Tırnak sanatının kolay kısa tırnakları – yaz için basit ama etkileyici tasarımlar

tırnak sanat kolay tırnaklar-kısa-noktalar-çok renkli
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 17/01


Orijinal fikirlerle dolu birkaç makalede tırnak süslemesine çoktan baktık. Mevcut metinde, özellikle dikkat edeceğiz kolay tırnak sanat, ama süper çekici, kısa tırnaklar için uygundur. Evimizde herhangi bir özel malzeme kullanmadan yapılabilecek en sevdiğimiz yaz motiflerinden oluşan küçük bir koleksiyon. Kendinizi taklit etmeyi, ilham vermeyi veya ilham vermeyi deneyin ve tatillerinizde giymek için kendi benzersiz tasarımlarınızı yaratın!

Kolay bir yaz çivi sanatı - tam olarak nedir?

kolay tırnak-kısa tatil-yaz tırnak sanat fikirleri
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 2/17

Muhtemelen merak ediyorsun, "Yaz için kolay tırnak sanatı nedir?" Bu temelde bakımı kolay ve basit fakat güzel bir şekilde dekore edilmiş nispeten kolay olan kısa veya orta boy bir manikürdür. Çoğunlukla, tırnaklar yuvarlak kare, oval veya badem içinde yer alır ve şık desenlerden, orijinal renklerden veya her ikisinden birden fazla avantaj elde eder. Kısacası, sizi mutlu eden ve bakım açısından size fazla sorun vermeyen manikür.

kolay tırnak sanat çivi-kısa-negatif-boşluk
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 17/03

Deco manikür sanatında en çekici 2017 trendlerinden birini ayrıntılı olarak inceledik. Bunlar "negatif alan" kalıplarıdır ve aşağıdaki bağlantıyı takip ederek her şeyi öğrenebilirsiniz. Ama bu yaz gündemde olan ya da olacak diğer tasarımlar neler? Eh, bazı en basit, ama aynı zamanda en çekici, stilize şekiller ve geometrik desenler içerir. Evet, lekeli, metalize çizgili çizgiler ve çok renkli üçgenler rüzgarda kalacak ve kalacak!

Kolay tırnak sanat fikirleri - bezelye modada kalmak!

kolay tırnak sanat kısa çivi-fikir-sarı-bezelye
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 17/04


Bezelye, bir kerede yapılacak en şirin ve en kolay tasarımlar arasındadır. Öncelikle söz verildiği gibi, onları uyarmak için bir noktalama aracına veya başka özel araçlara sahip olmanız gerekmez. Eski bir tükenmez kalem, sıradan saç tokası veya kibrit çöpünün ucu bu görev için mükemmeldir. Önceden, bir kağıda, bu doğaçlama manikür aletlerinin her birinin puanlarının çapının size vereceğini ve seçtiğiniz tasarım için en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü seçeceğinizi deneyin.

tırnak sanat-kolay-tırnak rengi kısa taze yaz
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 5/17

Sponsorlu Bağlantılar

Tatillerde veya akşamları arkadaşlarla birlikte, parlak renkler, yoğun ve hatta fluo'yu tercih etme konusunda endişelenmeyin. Masmavi mavisi, turkuaz yeşili, neon eflatun, şeker pembesi, flüo portakalı ve güneşli sarı renklere sahip misiniz? Bunlar sadece "nokta" manikürü için değil, aynı zamanda yılın sıcak aylarında yapılan diğer kolay tırnak sanatlarında kullanabileceğiniz pek çok alay nüansından sadece birkaçıdır. Sahilde dinlenin.

1

tırnak sanat-kolay-şık tırnak kısa pastel tonlar bezelye
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 17/06


Ofiste veya özel bir vesileyle, daha fazla veya daha az ayık modellere geçebilirsiniz. Bezelye, çizgiler ve geometrik desenler her zaman mümkündür, ancak daha az göz alıcı tonlar daha uygundur. Tüm pastel renkler ve doğal tonlar, klas ve klas manikür için bir üs olarak idealdir. Yukarıdaki fotoğraf kolajında, çeşitli koşullara uyum sağlayan 3 kolay tırnak sanatına hayran olabilirsiniz. Onlar aynı zamanda sanatsal ve sağduyulu, değil mi?

2017 yazında kaçırılmaması gereken diğer moda modelleri

tırnak sanat-kolay-tırnak kısa fikirler-desenler çeşitlidir
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 17/07


Büyüleyici noktaları hariç, kalpler, leopar noktaları, zebra desenleri ve mozaikler yaz için canon. Kusursuz kalpler yapmak için harika bir numara, biri diğerine yakın olan iki leke yapmak ve bir kürdan kullanarak V'nin alt kısmına hafifçe bağlamaktır. Zeki, değil mi? Leopar baskılarının da çok karmaşık olmadığı anlaşılıyor. Öncelikle, beyaz veya diğer açık renk olabilen tabanı uygulayın ve tamamen kurumasını bekleyin. Ardından, tercih ettiğiniz bir rengi kullanarak, tercihen temiz, ancak doygun bazı lekesiz lekeler yapın. Son olarak, çevrenin küçük bölümlerini atlayarak "noktalar" etrafında siyah anahatlar yapın.

Tırnak sanatının birkaç basit adımda sıçraması kolay

öğretici-tırnak-art-kolay-çivi-kısa etki-sıçrama
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 17/08

Gözü dolduran kolay tırnak sanatının bir başka fikri de sıçrama etkisi. Bu tasarımı taklit etmek için en az 2 renkli vernik, plastik bir pipet ve sizi kesiklerden korumak için bir miktar şeffaf bant gerekir. Tabii ki, bir lateks "soyma" bu konuda harikalar yaratıyor, ama tüm bayanlar buna sahip değil. Bu dekorun başarısı kontrastı temel alıyor, bu yüzden sıçramak için net bir arka plan ve yoğun bir vernik seçin.

tırnak sanat-kolay-tırnak kısa sıçrama etkisi
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 17/09

Her zaman olduğu gibi, tabana uygulayın, kurumaya bırakın ve baz verniği (üstte beyaz) uygulayın. Daha sonra, parmaklarınızın üzerine yapışarak, mümkün olduğunca tırnaklara yakın bir viski parçası bariyeri yapın. Pipetin bir ucunu renkli cilaya batırın, hemen tırnaklarınızın üzerine getirin ve diğer tarafa üfleyin. İsterseniz, işlemi istediğiniz ikinci ve hatta üçüncü bir renkle tekrarlayın.

tırnak sanat-kolay-tırnak kısa Sıçrama
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 10/17

Eğer sıçrayıcınız çok kalınsa, problemin vernik kıvamında olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Ama panik yapmayın! Vernik çok kalın seyreltilebilir ve böylece şişede birkaç damla aseton sökücü ile saklanabilir. Son olarak, tek yapmanız gereken, parmaklarınızın cildini, solvente batırılmış bir pamuklu çubukla temizlemektir. Açıkçası, bu teknik size hakim olmadan önce birkaç girişimde bulunabilir, ama oyun buna değer.

Geometrik şekillerden esinlenerek minimalist kolay tırnak sanat fikirleri

tırnak sanat-kolay-çivi-kısa beyaz siyah
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 11/17

Minimalist sanatta susam "Az daha çok" var. Ve dişi incelik hakkında konuştuğumuzda bu artı değer daha fazladır. Bu bağlamda, aşağıdaki kolay tırnak sanat fikirleri minimalist geometrik figürlerden esinlenmiştir. Yukarıda öne sürülecek olan ilk öneri, ilkel gibi gözüküyor ve gerçekleştirilmesindeki açıklamalar oldukça işe yaramaz. Ancak tasarım, sofistike görünüyor ve kişisel tarzlarına bakılmaksızın her yaştan kızlar için uyarlanıyor.

tırnak sanat-kolay-desen-geometrik fikirler
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 12/17

"Negatif alan" çizikleri (yukarıda), rüzgarda olmak isteyenlerin göz ardı edilmemesi gereken bir başka olasılıktır. Yatay ve dikey çizgiler beyaz ve açık cilada yapıldığında, bu kolay tırnak sanatı daha zarif ama aynı zamanda biraz da bohem ile sonuçlanır. Öte yandan, ikinci öneri, sanatsal manikürün sınırlarını zorluyor ve estetik renklerin çoğunu yapıyor. En sevdiği tonları kullanarak, onları cesurca ilişkilendirmek ve başkalarının düşünceleriyle uğraşmak, başarılı bir başarı ateşidir!

tırnak sanat-kolay Çiviler, kısa çizgiler
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 13/17

Bu, önceki iki teklif arasında stilistik bir şekilde duran başka bir kolay ve süper şık tırnak sanatıdır. Bir tarafta toz pembe, beyaz ve altın yaldızlı bir evliliğimiz ve diğer tarafta kalın çizgiler var. Şık bir gece kıyafetinin ucu haline gelebilecek aynı zamanda süper rafine ve göz alıcı bir manikür. Zaman geçtikçe, mevcut koleksiyonumuzdaki tasarımlar daha sofistike hale geliyor, ama aynı zamanda daha çekici.

Acemi, yeni başlayanlar ve deneyimli için kolay tırnak sanat fikirleri

fikirler tırnak sanat-kolay-çivi-kısa yaz
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 14/17

“Kolay tırnak sanatı” ifadesinin, kimseye aynı anlama gelmediği ve öncelikle bu alandaki geçmiş deneyimlerine bağlı olduğu bir parantez açıklığa kavuşturulmalıdır. Mutlak bir acemi, yeni başlayan ve nispeten gelişmiş olan, neyin basit olduğu konusunda çok farklı fikirlere sahip olacaktır. Bu bağlamda, yukarıda tasvir edilen üç fikir, tasarımın karmaşıklığında belirli bir derecelendirmeyi göstermektedir. Ve eğer yatay çizgilerle "negatif boşluk" tırnakları birkaç dakika içinde yapılırsa, mermerli manikür sabır gerektirirken, ince palmiye yaprakları önemli bir beceri ve hassasiyet gerektirir.

tırnak sanat-kolay-hassas tırnak kısa yaz fikirleri
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 15/17

Bununla birlikte, listedeki son üç fikir de en özenli tasarımlardır. Bu çizimler gerçekten manikurist değil, sadece sağlam bir el ve ince bir fırça gerektiriyor. Yukarıdaki fotoğrafta gösterilen, Dina Salikhova'nın güzel bileşik levhaları ile durum böyle. Bu arada, onların güzelliği mat-finish "nude" temel vernik tarafından daha da geliştirilmiştir.

Mandals ve çiçekler yaz için mükemmel!

tırnak sanat-kolay-mandala-çivi-kısa yaz fikirleri
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 16/17

Aşağıdaki manikür, mandalıların ayrıntılı desenlerinden esinlenerek, çizimleri sembolizmle dolu hale getirmek için kullanılan renklerin serin paleti sayesinde yaz için açık bir şekilde harikadır. Biri değil 2 vurgu çivi yapmayı tercih ettik: yani tırnakları diğer tırnaklarınkinden farklı olan tırnaklar. Bu yaklaşım görünüşte kazanıyor çünkü söz konusu tırnak süslemesi süper çekici, iyi görülebilir ve daha orijinal hale geldi.

tırnak sanat çivi kısa fikri-çiçek-sarı-yaz
Tırnak sanat kolay kısa tırnaklar - Yaz için 20 basit ama etkileyici tasarımlar! | Deco çivi | 17/17

Bugünkü listeyi, sadece bu ihale sarı çiçeklerinin çıkartmaları olduğu durumlarda, kolay tırnak sanatı olarak tarif edilebilecek, açıkça takdire şayan bir manikürle bitiriyoruz. İyi haber şu ki, günümüzde, çıkartma, çıkartma, tırnak dövmesi vb. Sayesinde, profesyonel manikürcünün hizmetlerini çizemeyen ve ödeyemeyen bayanlar bile olabilir. kusursuz ve güzel dekore edilmiş çivi. Yaz aylarında ellerinizi güzelleştirmek için yaklaşımınız ne olursa olsun, tatilinizin ve carpe diem'in tadını çıkarın!

Kullanılan fotoğraf kaynakları: http://www.chalkboardnails.com, http://designbyolga.blogspot.bg ve Dina Salikhova çivi

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − = 48

Back to top