פרחים אוריגמי קל – 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפל

אוריגמי-קל-זר-פרחים-אוריגמי-שולחן-קישוט
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 1/20


המורשת של יפן, אוריגאמי הוא נייר מתקפל אמנות שמתגלה להיות טכניקה יצירתית סופר דקורטיבית. כדי לפענח את המונח, אלה הם המילים "אורו" - קיפול ו "kami" - נייר, אשר חושפים את הסוד מאחורי השם היפני. בזמנו, אמנות מסורתית שימש בעיקר עבור קישוט שולחן במהלך אירועים מיוחדים. כיום, יותר ויותר אנשים מוצאים את זה כיף ללמוד טכניקות קיפול בסיסיים ואת המוזרויות של נייר מקופל. האם אתה מתפתה על ידי הרעיון של לקשט את הבית שלך בצורה פיוטית ומקורית? אם זה רצונכם, Deavita יציג לכם 7 רעיונות גדולים של אוריגמי קל כדי לקפל בהצלחה כמה פרחים הפופולריים ביותר. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד!

אוריגמי-קל-פרחים-אוריגמי-חד-דקו-DIY-מקורי
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 2/20

אין ספק, את הקסם של אוריגמי מורכב הייחודיות שלה כדי לאפשר את מימוש קיפול נייר, מבלי להזדקק הדבקה או חיתוך. הטכניקה ולכן דורש סבלנות רבה. כמובן, יש קפל אוריגמי מאוד מסובך וקשה, אבל יש גם כמה רעיונות אוריגמי קל, מתאים למתחילים. באשר לדמויות האוריגאמי המפורסמות ביותר, אי אפשר שלא להזכיר את העגורן, את הפיל ואת הדגים, את המטוס ואת הסירה. יותר ויותר מבוקשים, רעיונות פרח אוריגמי הם גם קל ליישם. ההוכחה, את הדרכות נציג לך להלן!

איך לעשות פרח אוריגמי קל - הוראות מפורטות

אוריגמי-קל-פרח-Kisidama-צעדים-מתקפל-בצע
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 3/20

שמעת פעם על פרח הקוסודמה? זה פרח יפני הוא אחד מקורי אוריגמי הפופולרי ביותר. די רומנטי, אלה פרחים אוריגמי יאפשר לך להביא מגע פיוטי לתפאורה פנים. בנוסף, הם הפתעה נעימה כי אתה יכול להציע לחבר קרוב או אמא שלך.

אוריגמי קל - 100 בעלי חיים, פרחים נייר ועיצוב הבית

16 רעיונות מקוריים למשתלה מקורי

נייר DIY פרח - יפה הדרכות צילום רעיונות לקשט

אוריגמי-קל-פרח-Kisidama-הוראות-פי
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 4/20


כדי להבין את הרעיון של אוריגמי קל, אתה צריך 5 ריבועים של נייר 6 × 6 ס"מ לכל פרח, דבק מחזיקי בד. כדי להתחיל לקפל, לקחת ריבוע נייר לקפל אותו באלכסון למחצה. מקפלים לקפל את הקצות של הצדדים על קצה העליון. אתה מקבל דמות עם כנפיים פתוחות. מורחים את קצה שמאל על ידי הזזה את האצבע פנימה ולשטח כדי ליצור יהלום. חזור על הצד הימני. מקפלים את העצות כפי שמוצג בתמונה, ולאחר מכן מקפלים פנימה.

אוריגמי-קל-פרח-עלה כותרת רסק
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 5/20

קישורים ממומנים

כדי לסגור את עלי הכותרת, להחיל נקודה של דבק לתקן עם קליפ מוכן. אז להחזיק כך הדבק לוקח. עלי כותרת הראשון הוא סיים! אתה רק צריך לעשות 4 עלי כותרת אחרים באותו אופן. אתה צריך 5 עלי כותרת בסך הכל. לאחר כל עלי כותרת מוכנים, הגיע הזמן לסיים את הפרח אוריגמי קל שלך. קח עלה כותרת והניח נקודה של דבק בצד אחד. להרכיב אותו עם כותרת שנייה. להרכיב את עלי הכותרת 5 כדי להקיף את פרח הקוסודמה שלך. כדי ליצור זר פרחים, להחליק את הפרח בקצה של גזע לתקן את הכל עם קצת דבק.

1

אוריגמי-קל-פרח-origiami-Kisidama-הרכבה-עלי כותרת
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 6/20


אוריגמי קל שושן פרחים - הוראות מתקפל

אוריגמי-קל-פרח-שושן עדין דקו-רומנטי-DIY
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 7/20


גם אם פרח שושן אוריגמי נראה מסובך, אנו מבטיחים לך שזה פרויקט אוריגמי קל, מושלם אפילו למתחילים. מקופל פעם, את אוריגמי flur דה lys יהפוך אלמנט דקורטיבי יפה, מושלם כדי להוסיף מרכז או תיבת מתנה DIY. כפי שאתה בוודאי כבר יודע, להכנת קפלי אוריגמי אנחנו בדרך כלל להשתמש גיליונות נייר מרובע. המשך לקרוא כדי לגלות את ההוראות.

אוריגמי-קל-פרח-אוריגמי-ליס-הוראות-פי
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 8/20

התחל על ידי לקיחת גיליון נייר מרובע. מקפלים אותו באלכסון חצי לסמן את הקפל. לעשות את אותו הדבר עבור אחרים אלכסוניים. ואז לקפל את הכיכר בארבע (כמו כרטיס ברכה).

אוריגמי-קל-פרח-אוריגמי קיפולים-ליס-צעד הוראות
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 9/20

הכנס שתי נקודות הפוכה ולשטח את הקפל כדי לקבל בסיס מרובע. המשך קיפול על ידי קיפול צד אחד לכיוון המרכז. סמן את הקפל ופתח. החזק את מרכז הדירה ולכיס. הפעל את קיפול ולהמשיך באותו אופן בצד שמאל. פתח את הצדדים וחזור על השלבים הקודמים.

הוראות אוריגמי-קל-פרח-שושן-סגול-מתקפל
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 10/20

סובב את הקפל כך שהנקודות הקטנות יפנו אליך. מקפלים את הקצות לכיוון המרכז ולקפל את הפינה. זה נעשה משני הצדדים. מקפלים את הקצה כדי לענות על עצות קטנות. לפתוח ולפתוח את הדף עד הקפלים הקטנים. מקפלים את החלק הפנימי של הדפים לתוך הכיס כדי ליצור טיפ בסוף. לחזור ולחזור. הצעד האחרון מציג קשיים קטנים. לכן, שים לב להוראות שמופיעות בתמונה.

נייר לוטוס פרח - רעיון נהדר של אוריגמי קל

אוריגמי-קל-פרח לוטוס-מקורי
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 11/20

הצעד הראשון קל אוריגמי לוטוס פרח לוטוס הוא להכין 12 מלבנים של נייר 14 × 8 ס"מ. גודל החלקים עשוי להשתנות בהתאם לגודל של לוטוס הרצוי. אנחנו לוקחים מלבן שמתקפל במרכז. לאחר מכן, אנו מקפלים את ארבע הפינות כפי שמוצג בתמונה לעיל. שני הקצוות הארוכים מקופלים פנימה, לאורך הקו המרכזי. מקפלים את הסדין לחצי. זהו עלה כותרת הראשון הושלמה. אותם שלבים חוזרים על כל פיסות הנייר.

אוריגמי-קל-פרח-הוראות לוטוס-פי
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 12/20

כדי להמשיך את ההבנה של פרח אוריגמי הלוטוס, להלן השלבים הבאים כדי לעקוב אחר. אנו מתאימים את עלי הכותרת על ידי לשים אותם אחד על השני, כדי להשיג 4 קבוצות של 3 גיליונות. הוא קשור במרכז עם פיסת חוט או חוט. כדי להפוך את פריחת הלוטוס שלך, אתה צריך להרים את העלווה הראשונה עם האגודל והאצבע. אנחנו מתחילים שוב עם הסדין השני. באשר לעלון האחרון, זה רק קצה. זהו זה!

אוריגמי-קל-פרח לוטוס-נייר רעיון מקורי
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 13/20

אוריגמי צבעוני קל לעשות עם הילדים

טוליפ-קל-קל-origiami אוריגמי
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 14/20

קיפול של צבעוני אוריגמי הוא אחד הפרויקטים הקלה ביותר. ההבנה מתבררת די פשוטה ומהירה הן למבוגרים והן לילדים. אנו מבטיחים לך כי כל המשפחה תהיה הרבה כיף להביא לחיים זר יפה של צבעונים צבעוניים! רעיון זה של אוריגמי קל נלמד תוך 10 דקות לכל היותר. אם אתה לא מצליח בניסיון הראשון, לנסות את השני יהיה 100% סיפוק.

אוריגמי-קל-מתקפל בסגנון אוריגמי פרח-טוליפ-אדום-ירוק
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 15/20

כדי לקפל אוריגמי קל צבעוני, הראשון לקחת גיליון מרובע. מקפלים אותו לחצי מלמטה למעלה. ואז לקפל את הזכות בסופו של דבר. חזור על אותו עם קצה שמאל. קח את שתי נקודות ולקפל אותם בחזרה 1 ס"מ. הפוך את קיפול הפרח שלך הוא סיים. כדי ליצור את גזע, כל שעליך לעשות הוא לקפל גיליון מרובע לתוך משולש.

אוריגמי-קל-פרח-אוריגמי צבעוני-3D
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 16/20

הפרחים אוריגמי הם שונים לאין שיעור בהתאם הרצונות של כל אחד. טוליפ הם בין הפרחים ומאפשרים הרבה אימפרובי קיפול. כן, קיימים כמה מודלים ברשת, אבל הרעיון שאנחנו מציגים לך דורש רק כמה דקות של מניפולציה.

אוריגמי-קל-פרח-טוליפ-מתקפל-אוריגמי הוראות,
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 17/20

אוריגמי-קל-פרח-אוריגמי צבעוני-3D-צהוב
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 18/20

תסתכל על הדרכה לעיל לקפל את סופר דקורטיבי המקורי 3D אוריגמי צבעונים. להרכיב אותם זר כי יהיה להחיות את שולחן הקפה שלך או אדן החלון. תן לדמיון שלך להתפרע ולצפות אוריגמי היפה שלך צבעונים פורחים באוויר.

אוריגמי קם

אוריגמי-פרח הלוטוס קל-גרסה-קל
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 19/20

זה עלה אוריגמי קל הוא רעיון מתנה גדולה ליום האם. זה נייר ורוד יכול בית נוגע הודעה כי יהיה להמיס את הלב של אמא או סבתא. לבד או בחבורה, זה רעיון מתקפל אוריגמי היא דרך מסוגננת להציע מתנה DIY אישית.

הוראות אוריגמי-קל-פרח-ורוד-מתקפל
פרחים אוריגמי קל - 7 רעיונות מקוריים עם הוראות מתקפלות בריקו 20/20

כדי להפוך את זה אוריגמי ורוד, לקחת גיליון נייר מרובע ולקפל אותו לשניים. אנחנו מכופפים את המלבן המתקבל בשני אורכו. אנחנו פותחים את הסדין ומקפלים כל זווית ישרה של הכיכר למרכז. אנחנו מקפלים בפעם השנייה כל זווית ישרה למרכז. אנחנו חוזרים על הפעם השלישית. לאחר מכן, לפתוח את 4 משולשים על 1 ס"מ מן הקצה הנגדי בזווית הימנית שלהם. אנחנו פותחים את הסדרה הראשונה של ריבועים באלכסון שלהם. עכשיו זה התור לפתוח את סט השני של ריבועים על ידי קיפול זווית ימינה על ידי סנטימטר אחד.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 21

Back to top