14 Deco Ideas DIY driftwood, aby priniesol “pobrežný” vzduch

Deco-DIY-wood-float-photo-frame-custom
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 1/19


Driftwood je materiál, ktorý v posledných rokoch získal čestné miesto v interiérovej výzdobe. Nachádza sa dnes medzi najbežnejšími recyklovateľnými materiálmi používanými na výrobu nábytku a dekoratívnych predmetov. Čoraz viac oceňované sochármi, umelcami a inými tvorcami, projekty drevárskych drevárskych drevín sa teraz tešia rastúcemu záujmu.

Čo potrebujete vedieť o driftwoode

Deco-DIY-wood-float-sviečky-branch-drevodekor kabát komín
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 2/19

Recyklovateľný materiál par excellence, unášané drevo je v službách človeka v rámci ekologických akcií. Ako ste pravdepodobne už viete, driftwood je drevo, ktoré bolo prúdené k pobrežiu prúdmi, prílivmi a vetrom. A to je vďaka dlhodobému kontaktu so soľou, že materiál je prirodzene chránený pred xylofágnym hmyzom. Preto nie je potrebné žiadne osobitné zaobchádzanie.

Deco-DIY-wood-float-regálový servis-style-sea-to-edge
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 3/19

Jednou z najväčších výhod drevárskeho dreva je jeho vynikajúca odolnosť voči živému drevu. Vďaka nepopierateľnej estetike sú nábytkové a dekoratívne predmety vyrobené v rôznych farbách, ako je šedá, biela a béžová. Driftwood prichádza v mnohých formách, vrátane kmeňov, koreňov alebo dosiek, čo umožňuje vytvoriť veľa výtvorov akejkoľvek veľkosti.

Deco-DIY-wood-float-sukulentná-crown-deco
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 4/19


Pokiaľ ide o pôvod tohto zeleného materiálu, termín "unášané drevo" sa pripisuje všetkému drevu pochádzajúcemu z morských alebo soľných jazier a prinútený späť na pobrežie prílivom. Jeho pôvod môže byť viacnásobný a môže tiež pochádzať z vraku lodí alebo kusov dreva, ktoré náhodne padli do mora.

Deco-DIY-wood-float-ball-dekoratívne plastiky-moderný
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 5/19

Sponzorované odkazy

Jeho zloženie je prirodzene bohaté na soľ a jeho estetické vlastnosti robia z akéhokoľvek predmetu unášané drevo skutočné umelecké dielo, ktoré si zaslúži obdiv. Ako už bolo uvedené, na ochranu driftwoodu nie je potrebná žiadna úprava. Okrem toho je materiál úplne spracovaný prírodnými prvkami.

1

Driftwood a mŕtve drevo - aký je rozdiel?

Deco-DIY-wood-float-loď-to-sám
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 6/19


Mŕtve drevo nachádzajúce sa v blízkosti sladkovodných riek a jazier nemožno v žiadnom prípade považovať za unášané drevo. Pochádza priamo z riek a sladkovodných jazier, mŕtve drevo nemá žiadne vlastnosti driftwoodu. Vyžaduje si ochrannú liečbu založenú na chemických látkach proti xylofágom. Navyše, aby sa udržiavalo dobre v čase, bude potrebné naniesť lak alebo farbu. Mŕtve drevo môže vyzerať veľmi podobne ako driftwood. Svetlé a svetlé farby, mŕtve drevo je výborným imitátorom! Je to skutočne prirodzené džem s viacerými hodnotami ekologického plánu. Jeho prevažujúca úloha v rovnováhe a obohacovaní biodiverzity, zhromažďovanie mŕtveho dreva v blízkosti rieky spôsobuje silnú reakciu environmentalistov.

Deco-DIY-wood-float-style zrkadlo-sun-more-of-lode
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 7/19


Pokiaľ ide o šerednú šikovnú alebo pobrežnú výzdobu blázon, projekty DIY driftwood sú dokonale prispôsobené. Obzvlášť cenené pre svoj romantický šarm, driftwood sa ukazuje ako všestranný ekologický materiál, ktorý sa čoraz častejšie objavuje vo výzdobe interiéru a exteriéru. Driftwood sa používa hlavne na výrobu dekoratívnych predmetov, ako sú lampy, zrkadlá, rámy a nábytok. Napriek tomu je najbežnejším používaním socha. Nie je nezvyčajné vidieť objekty dreva unášané drevom ako výzdobu okien alebo dokonca soch, ktoré dopĺňajú rozloženie niektorých obchodov.

Deco-DIY-wood-float-photo-frame-deco drevo-float-valčeky
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 8/19

Oveľa viac ako len prerušenie stromu, driftwood je ovocím drsnosti prírody. Jeho estetická, tvarovaná v čase, dáva mu surový morský vzduch, ktorý nemôže odolávať.

Skvelý nápad na výzdobu driftu dreva, prispôsobenie fotografických rámov je jedným z najoriginálnejších domácich projektov a je ľahko realizovateľný. Popri tom, že podporuje staré rámy, unášané drevo umožňuje urobiť dekoratívny objekt super originálny, prispôsobený štýlu biotopu. Ak chcete postaviť na krídle komína, na okraji okna alebo na konferenčnom stole, takýto ozdobný objekt bude naplno dotýkať "prímorím". Okrem toho, aby sme mohli realizovať svoju kreativitu, môžeme miešať kusy dreva s inými prírodnými predmetmi, ako sú štrk, škrupiny a rastliny. Takto skončíme vytvorením 100% jedinečného objektu.

Prispôsobte fotorámček s driftwood a štrk

Deco-DIY-wood-float materiálu ako nevyhnutné
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 9/19

Ako vyzdobiť pôvodný rám obrazu mysle prímorí

Deco-DIY-wood-float-zdobenie, ako-photo-frame-style-more-to-edge
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 10/19

Keď si vyberiete rám obrazu, ktorý chcete zdobiť, kúpte si dosť veľké, aby ste ľahko usporiadali dekoratívne prvky. Takisto získajte horúcu lepiacu pištoľ a niektoré lepidlo. Začnite lepením štyroch kusov driftového dreva do štyroch rohov rámu. Potom môžete vložiť ostatné prvky a rozložiť ich vedľa seba. Dajte unášané drevo do bielej farby, bolo by originálnym nápadom dať snímku originality do fotografického rámu DIY.

Deco-DIY-wood-float-heart-wood-float-závesné steny
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 11/19

Existuje niekoľko možností zdobiť stenu a sublimovať interiér. A okrem odrody, ktorú si môžete zakúpiť v obchodoch, nástěnná výzdoba, ktorú si môžete urobiť, je nápad, ktorý získava popularitu. Vďaka skvelému vizuálnemu vplyvu sú korunky z driftwoodu jedným z najoriginálnejších dekoratívnych predmetov. Tieto korunky môžu byť nekonečne variabilné ako dekorácia na zavesenie na stenu alebo na predné dvere. V kruhu, trojuholníku, srdci, štvorci alebo šesťuholníku môže takáto koruna vyzdvihnúť stenu v obývacej izbe alebo skrášľovať verandu.

Dekoratívna korunka v tvare srdca vyrobená z lepenky a unášaného dreva

Deco-DIY-wood-float-srdce dekoratívne stena-visí hardware
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 12/19

Drevené unášané drevo na pláži je možné použiť na realizáciu rôznych myšlienok na drevárske drevo, ktoré sú originálne a prispôsobiteľné. Jeden môže vykonávať svoju kreativitu odvrátiť kusy unášané drevo vo všetkých typoch krásnych dekoratívnych predmetov. DIY kľúčenky, zaujímavé sviečky, stredové atď. - nie je možné vymenovať všetky možnosti, ktoré máte k dispozícii.

Deco-DIY-wood-float-deco-wall-srdce DIY
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 13/19

Super originál, tento projekt drevárskeho dreva je v skutočnosti veľmi ľahko realizovateľný. Po prvé, je potrebné čistiť a leštiť kusy unášaného dreva. Kôry je možné odstrániť nožom a povrch dreva sa tretí brúsnym papierom, aby sa leštil. Potom budeme potrebovať vzor srdca vyrezaný z lepenky. Po poskytnutí potrebného materiálu sa môžete zapojiť do DIY. Horná lepidlá sa používajú na lepenie unášaného dreva na nosič v tvare srdca. Napokon, všetko, čo zostáva, je zavesiť ozdobný predmet na jeho mieste.

Deco-DIY-wood-float-stred-of-tabuľky-mini-fľaše sklenené
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 14/19

Ak ste nadšenec domácich potrieb a domáci dekoratér, nápady na drevo z dreva budú vyhovovať vášmu vkusu. Vytváranie neobvyklého stolového centra je super originálny projekt DIY, ktorý vám umožní vytvoriť ideálnu stolovú výzdobu, ktorá najlepšie vyhovuje štýlu existujúceho interiéru. Zdobením morského ducha, dekorácie z domácich potrieb založené na driftwoode prinesú romantickému nádychu do priestoru.

Deco-DIY dreva vznášal centrum-stôl-ja-zariadenia, potrebné
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 15/19

Uprostred, ktoré ste prezentovali vyššie, je založené na driftwood. Okrem toho, že prinesie romantický nádych, táto dekorácia pozve prírodu na stôl. Aby ste to dosiahli, budete potrebovať vetvu unášaného dreva, brúseného brúsnym papierom vopred. Pokiaľ ide o preferované kontajnery, môžete staviť na soliflores alebo dokonca dostať mini-sklenené liekovky. Po poskytnutí kontajnerov musia byť na vetve prilepené podľa potreby. Nakoniec, všetko, čo musíte urobiť, je skĺznuť niektoré zelené alebo kvetinové stonky.

Deco-DIY-wood-float-stena deco-moderné jedálne
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 16/19

Myšlienky deo DIY driftwood sa perfektne prispôsobia interiéru akéhokoľvek štýlu. Minimalistický a triezvý výzdobu, eklektický, ošumělý šikovný alebo prímorský duch, unášané drevo je vítané na dýchanie romantického a šikového prostredia. Súčasné umelecké diela, vyrobené z unášaného dreva, vyliezť na stenu, aby ju ozdobili a vytvorili špeciálnu atmosféru v miestnosti.

Deco-DIY-wood-float-dvere-fotky-wall-kábel-wood-plával
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 17/19

Tu je DIY driftwood projekt tak krásny, ako to je praktické! Cieľom je vytvoriť držiak na stene, ktorý je jednoduchý a veľmi originálny. Tento krásny nápad je vhodný najmä pre obývaciu izbu a miestnosť pre dospievajúcich. Malá šnúrka, niektoré vetvy driftwood a niektoré drevené svorky - to je arzenál potrebný na realizáciu tohto vynikajúceho projektu.

Deco-DIY-wood-float-crown-wood plával nápady
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 18/19

Poklesne do nekonečna, koruny unášaných drevín sú vynikajúcim nápadom na to, aby ste sa urobili sami. Takýto projekt drevárskych drevárskych drevín umožňuje všetkým vytvoriť si doma krásnu prímorskú atmosféru. Na výrobu takýchto dverí alebo korunových stien je najbežnejšou technikou použitie lepidla a závitov.

Deco-DIY-wood-float-photo-frame-style-sea-to-edge
14 Deco Ideas DIY driftwood prináša "morský" vzduch do biotopu Brico | 19/19

Fotografické rámčeky na prispôsobenie sú skvelou myšlienkou, ktorú si môžete vyskúšať s deťmi, keď príde víkend. Malí umelci môžu prefarbiť kusy dreva, predtým očistené a brúsené brúsnym papierom, aby získali originálny nádych do konečného výsledku!

* Fotografický rám na vyzdobenie - podrobné pokyny tu

* Do-it-yourself centerpiece - tutorial tu

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 18

Back to top