Bahçe aynası – alanı genişletmek ve dekoru inceltmek için fikirler

ayna bahçesi fikri deco tarzı-perişan şık
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/01


Küçük boyutuna rağmen, bahçe birçok insanın karşılayamayacağı bir lüks. Engelleri zorlayamaz ve alanı en üst düzeye çıkaramazsak, araziyi optimize etmemizi sağlayacak bazı akıllı çözümler aramalıyız. Gerçekten de XS bir bahçeye sahip olmak küçük bir cennet köşesine, hatta mütevazi bir alana sahip olmak için bir fırsattır. Bu nedenle bunu takdir etmeli ve hak ettiği ilgiyi vermeye çalışmalıyız. Küçük bahçenin başarılı genişlemesi için deco ipuçları eksik değil! Ancak, çoklu fonksiyonları sayesinde popülerlik kazanıyor. Bugün, bahçe aynası dış mekan dekorasyonlarında çok popüler olup, mekânları büyütmeye ve özgünlük dokunuşuna izin veriyor.

ayna ayna pencere bahçe-teras-modern bir dekora
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/02

Hala bahçe aynasının ne yapabileceğini merak ediyor musunuz? Aşağıdaki resim galerisinde, dış mekan dekorasyonunda aynaya cesaret etmenizi sağlayacak birkaç ilham verici fikir bulacaksınız. Şu andaki eğilim bizi, içinde yapılan her şeyi kopyalayıp yapıştırmaya itiyor ve dış dekorasyonda benimsemeye, ayna göz ardı edilemez.

ayna ayna pencere bahçe-bağ bozumu
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 3/19

Bahçe dekorasyonunun en önemli nesnesi olan ayna, olağanüstü çok yönlülüğe sahip bir aksesuar olarak ortaya çıkıyor. Işıkla nasıl oynandığını bilir, görsel olarak genişlemesine izin verir. Ayna böylece imajımızı yansıtan orijinal rolünün ötesine geçer. Dış mekan dekorasyonunda, bir alan hissi sağlar ve sıradan bir dekoratif nesne olarak hizmet eder. Yani terasa ya da bahçeye bakmaya cesaret edeceğiz ve sonuç muhteşem.

ayna bahçe küçük ayna modern yemek alanı
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/04


Dış dekorasyonda, ayna çit, palisade, ağaçlar vb. Üreticiler, neme, yağmura, güneşe ve şoka direnmek için tasarlanmış çok çeşitli bahçe aynaları sunmaktadır. Cam veya akrilik, orijinal bir çerçeveyle olduğu gibi veya çevrelendiğinde, ayna mükemmel bir dekoratif dokunuşla her yere erişebilir.

ayna-deco bahçe veranda tarzı-perişan şık
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/05

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük bir bahçenin gelişimi hakkında konuşurken, her zaman benimsemek için dekorasyon üzerinde tereddüt. Ancak, estetik tarafı feda etmeden küçük alanı büyütmek için dikkate alınması gereken küçük bir deco ucu vardır. Büyük bir aynanın takılması, alanı görsel olarak ikiye katlarken derinlik verir. Genellikle akrilikten yapılmış, bahçe aynası kırılmaz ve uzun bir ömür vaat ediyor.

1

ayna bahçe-akrilik-Deco bahçe-orijinal
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/06


Taş bahçe duvarı genellikle sert bir görünüme sahiptir. Bu izlenimi değiştirmek ve bir bütün olarak dekoru bir araya getirmek için, bir bahçe aynasının kurulumuna bahse gireriz. Duvara veya çitlere erişim sağlamanın yanı sıra ayna, sınırlı alanı görsel olarak genişletmek için bir ışık oyunu yaratır. Buna ek olarak, ayna açık yemek alanını daraltmak için ideal bir dekoratif dokunuş getiriyor.

ayna bahçe büyük ayna büyük boşluk
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/07


Bir bahçenin tarzı ne olursa olsun, bir ayna ile accessorizing herhangi bir gelişme için uyarlanabilir akıllı bir çözümdür. Büyük bir ayna kare, yuvarlak veya altıgen, hatta küçük bir versiyonu tercih edin, çeşitlilik çok geniştir ve herkesin kendileri için en iyi seçimi yapmasına izin verir. Bir şey kesin - bahçe aynasını koyan kişi, seçiminden pişmanlık duymuyor!

Ayna bahçe ezeli deco perişan şık
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/08

Bahçe aynasının tasarımıyla ilgili olarak, alıcıya geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Modern ve iyi kesilmiş çizgiler, hatta vintage stili ve yesteryear'ın cazibesini somutlaştırıyor - herkes için bir şey var! Ve, sahte pencere görünümlü bahçe aynası, başarılı vintage deco için olmazsa olmaz aksesuardır. Otantikliğe dokunmak için metal çerçevesini paslanmaya çalışabiliriz.

dış-ayna-orijinal-fikri
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/09

Bahçe aynasını çit ya da palisade asmak, mekana bir yer ve neşe hissi uyandırmak için bir deco ipucudur. Küçük bahçeyi böyle bir şekilde süslemek mükemmel bir dekoratif seçimdir, çünkü mekanın görsel olarak ikiye katlanmasına ek olarak, ayna doğayı yansıtabilir. Böylece bahçıvan, güzel renklerle dolu bir dünyaya dalmış bir cennet köşesinin tadını çıkarabilir.

ayna bahçe kare ahşap-deco teras
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 10/19

Şu anki trendler, iç mekân olarak iç mekanı geliştirmemizi zorluyor. Aslında, buna daha fazla ihtiyaç duyduğumuz mevcut bağlamı göz önünde bulundurarak, buna ihtiyaç duyduğumuz yerde, bu konuda şaşırtıcı bir şey yoktur. Yani, ahşap çitin üzerinde asılı duran büyük bahçe aynası, aksan rolünü oynar ve açık yemek alanına dekoratif bir dokunuş getirir. Bir ümit vaadi, aksesuar bütününe benzersiz bir karakter verir.

Ayna bahçe kemer-deco kaplı bir teras
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 11/19

Düzene daha fazla parlaklık getirmek ve bir alan yanılsaması yaratmak için bahçe aynası gibi bir şey yok. Dış mekana erişim sağlamanın yanı sıra, bir ayna, bir keyif duygusu kazandırarak bahçenin gölgeli köşelerini vurgulamak için idealdir. Bu arada büyük bir ayna, hasarlı bir duvarı veya cepheyi göz kamaştıran bir şekilde gizleyebilir.

ayna ayna bahçe güneş odun
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 12/19

İç dekorasyonun amiral gemisi nesnesi, ayna dışarıya yerleşmek için evi terk eder. Büyük bir bahçe aynası veya çok sayıda ayna seçerseniz, bu nesne birkaç önemli avantaj sunar. Bahçe aynası, sete dekoratif bir dokunuş getiriyor ve çarpıcı trompe-l'oeil efektleri yaratıyor. Ayrıca, çiçek aranjmanları, dekoratif objeler, dış mekan mimarlığı vb. Siteyi görsel olarak genişletmenin yanı sıra, bir bahçe aynasının montajı da belirli bir kısmı görünür hale getirir.

ayna ayna bahçe güneş Modern deco teras
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 13/19

Özel aynalar yüklemek harika bir fikir olduğunu kanıtlayarak, mekânı çoğaltmanıza ve görkemli bir izlenim vermenize izin verir. İstenen optik etkiyi elde etmek için aynalar stratejik konumlara yerleştirilmelidir. Böylece alanı görsel olarak ikiye katlarken ışığı ve bitkileri yansıtacaklar.

ayna bahçe küçük yuvarlak ayna gölge yelken yemek odası-dışarıda
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 14/19

Bahçe aynası, stil ve boyut açısından farklılık gösteren birkaç versiyonda mevcuttur. Aksesuar, modern veya eski bir çerçeve vintage, endüstriyel veya Shabby chic ile donatılabilir. Mesela meşhur güneş aynası, hemen mekânın odak noktası haline gelecek olan teras dekorasyonunda benimsenmesi gereken ideal bir aksesuardır.

Bahçe tarafta ayna pencere çerçevesi tarzı beyaz perişan
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 15/19

Tamamen bir yesteryear dokunuşuna sahip olan modern bir dekoratif aksesuar, pencere aynası iç ve dış dekorasyona davet ediyor. Bahçe çitine bağlı olan ayna, dekorun ayrılmaz bir parçası haline gelirken belirli kusurları gizler. Bitkileri ve manzarayı yansıtacak ve hoş ve romantik bir atmosfer yaratacak.

ayna bahçe-akrilik-sandalyeler-Accapulco
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 16/19

Bahçe aynası, aslında, çok romantik bir dekoratif aksesuardır. İç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilir, ancak her nerede kurulursa, mükemmel görsel etki garanti edilir. Bir pencere gibi, bahçe aynası, çevreleyen yeşilliklere genel bir bakış sunmak için bir duvara ya da palisade gömülebilir. Bu trompe-l'oeil penceresi muhteşem bir yanılsama yaratır ve yeni bir bakış açısı açar.

ayna bahçe kafes ahşap bambu pot
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 17/19

Çevresine özgünlük ve yaratıcılığa dokunmanın yanı sıra, stili ne olursa olsun bahçe aynası da süper kullanışlı olabilir. Büyük bir ayna veya çok sayıda küçük ayna, dış mekânı görsel olarak yapılandırabilir. Bahçedeki aynanın yeri için orijinal fikirler eksik değildir. En yaygın örnekler, kapalı terasın süslediği veya evin ön tarafında veya bahçe çiti üzerinde asılı duran aynalardır. Bahçe aynasının yeri genellikle, oluşturmak istediğiniz optik etkiye ve arazi kısıtlamalarına bağlıdır.

ayna akrilik bahçe tasarım modern aydınlatma odaklama
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 18/19

Görüntümüzü yansıtmanın ilk rolünün yanı sıra, bahçe aynası, dış mekanın tasarımını yüceltmek için stratejik bir müttefik. Giderek daha özgün bir tasarımdan faydalanan akrilik bahçe aynası, diğerlerinden daha dekoratif olan birkaç versiyona sahiptir. Renklerin, biçimlerin ve tarzların çeşitliliği, herkesin zevklerine ve dekorun geri kalanına en uygun tasarımı bulmasını sağlar.

ayna bahçe kare ahşap mavi pastel
Bahçe aynası - alanı genişletmek ve dekoru düzeltmek için akıllı fikirler | Bahçe | 19/19

Küçük bir bahçeyi başarıyla idare etmek zor bir iştir, ancak imkansız değildir. Bahçıvanın bahçesini kişiselleştirmesine izin vermenin yanı sıra, bütün bir huzur ve esenlik duygusuna sahip olmanın yanı sıra, bunu denemek için bazı zekice fikirler vardır. Trompe-l'oeil kullanımı bahçeyi görsel olarak büyütmek için mükemmel bir müttefiktir. Nasıl yapmalı? Garanti edilen bir efekt için, pencereleri aynalarla değiştirerek, bir duvara veya çitin üzerine yanlış pencerelerin takılması daha iyi olacaktır. Bu, sonunda sitenin sınırlarını bulanıklaştıracak ve yeniden çizecektir.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 12 = 19

Back to top