Deco metal bahçesi Corten çeliğinin çevreye nasıl uyum sağladığını

deco metal bahçe heykelleri-kaktüs-çiçekli-corten çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 20/01


Eskiden varlıklı insanlar için ayrılmış, metal sanat eserleri şimdi herkes için erişilebilir. Metalin işi, onu son dekoratif ve çok orijinal olan farklı beceriler kullanır. Şu anda, paslı demir modası iç ve dış dekorasyonun yerini almak için yeniden doğuyor. Endüstriyel karakteri, dekorasyonda oldukça takdir görüyor ve ham tarafı ve sıcak rengi ile baştan çıkarılıyor. Böyle bir deco metal bahçesi açık alan ile romantizm aşılarken belirli bir nostalji çağrıştırıyor.

deco metal bahçe makası bahçe-corten çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 20/02

Bahçe metal dekora gelince, duvarlar ve düz yüzeyler için zorunlu değildir. Aksine! Paslı metal süslemenin güçlü yanlarından biri, şaşırtıcı bir yaratıcılık ve gerçekçilikten zevk alan 3D formlarıyla bütüne iyi bir hacim kazandırabilmesidir.

deco metal bahçe-rakamlar-tavuklar-corten çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 20/03

İster inanın ister inanmayın, pas çok orijinal bir tarafa sahiptir ve bu nedenle, eskisinden daha sıkıcı olduğunu düşünmüyoruz. Paslı metaldeki nesneler, şaşırtıcı bir şekilde yaratıcı olarak metal bahçe çemberine dönüştürülür. Bahçenin en gözde yerlerine yerleştirilen hayvanlar, çiçekler, soyut heykeller vb. Sanatsal ve kişiselleştirilmiş bir topluluk oluşturmaya izin verir. Tarzı ne olursa olsun paslı nesne, dış mekana eşsiz bir özgünlük hissi vaat ediyor.

deco metal bahçe heykelleri, modern agave-corten çelik-kaktüs metal
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 4/20


Muhtemelen bildiğiniz gibi, son yıllarda, Corten çelik iç dekorasyonu ele geçirdi mimarinin yanı sıra açık hava. Şaşırtıcı bir şey yok çünkü eski ve çekici renklerinin çekiciliği zaten ihmal edilmemesi gereken bir varlıktır. Sonsuz sonsuz, Corten çelik bahçe dekoru her tarzına uygun ve paslı renginin doğal çekiciliği sayesinde çağdaş tasarımları yüceltiyor.

deco metal bahçe heykelleri-agave-corten çelik-turkuaz boya
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 5/20

Sponsorlu Bağlantılar

Bahçe metal dekoru yerini herhangi bir tasarımda bulur ve hep birlikte özgün bir şekilde dekore etmeyi sağlar. Deco'da Corten çeliğinden bahsederken, modaya uygun paslı metal, dekorla doğal olarak bütünleşirken birçok olasılık sunar. Çevre dostu ve süper estetik, Corten çeliği bahçeyi özgün bir şekilde dekore etmek için mükemmel bir fırsat olduğunu kanıtlıyor. Belki de, paslanmış metalin en büyük avantajı, çevreye uyumlu bir şekilde uyum sağlama yeteneğinde yatmaktadır.

1

deco metal bahçe kuş besleyici-corten çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 6/20


Corten çeliği, dış mekan tasarımında şu anda talep edilen birkaç görünümü birleştirir. Doğal ve ayık, onun minimalist karakteri onun coşturan sıcaklık tarafından yumuşatılır. Bahçenin, dekorun veya dış mekan mobilyalarının düzeninin bir parçası olsun, paslı meta başarılı bir dış mekan tasarımı için benimsenmesi gereken bir zorunluluktur. Kesinlikle çağdaş olan, ünlü Corten çeliği her türlü bahçe ve teras tasarımına uyum sağlar ve diğer malzemelerle uyumlu bir şekilde uyum sağlar.

deco metal bahçe-heykel-corten çelik, taş kurbağa
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 20/07


Çok sağlam ve dayanıklı olan malzeme, uzun süre açık alana eşsiz bir estetik görünüm kazandırır. Daha önce tüm maliyetlerle savaşılan pas şu anda çok moda. Corten çeliği ekolojik olup, bahçeye daha doğal bir görünüm vermenizi sağlar. Bu nedenle ekolojinin takipçilerinin favori malzemesidir.

deco metal bahçe-heykel-corten çelik kaktüs
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 20/08

Metal bahçe dekorasyonunu benimsemeye karar verirseniz, mekana hem çağdaş hem de doğal olanı birleştiren eşsiz bir karakter kazandırırsınız. Paslanmış metal, ev yapımı dekorasyona değer verenler için de idealdir. İster heykellere, ister küçük sanatsal objelere, ister dış mekan endüstriyel mobilyalara yönlendirilse de, Corten çeliği herhangi bir stilin bahçesi için mutlak bir dekoratif eğilim olarak öne çıkıyor.

deco metal bahçe-çiçek-corten çelik ve-sarmaşık çiçekleri
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 20/09

Metal bahçe dekor fikirlerini pratik olarak estetik olarak arıyorsanız, ekiciler düşünmenizi öneririz. İster bitkileri barındırırlar, isterse dekoratif bir rol oynarlarsa, ekiciler her ortamda bir zorunlulukturlar. Görsel etkilerini arttırmak ve dış mekânı süper özgün bir şekilde dekore etmek için, Corten çelik ekicileri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Corten çeliğinin patinası zamanla gelişir ve metale daha dekoratif bir görünüm verir. Minimalist ama sıcak, paslı çelik, nostaljik bir dokunuş getirdiği çağdaş bahçelere mükemmel uyum sağlar.

deco metal bahçe heykelleri çelik, corten-kuşlar
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 10/20

Kuşları temsil eden bahçe heykelleri, mekana şiir dokunuşunu getiriyor. İster serçeler, baykuşlar, balıkçıllar, leylekler, ister Corten çelik kuşlar, özgünlük ve zamansız bir zarafet vaadidir. Bahçedeki yerlerine geldiklerinde, arabaların etrafına "gezintiler", çiçek yataklarında "dinlenin" veya "dekoratif su noktasında" suyu düşünün. Çevrimiçi bahçe dekorasyon dükkanları, çeşitli tarzlarda mevcut ve çeşitli stillerde bulunan çok çeşitli paslı metal bahçe heykelleri sunmaktadır.

deco metal bahçe-heykel-tilki-corten çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 11/20

Heykelcikler ve heykeller, bahçıvanların özel bir cazibe noktası yaratmasını sağlayan en özgün bahçe dekorasyonları arasında yer alıyor. Dekoratif objenin satın alınmasından önce, her şeyden önce bahçenin stilini hesaba katmak gerekir. Ve metal bahçe dekorasyonunun benimsenmesi için, Corten çeliğinin tüm stillere uygun olduğu ortaya çıkıyor. Sıcak ve orijinal patinalı paslı metal, çağdaş, minimalist veya rustik tasarıma uyum sağlar.

deco metal bahçe-heykel-3d-çiçek-corten çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 12/20

Öncelikle, bir heykelin bahçeye dahil edilmesinin iki yolu vardır. Bu, gelişimin merkezi parçası olacak şekilde sergilenebilir. Bu fikir size uygunsa, heykel için önemli bir yer ayırmayı düşünün. Dekoratif nesne aynı zamanda paslı metal heykelin minimalist güzelliğini vurgulayacak tekdüze bir duvarın önüne yerleştirilebilir. Kavrama özgünlüğü getirmenin yanı sıra, Corten çelik heykeller, örneğin yaşlı çitin kusurlarını gizler. İsteğe bağlı olarak, dekoratif nesne düzeni daha gizlice entegre edilebilir.

deco metal bahçe-çiçek-metal çelik corten
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 13/20

Sonsuza dek düşünülebilir, metal bahçe heykelleri herkesin dış mekan dekorlarını en özgün şekilde kişiselleştirmesine izin verir. Çocukları şaşırtmak için, ebeveynler genellikle hayvan heykellerine güvenir. Orijinal bir köpek, sevimli bir kedi, tavşanlar, kuşlar veya kelebekler - yaratıcı fikirler eksik değildir! Yeşil başparmak olmayanlar, metal çiçek heykellerinden oluşan dekoratif bir bahçe oluşturabilirler. Böylece, bahçe her mevsim güzel bir tempoya sahip olacak.

deco metal bahçe-çukur-arası kuş corten çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 14/20

Metal bahçe dekoru için harika bir fikir olan bu kuş besleyici Corten çeliği, herhangi bir gelişme için idealdir. Bir ağaç ya da çitin üzerine sabitlenen dekoratif obje sevimli bahçeye davet edecektir. Pas tabakası, kuşa mükemmel bir rustik dokunuş verir. Çocukları şaşırtmanın yanı sıra, kuş bahçenin dekorasyonunu kişiselleştirmenize izin verecektir.

deco metal bahçe heykeller çelik yusufçukların-CORTEN-çit ahşap gri
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 15/20

Kelebeklerin yanı sıra, Corten çeliğindeki yusufçuklar, kavramı yüceltmek için benimsenen çok özgün bir dekoratif unsurdur. Yusufçuk'un ana sembolleri, metamorfoz, yenilenme ve pozitif kuvvettir. Yani, DIY metal bahçe deco olarak benimsenmesi idealdir.

deco metal bahçe figürler kap civciv-CORTEN çelik deco kitle çiçekli
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 16/20

Bahçe metali dekoruna gelince, ideal, stilini bütünü ile eşleştirmek olacaktır. Rustik, minimalist veya çağdaş, paslı metalden yapılmış çok çeşitli hayvanlar ve çiçekler, orijinal tasarımları ve ilginç patinalarıyla bahçeyi geliştirmenize yardımcı olur. Küçük heykeller bir çiçek yatağını vurgulamak veya bahçe yolunu işaretlemek için ideal bir yoldur. Daha önce de belirtildiği gibi, Corten çeliğinin patinası, dekor için nostaljik bir his veriyor ve vintage veya rustik mobilyalar için mükemmeldir.

deco metal bahçe-çiçek-3d-paslı çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 17/20

Çiçekler, güzel renkleri ve kokuları ile bahçede gerçek bir cennet yaratırlar. Ancak doğal çiçeklerden ayrı olarak, açık mekanı yaratıcı ve özgün metal heykellerle süsleyebiliriz. Fikirler sonsuzdur ve çitin üzerine ya da yere gömmek için küçük veya büyük bir çiçek alabilirsiniz. Bahçenin dekorasyonunu canlandırmak ve ona bir renk katmak için metalik çiçeğini kırmızı, mavi veya sarı renkte yeniden boyayabiliriz.

deco metal bahçe fathead bahçe CORTEN çelik kesme, lazer
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 18/20

Corten çelik lazer kesim, bu top bahçe dekorunun önemli bir unsurudur. Top, büyük görsel etkiyle metal bahçe deco rolünü oynar. Ve geometri son yıllarda özellikle popüler olduğundan, Corten çelik bahçe topu çevreye mükemmel uyum sağlar. Tasarımına bağlı olarak, bir lamba ya da mum barındırabilir, böylece fener olarak pratik olarak dekoratif hale gelir.

deco metal bahçe-fener açık-corten çelik
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 19/20

Dekoratif olarak pratik olarak, bahçe fenerleri mekana romantik bir atmosfer katıyor. Geleneksel versiyonlar, Corten çelik tasarımlarına yol açıyor - rustik ve hatta minimalist tarzda bir bahçe içinde benimsenecek süper orijinal bir fikir.

deco metal bahçe corten çelik harfler
Deco metal bahçesi veya Corten çeliği modern ortama nasıl uyar? | Bahçe | 20/20

Süper orijinal bir bahçe metal dekorasyonu fikri, Corten çelik harfler dekoru tamamlamak için kendilerini dışarıya davet ediyor. Paslı metalin zarif patinası çağdaş bahçelerdeki beton elemanlarla tezat oluşturuyor ve son render çok ilginç ve modern. Basit ve çok zarif, bu dekorasyon tüm stiller ve tatlar için uygundur.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 57 =

Back to top