Pôvodný výukový program pre lekciu s kliešťami v 20 cool nápadoch

tutorial-Craft nápady Upínač machine-wood-zrkadlovo držiak krúžku
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 1/25


Viete, že drevené clothespins môžu byť použité na vytvorenie výnimočných vzorov, ktoré ozdobia interiér? Zábavná, atraktívna a originálna, tu sú tri adjektiva, ktoré dokonale opisujú kolíky na šaty. Aby sme vám pomohli prispôsobiť svoj dekor, pripravili sme DIY tutorial originálne a ľahko sledovateľné. Drevené klobúky sú umelci s míľami a jednou tvárou, schopní interpretovať široké spektrum prekvapivých úloh! Rovnako ako skutočné fantázie, pozývajú sa do nášho domu, aby zdobili stôl, steny a strop. Tieto nevzhľadné objekty na prvý pohľad, môžu mať oblečenie, ako střízlivé a luxusné, aby prijali úchvatný vzhľad, ktorý bude maľovať náš interiér nový svieži a originálny!

Objavte náš umelecký výukový program a použite kolíky na šaty na navrhovanie mimoriadnych dekoratívnych predmetov!

DIY tutorial pot-košík-klieští-zdobené-tlačidlá
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 2/25

Testovali sme pre vás nový jednoduchý návod na vytvorenie kvetináča s drevenými klobúkmi a plechovou plechovkou. Táto krásna remeselná tvorba môže slúžiť ako ceruzka, svietnik alebo jednoducho nádoba, ktorá dokáže usporiadať veľa predmetov.

Originálny návod na tvorbu DIY a cenné tipy na vytvorenie dekoratívneho dobre tvarovaného držiaka

DIY tutorial pot-dekoratívne-house kliešte
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 3/25

Použite klotespins, aby ste si vytvorili výnimočný hrniec s hračkami. Ak chcete ďalej zdokonaliť interiérový výzdobu, Deavita.fr ponúka návrh dekoračnej studne, ktorá dokáže ľahko prispôsobiť vaše obľúbené rastliny. Oddeľte dve časti kolíkov a vytvorte kruh okolo jogurtu pomocou lepidla špeciálne upraveného na tento účel. Po pripojení pazúr do hrnca môžete riešiť vytvorenie strechy. Postupujte rovnakým spôsobom prilepením kolíkov spolu s lepidlom na drevo.

More hviezdy vo viacfarebných kliešte

DIY tutorial-deco-múr-hviezdy, mora sfarbené svorky
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 4/25


Nechajte sa zlákať romantickou eleganciou tejto krásnej dekorácie zo steny vyrobenej z viacfarebných clothespins! Päť štipce boli zhromaždené a zavesiť na stenu tvorí krásne hviezdice Pre väčší efekt, vás pozývame, aby bol inšpirovaný myšlienkou vyššie. Asymetricky desať hviezd celého morského remeslá pozdĺž steny a sublimujte celý s pekným farebným odpružením!

DIY tutorial ľahko použiteľný, aby stena kríž!

1

tutorial-Craft-cross-deco-drevo chápadlo stroj
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 5/25

Sponzorované odkazy

Keď sa blíži k Veľkej nohe, pripravili sme si výukový program, ktorý by ste vylepšili vašu stenovú výzdobu. Čo je to? Pozývame vás, aby ste si pozreli obrázok vyššie! Môžete urobiť stenu kríž z drevených clothespins a potom pridať znamenie alebo osobné správy.

Použite clothespins na prispôsobenie zrkadla zábavnými fotografiami!

DIY výukové deco stenové spony-fotky-dieťa
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 6/25


Ste unavený z vášho súčasného výzdoby a chcete doplniť dúšok sviežosti? Takže nemusíte obchádzať obchody, aby ste chytili nový dekoratívny predmet! Pozrite sa na inšpiráciu! Ak chýbajú kreatívne nápady, pozrite sa na vyššie uvedený príklad a okamžite spustite svoje kolíky na šaty. Pomocou kolíkov vytvoríte slnečné zrkadlo tým, že pripojíte rodinné fotografie alebo akýkoľvek iný objekt podľa vašich želaní.

Ručný držiak sviečok v šnurovacích kolíkoch

tutorial-Craft-lámp svorky drevo vyrobené deco
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 7/25


Pozorujte si iný tutoriál, ktorý môžete ľahko sledovať! Tento krásny umelecký dizajn vám pripomína prvú myšlienku, ktorú ste prezentovali v súčasnej publikácii? Vytvorte multifunkčný hrniec, ktorý môže mať mnoho rôznych úloh: môže byť použitý ako úložný box alebo držiak sviečok! Vyberte kovovú misku alebo iný pevný kontajner a všade okolo svojich kolíkov. Potom môžete vložiť svoje sviečky a inštalovať držiak sviečky v každej miestnosti vášho domova.

Vymeňte krúžky na obrúsky s prispôsobenými klobúkmi!

DIY doučovanie clothespins-drevo-art-stôl
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 8/25

Vytvorte vtipné a originálne dekorácie stolov pomocou vašich drevených clothespins! Namiesto použitia klasických krúžkov na obrúsky vás pozývame na vyskúšanie nášho tutoriálu pre všetkých pracovníkov v oblasti riadu. Oblečte kolíky s kusom farebnej látky a pripojte personalizovaný názov značky.

Zamilujte sa do týchto dekoratívnych králikov a doplňte svoj veľkonočný dekor!

výukové-Craft Deco-stenové kliešte uzlov králičie
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 9/25

Tieto pekne dekoratívne králiky v klobúkoch sú pozvané do nášho domu, aby oživili atmosféru a premenili interiér. Či dokončiť veľkonočný výzdobu alebo ochutnať atmosféru, tieto remeselné výtvory by vyhovovali všetkým štýlom dekorácie bez výnimky.

DIY návod a praktické tipy na ozdobenie interiéru!

DIY tutorial-deco-wall-originálne-svorky viacfarebný
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 10/25

Všeobecne platí, že keď hovoríme o zdobení, predstavujeme si zdobenie stien krásnym dizajnovým stolom alebo sériou ozdobných rámov. Podlaha je ozdobená etnickými kobercami, posteľ s mäkkými vankúšmi, ale nikdy neuvažujete o vzhľade nábytku. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli navrhnúť DIY tutoriál, ktorý vás sprevádza pri výrobe okrúhleho rámu v klobúkoch.

Viacfarebný trivet

DIY tutorial-nižšia-remeslá-ružovo-žlté tabule
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 11/25

Čo je možné urobiť s týmito krásnymi rozprávkami, ktoré nás ohromujú svojim náladovým vzhľadom? Jedná sa o trivy vyrobené z klieští spojených dohromady. Ako exotický fanúšik, tieto zázračné vynálezy nás pozývajú usadiť sa okolo stola, aby sme ochutnali naše jedlo v kráse. Ako hovoria, jedzame s našimi očami!

Vyskúšajte náš DIY návod na výrobu trivitov s farebnými klobúkmi!

návod-Craft pod tabule-trojvrstvové-chápadlo
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 12/25

Použite náš jednoduchý návod na prípravu DIY, aby ste mali trikov s drevenými kolíkmi. Pre ešte oveľa úžasnejší výsledok odporúčame použiť farebné klipy na vytvorenie harmonickej jednotky, ktorá vám prinesie veselosť a štýl do vášho jedálenského stola!

Umelecké podlahové svietidlo zdobí dizajn obývacej izby

tutorial-Craft-lamp-sol-oblečený chápadlo machine-wood
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 13/25

Máte lampy, ktoré ste dlho nepoužívali a plánujete sa ich zbaviť v najbližších dňoch? Bolo by to monumentálna chyba! Postupujte podľa nášho výučby a použite starý kovový odtieň a vytvorte úžasnú umeleckú lampu!

Vytvorte originálne slnečné zrkadlo s návodom na DIY!

tutorial-Craft-mirror-round frame chápadlo machine-wood
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 14/25

Objavte ďalšie nápady pre učiteľov, ktoré vás rozjasnia! Opätovne použite rafinovaný tvar drevených clothespins, aby ste ich zmenili na dekoratívne doplnky. Ak neviete, ako to urobiť, pozrite sa na obrázok vyššie a šaty vaše zrkadlo s ľahké drevo clothespins pre úľavu!

Držiak šperkov na šaty

DIY tutorial bižutéria držiak-wall-náhrdelník-prívesok
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 15/25

Máte tónu príveskov, náhrdelníkov a náramkov, ktoré sa zamotajú v šperkovnici? Zastavte prevzatie vedenia s týmito mŕtvoly a stavať, z recyklovaných materiálov, šperk držiak v drevených clothespins. Zaveste ju na jednu zo stien miestnosti, alebo prečo nie v obývacej izbe animovať stenu dekor!

Urobte pripomienku pripomínajúcu draka, a to podľa nášho návodu na údržbu nižšie!

tutorial-majstrovanie vážka chápadlo-wood-sticky
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 16/25

Ako sa o tomto DIY tutoriálu, ľahké a ultra originálne? Toto je upomienka v tvare vážky! Estetická a zábavná táto užitočná pripomienka vám umožní zavesiť vaše post-it a personalizované správy!

Originálny káblový zásobník

tutorial-Craft-originálny držiak svorky dreva stroj
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 17/25

Možno ste si nikdy nemysleli, že by ste mohli použiť svoje kolíky na šaty, aby ste odložili svoje slúchadlá? Je to úplne možné! Stačí sa pozrieť na obrázok vyššie a skopírovať, v niekoľkých krokoch, tento skvelý nápad!

DIY tutorial, aby mini vozidiel

DIY výukové-Child-auto-artisanles
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 18/25

Vaše dieťa bude čoskoro oslavovať svoje narodeniny? Neviete, ako si vybrať svoj darček? Pozývame vás, aby ste venovali pozornosť nášmu výukovému príručke, ktorého cieľom je ukázať vám ultraľahký spôsob, ako vytvoriť mini auto.

Mini farebné lietadlá

DIY tutorial-lietadla-dekoračné-game efant svorky
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 19/25

Ak vaše batoľa nie je vášnivým fanúšikom závodných áut, môžete mu ponúknuť remeslo lietadlo! Navyše, váš loulou môže ďalej prispôsobiť svoj darček!

DIY návod na vytvorenie ozdobné húsenice

tutorial-Craft-ženilkové vyrobené drevené chápadlo
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 20/25

Posledné DIY tutoriál budeme dnes predstaví na vás týka výroby pôvodnou výzdobou, ktorý možno ľahko nájsť svoje miesto v detských izbách sa výroby dekoratívnych húsenice s štipce a ozdobte miestnosť s pomocou svojho deti!

Ako jednoduché a jednoduché DIY tutorial vytvoriť žiarivý dekor?

DIY tutorial-chápadlo machine-wood-farebný lak modrý
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 21/25

Vytvorte všestranný úložný automat s naším šikovným tutoriálom pre DIY!

DIY tutorial-pot-univerzálny-drevená debna-storage-original
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 22/25

Vytvorte uteráky v drevených klotoch pomocou nášho úžasného tutoriálu pre DIY!

tutorial-DIY-range v tvare uterák-range deco-house-original
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 23/25

DIY tutorial, aby sa fanúšikom v tvare uteráku

tutorial-DIY-range-uterák-deco-prispôsobené nápady
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 24/25

Ozdobte pestrofarebné kvetinové šaty a vytvorte romantický dekor v ošumělom elegantnom duchu!

DIY tutorial-chápadlo strojovo upravené kvety sfarbené deco
Originálny DIY tutorial s drevenými clothespins v 20 zábavných nápadoch! | Brico | 25/25

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − = 18

Back to top