DIY Çocuk Doğum Günü Kartı – Çocuğunuzla Yapmak için 6 Fikirler

DIY doğum günü kartı çocuk-washi-bant-dekorasyon-creativite
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 1/14


Bir doğum gününü kutlamak her zaman güzeldir, ancak bir çocukken daha özeldir. Küçük çocuklar sürprizler, hediyeler, doğum günü süsleri severler. Her şeyin renkli olmasını tercih ederler. Kendinizi bir DIY yaparak hoş bir sürpriz sunabilirsiniz. doğum günü kartı. Çocuğunuzla birlikte yaratma fırsatına da sahip olacaksınız, bu da sizi çok eğlenceli ve mutluluk verecek. Çocuklar büyük bir hayal gücüne sahiptir, bu size yeni fikirler üretmeniz için ilham verebilir. Söz konusu kişi için doğum günü kartı yapmak, genel olarak, kişisel bir şey, bu yüzden takdir edilecektir. Böylece doğum günü kartı orijinal ve kişiselleştirilecektir.

DIY doğum günü kartı - olmazsa olmaz dekoratif öğeler nelerdir

DIY doğum günü kartı malzemeleri-çocuk-DIY-washi-bant-creativite
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 14/02

Hiçbir fikriniz yoksa, size bazı ilginç ve büyüleyici desenler göstererek size yardımcı olmak isteriz. Kişiyi iyi tanıyorsanız, örneğin sevdiği hayvanların resimlerini çizerek kartı kişiselleştirebilirsiniz. Mağazalarda satın alabileceğiniz bol miktarda rhinestones, çıkartma ve diğer birçok dekoratif ürün var. Ve çok pahalıya mal olmaz. İşte mükemmel doğum günü kartı oluşturmak için çok yararlı olacak bazı dekorasyon örnekleri.

DIY doğum günü kartı-malzemeler-çocuk-DIY-creativite-washi-bant
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 3/14

Küçük c seçebilirsinizDIY projeleri için favori ürün olan owes ve washi bant. Doğum günü kartını daha duygusal yapıyorlar.

Çocuklar için harika bir DIY doğum günü kartı fikri

doğum günü kartı çocuk-DIY-kağıt-dekorasyon
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 14/04


İlk olarak, size kolay ve basit bir model sunacağız. Talimatlarla başlamadan önce modele bir göz atın. Gördüğünüz gibi çocuklar için basit ve eğlenceli. Elbette bu model bir dönüm noktasıdır. Doğum günü kartınızın tamamen aynı olması zorunlu değildir. Beyaz bir A4 sayfası (veya başka bir açık renk) alın, makas, renkli kalemler, yapıştırıcı ve hayal gücü. Şimdi haritayı yapmaya başlamak için hazır ve donanımlıyız.

DIY-kart-doğum-çocuk-malzeme-fikirler-öğelerinin dekorasyon
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 14/05

1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk önce, makas kullanarak, sayfayı kesin ve resimde gösterildiği gibi açın. Daha sonra, tabakanın diğer kısmını kullanarak, küçük üçgenler çizin ve gösterilen şekilde makasla dikkatlice kesin. Açılmış kağıda küçük üçgenleri yapıştırdıktan sonra, onları en sevdiğiniz renklerle renklendirebilirsiniz. Orada! Sen hazırsın!

İşte orijinal doğum günü tebrik kartları için başka fikirler kart doğum günü pastası-DIY-renkler çocuk mum
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 14/06


Size daha iyi yardımcı olmak için size daha fazla fikir vermek istiyoruz. Bu yaratıcı doğum günü kartı yapmak çok basit. Kızlar ve erkekler için uygundur. Bir A4 tabakasına ihtiyacımız olacak (bu model için bir karton tabakası kullanmak daha iyi olurdu, ama bu sizin seçiminizdir), keçe, dekoratif şeritler (washi bant). Doğum günü pastası oluşturmalısınız.

DIY doğum günü kartı-materyal-çocuk-diy
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 14/07


Washi bandını kullanmadan doğum günü pastasını bile çizebilirsiniz. Fakat farklı bant modelleri var, bu yüzden çok yaratıcı olabilirsiniz. Fotoğrafın diğer dekoratif öğeler hakkında çok yararlı olduğuna dikkat edin. Pastanın üstünde bir ya da birkaç mum, yaş ya da ne istersen çiz. Kartın diğer tarafında, söz konusu kişinin doğum gününü kutlamak için birkaç kelime yazın.

kart doğum günü pastası-çocuk DIY dekorasyon
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 14/08

Bu tasarım, önceki ile aynıdır ancak daha basittir ve renkler daha elektriktir. Washi teyp, aynı zamanda farklı kumaş türleri kullanabiliriz. Renkleri ve uzunluğu seçersiniz. Resimde gördüğünüz gibi pastanın ayakları varmış gibi görünüyor. Bir karton tabakası kullanmak daha iyidir, ancak yine sizin seçiminizdir.

DIY-kart-doğum günü-mum çocuk washi-bant
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 14/09

Hala çok yaratıcı bir fikir. Washi bandının, DIY tipi (evde yapılan) projeler için en pratik olduğu görülebilir. Bu doğum günü kartı için de kullanılır. Burada tasarım çok şenlikli, dekoratif şeritler kullanılarak yapılmış mumlarımız var. Doğum günü kartına daha fazla istikrar sağladığından, kartonun en iyi seçim olduğu konusunda hemfikir olacaksınız. Bir kurdele bağlarız ve kartınız hazır. Doğum günü mesajı yazmayı unutma!

kart doğum günü-çocuk DIY kek mum dekorasyon
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 10/14

Bu doğum günü kartı, reklam kadar basit. Tüm çocuklar cupcakes sever, böylece kartınız iyi değerlendirilecektir. Çok ilginç olan şey, "i" harfinin bir mum olarak temsil edilmesidir. Keçelere, kağıt kutulara, yapıştırıcıya ihtiyacımız olacak ve hatta gerçek bir mum bile kullanabiliriz. A4'ün en iyi seçenek olduğunu kabul ediyoruz. Açıyoruz, mum ve kağıt kutularını yapıştırıyoruz ve ardından mum alevi çiziyoruz. Doğum günün kutlu olsun ve voilà!

DIY-kart-doğum-çocuk-fil-balonlar-dekorasyon
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 11/14

Çocuklar için mükemmel bir fikir! Balonlu bir fil. Renkler senin seçimin. Gördüğünüz gibi, yaş her iki balonda da belirtilmektedir. Çocuk on yaşın altındaysa, yaşı belirtmeyi ihmal edebilirsiniz. A4 kart stoğu, tutkal, işaretleyiciler ve makas alın. Fotoğraftaki haritanın sadece bir dönüm noktası olduğunu unutmayın. Özdeş olmak zorunlu değildir. Prosedür aynıdır: karton tabakayı ikiye katlayın. Balonlar ve fil, doğrudan karton kağıda çekilebilir. Farklı bir yol onları başka bir kağıda çizmektir, kesildikten sonra bunları karton kağıda yapıştırın. Bu size bağlı.

Davet olarak da kullanılabilecek çok güzel bir modelin altında teklif ediyoruz.

DIY-kart-doğum-çocuk-hayal-renk-DIY
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 12/14

Sevimli ve basit bir doğum günü kartı

DIY-kart-doğum-çocuk-Washi-teyp yaratıcılık-renkleri-kek
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 13/14

Bu doğum günü kartı fikri küçük kızlar için mükemmel

DIY doğum günü çocuk kart DIY-yaratıcılık
DIY Çocuk Doğum Günü Kartı - Onun Çocuk ile yapmak için 6 Fikirler | Brico | 14/14

Doğum günü kartlarında elbette ki kişisel bir mesaj yazabilirsin, dokunaklı bir şey. Doğum günü kartı hediyelerinize erişmenin mükemmel bir yoludur. İşinizin iyi değerlendirildiğinden ve söz konusu kişiyi büyüleyeceğinden emin olun.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 22

Back to top