Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti!

deco bahçe bisikleti eski ruh
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 20/01


Bahçe deco bisikleti veya dış dekorasyonunu çok fazla para harcamadan canlandırmaya nasıl başlayabilirsiniz. Bu açık hava düzenlemesine adanmış bu yayında ele almak için seçtiğimiz tema. Bazı iyi fikirler ve kurtarma öğeleriyle, bahçenizin görünümünü dönüştüreceksiniz. Taze tonlar, bazı çiçek saksıları ve egzotik yetiştiricilerin bir karışımı içinde yeniden eski bir bisiklet zaten yerinde dekoru artırmak için yeterli olacaktır. Bisikletinizi tavan arasına atmak yerine, orijinal parlaklığına geri dönmesine veya göz kamaştırıcı yeni bir ışıkla parlamasına yardımcı olun! Oraya nasıl gidilir? Orijinal dekoratif objelere ve bitki tutuculara yönlendirilmiş bisikletler seçimimize göz atın.

bahçe deco bisiklet fikirleri-vintage
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 20/02

Mutlaka evde görmek istemediğiniz geleneksel deco aksesuarlarını unutun! Dış mekan, yere yerleştirilen çiçek saksılarından ya da asılı dikenlerden farklı şekilde düzenlenebilir. Bahçe deco bisikleti, bahçenin monotonluğunu kırmanın en iyi yoludur. Yaratıcı fikirlerin bir tutam ve pep renklerde bir sürü çiçek sürüsü ile eski bisikletiniz ustalıktan değerli bir mücevher gibi görünecek!

deco bahçe demir-ferforje
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 20/03

Bahçe deco bisiklet nasıl başarılı olur? Bisikletimizi gösterişli bir renkte yeniden boyayın mı yoksa olduğu gibi tutmak mı daha iyi olur? Kimse sizi bisikletinizi yenilemek için çok fazla zaman harcamamaya zorlamaz. Sadece biraz çaba ve küçük bir yatırımla, harikalar yaratabileceğinizi bilin! Retro, perişan şık, ülke ya da romantik, bisikletiniz aslında kendi içinde dekoratif bir unsurdur.

bisiklet-deco şık bahçe-vintage perişan
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 4/20


Shabby chic tarzından esinlenen bu bahçe deco bisikleti, perişan şıklığı memnun edecek her şeye sahiptir. Bahçenin ortasına yerleştirilen ya da yeşil bir köşeye yerleştirilmiş, dokunur her şeyden duyulmamış romantizm bir dokunuş getiriyor. Sadece seçtiğiniz konteynırlara yerleştirilmiş mevsimlik çiçeklerden oluşan bir kompozisyonla erişmeye devam ediyor. İdeal olarak, onları memnuniyetle karşılayan desteğin tarzıyla ilişkili konteynırları seçeriz. Bu durumda, kar beyazı veya diğer ışık rengini yeniden renklendiren bir dizi metal tencere tercih edebilirsiniz.

bisiklet-deco çiçekli bahçe fikirler
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 5/20

Sponsorlu Bağlantılar

Eski püskü şık veya klasik retro dış mekan dekoruna uyacak şekilde tasarlanmış başka bir bahçe deco bisikleti. Paslı metal yapı ve eski püskü şık stilin dekoratif desenleri, onu dekoratif sanatın gerçek bir şaheseri haline getiriyor. Ön yüzünde incelikle duran iki sepet, sadece romantik yanını güçlendiriyor. Onları birkaç beyaz çiçekle doldurma fikrini kopyala ve işin bitti.

bisiklet-deco bahçe deco kapı bitki
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 6/20


Eğer ağartılmış dekoratif ferforje bisiklet alamıyorsanız, umutsuzluk yapmayın! Eski bisikletlerinizden birini çiçek aranjmanlarınız için güzel bir destek yapmak oldukça olasıdır. Bunu yapmak için tabii ki beyaz bir tencereye ve çiçek aranjmanlarına ihtiyacınız olacak. Ardından bisikletinizi istediğiniz renkte boyayın ve çiçek aranjmanlarını düzenleyin.

Deco bahçe-bisiklet-mavi-beyaz-çiçekler
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 20/07


Eski bisikletler çöp kutusuna gitmez. Bahçede, terasta veya evin ön tarafında öne çıkarlar. Onları süslemenin araçlarını kaçırmıyoruz, çiçek kompozisyonlarını katlıyoruz ve gösterişli renklere sahip bitkiler ekliyoruz. Ve en önemlisi, en sevdiğimiz renk tonlarıyla karıştırmak onları zevklendirmektir. Tıpkı bu bisikletin bitkiler için bir desteğe dönüşmesi gibi. Bir bitki tutucusu olarak da kullanılan ahşap bir sepetle, açık mavi renkteki bu bisiklet sonunda, bir kır evinin yeşil çitine yakın bir yer buldu.

bisiklet-deco bahçe-mavi-yoğun
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 20/08

Audacity senin niteliklerin bir parçası değil mi? Utanç verici, çünkü sadece yeni bir renk sosu denenerek, bahçe deco bisikletiniz açık alanınızın anahtar parçası olacak. Fuşya pembesi, camgöbeği mavisi, elektrik mavisi, domates kırmızısı ya da fluo yeşili .. Dış mekan tasarımınıza adapte olabileceğiniz tonlarca renk. En rustik dekor için, mavi veya lavanta gibi baharın tonlarını kabul edin ve bisikletinizi ülke çiçeklerinin bir kombinasyonuyla dekore edin.

bisiklet-deco bahçe-retro yenileme fikirler
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 20/09

Yukarıda, bisikletinizin dekorunu incelemek için başka bir yol. Bu bahçe deco bisikleti, yeşil çevreye güzel bir şekilde tezat oluşturan koyu renkte giydirilmiştir. Buraya dağılmış olan dalların demetleri, ülke çiçeklerinin ve küçük ahşap çerçevenin getirdiği bir yaşam sevinci aşılar.

bisiklet-deco bahçe çiçekleri fikirler
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 10/20

Geçmişten gelen aksesuarlarla süslenmiş veya vintage cazibeli panellerle süslenmiş muhteşem bitkilerle dekore edilmiş olan bahçe deco bisikletleri, duvarlarla buluşmakta, ekran boyunca uzanmaktadır ya da parıldayan çiçekler ile çevrili bir dinlenme alanının kalbinde yer almaktadır. . Dekoratif bisiklet, çevresini uyumlu hale getirmek için güzel bir renk katmanı ile kaplıdır. Bazen o eski bir görünüm ekleyerek onun orijinal görünümünü korumak tercih ediyor. Bisikletinizin metamorfozundaki müttefikleriniz paslı bir renk ve renk uyumlu boya tenceresi olacak.

Bisiklet Deco bahçe-dekorasyon-fikirleri
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 11/20

Bahçe deco bisikletinizi yeniden monte ettikten ve kurduktan sonra, dekorasyonunu biraz daha arttırmaya çalışabilirsiniz. Bir bitki desteğinin kurulması kendisi için gereklidir. Ama bu açık alanın güzelleştirilmesine katkıda bulunmanın tek yolu değildir. Bisikletinizi barındıran bölgenin dekorasyonunu yeniden düşünmek de gerekiyor. Seçtiğiniz bir dizi saksı ve bitkinin yerleştirilmesi için daha fazla alan planlayın. Ekilen asılacak yerlerin konumu, alanın konfigürasyonuna göre belirlenir.

Bisiklet Deco bahçe-fikirler-mor-pembe
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 12/20

En keyifli atmosfer için pembe ve mor bir dokunuş! Bunlar, tekerleklerin renkleriyle ilişkili sepetlere sahip olan bu bahçe deco bisikletinin en önemli varlıklarıdır. Sepetlere yerleştirilen çiçekler pembe-mor duoyu uyumlu hale getiriyor ve kırmızıların parlaklığını ve yeşil yeşilliklerin tazeliğini vurgulamaktadır.

bisiklet-deco bahçe deco ev-cephe
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 13/20

Diğer iki retro esintili bisikletler ile birlikte gelen bu bahçe deco bisiklet için düşmek. Yeşil ağaç dikenleri, bitkileri ve çiçekleri renkli yansımalar ile süsleyen, dekoratif objelere dönüşen bu bisikletlerin bir tuğla evin cephesini büyütmesi amaçlanıyor.

Bisiklet Deco bahçe-çit duvar-dekor
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 14/20

İşte bahçe deco bisikletini sergilemek için güzel bir yol. Bahçenin ortasında ortaya çıkarmak yerine, dış duvarlarınızdan birine asabilirsiniz. Çit ve esinti, bu tür dekorasyonlar için sağlam ve uygun olmaları koşuluyla da buna uygun olabilir.

bisiklet-deco bahçe çardak ahşap
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 15/20

Ve eğer başka bir görevin bahçe deco bisikletine yatırım yaparsan? Mesela ahşap pergola'yı dış mekan dekorunun amiral gemisi haline dönüştürmek gibi mi? Sütunlarına yaslanarak ya da açık tavandan asılıyken, bahçe deco bisikletiniz tanınmıyor olabilir. Sen ne düşünüyorsun

bisiklet-deco bahçe birlik duvar dekor
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 16/20

Bahçe deco bisikletiniz nihayetinde küçük parçalara hiçbir şey için iyi gelmeyecek mi? Bu nedenle, sadece gidonlar ve koltuk gibi dış çeperi olarak kullanılabilen tekerleklerini ve parçalarını kullanın. Jantları enerji verici bir renkte boyayın ve büyük sirk akrobatları tarafından kullanılanlar gibi bir çeşit sanatsal enstalasyonda toplayın. Çok renkli jantların bu süperpozisyonu, evin veya evin cephesine karşı yer alabilir.

bisiklet-deco bahçe kapısı-bitki
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 17/20

Bu bahçe bisikleti bisikleti, kır evlerinin cazibesini yansıtmaktadır. Beyaz ve turuncu renkte, yeşil bitkilerin ve metal sepetlerin barındığı çiçeklerin getirdiği yeşillikler ve ülke renkleri için birkaç dokunuş sunmayı tereddüt etmedi.

Bisiklet Deco bahçe boyalı renkler flaş
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 18/20

Duvarın senin için sırrı yok mu? Yani, her ikisi de artistik potansiyelinizi bahçe deco bisikletinizin metal yapısı üzerinde ortaya çıkarır. En sevdiğiniz ressamların ikonik çalışmaları hiç şüphesiz bisikletinizin dönüşümünde size yardımcı olacaktır. Kravat ve Boya sanatında ustalaşırsanız, tekerlekleri tonal renk gradyanı ile örterek radikal bir değişime meydan okuyun.

bisiklet-deco bahçe ahşap masif varil
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 19/20

Son olarak, bahçe deco bisiklet de yapılmış bir bisiklet şeklinde ... katı ahşap! Eski dünya cazibesi ile şık bir bahçe veya mekanın rustik dekorunu geliştirmek için akıllıca bir seçim.

bisiklet-deco bahçe ahşap dekor
Acele kopyalamak için 20 fikir Deco bahçe bisikleti! | Bahçe | 20/20

Son olarak, dış mekan dekorunuza destek veren sadece bahçe deco bisikleti değildir. Klasik versiyonda veya örgülü ahşapta, aynı malzemeden yapılmış bir motosikletin yanında iyi görünecektir. Projenizin sonuna gitmek için dekoratif objeler üzerinde kayma yapmayın. Yarım varil, hasır sepetler, zanaat ekicileri, dekorunuzun ana unsurlarını yüceltmek için elinize geçen her şeyi kullanın.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 3 =

Back to top