Arıtma ile hava bitkilerini gösteren küçük saksı

küçük saksı -design-geometric-ceramic-brass-wool-felted-tillandsia
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/01


Ve tıpkı sulu meyvelerden daha kolay bakım tesisinin olamayacağını düşündüğünüz gibi, (Tillandsia olarak da bilinir) hava bitkileri de genel halka tanıtıldı. Bu gizemli küçük bitkilerin, yapraklarından su ve besin maddelerini emerken kökleri yoktur ve beslenirler. Eğer evde egzotik bitki yetiştirmenin hayranı iseniz, belki de size özel resimlerimizi keşfetmekten zevk alacaksınız. küçük saksı Hava santrallerinizi arıtılmış olarak sergilemenize izin verecek.

Pirinç saklamak için küçük saksıyı

çiçek küçük pot-tasarım-geometrik-modern-pirinç-bitkiler-hava
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/02

El Yapımı Sam Made tarafından Metal Saksı

Orijinal olarak "cennet" için İsveççe kelimesinden "himmel" olarak da bilinen bu küçük saksı, portatif dekoratif bir nesneyi temsil eder. Çok özgün ve ilginç bir dekoratif aksesuar olan bu küçük pirinç saksı, hava santralinizi barındıran havada havada süzülmek üzere tavandan asılabilir. Kalp şeklinde mevcut olan bu küçük saksı, yıl boyunca sergilenebilecek, iç mekan dekoruna güzel bir ektir; zarafet ve mükemmelliğin zarafet içinde gizlendiğini size hatırlatmak için yıl boyunca sergilenebilir. detaylar.

Küçük saksı - çağdaş tasarım ahşap bir üçgen

küçük saksı -design-triangle-wood
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/03

Shop Rukus tarafından Üçgen Kavanoz

Ahşaptan yapılmış olan bu küçük saksı, hava santralinizi zarif ve meraklı bir şekilde sergilemek için barındırabilir. Küçük üçgen, alt tarafında veya yan taraflarından birinde konumlandırılabilir.

Bir seramik fil şeklinde küçük saksıyı

çiçek-fil-seramik-İskandinav küçük pot
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/04

1

Fıskiye ve ateş tarafından fil pot

Hava santrallerinizi sergilemek için orijinal ve yaratıcı bir fikir arıyorsanız, aşağıdaki küçük saksıya bahse girebilirsiniz. Bu küçük seramik fil, sadece güzel. Bir fincan kahve aldığınızda modern estetiğinin tadını çıkarmak için kahve masasına koyun.

Faceted porselen saksılar

küçük saksı -minimalist-set-üç-pot-seramik
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/05

Sponsorlu Bağlantılar

JanelleGramling tarafından porselen saksı

Bu üç yönlü porselen saksılar birlikte satılıyor çünkü çok zarif ayrılmaz bir üçlüsün oluşması. Faceted porselen el işi, onlar senin hava santralleri ev sahipliği yapacak.

Endüstriyel tasarım için bitki potu

çiçek -suspendre-çimento-bakır-tasarım-endüstriyel küçük pot
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/06


Etta ve Odie tarafından endüstriyel saksı

Bu bakır ve çimento saksıları hava santrallerine duvarda bir sığınak verecektir. Küçük ve çok orijinal, duvardaki bu asılı çömlek, stil ve incelikle egzotik houseplants sergilemenizi sağlar. Çağdaş endüstriyel iç mekanlara mükemmel bir ek! Kendi türünde eşsiz olan bu küçük saksı, bakır ve çimentodan yapılmış olup, özgün bir endüstriyel ruh görünümüne sahiptir. Göz alıcı bir vurgu ve gerçek bir zorunluluk olarak mükemmel olan bu aksesuar, evinize modern bir dokunuş getirecektir.

Evde hava tesisleri için orijinal asılı tencere

çiçek -suspendre-siyah-altın-bitkiler-hava küçük pot
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/07


Studio Giverny tarafından saksı asılı

Çok zarif, bu tek renkli porselen saksılar, her eve bir zarafet ve modernlik hissi verecek. Havadaki bitkilerinizi stilinize ulaştırmak için tavandan uzaklaştırın! Egzotik bir görünüme sahiptir ve her stil için mükemmeldir.

Küçük saksıyı keçeli yün

çiçek-küçük-yün-keçeli-çok renkli-hava-bitki küçük pot
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/08

İplik mutfak tarafından küçük keçeli yün saksı

Bu küçük saksılar keçeli yünden yapılır. Renklerin çeşitliliği göz önüne alındığında, çağdaş iç mekanın dekoruyla uyumlu bir şekilde uyum sağlarlar. Hava santrallerini büyütmek için mükemmel bir şekilde uyarlanmış, zerafet fikrinizi değiştireceklerdir. Şık, modern ve ahenkli bir ortam yaratmak için evinizdeki baskın renkler ile eşleşen renkte üç veya daha fazla küçük keçeli yün tencere seçimi yapın.

Çağdaş geometrik tasarım küçük saksıyı

küçük saksı -design-geometric-brass-copper-tillandsia
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/09

Spazz Happy Line Design tarafından çiçek saksıları asılı

Geometrik şekiller, çağdaş iç mekandaki mevcut trendlerin bir parçasıdır. Evinize modernite eşsiz bir dokunuş katmak için, yukarıdaki gibi küçük bir metal saksıya bahse girmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Pirinç veya bakırdan yapılmış olup, modern dekorlara mükemmel bir şekilde eklenmiştir ve havadaki bitkileri özgün ve yaratıcı bir şekilde sergilemenize olanak tanır. İster bitkilerle ister bitkisiz tavana asın, herhangi bir odaya bir karakter vermenize yardımcı olacaktır.

İçinde doğa ruhuna dokunacak küçük seramik saksı

çiçek-seramik-kabarcık yapımı el-ip-sisal-tillandsia küçük pot
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 10/13

ArtByJenF tarafından Minimalist saksı

Bir başyapıt ve eşsiz bir aksesuar olan bu küçük saksı, seramikte el yapımıdır. Orta kazılan küçük bir topu temsil eder. Tencere tavandan askıya alınabilir veya bir sisal ipi ile duvara asılabilir.

Anten bitkileri sergilemek için minimalist temiz tasarım bitki tutucusu

küçük saksı -plant-kapısı-minimalist-beyaz-bakır
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 11/13

Toprak Gems tarafından Modern Bitki Tutucu

Bu egzotik houseplants gururla sunmak için başka bir harika yoldur. Bu minimalist tasarım cüzdanları da sevdiklerimiz için özel bir hediye. Güzel, modern ve zarif bir aksesuar, iç mekana renk ve tarz katıyor.

Küçük saksı gözyaşı

çiçek-seramik-tasarım-yönlü-şekil-gözyaşı küçük pot
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 12/13

RedwoodStoneworks tarafından küçük gözyaşı saksıyı

Seçmek için hangi küçük saksıyı seçmek gerekli değildir, çünkü yukarıdakiler güzel bir set oluştururlar. Onları mantel üzerine veya sehpanın üzerine yerleştirebilir ve iç mekanınıza minimalist bir dokunuş vermeyi vaat ediyorlar. Yönlü tasarımları dayanılmaz derecede güzel, aynı fikirde misiniz?

Herhangi bir odaya doğa dokunuşu getirmek için hava bitkilerinin yaşayan bir tablosu

masa oturma duvar bitki Tillandsia
Arıtma ile hava bitkileri sergilemek için küçük saksı | Dekorasyon | 13/13

Airplantman tarafından modern oturma resim

Çağdaş iç mekanlarınız için güzel bir dekoratif fikir arıyorsanız, yukarıdakileri öneriyoruz. Modern oturma odası ve hatta camlı balkon için bile güzel bir aksesuar olan hava bitkisinden oluşan bu canlı mekân, iç mekanınızı yeşillik ve özgünlük vahası haline getirecektir. Evde egzotik bitkileri göstermek için güzel bir yol!

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki çevrimiçi mağazaları ziyaret edin: El yapımı sam yapımı, Rukus Mağazası Isıtıcı ve Ateş JanelleGramling, Etta ve Odie, Giverny Stüdyo, İplik mutfak Spazz Mutlu Çizgi Tasarımı, ArtByJenF, Toprak Taşları, RedwoodStoneworks, Aiplantman

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 88

Back to top