Klamath mořské řasy: objevte tyto nesporné výhody!

AFA-řasy Klamath a přínosů
Klamath mořské řasy: objevte své nesporné výhody pro vaše zdraví! | Dieta | 1/6


Modrozelené řasy jsou mikroskopické organismy, jejichž vědecké jméno je sinicum. Patří k bakteriím, ale také sdílejí společné vlastnosti řas. Jsou to super potraviny, které můžeme těšit. Dnes Deavita představuje článek o výhodách jedné z nejznámějších a nejoblíbenějších řasKlamath mořské řasy, také známý jako Aphanizomenon flos-aquae (AFA). Pěstuje se v jezeře Klamath, který se nachází ve Spojených státech, v Oregonu. AFD je bohatá na vitamíny, minerály, enzymy, jedinečné živiny. Je považován za jeden z nejživějších z rodiny modrozelených řas. Je zdrojem antioxidantů, karotenoidů (beta-karoten, lykopenu a luteinu), chlorofylu a fykocyaninu.

Klamath mořské řasy a jejich přínosy pro lidské zdraví

Řasy Klamath-AFA-benefit chlorofyl
Klamath mořské řasy: objevte své nesporné výhody pro vaše zdraví! | Dieta | 2/6

Jsme potěšeni, že vám představíme úžasné přínosy pro zdraví, které má Klamath Algae. Je to bohatý zdroj chlorofylu, který pomáhá bunkám bojovat proti leukémii, rakovině kůže a rakovině jater. Navíc chlorofyl pomáhá tělu detoxikovat těžké kovy, jako je kadmium a rtuť, pesticidy a průmyslové znečišťující látky, které se časem hromadí. Zelený pigment vám pomůže detoxikovat vaše tělo, eliminovat toxiny a neutralizovat volné radikály.

Klamath řasy posilují imunitní systém

Řasy-Klamath vitamínové minerální zdravotnictví
Klamath mořské řasy: objevte své nesporné výhody pro vaše zdraví! | Dieta | 3/6

Klamath má vysokou koncentraci fykocyaninu, který posiluje imunitní systém a podporuje produkci kmenových buněk schopných reprodukovat libovolný typ buněk. Klamath vám také pomůže lépe trávit jídlo a podporovat správný metabolismus. Tento typ řas se suší při relativně nízké teplotě a obsahuje řadu enzymů, které pomáhají vstřebávat živiny, metabolizmus a trávení.

Klamath Alga je bohatá na antioxidanty

Řasy Klamath-AFA-zdravotní přínosy
Klamath mořské řasy: objevte své nesporné výhody pro vaše zdraví! | Dieta | 4/6


Klamath mořské řasy jsou bohaté na antioxidanty. Výzkum, vedený v Itálii univerzitou v Urbino , ukazuje, že je to antioxidant, který vám pomůže neutralizovat volné radikály. Další studie, tentokrát provedená v Japonsku, ukazuje, že to je řasa který pomáhá tělu snadno se přizpůsobovat změnám a lépe se vyrovnávat se stresem.

Klamath řasa je bohatá na minerály a vitamíny. Obsahuje více než 40 základních minerálů. Minerály jsou potřebné pro stavbu tkání, kostí, zubů, kůže, vlasů, hřebíků, orgánů, svalů, nervového systému a imunitního systému. Klamath je také zdrojem vitaminu B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12. Vitamín B vám pomůže snížit stres, přeměnit uhlohydráty na glukózu a další polysacharidy. Tělo se naplní pozitivní energií a těží z větší odolnosti.

1

Klamathová řasa je zdrojem mastných kyselin

Řasy Klamath-doplněk-health-antioxidane
Klamath mořské řasy: objevte své nesporné výhody pro vaše zdraví! | Dieta | 5/6

Sponzorované odkazy

Klamathské mořské řasy jsou stále zdrojem mastných kyselin, zejména omega 3 a omega 6. Omega 3 posiluje imunitní systém a tělo se zotavuje mnohem snadněji po úrazech. Další příznivý účinek - konzumace Omega 3 zlepšuje cévní systém a náladu; Omega 3 navíc zabraňuje tvorbě buněk rakoviny prsu a prostaty.

Chtěli byste vyzkoušet klamatské řasy v koktejlu?

Řasy Klamath-Spirulina-health
Klamath mořské řasy: objevte své nesporné výhody pro vaše zdraví! | Dieta | 6/6


Konečně, shrňme nesporné přínosy řas Klamath! Pomůže vám eliminovat toxiny nahromaděné v těle, a proto bude mít pozitivní vliv na fungování vašeho mozku a vyhneme se tomu, abyste se dostali do deprese. Kromě toho vám také pomůže mít vysokou odolnost vůči stresu ve svém každodenním životě; zlepší imunitu vašeho těla a zvýší váš fyzický výdrž. Jedná se o výživový doplněk, který zvyšuje vstřebávání vzácných živin, které lze dosáhnout pouze dodržením stravy, ať je to dokonalé.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

Back to top