Seyahat günlüğü nasıl yapılır ve değerli anılarınızı nasıl korursunuz

Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve süsleyin nasıl
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 1/10


Bir yolculuktan döndüğümüzde, aklımız sonsuza kadar unutacağımız değerli anılarla doludur. Ancak, bu hiçbir zaman durum değildir ve azar azar anılarımız aniden kaybolmaya ve kaybolmaya başlar. Aldığımız fotoğraflar ve bizimle getirdiğimiz küçük hediyeler için değilse, söz konusu geziyi hiç yapmadığımız gibi. Bu yüzden seyahat günlüğü nasıl yapılır herhangi bir dünya-trotter ve el aktivitelerinin hayranı için önemli bir sorudur. Bu kişiselleştirilmiş günlük, konaklamanıza eşlik eden tüm ilginç olayları belgelemenize ve neden olmasın, bir gün çocuğunuzla paylaşmanıza izin verecektir.

Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır - gerekli ekipman

spiral defter bir defter nasıl yapılır
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 2/10

Başlamak için, uygun gördüğünüz şekilde özelleştirebileceğiniz bir tür dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olacak. Bilgi için, karton veya derideki defterler, bir günlük haline gelmek için daha uygundur, çünkü plastik giysilere göre daha kolay dekore edilirler. Ayrıca not defterleri sert kapaklar taşındığında daha dayanıklı, ama aynı zamanda daha hantal.

seyahat dergisi nasıl yapılır / dünya-trotting gazetesi
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 3/10

Ayrıca, hatırlatıcınızın sayfalarına doğrudan yapışmayacağınız veya yapamayacağınız küçük nesneleri korumak için, daima kağıttan, tercihen zarf ve kağıt poşetler alın. Her türlü etiket, orijinal seyahat günlüğü nasıl yapılacağını merak eden herkes için eşit derecede faydalı olacaktır. Bazıları renkli kağıdı unutma çıkartmalar (Seyahat teması gerçekten güzel olacak), kalemler ve kurşun kalemler.

Koleksiyon, gezinin en iyi parçası!

nasıl-defter-seyahat-vintage etiketleri
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 4/10


Ayrıca tutkal, makas, ip, dekoratif bant, ataş, delik delme, notlar hazırlamak. Tüm bu materyaller kaşif günlüğünüzün kapaklarını ve sayfalarını kolayca süslemenize olanak tanır. Geri kalanlar, dönüş yolculuğunuz sırasında topladığınız fotoğraflar ve nesneler olacaktır. Bu fikir dizisinde, gezinizin hoş anlarını uyandıran küçük hacimli her şeyi toplayın.

nasıl-defter-dönüş-ne yazma
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 5/10

1
Sponsorlu Bağlantılar

Yerel posta pulları, kartpostallar, küçük broşürler, el ilanları, makbuzlar ve indeks kartlarının yanı sıra müzelere ve ulusal anıtlara yaptığınız ziyaretler için biletler küçük kağıt nesnelerinin harika örneklerinden sadece birkaçıdır. seyahat ederken çöp kutusuna atılmamanız tavsiye edilir. Uçakla seyahat eden herkes için fatura Her ne pahasına olursa olsun, mutlak bir zorunluluktur.

Orijinal seyahat günlüğü nasıl yapılır?

nasıl-defter-o-yazma-seyahat
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 6/10


Kreatif eğlence scrapbooking kim pratik ya da sadece bilir, muhtemelen ne yapması gerektiği hakkında bir fikri olacaktır. Ancak, ilk kez bir seyahat günlüğü nasıl yapılacağını soran mutlak bir acemi olsanız bile, bunun çok karmaşık bir görev olmadığını keşfedeceksiniz. Kısacası, en iyi fotoğraflar Yolculuğunuz ve kronolojik olarak defter sayfalarına yapıştırabilirsiniz. Sayfa başına bir veya iki görüntüyü yapıştırın, çeşitli notlar ve süslemeler için aralarında bol miktarda boşluk bırakın.

Bir dünya-trotter memento ne yazmalı?

nasıl-defter-seyahat-günlüğü-kaşif
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 7/10


Açıkça ve unutulmaz görünse bile ziyaret edilen yerlerin tarihlerini ve isimlerini yazmanız tavsiye edilir. Zamanla, İtalyan sahilindeki bu küçük ve güzel kasabanın ismini garanti altına alacak şekilde unutmayacaksınız. Ayrıca, izlenimlerinizi, incelediğiniz en iyi yerleri, doğayı, mimariyi, yerel insanları ve gelenekleri tanımlayın. Mutfak ve özellikle bölgesel spesiyaliteler Var olma ve tasvir edilmeye ve fotoğraflanmaya değer bir başka kültür unsurudur. Yurtdışında seyahat eden kişiler, uzak bir dilde öğrendiği "merhaba" ya da "teşekkür ederim" gibi birkaç kelime fark edebilir.

Seyahat günlüğü nasıl yapılır?- p dekorasyon fikirleriyaşları

-Defter-seyahat-çıkartmaları süslemek nasıl
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 8/10

Daha sonra, aldığınız listelenen tüm küçük kağıt numaralarının boş alanlarını doldurun. Bir parantez açmalı ve memento'nun kapağını dekore etmek için elinden gelenin en iyisini bulmanı hatırlatmalısın. Washi bant fotoğraflarını yapıştırın, yapıştırın kalpler ya da renkli kağıtların diğer formları, bazı sevimli çiçekler çizin. Çizim güçlü yönünüz olmasa bile, fikir zevkinize göre dekore edilmiş kişisel bir günlük oluşturmaktır. Bayanlar en sevdikleri romantik yerlerin görüntüsünün yanında bir ruj izi bile yapabilirler. Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır çok cevaplı bir sorudur ve çok katı kurallar yoktur.

Bir vintage tarzı seyahat günlüğü nasıl yapılır

Asya'da bir seyahat günlüğü nasıl yapılır
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 9/10

Bir vintage tarzı seyahat günlüğü nasıl yapılacağını merak eden de bizim fikirlerimiz tarafından hayal kırıklığına uğramayacaktır. En önemli adım, ilk önce yaşlı hava takvim sayfalarınızda veya kaydırma efekti üzerinde. Yaprakları ıslatıp bunları kurumasına veya sayfalarını birazcık kıvırmasına izin vererek bunu yapabilirsiniz. Ayrıca tembel ya da ıslatılmış bir çay kullanarak yapraklarını bağlayıp kurumaya bırakabilirsiniz. Tabii ki, doğal kağıdı kullanabilirsiniz, ancak daha az eğlencelidir.

nasıl-defter-seyahat-deri kapağı
Bir seyahat günlüğü nasıl yapılır ve sonsuza kadar değerli anılarınızı nasıl korursunuz | Brico | 10/10

Daha özgün bir görünüm için, çerçevelerinizi yakalayarak veya daha sonra rötuşlayarak bir vintage veya polaroid filtre kullanın. Ek olarak, deri kitap koruyucuları (yukarıda resmedilen gibi) süper retro görünüyorsun ve bu amaç için mükemmel. Genius İpucu: Bir Antik yol haritası Artık sizi yönlendirmek için kullanamayacağınız şey, süslemek ve örtmek ve turist günlüğünüzün sayfaları için idealdir.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 88

Back to top