הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים ידידותי יותר למשתמש

לאחד בר-ידי-מזרן השעיה בסגנון תעשייתי-נורה-חשופה דקו-לבנים
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 1/20


קטן או גדול, המטבח הוא אופנתי יותר מתמיד! וכדי להרשות לעצמנו יותר נחמה והנאה, אנחנו דוחפים את הקירות כדי לפתוח את המטבח על שאר הסלון. הקונספט הפתוח אינו מפסיק לנסות לבשל ומבשלים באווירה הידידותית ובתפאורה הקוהרנטית. אבל, על מנת להצליח פריסה כמו פונקציונלי כמו זה ידידותי, אתה צריך לחשוב היטב על הפרטים. הציוד מטבח עם האי המרכזי הוא מושג ללא תחרות של פונקציונליות ואסתטיקה בקנה אחד עם הסטנדרטים הנוכחיים. אבל, במקרים שבהם אחד לא יכול ליהנות כזה פיתוח, חלופה אחרת נדרשת. אז, אם אתם מתכננים לשפץ את המטבח שלך, אבל הם עדיין לא בטוח לגבי הבחירה של תוספת פיסת ריהוט כי הוא מעשי כמו שזה מסוגנן, למה לא לחשוב על לעשות בר בפלטה ?

לאחד בר-ידי-מזרן מגש עץ לוח
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 2/20

המתגאה תכונה להכחיש בעוד שנותר אופנתי דקו, הבר עץ משטחים הוא הרבה יותר מאשר רהיט. הבטחה של שביעות רצון, מתאים לכל סגנונות הפיתוח. כמה גרסאות זמינות לך בהתאם לגודל הרצוי ועיצוב. אבל, מלבד רהיטים מוכנים לקנות, אתה יכול להעדיף להפוך את עצמך בר.

Make-A-בר-בבר מתכת כסאות-מפורקים המזרן
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 3/20

אם אין לך הזדמנות להחזיק אי מטבח, לעשות בר בפלטת יאפשר לך ליהנות במטבח תמיד פונקציונלי. מצויד משטח עבודה, בר המזרן ייקח את הפונקציה של שטח חיתוך נוסף. הפוך את סרגל בלוח מלא או הרחבה של האי המטבח, זה ממקסם את החלל XS המטבח.

Make-A-בר-ב-רחב-שרפרפי מזרן-מתכת-תעשייתי בסגנון
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 4/20


ביצוע בר עצמך הוא אלטרנטיבה חכמה רהיטים שאתה קונה בחנויות. בר המטבח העידו הוא ערובה כי תוכל להתגבר על אילוצים של שטח מוגבל או אדריכלות. אנחנו בסופו של דבר מקבל רהיט מותאם באופן מושלם לסביבה ואת הצרכים של המשפחה.

Make-A-בר-ב-מזרן ציור-לבן-אחסון בקבוק
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 5/20

קישורים ממומנים

כדי להפוך את האיסור על משטח עץ מצטרף עם מלאכה לא כל כך מסובך, אשר עוזרים לנו לארגן את המטבח עם טיפול וטעם. וככל שהריבית במיחזור ממשיכה לצמוח, זוהי הזדמנות מצוינת להפגין את המודעות הסביבתית שלך ולשים את היצירתיות שלך בעבודה. משטחים מעץ להוכיח להיות מקור השראה אמיתי המאפשר לחובבי DIY כדי לממש את הרעיונות שלהם.

1

למה להמר על משטחי עץ?

Make-A-בר-במישור מזרן-מחזור-אבן
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 6/20


משטחים הם, כפי שאתה בוודאי יודע, איזה סוג של אריזות תעשייתיות. משומשים, משטחי עץ מאפשר לנו לעשות הרבה רהיטים בתוך הבית או בחוץ, אשר "הטבע" הקסם שלה הוא מאוד פופולרי. ההיבט הטוב ביותר של ריהוט עץ המזרן הוא הרבגוניות שלהם. הם ולכן לדבוק בכל סגנון ולהביא מטמון ייחודי לכל חדר.

Make-A-בר-בצואת גרניט שחור מזרן-מגש בסגנון בר-תעשייתי
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 7/20


מיחזור של משטחים נותן לנו את ההזדמנות ליצור פנים (ו מעודן החיצוני) על ידי infuse אותו עם מגע חם. DIY עם משטחי עץ הוא זול ונגיש לכל. אנחנו יכולים, לפיכך, להסיט את האריזה התעשייתית לתוך ריהוט מותאם אישית מעשית כמו דקו, מבלי לשבור את הבנק. כפי שהוא או צבעוני, לא מובנה או כולו, משטח עץ מציע מגוון רחב של עיצובים. עם הצבעים, מילת המפתח היא דמיון! ופעם החליט הפרויקט להשיג, אנו נותנים לרסן את היצירתיות שלו כדי להסיט את המאמר ירוק ריהוט ירוק.

Make-A-בר-ב-לבנים חשופות-קיר מודרני עיצוב-מזרן-דקו
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 8/20

כאמור, משטחים - אם הם שלמים או בלתי מובנים - משמשים להכנת אינספור דברים, כגון ספות וכורסאות, שולחנות, שולחנות, מחזיקי עציצים וכדומה. ביצוע בר בתוך המזרן הוא עדיין רעיון מעניין לארגן את המטבח עם ריהוט מותאם אישית מותאמת לצרכים של המשפחה.

לאחד כיסאות בר-ידי-המזרן-ממוחזרים-מתכת
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 9/20

עבור כל אלה המעוניינים להיות בית ייחודי ומקורי בתדמיתו, להפוך את לוחית הבר הוא רעיון נהדר להעז. לא בהכרח קשה ליישם, התוצאה הסופית ממש נחמד. בהתאם למקום שבו אתה מתכנן להתקין אותו, סרגל המזרן עשוי להיות ישר, עגול או בצורת L. בנוסף, ארון המטבח עשוי להיות אחסון מעשי ומוקף על ידי קבוצה של שרפרפים תואמים.

Make-A-בר-ב-אור-gurilande דקו בסגנון כפרי המזרן
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 10/20

ריהוט המזרן הוא קל להרכיב ולהפוך את הבר במזרן הוא לא יוצא מן הכלל. בין אם זה בר מטבח מקורה או בחוץ, אין מחסור של רעיונות. המימוש של כמה פרויקטים דורש קצת DIY, בעוד רבים אחרים אינם בנויים סופרפוזיציה פשוטה של ​​שתי משטחים או יותר. הכל תלוי בעיצוב הרצוי. בנוסף, עם מעט חיזוק צבע, משטחים הופכים ריהוט אקולוגי עם אסתטיקה סופר מקורי.

Make-A-בר-ב-מזרן עצמך-ירוק
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 11/20

ביצוע בר בפלטת הוא פרוייקט DIY קלאסי. זה נותן צד כפרי או עכשווי לכל, בהתאם לסיים את העץ המועדף. הישג זה כמעט חופשי. אם יש לנו את הכלים הדרושים, הפרויקט יעלה לנו את המחיר של קצת צבע, מברשת ודלפק, אם תרצה. קל למצוא, משטחים מעץ למצוא את היישומים שלהם בייצור רהיטים מתאים לשימוש בתוך הבית, כמו גם בחוץ.

Make-A-בר-ב-מזרן ציור-לבנות-להבות קרש עץ-מטבח-פינת אוכל
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 12/20

מאז הבישול הוא שם נרדף עם שביעות רצון, מה שהופך את הבר בלוח צבעים כדי להתאים אותו הוא רעיון חכם וזול. הבר הוא רהיטי מאוד מעשי, חוסך מקום, decluttering המטבח אופטימיזציה של פינה קשה לפתח.

Make-A-בר-ב-מזרן אחסון תקרה-עיצוב-אישית
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 13/20

באשר לתכנון של הבר, זה תלוי בעיקר הפריסה והפריסה של המטבח. לכן, בהתאם לקונספט שלו, ארון הבר יכול להיות גדול יותר או קטן יותר, רחב יותר או גבוה יותר. זה חיוני כי העיצוב שלה להיות מותאם לצרכים של כל המשפחה, כמו גם את אילוצי החלל. בהתאם לסגנון החיים שלך ואת הצורך שלך פונקציונליות במטבח, אתה יכול מעדיף ארון נמוך בר או קצת גבוה יותר מצויד עם אחסון.

Make-A-בר-ב-משולב משטח תאורה
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 14/20

האם אתה מחפש רעיון מקורי כדי לשפץ את המטבח? אם זה המקרה, אנו ממליצים לך לשקול ביצוע בר משטחים עם תאורה משולבת. אז, אתה בסופו של דבר להפוך את עצמך פיסת ריהוט מעשית כי, בנוסף להאיר את המטבח עם אלגנטיות, יביא אווירה חמימה מעולה.

הפוך את סרגל המזרן כדי לארגן את הגן

לאחד בר-ידי-מזרן הגן בר-טופס-U
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 15/20

ביצוע בר בתוך המזרן הוא פרויקט מתאים הן בבית והן בחוץ. ואם אתה בר מזל מספיק כדי שיהיה לך גינה יפה שבו אתה רוצה לפגוש באביב ובקיץ, למה לא חושב לעשות בר בחוץ? מעשית כמו דקו, הרהיטים המשטחים DIY יעזור לכם לקבל את פני הקיץ בגן נעים ומרענן.

Make-A-בר-ב-דגלים ברים-גן-זרים-לבנים-פנסי מזרן
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 16/20

מיחזור וחובבי DIY ישמחו להיות מסוגלים לעשות בר בפלטת ליצור מקום חוצות מזמין שבו הם יכולים להזמין חברים ולקחת אפריטיפים בקיץ. ו, לפני embarking על DIY, קודם כל, יש צורך להחליט את העיצוב אשר יהיה המתאים ביותר לטיפול. רק אז ניתן לדעת את מספר המשטחים הנחוצים. שאר הכלים לקנות תלויים בקושי של העיצוב הנבחר. באופן כללי, DIY לא יכול לקרות ללא מסמרים / ברגים, מברגים, פאזל, מקדחה, נייר זכוכית, רמת הרוח, סנדר רוטט ומברשת.

Make-A-בר-בבר גן אבן מזרן-מחזור-מגש
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 17/20

כדי להפוך את המשטח בר חזק מספיק, רצוי יש שתי משטחים זהים. אחד מהם ישמש הקדמי של הממשלה והשני, זה יהיה לחתוך במחצית לחזק את שני הצדדים. על מנת לחתוך את המזרן, קודם כל, אנו מציירים קו לחתוך ולאחר מכן אנו חותכים את האובייקט באמצעות פאזל. החלקים לחתוך ניתן להגיש כרצונו.

לאחד בר-ידי-מזרן-צעדי פירוק-הרכבה
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 18/20

הרכבה של המזרן במזרן נעשית על ידי מסמור או לא הברגה. ראשית, אתה צריך למקם את לוח כולו אנכית. על מנת לתקן את חצי המזרן הראשון על צד אחד, אנו משתמשים ברגים מעץ מיוחד שיש לדפוק. אנחנו חוזרים על אותן מחוות כדי לדפוק את המזרן השני למחצה על הצד הקודם. כדי לתת את הבר נראה היטב סיים, אתה יכול להתקין בראש דיקט או לוח אשוח. חלק קטן אחסון יכול להיות דפוק לתוך חלול של בר אשר יהפכו את הרהיטים אפילו יותר פונקציונלי.

Make-A-בר-ב כסאות ברי מזרן מזרן-דקו-צבע
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 19/20

לשים צבע, את הבר עץ משטחים סוף סוף לקבל מראה ייחודי מאוד מקורי. בחירת הצבעים תלויה בעיקר בטעם האישי. הרהיטים יכולים להיות מוקפים על ידי כמה כיסאות DIY עשה משטחים כי יזמין את החברים שלך לשבת במושב וליהנות באווירה נעימה בחוץ.

Make-A-בר-in גג מדף-מזרן-לבן-גיליון
הפוך את סרגל בלוח ליצור מרחב חיים יותר חיים בתוך הבית בחוץ בריקו 20/20

כמה רעיונות זמינים כדי לעורר אותך ולעודד אותך לעשות בר בשני צבעים פונקציונליים דקורטיביים. מלבד שלד "שלו" משטחי משורשר מפורקים, ארון הבר יכול להיות מצויד גם עם גג מתאים שיספק את ההגנה הדרושים השמש. כמה וילונות מבריק יביא מגע של שמחה לגן וליצור אינטימיות.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

Back to top