Jak udělat cestovní deník a uchovat si vzácné vzpomínky

jak udělat cestovní deník a zdobit
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 1/10


Kdykoli se vrátíme z cesty, naše mysl je plná vzácných vzpomínek, které doufáme, že budeme navždy milovat. To však nikdy není a poněkud po sobě naše vzpomínky začínají zmizet a zmizet v daném okamžiku. Pokud se nejedná o fotografie a malé dárky, které přinášíme s námi, je to, jako bychom nikdy neudělali tuto exkurzi. To je důvod, proč jak udělat cestovní deník je důležitá otázka pro každého člověka, který je na světě a obdivovatele ručních aktivit. Tento personalizovaný deník vám umožní zdokumentovat všechny zajímavé události, které doprovázejí váš pobyt, a proč ne, sdílet s dětmi jeden den.

Jak udělat cestovní deník - potřebné vybavení

jak vytvořit notebook ve spirálovém notebooku
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 2/10

Chcete-li začít, budete potřebovat nějaký notebook, který můžete nakonec přizpůsobit, jak uznáte za vhodné. Pro informaci jsou notebooky z lepenky nebo kůže lépe vhodné k tomu, aby se staly deníkem, protože jsou snadněji zdobené ve srovnání s plasty. Nezapomeňte také na notebooky tvrdé kryty jsou trvanlivější, ale při přepravě jsou také objemnější.

jak udělat časopis pro cestování / globe-trotting noviny
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 3/10

Obraťte se prosím také na obálky a papírové tašky, vždy nejlépe v papíru, aby se uchovaly drobné předměty, které nemůžete nebo nechcete, aby se přímo na stránky připomenutí. Všechny druhy štítků budou stejně užitečné pro každého, kdo si přeje, jak vytvořit originální cestovní deník. Nezapomeňte na barevný papír, některé samolepky (Cestovní motiv bude opravdu krásný), pera a tužky.

Kolekce je nejlepší částí cesty!

how-to-knihy, cestování, ročník etikety
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 4/10


Také připravte lepidlo, nůžky, struny, dekorativní pásky, sponky na papír, děrovací punč, poznámky. Celý tento materiál vám umožní snadno vyzdobit obal a stránky časopisu průzkumníka. Zbytek bude v podstatě fotografie a objekty, které jste shromáždili při návratu. V tomto pořadí nápadů shromažďujte vše, co je malé, které vyvolává příjemné okamžiky vaší exkurze.

how-to-knihy-trip-co-write
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 5/10

1
Sponzorované odkazy

Místní poštovní známky, pohlednice, malé brožury, letáky, potvrzení a indexové karty, stejně jako vstupenky na návštěvy muzeí a národních památek jsou jen některé z úžasných příkladů malých papírových objektů, které doporučujeme, aby se při přepravě nehazovaly do odpadků. Pro všechny cestující letadlem, bankovky jsou absolutní nutností udržet si za každou cenu.

Jak vytvořit originální cestovní deník

how-to-knihy, které-write-travel
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 6/10


Kdo praktikuje nebo jen ví, že kreativní volný čas scrapbooking bude pravděpodobně mít představu o tom, co dělat. Ale i když jste absolutní nováček, který se poprvé zeptá, jak udělat cestovní deník, zjistíte, že to není příliš složitý úkol. Zkrátka vytisknete nejlepší fotky své cesty a můžete je vložit chronologicky na stránky notebooku. Vložte jeden nebo dva obrázky na stránku a ponechte dostatek místa mezi nimi pro různé poznámky a dekorace.

Co psát ve světoznámém mementu?

how-to-knihy-travel-diary-průzkumník
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 7/10


Doporučuje se zapisovat data a názvy navštívených destinací, i když se zdají být zřejmé a nezapomenutelné. Během času budete jistě zapomínat na jméno tohoto malého, hezkého města na italském pobřeží, které je zaručeno. Také zdokumentujte své dojmy, nejlepší místa, které jste prohlédli, popište přírodu, architekturu, místní obyvatele a zvyky. Kuchyně a zejména regionální speciality jsou dalším prvkem kultury hodné bytí a popsaného a fotografovaného. Kdo cestuje do zahraničí, může zaznamenat několik slov, jako je "ahoj" nebo "děkuji", že se naučil ve vzdáleném jazyce.

Jak udělat cestovní deník- nápady na výzdobu pages

how-to-knihy-travel-zdobit-nálepky
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 8/10

Následně vyplňte prázdné mezery všech již zmíněných malých triků, které jste vyzvedli. Měli byste otevřít závorku a připomenout vám, abyste si udrželi nejlepší nálezy, abyste zdobili obálku mementa. Zarámujte fotografie pásky, vložte hadici srdce nebo jiné formy barevného papíru, nakreslete některé roztomilé květiny. Dokonce i když kresba není vaše silná stránka, myšlenkou je vytvořit osobní deník zdobený podle vašeho vkusu. Dámy mohou dokonce vyrobit rtěnku tisk vedle obrázku jejich oblíbené romantické destinace. Jak udělat cestovní deník je otázka s více odpověďmi a neexistují příliš přísná pravidla.

Jak udělat vintage stylu cestovní deník

jak udělat cestovní deník v Asii
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 9/10

Kdo se zajímá, jak vytvořit ročník denního cestovního deníku, nebudou ani zklamáni našimi nápady. Nejdůležitějším krokem je nejdříve dát ve vzduchu na vašich stránkách kalendáře nebo na rolovacím efektu. Můžete to udělat smočením listů a nechat je trochu uschnout nebo troubit. Můžete také křičet listy pomocí líného nebo namáčení čaje a nechat je vyschnout. Samozřejmě můžete jednoduše používat přírodní papír, ale je to méně zábavné.

how-to-knihy-travel-kožený potah
Jak udělat cestovní deník a navždy si uchovat vzácné vzpomínky Brico | 10/10

Pro autentičtější vzhled použijte klasický nebo polaroidní filtr zachycením rámečků nebo jejich pozdější retuší. Navíc, kožené chrániče knížek (jako ten nahoře) vypadají super retro a jsou pro tento účel ideální. Genius Tip: Starověký silniční mapa které již nemusíte používat k řízení, je ideální pro vyšívání a pokrývání stránek vašeho turistického deníku.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

Back to top