Yetişkin Manuel Aktivitesi – Olmasını Sağlayan 7 Kolay Fikir!

manuel aktivite yetişkin fikirleri-kolay-fotoğraflar
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/01


bir yetişkin el aktivitesi Denemeye hazır olmak için nispeten kolay ve ucuz olmalıdır. Öte yandan, ortaya çıkan nesnelerin ya yararlı, hoş ya da her ikiside olması gerekiyordu. Aslında, bu makaleyi yazdığımızda aklımdaki fikir tam da bu! Yetişkinler için etkileyici, uygun fiyatlı ve basit olmayan yaratıcı hobilerin dünyasına hoş geldiniz!

Bebek odası projesi - genç anneler için yetişkin el aktivitesi

manuel aktivite yetişkin düşer-dokular-cep
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/02

Tamam, genç anneler, emrinde çok fazla boş zamana sahip insanlar olarak görülmez. Ancak her anne benzersiz bir kişiselleştirilmiş bebek odası istiyor ve işlem gerektirdiğinde gece yarısına kadar tinker yapmaya hazır. Endişelenmeyin, size sunmak istediğimiz ilk yetişkin el aktivitesi bu tür fedakarlıklara ihtiyaç duymaz. Malzemeyi önceden hazırlamanız koşuluyla, yarım saatte tamamlanması için yeterli olacaktır. İşte bu yüzden, genç annelere mükemmel şekilde uyarlanmış bir hobi olduğu iddiası pek abartılmamış. Yukarıdaki görüntüdeki nesnenin doğasını henüz çözmediyseniz, küçük hazinesinin beşiği üzerinde asılı duran bir mobil bebek.

manuel aktivite yetişkin malzeme-gerekli
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/03

Malzeme bir ahşap sınır tamburunu, ipi (tercihen doğal elyaf), bazı ahşap boncukları (isteğe bağlı) ve çok sayıda kumaş damlasını içerir. Kimin yeteri kadar yiyeceği yok ki, 1 metre 3 veya 4 farklı ucuz kumaş alabilir. Parmak izlerinin uyumsuz olması ve böylece mobilin çok renkli olması ve böylece bebeğin dikkatini çekmesi arzu edilir. Bebek odanız, belirli bir renkli temaya göre dekore edilmişse, mantık onu uyumlu hale getiren tekstili seçmeyi gerektirir. Ayrıca bir çift makas, döner bıçak bıçağı veya normal bir kesici kullanmanız gerekecektir.

etkinlik-el-mobil-yetişkin-davul oyalamak
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/04


İlk olarak, üç parça dizeyi 2 metrelik bir uzunlukta kesiniz. Daha sonra çember üzerinde kabaca eşit olan 3 noktada ilmek yapın - başka bir deyişle, bir üçgene yerleştirilir. Yukarıdaki fotoğraf kolajı, döngüyü ve sahneyi başarılı hale getirmek için yapılması gerekenlerin iyi bir örneğidir. Bazı dekoratif ahşap boncuklar eklemek isterseniz, o zaman onları yerleştirin.

Adım adım ulaşmak için mükemmel bir yetişkin el aktivitesi

etkinlik-el-yetişkin-öğretici-pictures
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/05

Sponsorlu Bağlantılar

Bir sonraki adım, önceden kesilmiş kumaş şeritleriyle hemen hemen aynı şeyi (döngüler) yapmaktır. Fotoğraf eğitmenimizde gördüğünüz kumaş kurdelelerin mükemmel özdeş boyutları vardır: 3.8 cm genişliğinde 80 cm uzunluğunda. Bununla birlikte, özellikle daha sanatsal veya hatta "bohem" bir nesne almak istiyorsanız, demonte parçaları kullanmanızı öneririz. Gerçek düşmeler nadiren homolog olduğu için, bu daha otantik bir görüntü verecektir.

1

aktivite manuel yetişkin mobil bebek doku düşer
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/06


Nakış tamburunun toplam alanı çok renkli şeritler ile kaplanana kadar bu adımı tekrarlayın. Yapmanız gereken tek şey, yaratıcılığınızı bebek yatağının üzerinde askıya almak, gerekirse iplerin uzunluğunu düzenlemek ve takdir etmek! Yeni doğmuş bebeğiniz, vizyonu keskinleşmeye başladığında, ev yapımı rengarenk mobilinin tadını çıkaracak. Hiçbir şey, yaşamınızdaki en önemli kişinin konsantrasyon becerilerini ve dolayısıyla genel gelişimi geliştiren güzel bir nesne ile sonuçlanan kolay ve hızlı bir yetişkin el aktivitesinden daha yararlı değildir!

Mutfağını güzelleştirmek için yetişkin el aktivitesi

aktivite manuel yetişkin altında-düz örgü ip
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/07


Aşağıdaki 3 fikir, bebek odası hariç, bir yetişkin manuel aktivitesinin de mutfağı güzelleştirebileceğini kanıtlamaktadır. Hayali bir şekilde, oldukça banal bir trivet, örneğin, özel bir tasarım nesnesine kolaylıkla dönüştürülebilir. Uzun bir ip örgüsü yapın ve ısıya dayanıklı bir tutkal kullanarak yuvarlak bir destek üzerine spiral şekilde yapıştırın. Bahsetmek neredeyse işe yaramamaktadır, ancak: yemeğin ısısı altında eriyeceği gibi sentetik bir ip kullanmayın.

etkinlik el-aşağıda-yetişkin-cam kapaklar Mantar
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/08

Aynı şekilde, aynı yetişkin manuel aktivitesi, bardak altlıkları veya diğer küçük dekoratif veya fonksiyonel mutfak eşyalarının üretimi için modifiye edilebilir. Mantar mükemmel yalıtım özellikleri için oldukça değerli bir malzemedir. Ama fiyatı oldukça fazla. Ancak mantar mantarları, şarap şişeleri ile el ele gider. Aynı zamanda kendi kullanışlı ve estetik bardaklarınızı da tadını çıkarın.

etkinlik-el-yetişkin-meyve tepsisi Servisi
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/09

Eh, bu yetişkin el aktivitesi öncelikle çok özel bir form verilen oldukça temel bir görev olmayan bir yarım daire içinde bir servis tepsisi satın almak için gerektirir. Ama bu, önemli olanın kabul edildiğini kabul etmemiz gereken bir fikir. Sonunda, taze renklerdeki küçük bir boya, bir fırça ve bir sürü fantezi ile diğer günlük nesnelerin eşsiz bir yaz masalına dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yaz bahçesi partisi için bir hediye paketleme deha fikri!

aktivite manuel yetişkinlere orijinal ambalajı
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 10/13

Çok sıradan bir kraft kese kağıdı bile küçük bir boya, bir çift makas ve iyi bir hayal gücü ile olağanüstü bir çalışma haline gelebilir. Kolay yetişkin el aktivitesi ile ilgili fikirlerin geri kalanına göz atın, bu yüzden gerçekten harika el sanatlarını kaçırmayın!

Sebze ve meyvelerinizi çakıl taşları ve boyayla işaretleyin!

aktivite manuel yetişkin sebze-silindirleri etiketler
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 11/13

Yetişkin manuel etkinliği - ataş ve yenilik düğmelerinde kişiselleştirilmiş yer imleri

aktivite-kılavuzu yetişkin ataş düğmeleri
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 12/13

Her yaş için yaratıcı hobiler - ev yapımı mavi polimer kil tepsi

faaliyet elle yetişkin bagaj-Pate-polimer
Yetişkin Manuel Etkinlik-7 Olmasını Sağlayan Kolay Fikirler! | Brico | 13/13

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Back to top