8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi!

öğretici couture-kolay fikirler-ipuçları-müdahalesi-sanatsal
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/01


Biraz hayal gücü ile olağanüstü nesneler yaratabileceğini biliyor musunuz? İster özgün bir el çantası, ister sanatsal duvar dekorasyonu ya da mutfak aksesuarı olsun, iyi bir dekor sayesinde iç mekan dekorunuza damgasını vurabilirsiniz. kolay dikiş eğitimi. Bu öğretici DIY bölümünde, çoğaltılması kolay 8 yaratıcı fikir keşfedeceksiniz. Dikiş öncüleri ve tecrübeli uzmanlar için erişilebilir, kolay dikiş dikme eğitmenimiz size harika öğeler yaratmak için en kolay yolları gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Sadece birkaç parça kumaşa ihtiyacınız var ve hile oynanacak!

Olağanüstü nesneler oluşturmak için kolay dikiş öğretici ve sanatsal diy!

öğretici couture kolay havlu kaplı-nedenleri-kirişleri
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/02

İlk olarak, pratik ve orijinal bir çatal bıçak takımı yelpazesi oluşturmanıza yardımcı olacak kolay bir dikiş öğretici göstermeye karar verdik! Bu, kar beyaz balıksırtı desenleri ile bir balıksırtı balıksırtı modelidir. Sadece bu amaç için özel olarak tasarlanmış bir parça bez, tutkal tabancası ve akrilik boyaya ihtiyacınız var. Kalıpları çoğaltmak için, internet üzerinden yazdırmak için bir şablon indirebilir ve ardından deseni kumaşa erteleyebilirsiniz. Yukarıdaki resme bakın ve talimatları adım adım izleyin. Tüm güzelliği bitirmek için Deavita, küçük bir komik mesaj asarak güzel yaratıcılığınızı kişiselleştirmenizi sağlar!

Kolay dikiş öğretici - Hintli bir ipucu!

öğretici couture-kolay DIY-kabin-zanaat odalı
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/03

Küçük odanızın odasını düzenliyorsunuz ve iç dekoru özelleştirmek için kolay bir öğretici mi arıyorsunuz? Böylece, sizi küçük bir yazlık ya da çocuklarınızın gün boyu barış içinde oynamalarına izin verecek bir oyun çadırı yapmaya davet ediyoruz.

Kolay dikiş öğreticimizi keşfedin ve çok renkli bir Hint tipi tasarlayın!

öğretici couture-kolay DIY-kabin-odun masif süreç
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/04


Kolay dikiş öğreticimizden ilham alın ve mekanı canlandıracak ve iç dekorunuza orijinal fantezi dokunuşunu getirecek güzel bir rengarenk çadır yaratın! Bir Hint tipi yapmak için, çok renkli kumaş şeritleri, altı uzun katı ahşap, ip ve bir çift makas almanız gerekir.

Kolay Dikiş Eğitimi - Renkli Kumaş Şeritlerde Hint Çadırı Yaratma

1

öğretici couture-kolay oluşturma-kulübe bez çok renkli
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/05

Sponsorlu Bağlantılar

İlk olarak, bir tür koni oluşturmak için çubukları birbirine bağlayarak birbirine bağlamanız gerekir. Matkap iki, onları birbirine vidalayın ve sonra diğer çubuklar için de aynısını yapın. Büyük bir tuval oluşturmak için kumaş şeritlerini dikin ve üç farklı yerde zımbalayın. İpi tepenin üstünden geçirdikten sonra sağlam bir düğüm yapabilir ve yapıyı kumaşla kaplayabilirsiniz.

Kolay ve pratik dikiş materyalimiz sayesinde Hint renginizi kişiselleştirin!

öğretici couture kolay adımlı DIY-kulübe kulübe bina
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/06


Birkaç dekoratif yastıkları, gösterişli halıları veya arzularınıza göre başka bir aksesuarla Hint tonunuzu süslemeyi ihmal etmeyin. Odanın dekoruna biraz parıltı eklemek için gösterişli renkleri ve etnik desenleri karıştırmanızı öneririz. Doğu halısını balıksırtı veya desenli desenli minderlerle birleştirin ve güzel bir tasarım süspansiyonu ile parlatın!

Çok renkli kumaş şeritlerde etek yapmak için kullanımı kolay dikiş eğitimi

öğretici couture-kolay etek-kız-bit renkli bez
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/07


Bahar geliyor ve küçük prensesin gardırobunu yenilemen gerekiyor! Yani, yapmak için çok daha iyi - renkli kumaş şeritler bir peri etek yapmak! İlham almıyorsanız, aşağıdaki kolay dikiş öğreticisine bir göz atın!

Kısa etek oluşturma - malzeme ve üretim araçları

öğretici couture kolay DIY-aletleri-malzemeleri oluşturmak
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/08

Kumaştan bir etek yapmak için, bir dikiş makinesi, bir çift makas, bir lastik bant, dikiş ipliği ve iğne ile kendinizi donatmanız gerekir. Kızınızın büyüklüğüne göre uyarlanmış bir elastik bant alın veya bunu elde edinceye kadar istenen sonucu elde edene kadar bir kısmını kesin. Teknik olarak yetenekli değilseniz, plastiklerin uçlarını bir tutkal tabancasıyla tutturmaya davet ediyoruz.

Kolay Dikiş Eğitimi - çarpıcı bir sonuç için renkler ve desenlerin bir karışımı üzerinde bahis!

öğretici couture-kolay oluşturma-aksesuar malzemeleri
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/09

Daha fazla etki için, pudralı pembe, leylak, krem, gök mavisi vb. Yumuşak renkleri yumuşak malzemelerle karıştırmanızı tavsiye ederiz. Kullanımı kolay dikiş ipucumuzdan ilham alın ve görkemli bir çok renkli tasarım yaratın. ! Yeterince boş zamanınız varsa, ultra ince bir görünüm elde etmek için kumaş şeritlerini daha küçük parçalara ayırmaktan çekinmeyin!

Kumaş şeritlerinin detaylı olarak yerleştirilmesi

öğretici couture-kolay parçalar-DIY-romantik kumaşlar
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 10/28

Kullanımı kolay dikiş öğreticimize dayanarak, en cesur fikirlerinizi özgürce dizginleyebilirsiniz. Talimatlarımızı mektuba uymak zorunda olmadığınızı bilin. Kısa etekleri sevmiyorsanız, örneğin, orta buzağı uzunluğunu tercih edebilirsiniz. Bir çeşit ilmek döngüsü oluşturmayı deneyin ve tüm kumaş şeritlerini tek tek takın. Güzel bir asimetrik kütle oluşturacak şekilde ince bir şekilde üst üste koyun ve yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi bazı kurdeleleri asarak bitirin!

Kabarık bir köpek yatağı tasarlamak için kolay dikiş eğitimi

öğretici couture-kolay oluşturma-hayvanlar-kırmızı yastıklar
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 11/28

Köpeğinize hayranlık duyuyor ve ona koşulsuz sevgisini kanıtlayacak olağanüstü bir hediye vermek ister misiniz? Bu nedenle, sizi tüylü bir köpek yatağı yapmanıza yardımcı olacak kolay dikiş öğreticimizi keşfetmeye davet ediyoruz!

Sanatsal tasarımınızı büyütmek için kolay takip edilen dikiş materyalimizden ilham alın!

kolay kumaş-kırmızı-beyaz-süreç dikiş öğretici
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 12/28

Fark ettiğin gibi, yukarıdaki kolay öğreticiyi kullanarak, şu ekipmana ihtiyacınız var: eski bir battaniye battaniyesi, iğneler, bir cetvel, bir çift makas ve doldurma ekipmanı. Daha da kabarık bir görünüm için, köpük yongaları ve dolgu macunu karışımını tercih etmenizi öneririz.

Kalp şeklinde bir köpek yatağı oluşturmak için kolay takip edilen dikiş öğretici

öğretici couture-kolay Osmanlı-köpek tissui-kırmızı-beyaz-zeminler
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 13/28

İyi simetrik bir kare elde etmek için kumaşı gerektiği kadar katlayın. Daha sonra, bir desen kullanarak, yarım daire çizin ve iki mükemmel tamsayı elde etmek için cetveli kullanın. Pimleri kumaşın kenarından 10 cm uzağa sabitleyin ve 2,5 cm boşluk bırakın. Tek yapmanız gereken son aşamaya gitmek - kumaşın uçlarını dikmek!

Kolay ve özgün dikiş eğitmenimiz sayesinde bir kalp şeklinde dekoratif bir yastık yapın!

öğretici couture-kolay oluşturma kalp doku-turuncu-mavi pembe
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 14/28

Başka bir kolay ve ilham verici dikiş öğretici yukarıda! Kalp şeklindeki bu güzel dekoratif yastıklar ne dersin? Bu güzel projeyi yapmak için, sizi köpek sepetinin üretimi için hemen hemen aynı malzemeyi kullanmaya davet ediyoruz: yumuşak kumaşlar, dolgu malzemesi, makas ve özel kumaş keçesi.

Kolay ve ilham verici dikiş eğitimi - saçaklı bir yastık yaratın

öğretici-couture oluşturma kolay deco duvar kalpler
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 15/28

Tatmin edici bir sonuç elde etmek için internete yazdırmak için bir desen kullanmanızı öneririz. Kumaşları örtün ve gelecekteki kalbinizin hatlarını izleyin. Desenin kumaşın yanlış tarafında işaretlenmesi ve işaretlenmesi, kenarın yaklaşık 4 cm kenarından ayrılır.

Pembe minderinizi yastığınız için kullanın!

öğretici couture-kolay kalpler-dekoratif-mavi pembe dalış
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 16/28

Kıyma yapmak için doğranmış musluğu kullanın ve son aşamasına geçin. Orijinal tasarımınızı kusursuz hale getirmek için uçları birleştirin ve flush yapın!

Çok renkli bir mücevher kutusu yapmak için kullanımı kolay dikiş öğreticisi

öğretici couture-kolay oluşturma-cart-pull-bez desenler, çeşitli
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 17/28

Çok fazla mücevher var ve onları nereye koyacağınızı bilmiyor musunuz? Bir mücevher kutusu satın almak yerine, kendi mücevher kutunuzu oluştururken size eşlik edecek olan kolay dikiş eğiticimize dikkat etmenizi öneririz!

Mücevher kutunuzun tasarımında size eşlik edecek olan kolay dikiş öğreticimizin altında!

öğretici-dikiş-kolay-oluşturma kutu karton kesilmiş
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 18/28

Kumaş parçalarını sabitlemek için yapıyı ve yapışkan şeritleri güçlendirmek için bant kullanın. Kapağı tıkamak için, aşağıdaki örnekte olduğu gibi, kabarık polar diskler satın alabilirsiniz.

Kutunun kapağını tıkamak için kabarık diskler kullanın!

öğretici-dikiş-kolay-yaratma dolu karton kutu doku desen
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 19/28

İsterseniz kendi kayıtlarınızı yapabilirsiniz. Daha az tatlı, ama eşit derecede kompakt, gelecekteki kayıtlarınızı kesmek için karton dilimleri satın alabilirsiniz. Disklerin daha kolay kaymasını sağlamak için kapağın iç tarafındaki ölçümleri almayı unutmayın.

Zanaat takı kutusu özelleştirmek için kolay dikiş öğretici ve ipuçları!

öğretici couture kolay dolu kutu takı-işlem-detay
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 20/28

Şimdi, diskleri kapağın içine yapıştırıp, daha önce seçmiş olduğunuz kumaşla giydirebilirsiniz. Kutu için de aynı şekilde devam edin - dışarıdaki fırça yapıştırıcısını uygulayın ve kumaş şeritlerini dikkatlice yapıştırın.

Yaratıcı süreç detaylı

öğretici couture-kolay oluşturma dolu karton süreci
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 21/28

Daha fazla etki için kutunun altını renkli kağıtlar veya geometrik desenlere sahip bazı kumaş parçaları kullanarak dekore edebilirsiniz.

Diskin kapağın içine yerleştirilmesi

öğretici couture-kolay oluşturma dolu muilticolore doku
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 22/28

Daha tatmin edici bir sonuç için, mücevher kutunuzun ömrünü uzatacak sertliği nedeniyle karton ambalajı almak daha kolaydır. Uzmanlar sıcak tutkal kullanılmasını tavsiye ediyor çünkü daha güçlü ve soğuk tutkaldan çok daha hızlı kuruyor.

Takı kutusunun dışını cilalamak için kolay takip edilen dikiş öğretici!

öğretici couture-kolay oluşturma-cart-renkli gül-desenleri
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 23/28

Bu kolay dikiş öğreticisinin sonunda, güzel bir mücevher kutusu yapacaksınız! Tek yapman gereken süslemeni çıkarmak. Birkaç parça karton kaldıysanız, mücevherlerinizi depolamanızı daha iyi organize etmenize yardımcı olacak iki bölme yaratabilirsiniz: yüzük ve küpeler için fazladan boşluk bırakın, diğeri için Kolyeler ve bilezikler.

Mutfak önlüğü oluşturmak için kolay dikiş öğreticisi

öğretici-couture oluşturma kolay önlük-zanaat orijinal
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 24/28

Sizin için hazırladığımız sondan bir önceki dikiş öğretici, mutfak önlüğü oluşturma hakkında. Biraz hayal gücü ve iki parça sert kumaş ile bir şefin önlüğünü yaratabileceksiniz! Kemer, demir, bant ve bir çift makas görevi yapacak bir kurdeleye ihtiyacınız olacak.

Donanım ve üretim araçları

öğretici couture kolay alet yapma makas, viski demir
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 25/28

Kolay dikiş öğreticimize göre, önce iki kumaş parçanızı katmanlamanız gerekir. Stokta yoksa, eski bir bez veya şal kullanabilirsiniz. İki parçadan biri astar görevi göreceğinden, iki tonluk bir karışımı tercih etmenizi öneririz. Gelecekteki önlüğün görünen kısmı için en estetik kumaşı kullanın.

İki adet renkli kumaştan ve turuncu bir şeritten mutfak önlüğü yapmak için kolay dikiş eğitimi ve ipuçları

öğretici couture kolay-apron zanaat-kayışı ornage
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 26/28

Yapışkan şeridi iki kumaş arasına koyun ve şeridi demirle sabitleyin. Bantın kumaşa iyi yapışması için gereken kadar demir.

Yeşil bir kese oluşturmak için pratik tavsiye ve öğretici kolay!

öğretici-couture oluşturma kolay kemer siyah-deri-tutucu
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 27/28

Güncel yayınımızın sonunda, zarif bir kavrama oluşturmak için size kolay bir dikiş öğretici sunmaya karar verdik. Örgülü bir masa seti, bir deri kemer, elbise mandalları, makas, yapıştırıcı ve kırpılmış bir forseps gerekir.

Örgülü masa setinden kapak yapmak için kolay dikiş eğitimi ve akıllı ipuçları

öğretici couture-kolay torba ölçekli siyah-kayışı
8 yaratıcı fikirde kolay ve DIY terzilik eğitimi! | Brico | 28/28

Örtüyü kapatabilmek için yaklaşık on santimetre marj bırakacak şekilde masayı katlayın. Daha sonra, plastiği yeniden şekillendirmek için clothespins kullanın ve böylece istenen şekli verin. Gerekirse, kayıştaki bir deliği delmek için crop'a'dile kullanın. Kayışı cepte kaydırmadan önce bükün. Poşetin arkasına birkaç çizgi yapıştırın ve kemeri yapıştırmak için sıkıca bastırın. Çantanız sokaklarda yürümeye hazır!

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki linklere bakınız:

kapalı menzil: www.iheartnaptime.net

Hint çadırı: www.thehandmadehome.net

kumaş bantlarda etek: www.diynetwork.com

kabarık köpek yatak: www.diynetwork.com

dekoratif yastık: www.krokotak.com

karton mücevher kutusu: www.artgalleryfabrics.typepad.com

önlük: www.scarves.net

zanaat çantası: www.bywilma.com

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 32 =

Back to top