Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları!

salon bahçe mahsulü-fikirler-koltuk masa-düşük
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 21/01


Bahçe mobilyaları paleti sizi cezbeder mi? Bir dış mekandaki bir salonda dış mekan mobilyaları için bir palette ticaret yapmayı hiç düşündünüz mü? Fotoğraf seçimlerimize bakarsanız, zihninizdeki mobilyaların cazibesine çabucak yenilirsiniz! Kanepeler, sehpalar, koltuklar, salıncaklar, ham ahşap işareti altında açık bir salon oluşturmak için çok çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Kesinlikle palet, bahçemize kolayca entegre edilebilen ucuz bir malzemedir, ancak işlenmiş ahşaplara göre gerçek avantajları nelerdir? Aşağıdaki resim galerisine göz atmaya özen gösterin ve bu bulmacanın çözümünü bulacaksınız!

Salon bahçesi-palet-ahşap osmanlı couussins-kırmızı
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 21/02

En orijinal olan bir açık oturma odası için ahşap paletler: bu, açık alanın döşenmesine adanmış bu makalenin özüdür. Son moda, pratik ve kullanımı kolay paletler, dış mekan tasarımının temel unsurları haline gelmiştir. DIY'de iyi olup olmamanız olsun, sadece birkaç basit tahta paletle bir oturma odasını hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Size DIY mobilya paletimiz ile başarılı bir palet gösterisinin sırlarını veriyoruz. En güzel el sanatları keşiflerimizden ilham alın ve bahçenizi küçük bir Cennet huzuruna dönüştürün!

Bahçe mobilyaları paletinin avantajları ve avantajları

salon bahçe-palet-ahşap kanepe yastıkları-kahverengi
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 21/03

Neden bir bahçe mobilyası paletinde bahse girerim? Bahçe, teras ve hatta balkon için paletler bize güzel bir zeki çözümler sunar. Kolay kullanım, fiyat ve ultra şıklık açısından çekici olan palet, arzularımızın dekoruna göre metamorfoze edilir. Bazen iki kişilik bir koltuğa dönüşür, bazen küçük bir mobilya parçası veya bir sanayi masası sehpası alır. Kısacası, paletler bize son derece değerli bir hediye yaparlar: dış mekanımızı arzularımıza ve ilham kaynağımıza göre modüle edebilmek.

Salon bahçesi-palet-ahşap-tasarım-fikirler-DIY
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 4/21


Bir bahçe mobilyaları paleti oluşturmak için DIY konusunda uzman olmanız gerekmez. Bir sehpa veya bir dizi kanepe ve banket yapmak için birkaç palet istiflemekten daha kolay bir şey yoktur. Ardından paletleri en sevdiğiniz sandalyeler veya kanepeler kadar konforlu hale getirin. Bunu yapmak için lütfen bunları yastıklı sandalye köftesi, sırt, minder ve kabarık ekoseli giydirin.

salon bahçe-palet-ahşap koltuk masa
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 5/21

Sponsorlu Bağlantılar

Pallet Garden Room, dış mekan alanınızın görünümünü istediğiniz sıklıkta değiştirmek için mükemmel bir fırsattır. Biraz hayal gücü ve iyi bir ilhamla, mobilyalarınızı ruh halinize ve dekor arzularınıza göre özelleştirebilirsiniz. Bir XXL kanepe veya daha yüksek bir sandalye için, lütfen birbirlerinin üzerine istiflenen bazı paletleri ekleyin.

1

Dış mekan dekorunu kişiselleştirmek için bir palette bahçe mobilyaları

salon bahçe-palet-ahşap teras kanepe
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 21/06


Palet bahçe odanızın orijinal rengini korumasını kim söyledi? Aksine, dış mekan mobilyalarınız iç mekan mobilyaları kadar şenlikli ve orjinal. Bu yüzden onu evinizin tarzı ve dekorasyonuna uyarlamanız tavsiye edilir. Ve paletleri yeni, ışıltılı bir renkte yeniden boyamaktan daha basit bir şey yoktur. Seti bir dizi sandalye plakası ve sanatsal minderlerle süblimleştirin.

salon bahçe-palet-ahşap masa-divan yastıkları
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 21/07


Turkuaz mavisi bulunan istiflenmiş paletler ve sandalye plakaları, otantik cazibesi ve vintage dekoratif objeleriyle bizi baştan çıkaran bu açık oturma odasını yaratmak için gerekli unsurlardı. Pembe şamdan ve sarı minderler, dış mekan dekorlarını şımartmak isteyenler için sadece masif ahşabın endüstriyel görünümünü güçlendiriyor.

Salon bahçesi-palet-ahşap-yeşil-mavi yastıklar
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 21/08

Dış mekan atmosferini yenileyecek bir bahçe mobilyası paletini hayal ediyor musunuz? Paletleri serin bir renkle yeniden boyamanın yanı sıra, özel sandalyelerle çevrili bir sehpadan oluşan gerçek bir dinlenme alanı tasarlamaya çalışabilirsiniz. Parlak mavi ve yeşil-sarı arasında değişen bu el yapımı mobilyalardan ilham alın. DIY konusunda uzman iseniz, gerçek bir şeffaf cam top ile tekerlekler üzerinde bir masa yaratmaktan çekinmeyin.

bahçe mobilyaları palet masası-düşük-tekerlekler-yeşil
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 21/09

Bahçe mobilyaları paletinizi tekerlekli sehpa ile donatmak mı istiyorsunuz? Bunu yapmak için tek yapmanız gereken dört tekerlek üzerinde üç paleti toplamak ve toplamak. Emin bir dekorasyon etkisi için, tekerleklerin rengini paletlerin rengiyle veya minderlerin ve dekoratif objelerin rengiyle ilişkilendirebilirsiniz. İlham olarak aşağıdaki fikri kopyalayın ve masanızı açık yeşil renkte yeniden boyayın! Tekerlekler için, elektrik mavisi üzerine bahis ve kutu çantada.

Şenlikli bir atmosfer yaratmak için bir palette bahçe mobilyaları

salon bahçe mahsulü-fikirler-masa-hamak asılı
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 10/21

Doğal olarak, bir bahçe mobilyası paletinin oluşturulması, özellikle istisnai bir şey yaratmak istiyorsanız, hafifçe alınacak bir etkinlik değildir. Bununla birlikte, küçük bir motivasyon ve DIY'in iyi bir fikri sayesinde, asılı bir hamak ile masa gibi çok fonksiyonlu bir mobilyayı kolayca yapabilirsiniz. Vidalar ve metal kancalarla tutturulmuş olan bu masa, küçüklerin kendilerini dış dünyadan izole edebilecekleri gizli bir saklanma yerine dönüştürüyor. Zeki ve yaratıcı.

Salon bahçesi-palet-ahşap masa-düşük kanepe
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 11/21

Bu palet bahçe mobilyaları, deniz kenarındaki mobilyaların şiirsel cazibesini hatırlatan kontrast renkler ile ayrılıyor.Akdeniz atmosferi ve Mykonos dekorasyonu yaratmak için ideal, beyaz ve mavi renkte boyanmış bu oturma odası da yeşil bitkiler ve dekoratif objeler bir dizi seramik emaye. Dekorunuzu, açık alanınızı belirleyen çiçek aranjmanlarına göre seçmek size kalmıştır.

Salon bahçesi-palet-ahşap-beyaz-kar-tezgah
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 12/21

Gerçeği söylemek gerekirse, palet içindeki bahçe mobilyaları dış alanınızı düşürmek için riskler taşır. Bu nedenle, paletlerin ham görünümünü yumuşatmak için, onlara ihtiyaç duyan her bileşen elemanına birkaç yumuşak dokunuş eklemeniz gerekir. Mobilyalarınızı, pembe ve sarı gibi yumuşak tonlardaki minderlerle ve onunla birlikte gelen sandalye plakalarıyla kişiselleştirmek size kalmıştır.

salon bahçe-palet-ahşap-beyaz-koltuk masa-düşük
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 13/21

Neden terasını güzel bir oturma odası bahçe paleti sunmuyorsunuz? Gerçek bir bahçeye sahip olma şansınız yok ama yine de dev bir terasa sahipseniz, bu açık mekanı rahat ve işlevsel bir dinlenme alanına dönüştürebilirsiniz. Dinlenmek için iyi bir yer varsa, bir XXL kanepe ve kompakt sandalyeli bir sehpa seçin. Evinize girmeye zorlanacağınız zaman, mobilyalarınızı hayatınızı kolaylaştıracak tekerleklere koyun.

salon bahçe-palet-ahşap kanepe köşe fikirler
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 14/21

İlkbaharda güneş ışınlarının tadını çıkarmak için, renkli bir palette güzel bir bahçe mobilyası sunmak zorundasınız. Tonal renk kombinasyonu ile paletlerin sarılması, oturma odanızın görünümünü zenginleştirirken şenlik havasını canlandırmanın en iyi yolu olacaktır. Yaşam dolu bir dekor doğurmak için birkaç ipucu. İdeal, pembe, mavi, mor, yeşil, kırmızı ve turuncu tuşlarını çarpmaktır, kısaca sezginizi dinleyin ve boho şık iç mekanlardan esinlenerek bir dekor yaratın.

salon bahçe-palet-ahşap-sandalye-diy-pembe
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 15/21

Dergilerde bulunanlara benzer bir bahçe mobilyası paleti hayal ediyor musunuz? Bu nedenle, dış mekan mobilya koleksiyonunuzu bir dizi sandalye, şezlong veya şezlongla zenginleştirmeyi düşünün! Bir palet sandalyesi yapmak karmaşık görünüyorsa, tekrar düşünün! Birkaç ahşap plaka, bir testere, çivi ve bir çekiç ile bir koltuk oluşturmak kolaydır.

Bahçe oturma odası paletinizi nasıl özelleştirebilir ve tamamlayabilirsiniz?

salon bahçe mahsulü-köşe-divan-köftesi renkli koltuk
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 16/21

Konforlu ve çok fonksiyonlu bu köşe kanepe, bahçe oturma odası paletinizi mükemmelleştirmek için iyi bir bahane. Bahçıvanlarınızı ve saksılarınızı barındırmak için özel bir destekle, bahçenin ortasındaki yerini ve bir apartman terasını bulabilir.

salon bahçe mahsulü masa-dışı fikirler
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 17/21

Bu bahçe mobilyası paleti, küçük bir yan masa ve enerji verici renklere sahip yastıklar ve sandalye kekleri ile süslenmiş üç kanepe ile süslenmiştir. Aynı evde, terasınızda ya da bahçenizde bulunmak isterseniz, yan masaların oluşturulması için bir düzine palet ve bazı ahşap plakalar almanız yeterlidir.

salon bahçe-palet-ahşap kanepe sağ
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 18/21

Palet içindeki bahçe oturma odasını yepyeni bir kanepeyle tamamlamaktan daha kolay ne olabilir? İki kişilik bir kanepe oluşturmak için, dört katı tekerleğe sabitlenmiş iki veya üç palet istiflemeniz gerekir. Daha sonra, yarattığınız yapının yanlarını biraz ekstra tahtalarla giydirerek güçlendirin. Şimdi nihai sonucu test edebilirsiniz!

salon bahçe-palet-ahşap kanepe diy
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 19/21

İki adet ham ahşap palet ve iki adet döşemeli sandalye rulosuyla, açık alanınızı bir ruh paletinde bahçe mobilyaları sunabileceksiniz! Haydi, proje fikirlerinizi gerçeğe dönüştürerek, sanatsal yeteneğinizi gösterdiğiniz yüksek zaman!

ahşap palet salıncaklı bahçe mobilyaları
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 20/21

Bahçe mobilyalarınız hoş ve konforlu bir salıncak olmadan bir palet içinde nasıl görünecek? Yumuşak bir şilte ile kaplanmış paletlerden yapılmış, metal zincirlerden asılı olan bu salıncak, herhangi bir sorun olmadan, açık alanınızın herhangi bir bölgesini süsleyebilir. Uygun ve kullanışlı bir yer bulmak size kalmıştır.

palet ahşap kanepe-bahçe içinde bahçe mobilyaları
Bahçe mobilyaları paleti: Özlemsenecek DIY fikir ve dekorasyon ipuçları! | Dış tasarım | 21/21

Bu ailenizin tüm üyelerini memnun edecek bir salıncak! Büyük ve küçük meltem ve serçeler şarkıları ile sallanabilir. Ahşap paletlerden yapılmış bu el yapımı tasarım sayesinde dışarıda, bir içki ve elinizde iyi bir kitap ile rahatlayabilirsiniz.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 61 =

Back to top