Bahçe göleti – çocuklar için daha güvenli hale

bahçe gölet koruma-güvenli-havza-alternatifleri
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 20/01


Yaz burada ve hepimiz açık havada ve iyi havaların tadını çıkarmayı dört gözle bekliyoruz. Güneş ışınlarının altında, zamanımızın havuz ya da havuz etrafında geçirilmesi fikriyle baştan çıkarız. bahçe gölet. Ve küçük olanlar istisna değildir. Çocukları korumak ve kazaları önlemek için, bahçe havuzunun çevresini korumak için uygun önlemleri almamız önemlidir. Resimler galerimizde herhangi bir riskten kaçınmanıza yardımcı olabilecek olası alternatifler hakkında fikirlerimizi bulacaksınız.

Herhangi bir riski önlemek ve küçükleri korumak için bahçe havuzunuzun çevresini sabitleyin.

koruma bahçe gölet-çit-metalik-çardak-ahşap
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 20/02

Ebeveynler için bahçe havuzunu güvenceye almak ve çocuklarının güvenliğini sağlamak için en iyi alternatiflerden biri, su noktasında koruyucu bir çitin kurulmasıdır. Bu son derece pratik bir çözümdür, özellikle çocuklar daha uzunsa ve nasıl koşacaklarını biliyorsa. Ayrıca, ister ahşap ister metal olsun, çit, hem zariftir hem de bahçede dekoratif bir unsur olarak hizmet edebilir. Ahşap çıtaların çit versiyonunu tercih ederseniz, çocuğun güvenliğini sağlamak için birbirlerine yeterince yakın olmalı, ancak aynı zamanda suyu görmesine izin vermelisiniz.

Bahçe havuzunu koruyucu bir çitle sabitleyin

koruma bahçe gölet-çit-dekoratif-ahşap-halat
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 20/03

Bahsettiğimiz gibi, çit bahçe havuzunun çevresini güvenceye almak için iyi bir alternatiftir. Kurulumu çok kolay olan geniş bir model yelpazesi var. Ahşap versiyonları tercih ediyorsanız, ahşap direklerdeki bir çitin üzerine, birbiriyle iple bağlanmış bir bahis oynayın.

Bahçe havuzunu korumak ve çocukları korumak için çıkarılabilir ızgara

bahçe gölet koruması -grill-kapak-çıkarılabilir-yuvarlak
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 4/20


Bahçe gölet üzerinde çıkarılabilir bir çit kurmak, geleneksel çit için popüler ve etkili bir alternatiftir. Ayrıca, benzer bir "örtü", farklı renk ve yüksekliklerde çeşitli kare veya yuvarlak desenlerde mevcuttur. Böyle bir çit sayesinde, açık alanın estetiğini korurken, çocuklarınızın güvenliğini garanti edebileceksiniz.

Bahçe göletinin metal ızgara ile korunması

1

bahçe gölet koruma -gröver demir-dövme-süs balıkları
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 5/20

Sponsorlu Bağlantılar

Bahçenizin göletinde balık yetiştiriyorsanız, onları beslemek gerektiğinde çıkarılabilir çiti çekmeniz zor olabilir. Bu, çocukların havuza girmesini yasaklamak zorunda kalmadan balığınızın tadını çıkarmanıza izin verecek dekoratif ve çok pratik bir alternatiftir. Yukarıdaki gibi bir metal ızgara döşenmesi konusunda bahse girmenizi tavsiye ederiz. Balıkları kolaylıkla beslemenize ve çocuklara suyla oynama fırsatı vermenize izin verecektir.

Çelik hasır ile bahçe gölet koruması

bahçe gölet koruması -grill-metal-çelik
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 6/20


Çocuklar su ve tüm sakinlerini sever. Bu yüzden onların su ile oynamasını engelleyen bir çit koymak onları hayal kırıklığına uğratır. Su noktasını sabitlemek ve küçüklere suya dokunma ve balık ve sucul bitkileri güvenli bir şekilde gözlemleme fırsatı vermek için çelik hasır montajı tavsiye edilir.

Bahçe Göleti Koruma Fikir - Bir Ebeveyn Kontrol Ölçüsü

bahçe gölet koruması -grillaj-metalik-nilüferler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 20/07


Bir bahçe gölet çit veya çit yükleme mutlaka bir uzman için bir iş değildir. Üstün yetenekli do-it-kendileri, dekoratif havuzun güvenliğini sağlamak için mükemmel bir koruyucu ağ oluşturabilirler.

Sığ gölet bu yüzden çocuklar güvenle oynayabilir

bahçe gölet koruma-düz şelale-dekoratif-deco-çakıl-bitkiler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 20/08

Küçük maceraperestlerin su noktasında ne yaptıklarına dikkat etmek önemlidir, çünkü derinliği onlar için çok tehlikeli olabilir. Ebeveynlerin çocuklarının bahçe göletine yaklaştıklarında sessiz olmaları için, uyarı kartını çalabilir ve yukarıdaki gibi sığ bir havuz oluşturabilirler. Çok sevimli ve pratik, çocukları büyüleyecek.

Bahçe havuzunu çakıl taşları ile doldurun

bahçe gölet koruma -cascade-güvenli-gölet-çakıl
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 20/09

Dış mekânı yüceltmek için bir bahçe göleti oluşturmak ister misin? Bu harika, ama çocuklardan sakının! Kendinizi hayallerinizdeki havuzdan mahrum etmekten ve çocuklarınızın güvenliğini sağlamayı başaramamak için, çakıl yatağını doldurarak su seviyesini düşürmeyi düşünün. Herhangi bir boyutta çakıl taşı kullanabilirsiniz. Sadece ayak bileğine ulaşan sularda kaza riski yoktur. Ancak su asla hafife alınmamalıdır ve çocuklar her zaman ebeveynleri tarafından denetlenmelidir.

Havuza bir güvenlik ağı takın

koruma bahçe gölet -grillage-metalik-sualtı-plaj-ahşap
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 10/20

Havuza bir güvenlik ağı takılması çocukların suya düşmesini engelleyebilir. Ayrıca, böyle bir ağ, su noktasının zarif görünümünü korumayı sağlar. Çit ve çitin bu alternatifi, daha büyük kaza riskini gizleyen derin havzalara mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır.

Zemin bahçe göletinin üstünde - çocukların erişimini kontrol etmek için

bahçe gölet koruma-off-yer-yüksek-sucul-bitkiler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 11/20

Çocukların kendilerini dekoratif bir su noktasının güzelliğinden mahrum bırakmadan güvenliğini sağlamak için etkili bir alternatif var. Yukarıdaki zemin bahçe gölet inşaatı ayrıcalığı! Yüksek duvarları, suya, balıklara ve su bitkilerine ulaşmak için çok meraklı olan küçükler için bir engel görevi görecek.

Çocuk güvenliği ve ebeveynlerin huzur için dekoratif havuz

bahçe gölet koruma -deratif-süs-balık-sucul-bitkiler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 12/20

Terasın yüceltilmesi için, yukarıdaki gibi bir dekoratif havza ile geliştirebilirsiniz. Bunu yapmak için süs balıkları ve su bitkileri gibi uygun bir bölme bulmanız gerekecektir. Bahçe göletine bu güzel alternatif, küçük çocuklarınızın tam güvenliğini garanti eder.

Şelale ile bahçe gölet - nasıl güvenli hale getirilir?

bahçe gölet koruma -katey-nokta-batık-sucul-bitkiler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 13/20

Şelaleli güzel bir bahçe havuzunun tasarımı için birçok fikir verdik. Bu su noktası sadece dayanılmaz ve genç ve yaşlıları büyülemektedir. Güvenli hale getirmek için su akışını kontrol eden özel bir kurulum tercih edebilirsiniz. İkincisi, su seviyesinin ayak bileğinin yüksekliğini aşmayacağını ve çocuğunuzun şelalenin yanında güvenle oynayabileceğini garanti eder.

Bahçe havuzunuzu düz bir tel örgü ile sabitleyin

koruma bahçe göleti-portakal-metalik-sucul-bitkiler-teras-taş-kaldırım
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 14/20

Bahçe havuzunuzda sucul bitkiler yetiştirmeyi planlıyorsanız, düşük güvenlikli bir çit kullanmanızı öneririz. Böylece su bitkileri metal çubuklardan serbestçe büyüyebilir. Böyle bir çit neredeyse tamamen bitkilerin saplarının arkasında kamufle edilerek görünmez koruma sağlar.

Çocukları güvende tutmak için tel örgü çit

bahçe gölet koruma-metalik-örgü-orijinal-formu
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 15/20

Yukarıdaki fotoğrafın kanıtladığı gibi, havzanın korunma alternatifleri sayısızdır. Menfezler, çeşitli formlarda sunulan en pratik ve dekoratif modeller arasındadır. Havuzunuzun tasarımına en uygun modeli seçin ve uygun yüksekliğin çocuğunuzun su noktasında güvenli olacağının garantisi olduğunu unutmayın.

Cilalı paslanmaz çelikten çıkarılabilir havza ağları

koruma bahçe göleti -grillage-metalik koruma-nilüferler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 16/20

Aynı zamanda modern ve pratik, bu çıkarılabilir havza ızgara cilalı paslanmaz çelikten yapılmış ve bahçenizin çevre ile uyumlu bir şekilde entegre olacak. Bu model, birkaç asma kilit ile zemine hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilir. Küçük çocukları olan misafirler bekliyorsanız, bu tip bir havuz koruması ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayacaktır.

Bahçe havuzu için dekoratif koruyucu file

koruma bahçe göleti -gümüş-demir-dövme-tasarım-orijinal-nilüferler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 17/20

Göğsünüz için hem estetik hem de pratik bir koruyucu alternatif mi arıyorsunuz? Yukarıdaki fotoğrafa bir göz atın! Bu koruyucu ferforje çit bahçe havuzunu güvenceye almanızı ve nilüferlerin güzelliğinden etkilenen çocukların suya düşmesini önleyecektir.

Metal havza modern ve çok göz alıcı bir tasarıma sahiptir.

koruma bahçe gölet -grill-metal-tasarım-modern-teras-çağdaş
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 18/20

Çağdaş bahçe için bir metal lavabo ızgarası dekorasyon olarak kullanılabilir. Metal çubukları dalga gibi görünen bir model seçin. İkincisi, çocukların güvenliğini garanti etmenin dışında, bahçeye modernlik ve kişilik dokunuşu getirecektir.

Su bitkilerini korumak ve çocukların güvenliğini sağlamak için metal ızgara

koruma bahçe göleti -gril-metalik koruma-sucul bitkiler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 19/20

Metal ızgara montajı, çocukların dışarıda oynarken aynı zamanda güvenliğini sağlayacaktır, ancak bu pratik aksesuar su bitkilerinin ve suyun diğer hayvanlara karşı korunması olarak hizmet edecektir.

Güvenlik ağı - bahçe havuzu için bir koruma alternatifi

bahçe gölet koruma -filet-güvenlik-süs balık-sucul-bitkiler
Bahçe Göleti Koruma - Çocuklar İçin Daha Güvenli Olunur | Dış tasarım | 20/20

Alternatif bir bahçe havuzu koruması arıyorsanız, hem pratik hem de ucuz? Cevap olumlu ise, güvenlik ağını tavsiye ederiz. Hızlı ve kolay tutturulması, bahçe havuzu için ideal koruma sağlar. Güvenlik ağının dezavantajlarından biri modern bahçeler için uygun olmamasıdır.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − 26 =

Back to top