Nail art lehké krátké nehty – jednoduché, ale působivé vzory pro léto

nail art easy nails-krátké-bodky-vícebarevné
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 1/17


Již jsme se podívali na nehtové dekorace v několika článcích plných originálních nápadů. V současném textu budeme věnovat zvláštní pozornost jednoduché nehtové umění, ale super okouzlující, vhodné pro krátké nehty. Je to malá sbírka našich nejoblíbenějších letních motivů, které mohou být vyrobeny doma bez zvláštního materiálu. Užijte si a zkuste se napodobit nebo inspirovat a vytvořit své vlastní jedinečné vzory, které budete nosit během prázdnin!

Jednoduché léto na nehty - co to je přesně?

jednoduché nehty-krátké-prázdninové-letní nápady nail art
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 2/17

Asi jste se ptala: "Co je to snadné nehtové umění pro léto?" Jedná se v podstatě o krátkodobou nebo střednědobou manikúru, která je relativně snadno udržovatelná a jednoduše, ale krásně zdobená. Nejčastěji jsou nehty podávány zaoblenými čtvercovými, oválnými nebo mandlovými a maximálně využívají elegantních vzorů, originálních barev nebo obojí najednou. Stručně řečeno, je to vše manikúra, která vás dělá šťastná a nedává vám příliš mnoho potíží, pokud jde o údržbu.

jednoduché hřebíky na nehty - krátký záporný prostor
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 3/17

Již podrobně jsme prozkoumali jeden z nejatraktivnějších trendů v roce 2017 v umění dekorační manikúry. Jedná se o takzvané vzory "negativního prostoru" a vše naleznete v následujícím odkazu. Ale jaké jsou další návrhy, které jsou nebo budou v letošním létě v centru pozornosti? Některé z nejjednodušších, ale také nejatraktivnějších patří stylizované tvary a geometrické vzory. Ano, polka bodky, metalizované proužky a vícebarevné trojúhelníky jsou a zůstávají ve větru!

Jednoduché nápady na nehty - hračky zůstávají v módě!

jednoduché nail art short-nehty-nápad-žlutý-hrášek
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 4/17


Hrách patří mezi nejroztomilejší a nejjednodušší návrhy, které se dají udělat najednou. Nejprve jste slíbili, nemusíte mít nástroj na dotování nebo jiné specializované nástroje, které by je napodobovaly. Starý kuličkové pero, obyčejný klip na vlasy nebo špička zápěstí jsou pro tento úkol ideální. Zkuste předem, na list papíru, průměr bodů, které vám dává každý z těchto improvizovaných manikúrních nástrojů, a vyberte ten, který podle vás nejlépe vyhovuje návrhu, který jste již vybrali.

barva nail-art-snadno hřebík short-fresh-léto
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 5/17

Sponzorované odkazy

Během svátků nebo večerů s přáteli, nebojte se volit jasné barvy, intenzivní nebo dokonce fluo. Mohli byste se odvážit azurově modré, tyrkysově zelené, neonové purpurové, růžové, oranžové a slunečně žluté? To jsou jen některé z mnoha škádlivých nuancí, které můžete použít nejen pro manikúru "pointillist", ale také pro jakékoli jiné jednoduché nehtové umění vyrobené v horkých měsících roku, obzvláště když máte příležitost odpočinek na pláži.

1

nail-art-snadno elegantní hřebík-short-pastelové tóny hrách
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 6/17


V kanceláři nebo při zvláštní příležitosti můžete přejít na více či méně střízlivé modely. Hrabě, linie a geometrické vzory jsou vždy možné, ale méně atraktivních tónů je vhodnější. Všechny pastelové barvy a přírodní odstíny jsou ideální jako základ pro elegantní a elegantní manikúru. Na fotografické koláži můžete obdivovat 3 příklady jednoduchých uměleckých úprav, které se přizpůsobí několika okolnostem. Jsou umělecké a diskrétní zároveň, ne?

Další trendové vzory, které v létě 2017 neměly být vynechány

nail-art-snadno nehty krátké-nápady-vzory pestrá
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 7/17


Kromě půvabných bodů jsou srdcem, leopardovými skvrnami, zebrovými vzory a mozaikami pro léto kanovník. Skvělý trik pro snadné vytvoření bezvadného srdce je vytvořit dvě polka tečky v barvě, jedna blízká a jemně je propojit se spodní částí ve tvaru V pomocí párátka. Chytrý, ne? Ukázalo se, že tisk leopardů není příliš složitý. Nejprve aplikujte dno, které může být bílé nebo jiné světelné barvy a nechte zcela vyschnout. Pak udělejte některé nečisté skvrny pomocí barvy podle vašeho výběru, nejlépe čisté, ale nasycené. Nakonec vytvořte černé obrysy kolem "skvrn" vynecháním malých segmentů obvodu.

Nail art snadno splash v několika jednoduchých krocích

tutorial-nail-art-easy-nehty-short-efekt stříkající
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 8/17

Další myšlenka na snadné nehtové umění, které dodává oko plné, je efekt splash. K napodobení tohoto designu budete potřebovat alespoň 2 barevné laky, plastovou slámu a některé kousky čiré pásky, které vás ochrání před pokožkou. Samozřejmě, latex "odlupovat" dělá zázraky v tomto ohledu, ale ne všechny dámy mají to. Úspěch tohoto dekoru je založen na kontrastu, takže si vyberte jasné pozadí a intenzivní lak pro stříkání.

nail-art-snadno hřebík krátký úvodní efekt
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 9/17

Jako vždy nasaďte základnu, nechte ji vysušit a naneste základní lak (nad bílým). Pak vytvořte bariéru skotských kusů a přilepte je na prsty, co nejblíže k hřebíkům. Ponořte jeden konec slámy do barevného laku, orientujte ho těsně nad nehty a na druhou stranu rante. Pokud chcete, zopakujte proces druhou a dokonce i třetí barvou podle vašeho výběru.

nail-art-snadno hřebík krátký Splash
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 10/17

Pokud je vaše drmolit příliš hrubý, mějte na paměti, že problém může být v konzistenci laku. Ale nemějte paniku! Příliš tlustý lak může být zředěn a ušetřen tak několika kapkami odstraňovače acetonu v lahvičce. Nakonec vše, co musíte udělat, je očistit kůži prstů bavlněným tamponem namočeným v rozpouštědle. Upřímně řečeno, tato technika může trvat několik pokusů, než to zvládnete, ale hra stojí za to.

Minimalistické jednoduché nápady na nehty inspirované geometrickými tvary

nail-art-easy-nehty-short white-black
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 11/17

V minimalistickém umění máme sezamu "méně je více". A tato maxima stojí mnohem více, když mluvíme o ženském nádheře. V tomto smyslu jsou následující jednoduché myšlenky na nehty inspirovány minimalistickými liniemi geometrických postav. První návrh, který se má obdivovat výše, se zdá být elementární a vysvětlení jeho realizace je zcela zbytečná. Návrh se však jeví jako velmi sofistikovaný a přizpůsobuje se děvčatům všech věkových kategorií, bez ohledu na jejich osobní styl.

nail-art-snadno vzor, ​​geometrické nápady
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 12/17

"Negativní prostor" škrábance (výše) jsou další možností, které nelze podceňovat, pokud chceme být ve větru. A když jsou vodorovné nebo svislé čáry vyrobeny v bílém a průsvitném laku, tato jednoduchá umělecká tvorba nehtů je elegantnější, ale i poněkud bohémská. Druhý návrh naopak tlačí hranice umělecké manikury a nejvíce využívá estetické barvy. Použitím svých oblíbených odstínů, odvážným spojením a bez obav o názory druhých je jistý úspěch!

nail-art-easy Nails, krátké řádky
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 13/17

Jedná se o další jednoduché a super elegantní nehtové umění, které stojí stylisticky někde mezi oběma předchozími návrhy. Máme vážené svazky práškovitého růžového, bílého a zlatého třpytu na jedné straně a odvážné linie na druhé straně. Jedná se o super rafinovanou a okouzlující manikúru, která se zároveň může stát špičkou módního večerního oblečení. V průběhu času se návrhy v naší současné sbírce stávají stále sofistikovanějšími, ale i atraktivnějšími.

Jednoduché nápady pro nehty pro začátečníky i zkušené

nápady nail-art-easy-nehty-short léto
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 14/17

Měl by být vyjasněn závorka, že výraz "snadné nehtové umění" neznamená to, co je pro někoho stejný, a závisí především na jeho minulé zkušenosti v této oblasti. Absolutní nováček, začátečník a poměrně pokročilý, budou mít velmi odlišné představy o tom, co je jednoduché. V této souvislosti tři ilustrované nápady na koláž výše naznačují určitou stupnici v složitosti návrhu. A pokud se hřebíky "s negativním prostorem" s vodorovnými čarami dělají během několika minut, mramorovaná manikúra vyžaduje trpělivost, zatímco jemné palmové listy vyžadují značnou dovednost a přesnost.

nail-art-snadno křehké nehty-short Letní nápady
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 15/17

To je řečeno, poslední tři nápady v našem seznamu jsou také nejpodrobnější návrhy. Tyto kresby nejsou opravdu manikúrní výkony, ale prostě vyžadují pevnou ruku a jemný kartáč. Tak je tomu v případě krásných složených listů od Diny Salikhové, která je uvedena na fotografii výše. Mimochodem, jejich krása je dále vylepšena matným lakem "nude" základního laku.

Mandaly a květiny jsou ideální pro léto!

nail-art-snadno mandala-nehty-krátkých letních nápady
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 16/17

Následující manikúra je inspirována komplikovanými vzory mandal a je úžasně skvělá pro léto díky chladné paletě barev, která byla použita pro kreslení plné symbolizmu. Rozhodli jsme se, že ne jeden, ale dva nehty přízvuk, a to: nehty, jejichž výzdoba se liší od jiných nehtů. Tento přístup je zjevně vítězný, protože dotyčná dekorace na nehty se stala super atraktivním, dobře viditelným a originálním.

nail-art nehty krátké Idea květiny-žluto-léto
Nail art lehké krátké nehty - 20 jednoduchých, ale impozantních designů pro léto! | Deco nehty 17/17

Dnešní seznam končíme s upřímně obdivuhodnou manikúrou, která by mohla být označena jako jednoduché nehtové umění pouze v případě, kdy jsou tyto jemné žluté květy samolepky. Dobrou zprávou je, že díky samolepkám, štítkům, tetováními nehtů apod. Dokonce i dámám, které nemohou čerpat a nemohou si dovolit služby profesionálního manikuristy, mohou mít nehty bezvadné a krásně zdobené. Ať už máte přístup k tomu, abyste v létě zkrášlovali ruce, užijte si dovolenou a carpe diem!

Použité zdroje fotografií: http://www.chalkboardnails.com, http://designbyolga.blogspot.bg a Dina Salikhova nail

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − 68 =

Back to top