Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın!

çiçek çizim boyama fikirleri
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/01


Takip etmek için sadece birkaç kolay adımda çizim çiçek! Gül, lale ya da papatya, aşağıda verilen talimatlarımız sayesinde ilk çiçeğinizi çizin. Seçilen eğitimler seçtiğiniz bir çiçek yapmanıza yardımcı olacaktır. Çizim yapmaya başlamak isteyen çocuklara ve Mandala sanatında ustalaşmayı hayal eden yetişkinlere yöneliktir. Tecrübeli ya da acemi olun, baskı için tasarım seçimimizden ilham alın. Başarılı bir çizim oluşturmanın temel adımlarını size göstereceğiz. Bu nedenle, bu tatmin edici aktivitede kendinizi şımartmak için daha fazla beklemeyin.

Bir gül nasıl çizilir?

çiçek çizim-pembe renkli fikirler
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/02

Çocuklarınız için çekici bir meslek bulmak misyon imkansız görünüyor? Temel ama etkili olan çizim çiçeği, genç ve yaşlıyı çok basit bir konsept etrafında bir araya getiren yaratıcı bir hobidir. Bir kağıda bir çiçeğin kopyalanması mucizeler yaratabilir. Çizim pratiği erken yaşlardan öğrenilir. Yaratıcılığı uyarır ve küçük dahilerin sanatsal potansiyelini geliştirir. Nerede başarılı bir çiçek çiziminin sırlarını size gösterme ihtiyacı geliyor.

çiçek tasarım pembe-kırmızı-fikirler
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/03

Çizim çiçeğinin birçok yüzü var. Teknik ne olursa olsun, güzel bir kırmızı gül yapmaktan daha kolay bir şey yoktur. "U" şekilli bir çizgi çizerek başlayın. Sonra ilk çizginin hemen altında ikinci bir çizgi çizin. İşlemi tekrarlayın ve çiçeğinizin kökünü oluşturmak için dikey bir çizgi çizerek bitirin.

Çiğnemek için 40 modele yazdırmak için Mandala boyama!

52 harika fikirde el boyaması dekoratif çakıl taşları

Ücretsiz yazdırılabilir çizimler - 25 perişan şık stil şablonları!

yeni başlayanlar-çocuklar çizim çiçek
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/04


Çiçeğinizin ana hatlarını çizdikten sonra, taçyapmanın yaratılmasına saldırın. İlk olarak "U" şekilli bir çizgi çizin. Yaprakları ekleyin ve onları teğetli ve üst üste koyun. Bir gülü daha da tatmin etmek için yaprakları çoğaltmaktan çekinmeyin. İsterseniz çiçeğin sepalini görüntüleyebilirsiniz. Bunu yapmak için sadece dikenlerin yaratılmasına hizmet edecek keskin açıları kullanmanız gerekir. Son olarak, bu tür çiçek çizimleri için, tüm farkları yaratan küçük detaylara yemin etmeyeceğimizi unutmayın. Bu, sizin güzel crenellated kenarları sunması gereken gülünüz için geçerlidir.

Bir lale yaratmanın senin için bir sırrı yok!

1

çiçek tasarım fikirleri-adımlar
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/05

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi bir lale nasıl çizileceğini öğreneceğiz. Bir çiçek yapmak son derece kolay. İlk olarak, lalınızın taç yapraklarının tabanı olacak bir oval çizin. Sonra sapın taslağını gerçekleştirmek için eğri bir çizgi çizin. Yaprakların ana hatlarına gelince, sadece birkaç çizgi çizmelisiniz, böylece kökle buluşup dokunacaklar.

çiçek çizim lale fikirler
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/06


Bu çiçek çizimi neredeyse sona eriyor. Tüm güzelliği bitirmek için en az üç taçyapmanın farkına varmak zorunda kalacaksınız. İlk taçyaprağı, çiziminizin merkezinden ayrılmalıdır. İyi ve hassas olmak istiyor. Bu arada, ikinci petal, bir hilal anımsatan kavisli bir şekli temsil etmelidir. Üçüncü petal için aynısını yapın ve sapı kalınlaştırarak bitirin.

çiçek çizim laleler-adımlar
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/07


Eskizleri silin ve çiçek resminizi uygun gördüğünüz gibi renklendirin. Bu temel tekniklere hakim olduktan sonra, çizim başlangıcının daha yüksek aşamasına geçin. Bu, daha karmaşık bir çiçeğin çizilmesi veya dolaşık çiçeklerden oluşan bir çizimin renklendirilmesi olabilir. Elbette internetten alabileceğiniz bir mandala rengindeyiz. Sadece internette gezinirken, basmak için büyük bir boyama stokunu satın alabilirsiniz.

Daha karmaşık bir çizim projesine başlayın!

çiçek çizim papatyalar-mandalaları
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/08

Etnik motifler, arabeskler ve egzotik çiçekler, mandalaların mucizevi dünyasında sadece küçük bir grup oluşturuyor. Mandaların atalarının sanatından esinlenen çiçek çiziminin, çiçeklerin klasik temsili ile ilgisi yoktur. Ama bu tekniği bize bu kadar özel yapan nedir? Ruhsal evrimimiz üzerindeki büyülü etkisi mi, yoksa bilinçaltımız üzerindeki etkisi nedeniyle mi? Olabildiğince, mandala çiçek çiziminin gerçek terapötik erdemleri olduğunu bilin. Zihninizi rahatlatır ve iç huzurunuzu yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

çiçek desenli renkli-mandala
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 9/11

Bir çiçek mandala çiziminin gerçekleştirilmesine saldırmadan önce, bu kelimenin anlamını garip sesle birlikte keşfedelim. Hint ve Tibet kültürlerindeki kökenlerinden yola çıkarak, bu karmaşık temsiller aslında çeşitli motiflerden oluşan diyagramlardır. Bu karışmış formlar daima iyi tanımlanmış bir merkez etrafında toplanır.

Çiçek sanat-imrpimé-mandala
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 10/11

Boyama teknikleri hakkında ne? Yukarıdaki önceden çizilmiş modele benzeyen güzel bir mandala çizim çiçek elde etmek için iki farklı şekilde ilerleyebilirsiniz. İlk olarak çiziminizin çevresini boyayarak, dış dünyaya olan açıklığınız üzerinde daha çok çalışacaksınız. Bilinçaltınızı derinlemesine araştırmak için merkezden çevreye kadar çalışacaksınız.

Çiçek sanat-imrpimé
Takip etmek için birkaç kolay adımda çizim çiçek, ilham alın! | Brico | 11/11

Basit renk çizim çiçek ya da karmaşık mandala, sizi neşelendirecek orijinal bir boyama ile kendinizi şımartın.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 5

Back to top