat hissetmek için, örneğin keten veya pamuk gibi hafif bir kumaştan yapılmış bir model seçin. Dar elbiselerden çıkın ve göz alıcı elbiseler kadar şık olan zarif tuniklere hoş geldiniz. Son olarak, giysilerinizi bir dizi süslü sandalet veya renkli rhinestones ile süslenmiş pompalarla süblimleştirmeyi düşünün. Amaç, elbette, hızınıza daha fazla yumruk vermek.

elbise-bayan-onur-çekici pullar
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 21/09

İnce bir figürün var ve narin omuzlarınıza bir hacim hissi mi getirmek istiyorsunuz? Puf kollu ve fırfırlı bir kombinezon ile bir nedime elbisesi seç. Peri, zarafet ve arınma, sahte nota sahip olmayan bir görünüm için, ağırlıklardaki müttefikleriniz olacaktır. Tanrıça görünümünü artırmak için birçok diğer cihazları kötüye tereddüt etmeyin: ruffles, ruffles, taraklı dantel, nakış, fırfırlar, inciler, tüyler ..

Gelinlik tarzına ve düğün temasına göre elbise

elbise-bayan-onur-fikirler-düğün-çekici
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 10/21

Morfolojinize uyarlanmış nedime elbisesi modelini hedefledikten sonra rengine dikkat etmeniz önerilir! Garip yapmaktan kaçınmak için, zaten beyaz elbiselerden vazgeç. Bozulmamış beyaz hariç tüm renklere izin verilir! İpek gri, pastel pembe, açık mavi, yeşil su .. palet tam kapsamlı değil .. Pastel renklerin yükseldiğini bilerek ayağa ayakkabı bulmakta zorlanmamalısın.

elbise-bayan-onur-mavi-beyaz
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 11/21

Ne kadar güzel bir elbise olduğunu biliyorsun. Bu çok güzel bir haber ve seçtiğiniz modelin, katılacağınız düğünün temasıyla mükemmel bir şekilde uymasını umuyoruz. Aksi halde, bildiğiniz gibi, fikrinizi değiştirmek için asla geç değildir! Temel olarak, kıyafetiniz gelin ve damadın empoze ettiği renklere mecburen uymalıdır. Tema ve düğün tarzı için Ditto.

elbise-bayan-onur-siyah-klasik
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 12/21

Romantik, şık, retro, hippi, eksantrik veya kaprisli, üsluplar birbirleriyle diğerlerinden daha orijinal bir dizi elbise ile etkilemek için konuşurlar. Hayallerinin nedime elbisesini bulduktan sonra, onu gerektiği gibi erişmeniz gerekir. Kolyeler, kolye, bilezik, yüzük, baş takılar .. çok uzağa gitmemeye ve kitsch e düşmemeye dikkat edin e.

Gölgeler tüm cephelerde mevcut!

elbise-bayan-onur-mavi gölge
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 13/21

Bu nedime elbisesi, kadınsı ve seksi görünmeni sağlayacaktır. Gölgeler her yerde mevcuttur: Hollywood yıldızlarından saçlar, kıyafetlerle üst düzey mobilyalara kadar. Yumuşak renkler yumuşak bir degrade ile süslenmiş bir elbise için tercih olarak. Seçiminizi yapmadan önce düşünmenizi sağlıyoruz!

elbise-bayan-onur-gri gölge
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 14/21

Şık bir nedime elbisesi giymek için gri ve gri mi? Yukarıdaki resme inanmak için, basit ama zarif bir model, günün yıldızını gölgelemeden sizi gerçek bir güzellik kraliçesine dönüştürmek için yeterli olacaktır!

Retro şık bir görünüm için nedime elbisesi

elbise-bayan-onur-retro vintage düğün
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 15/21

Retro tarzı işareti altında bir törene katılmak için bir nedime elbisesi mi arıyorsunuz? Siyah noktalarla bu iki kırmızı elbiseden esinlenin ve hemen hemen aynı modeli tercih edin! Bir boncuklu kafa bandı veya bir saten kafa bandı olan bir yay kemeri ile büyütün.

elbise-bayan-onur-arkadan aydınlatmalı vitnage
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 16/21

Düğün teması zamansız ikilisi siyah-beyaz etrafında döner? Siyah beyaz çizgili bir elbise giymekten daha kolay bir şey yoktur. Retro-şık cazibesine, beyaz bir inci kolye tepesine ve güzel bir çift kadife pompasına karşı koymak için alevlendirilmiş bir kesim: doğal zarafetinizi geliştiren sihirli formül.

elbise-bayan-onur-kırmızı-pembe
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 17/21

En keyifli renklerden birini kutlayan bu güzel kısa elbiselerin çılgın cazibesine kesinlikle kapılacaksınız: kırmızı! Aynı stilde bir nedime elbisesi seçmeye karar verirseniz, önce bu güzel ton uyumuna ulaşmak için acolytes'inizin tavsiyelerine danışın.

elbise-bayan-onur-style-Retro
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 18/21

Retro şık bir görünüm için sağlam bir tepeyle süslenmiş çizgili etek. 60'lardan esinlenen bu eski moda elbiseler yeni sahiplerini heyecanla bekliyor. Açık hava düğünleri için elbette, bir pompaya topuklu sandalet tercih ediyor. Kırmızı iyice istismar edildi ve yukarıdakilerin imgesinde boyanmış bir çift sandalet tercih etti.

Ne romantik ve çekici görünmek için kıyafet kodu?

nedime elbisesi'honneur tons-doux
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 19/21

Pileli veya flarjlı, dantelli bir yaka veya Amerikan tarzı bir yaka ile süslenmiş, nedime elbisesi leylak, leylak rengi, pudra pembesi ve Parma gibi şık renkleri benimser. İstenilen etkiye bağlı olarak, bir mücevher ve rengine uygun bir kayışla romantik görünümü vurgulanabilir. Kadınsı güzelliği yüceltmek için tasarlanan bu dört elbise ile size kanıtlıyoruz.

nedime elbisesi'honneur vert-dentelle
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 20/21

Straplez elbise veya şeffaf boyunduruğu olan bir elbiseyi tercih ederseniz, dantel alabileceğiniz en iyi şeydir. Pileli tül eteği, nakış ve mücevherlerle süslenmiş bir ceple birleştiğinde, gelinlik elbiseniz birden fazla baştan çıkaracak!

nedime elbisesi'honneur vert-foncé
Nedime elbisesi moda 20 ön planda olmak için moda | Düğün fikirleri | 21/21

Ve eğer nedime elbisesi değerli bir mücevher gibi görünüyorsa? Elbisenizin neye benzediğini öğrenmek için yukarıdaki resme bir bakın. Garantili bir siren görünümü için, bir dizi rhinestones, payetler ve taşlar ile süslenmiş bir top.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 7 =

Back to top