DIY köpük kağıdı – çocuklarla yapmak için 15 fikir

DIY Kağıt Köpük-odeco-kalemler-kelebekler
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 20/01


Diy kağıt "Kağıt sakız" olarak da adlandırılan köpük, genç ve yaşlı için eğlenceli bir aktivitedir. Çocuklarla DIY, yağmurlu günleri aydınlatan bir hobidir. Köpük kağıt, ebeveynlerinin bu materyalle sayısız projeyi test edebildiği gibi, birçok DIY projesini ve çocuklarını yürütmek için kullanılır. Esnek ve renkli, köpük plakalar standart A4 veya A5 formatında mevcuttur. Bir çift makas, biraz tutkal ve çok fazla hayal gücü ile, köpük kâğıt 3 boyutlu olarak orijinal şekiller alır veya herhangi bir yaratıcı süslemeye dönüşür. Çocuklarınız ve sonbahar dekorasyonları, yılbaşı süsleri, oyuncaklar ve daha fazlası ile birlikte tinker yapabilirsiniz. Bizim galerimize bir göz atın ve çocuklar ile 15 kağıt DIY fikirlerimizden ilham alın!

DIY köpük kağıdı çocuklarla test etmek için çok çeşitli DIY fikirleri sunar.

DIY kağıt mus-taç-çiçek-tedavi-boru-diy
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 20/02

DIY köpük kağıdı özellikle küçük çocuklar için uygundur, çünkü her türlü dekoratif eşyayı sadece birkaç dakikada kolayca yapabilirler. Çiçekler, hayvanlar ve küçük sakızlı kağıt oyuncaklar, küçük do-it-yourself'ların ellerinde yaşamaya başlar. Köpük kağıdı bir çift makasla kolayca kesilebilir. Daha detaylı şekilleri kesmek için bir kağıt kesici kullanabilirsiniz. İkincisi harflerin ve birkaç küçük süslemenin ve detayların kesilmesini kolaylaştırır. Ayrıca bir mini kağıt kesme makinesi alabilirsiniz.

DIY kağıt çocuklarla gummed - güzel Paskalya süsleri

kendin yap kağıt kusu-taç-çiçekler-çok renkli
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 20/03

Yukarıdaki fotoğrafta Paskalya için bir kraft projesinin gerçekleştirilmesi için gerekli olan malzemeyi sunacağız. Böyle bir tacı oluşturmak için birkaç renkli köpük kağıt tabaklara, bir mini kağıt kesme makinesine ve parlak renkli boru temizleyicilerine ihtiyacınız vardır. Mini kesme makinesinin yardımıyla birkaç köpüklü çiçek kesin ve her çiçeğin ortasında iki delik açın. Boru temizleyicilerini deliklerden geçirin (ilk resimde gösterildiği gibi). Tüm çiçekler açıldıktan sonra, taçyı asmak için kurdeleler veya süslerle süsleyebilirsiniz.

Köpüklü kağıtta yapmak için yararlı ipuçları ve küçük hediyeler

DIY köpük kağıt-pul-mürekkep-mantar-mantar
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 4/20


Köpük kağıttan yapılmış olan DIY kağıt, hem kullanışlı hem de pratik bir DIY projesidir. Birkaç pul yaptıktan sonra, bunları tebrik kartları, doğum günü davetiyeleri, takvimler ve daha fazlasını dekore etmek için kullanabilirsiniz. Bir Anneler Günü kartı, bir Advent takvimi veya bir Noel tebrik kartı olsun, bunun gibi bir inkpad orijinal bir dekor garanti eder. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi, pulları mantar ve köpük kağıt desenleri kullanarak özelleştirebilirsiniz. Kolay ve özgün bir proje!

Paskalya için DIY kağıt - tavşan ile parlak renklerde bir Paskalya sepeti yapmak

1

DIY Kağıt Köpük-Sepet-Paskalya-Desen-Bunny-Yumurta
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 5/20

Sponsorlu Bağlantılar

Eva gazetesinde akılda kalıcı ve pratik bir Paskalya sepeti yapabilirsiniz. İki parça köpük kağıdı, yeşil, bir sarı ve bir beyazın iki tonunda alın, ve belki de pembe ve lilada iki yaprak. Yeşil yosun çimen, iki sevimli beyaz köpük tavşan, sarı bir çit ve pembe ve leylak iki yumurta kesin. Işıltılı köpük tabakaları, rhinestones ve istediğiniz gibi ekstra süslemeler kullanabilirsiniz.

DIY fikir, köpük ve kordon kağıdı yapılmış - şirin kendinden çocuk çantası

Kendin yap köpük-çanta-çocuk-dikiş kağıdı
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 6/20


Tüm çocuklar DIY köpük kağıdına bayılırlar, çünkü bu malzeme sadece birkaç dakika içinde her türlü sevimli nesneye dönüşür. Yukarıda size küçükler için orijinal ve yaratıcı bir proje sunuyoruz - karşıt renklerdeki bir mini çocuk çantası. Aynı büyüklükte ve renkte iki parçaya ihtiyacınız var - bu durumda - turuncu renkte, konektör elemanı - bu durumda yeşil, iki tutamak ve kordon. Dikmeyi kolaylaştırmak için parçaları önceden delinebilir - resimde gösterildiği gibi ve kabloyu deliklerden geçirebilirsiniz. Kolları birkaç damla tutkalla yapıştırın ve bir çiçek süs olarak ekleyin. Orada!

DIY yapışkanlı kağıt - orijinal kalem kutusu

DIY Köpük Kağıt-Kalem Kutusu-Pembe-DIY
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 20/07


Size sunmaktan büyük memnuniyet duyduğumuza dair bir fikir, bir kalem kutusunun üretimiyle ilgilidir. DIY köpük kağıdının bu fikri çok pratik ve kolay elde edilir. Ek dekoratif unsurlar ekleyerek, davayı istediğiniz gibi özelleştireceksiniz. Bu fikir, düşünceli ve yararlı bir doğum günü hediyesi için kullanılabilir.

Bir yapışkan kağıt kalem kutusu yapmak için gerekli malzeme

DIY Köpük Kağıt-Kalem Kutusu-DIY
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 20/08

Parlak renkte bir köpük tabakasına ihtiyacınız var. Yukarıdaki fotoğrafta gösterilen bir dikdörtgenin şeklini kesin. Bu amaçla, bir çift makas, bir kalem ve bir cetvele ihtiyacınız olacak.

Bir kalem kutusundan DIY gummed kağıdı takip talimatları

DIY Köpük Kağıt-Kalem Kutusu-Do-It-Kendini-Köpük-Pembe Kağıt
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 20/09

Eva kağıt kalem tutucu bir Minion şeklinde

DIY Kağıt Köpük Kalem Tutucu-Minion
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 10/20

DIY köpük kağıdının bu fikrini gerçekleştirmek için, bir Minion basmak için bir şablon alın ve köpük kağıtların gözlerini, gözlüklerini ve bir önlüğü kesmek için kullanın. İhtiyacınız olan renkler sarı, mavi, beyaz, siyah ve gridir.

Minion do-it-yourself kalem tutucu - DIY köpük kağıdı 1-2-3 kadar kolay

DIY Kağıt Köpük-Kalem Tutucu-Minion-Köpük-Folyo-Sarı-Mavi-Beyaz
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 11/20

Kanarya sarı köpüğün iki dikdörtgenini kesin ve bir kutu ile örtün. Diğer detaylar kesildikten sonra, onlara minik bir Minyon'un görüntüsünü vermek için onları sarı tabanına yapıştırmanız gerekir. Kolay değil mi?

Orijinal Köpük Kağıt DIY Fikir - Alfabe Harfler

Kendin yap kağıt köpük-harf-alfabe-pense-çamaşır-ahşap
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 12/20

Aşağıdaki DIY projesini tamamlayarak öğrenmeyi eğlenceli bir oyuna dönüştürün. Köpüklü kağıdın rengarenk harflerini kesin ve bunları tahta kâğıtlara yapıştırın. Alfabenin harflerini öğrenmeyi kolaylaştıran bir etkinlik.

Kendin Yap fotoğraf çerçevesi - Çocuklar için DIY renkli Eva kağıt

DIY kağıt mus-çerçeve-fotoğraf-dekore-çiçekler-kalpler-kağıt-eva
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 13/20

Bu fotoğraf çerçevesi aslında çok orijinal ve küçük çocuk doğum günü hediyesi hediye yapmak kolaydır. Bunu başarmak için sadece çok renkli köpük kağıt yapraklara, bir çift makasa, yapıştırıcıya ve çok fazla hayal gücüne ihtiyacınız var; çerçeve çiçek, kelebek ve kalpleri ile süslüyor.

Bir köpük kağıdı fotoğraf çerçevesi nasıl yapılır - takip talimatları

DIY kağıt köpüğü-çerçeve-fotoğraf-diy-çiçekler-kalpler-kağıt-eva
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 14/20

Çerçeve için bir temel olarak, bir dikdörtgen şeklinde inşaat kağıdı veya karton kesimi kullanabilirsiniz. Saydam bir tabaka üç tarafa yapıştırılmalı, böylece bir fotoğrafın içine kaydırılabilir. Hayal gücünüzü özgürce isteyin ve birkaç kağıdın, kelebeklerin, kalplerin ve köpük kağıdına kesilen her türlü süslemenin çerçevesini süsleyin. Bir destek olarak, bir karton parçasını dikkatlice katlayın ve çerçevenin arkasına takın.

Küçük köpük kağıt taç - küçük prensesler için bir DIY projesi

DIY Köpük-Saç tokası-Saç-Taç Kağıt
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 15/20

Bir saç tokası sadece birkaç dakika içinde küçük bir prensese layık bir mücevher haline getirilebilir. Eva kağıdındaki bu diy projesi çok özgün ve pratiktir. Bir parça köpük kağıda ihtiyacınız var. Bir bant kesmek ve zikzak kesme makası kullanmak, dekoratif bir sınır yapmak. Resimde gösterildiği gibi her iki ucu katlayın ve yapıştırın!

DIY köpük kağıdı - küçük bir taç ile dekore edilmiş bir saç tokası

DIY Köpük-taç-Dekoratif Kağıt-saç tokası-diy
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 16/20

Dekoratif tacı saç tokasına yapıştırmadan önce, renkli bir kurdele ile keşfedin. Sonra, zaten taç takabilir ve bu küçük mücevher prenses kesici sunabilirsiniz.

DIY köpük kağıdı için sonbahar - köpük yaprakları ile süslenmiş bir ağaç

DIY Kağıt Köpük - Sonbahar - Ağaç - Çizilmiş - Folyo - Kesim - Köpük Kağıt
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 17/20

Bu, orijinal köpük kağıt süslemesi hakkında bir fikir daha. Bir tabakta çocuğunuz büyük bir ağaç çizebilir. Küçük ressam, dallarını kopuk kağıttan kesilmiş çok renkli yaprakları ile süsleyebilir.

Ağaç yaprakları bir mini kağıt kesme makinası kullanarak köpük kağıdına kesilmiş

DIY köpük kağıt - çocuk - deco - sonbahar - ağaç - yaprakları
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 18/20

Çocuklarınızın, bir mini kağıt kesme makinesi ile birkaç yaprak turuncu, sarı ve kırmızı köpük kağıdı kesmelerine yardımcı olun. Ağaçları istedikleri gibi dekore etsinler.

Kardan adam beyaz Eva kağıttan kesildi - küçük olanlar için bir DIY kağıt fikri

DIY kağıt köpük-kardan adam-diy
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 19/20

Noel için hediye dekorasyon sarma - DIY glitter köpük kağıdı

DIY kağıt köpüğü-deco-paketleme-hediye-yılbaşı
DIY Köpük Kağıt - Çocuklarla Yapmak için 15 Sevimli Fikirler | Brico | 20/20

Burada bulabileceğiniz köpüklü bir kağıt taç yapmak için detaylı talimatlar

Burada DIY kalem kutusu hakkında ayrıntılı talimatlar bulacaksınız

Alfabe harfini köpük kağıdından nasıl yapabilirsiniz?

Köpürtülmüş bir kağıt taç ile süslenmiş bir saç tokası - burada talimatları

DIY sonbahar köpük kağıdı ile ilgili talimatlar - burada

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − 60 =

Back to top