נושא חתונה רומנטית – רעיונות תפאורה, שמלה, עוגה, זר ועוד!

החתונה-theme-רומנטיים-כיסאות מוצלים-אלמוגים
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 1/17


האם אתה מתכנן את האביב או החתונה בקיץ ומחפש נושא לאחד את האלמנטים של המפלגה שלך? מסעות, טבע ומוסיקה הם רק שלוש אפשרויות רבות עבור נושאים מקוריים לאמץ ... לא משנה מה הבחירה שלך, קישוטים פיוטית הם חיוניים במהלך היום הגדול שכל גברת מצפה קדימה. לכן, אנו מציעים לשקול נושא רומנטי החתונה מלא רעיונות מקסימים באמת לא מורכב מדי להשיג. היתרון העיקרי של עיטור "סנטימנטלי" הוא שזה לא להגביל את הדמיון של הכלה לעתיד עם מסגרת מסוימת. אדרבה, ניתן לפרש אותה כראות עיניך ולהתאימה לחלוטין להעדפותיך האישיות. בואו נראה מה נושא החתונה הרומנטי יציע לנו באמצעות גלריית תמונות מעוררת השראה, יחד עם עצות מועילות!

חתונה נושא רומנטי דקו-טבלאות-וינטאג '
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 2/17

בין אם אתם מחפשים קישוט שולחן, זר, שמלת כלה או רעיונות אחרים, אתה לא תהיה מאוכזב. לנוחותך, חילקנו את ההצעות שלנו לקטגוריות ואנו נתחיל עם היסוד החיוני, כלומר: השמלה. יהיה זה ככל שיהיה, הלבוש החגיגית היא "מרכיב" חיוני של כל חתונה, ללא קשר לנושא, העונה, וכן הלאה. ארוסה מקדיש הרבה מזמנה לתכנון הטקס וקבלת הפנים.

איזו שמלה לבחור נושא החתונה הרומנטית?

נושא החתונה רומנטית רעיון השמלה תחרה
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 3/17

פרט מכריע בשמלת כלה, אם לחתונה נושא רומנטי או לא, היא לחתוך שלה. כמובן, יש כמה צלליות עדינות, בהרמוניה מושלמת עם הנושא של המאמר הנוכחי שלנו, שבו כל הכלה לעתיד יכול לבחור את הטוב ביותר על פי מורפולוגיה הגוף שלה הטעם האישי שלה. עם זאת, מגמות 2017 להדגיש את שמלת החתונה בתולת ים ובמיוחד את אחד עם bustier בלב. צוואר זה הוא הבחירה האולטימטיבית כאשר מדברים על נושא החתונה הרומנטית בגלל האסוציאציות העדינות שהוא מעורר. לקבלת מידע, את שמלת החתונה נסיכה עם רכבת פואטית ארוכה, שמלה, הידוע גם טרפז, ואת המותניים האימפריה, הם חלום אפשרויות חלומות אחרים לא לזלזל.

חתונה-theme-רומנטית-שמלתה נקשרת תחרה
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 4/17


אבל הצללית היא לא הדבר היחיד שחשוב ואנחנו צריכים גם לחשוב על בד ומבטאים. כל החומרים המשמשים את התפירה של שמלות כלה בדרך כלל נראה נלהב סופר מעודן. לדוגמה, סאטן בוהק מעט, טפטה רכה וקורפת נוזל מתאימים לכל נושא החתונה הרומנטית. המועדפים שלנו, עם זאת, הם טול האוויר ואת טבעי - תחרה נצחית כי הפך שם נרדף של רומנטיקה מכובדת. הגבישים הקטנים, כמו גם הפנינים הלבנות, הם הפרטים ללא דופי כדי להשלים את העיצוב של השמלה המתוחכמת שלך.

נושא החתונה רומנטית קישוט שולחן

נושא החתונה רומנטיקה קישוט שולחן
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 5/17

קישורים ממומנים

ואז, קישוט השולחן הוא מרכיב אחר של החגיגה כי הוא עניין רב לגברות במהלך ההכנות אינטנסיבי. הפסקאות לעקוב מוקדשים במיוחד את הדגשים המרכזי ומשלים לנושא החתונה הרומנטית. באופן טבעי, את עמודי כל קישוט חתונה מוצלחת הם פרחים, מקובצים לרוב לתוך קומפוזיציות נוי שונים. הם נבחרים בעיקר על פי העונה הנוכחית, אלא גם על פי נושא הנישואין והנטיות המיוחדות שלנו. כל פרח יכול להתאים את תפאורה השולחן החגיגי, אבל אנחנו ממליצים על buttercups ואת עמיתים בכנות!

1

שולחן חתונה-theme-רומנטיים-רעיונות-דקו
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 6/17


יתרון, האלמנטים אביזר זרי פרחים של נושא החתונה הרומנטית יכול לאמץ כמה צורות וסגנונות. לדוגמה, מסגרות תמונה מעוטרות עשירות יכולות לשמש כמספרי שולחן פנטסטיים. העיצוב יוביל לפלרטטנית ואמנותית יותר כאשר האובייקטים הנבחרים הם ישנים, אפילו בסגנון עתיק או פשוט וינטאג '. פמוטים ממתכת פטינדים אגרטלים קטנים עשויים זכוכית כספית או כספית הם רק חלק מהתוספות המתאימות האפשריות.

חתונת נושאים רומנטי-דקו-יתר שולחן
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 7/17


אנו ממשיכים במגמה יחסית יחסית שיכולה להשלים או להחליף לחלוטין את עיטור השולחן החגיגי. הוא מייצג קבוצה של קישוטים לתלות בדיוק מעל השולחנות, מורכב בעיקר פרחים וחומרים טבעיים מגוונים אחרים. זה עם זה בחשבון כי היפנים פרחוני אמנות Kokedama, המבוססת על מימוש של תחומים של טחב, פרחים, צמחייה ועסיסי נותן כמה רעיונות מתוחכמים שניתן להשתמש בהם גם קישוט נושא החתונה הרומנטית.

מקומות אסטרטגיים אחרים לא לפספס

חתונה-theme-רומנטי הרעיון דקו בר אופנתי
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 8/17

זכור כי שולחנות החתונה ושולחנות אורח הם לא רק מקומות אתה יכול לרחרח את הפרחים. לדוגמה, אם יש לך בר מזנון כל מה שאתה יכול לאכול, הם יכולים גם לקבל כמה נופך פרחוני אסתטי. למעשה, סידורי הפרחים שלך לא צריכים לעלות עשרות יורו כדי להפוך אותם אטרקטיביים ואמנותיים. טיפ: התמקדו בצמחייה העשירה והוסיפו רק כמה פרחים לעיטורים יקרים ומתוחכמים.

החתונה-theme-רומנטי הרעיון דקו-פנסים
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 9/17

בנוסף, נושא החתונה הרומנטית ניתן להשיג במחיר סביר לחלוטין ללא הסיכון של החסר את האגרוף. לדוגמה, נרות לבנים קלאסיים זולים, אבל אפקט דקורטיבי יפה שלהם הוא ללא תחרות. אתה יכול למקם אותם על פמוטים עתיקים אם אתה רוצה להשיג עיטור בסגנון כפרי אופנתי עם נוסטלגיה נוגע. אם, לעומת זאת, אתה מכוון לתפארת סופר מכובד, להשקיע זכוכית פנסים מתכת כמו אלה לעיל.

חתונה-theme-רומנטי מזויף בהיר
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 10/17

לאחר שהזכרנו נרות ופנסים, לא ניתן שלא להזכיר סוגים אחרים של אורות ואת תפקידם בעל חשיבות עליונה במהלך היום הגדול, במיוחד כאשר מדברים על נושא החתונה הרומנטית. בואו נודה בזה, אין דבר קסום יותר, ולכן יותר להתאים לנושא שלנו, מאשר זר פרחים קסום. בנוסף לכך, הם מתאימים לטקסים מושלמים ומקורים, וקבלות פנים באביב או בקיץ.

נושא החתונה הרומנטי ואת העיטור של הכיסאות מותאמים

חתונה-theme-רומנטי-שיק דקו-כיסאות
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 11/17

ובכן, שמלת הכלה נבחר, שולחנות מעוצבים נפשית, אבל האורחים חייבים גם לשבת איפשהו. ואם הם צריכים לעשות את זה, הם יכולים גם לעשות את זה עם הרבה סגנון ותחכום. יש לך כנראה כבר ניחשת כי נדבר על עיטור של כיסאות אשר חייב להתאים גם את הנושא הרומנטי העיקרי. שכח את לייקרה מכסה כי לעטוף את הכיסאות מן הרגליים העליון של הקובץ עם זאת נראה לגמרי מתוארך.

חתונה עם נושא רעיונות הרומנטי-דקו-כיסאות
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 12/17

יש לנו חתך לב גדול עבור שני הרעיונות המוצגים על התמונות לעיל, כמו גם על ההצעה מאוירת על התמונה הראשונה של המאמר, אשר כולם מסכימים להפליא עם הרעיון של נושא החתונה הרומנטית. בואו נהיה מציאותיים, מה יותר חמוד דמיון מאשר מפל של רשרוש בד שקוף למחצה ורוד פסטל? אה, אוהדי הסגנון הכפרי האופנתי יעדיפו לראות קשר קטן בחצץ, יושב בפינת גב הכיסא ומעודן עם זר של בייביסיטר עדין ועדין!

איזה זר כלה עבור נושא החתונה הרומנטית?

חתונה-theme-רומנטי זר-עסיסי
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 13/17

אנו ממשיכים סקירה רומנטית שלנו נושא החתונה עם אלמנט מוזנח לפעמים עם זאת משמעותי, במיוחד עבור הכלה. זהו זר המשלים את יופיה של השמלה, ומעל לכל, את האשה לובשת אותם. למרבה המזל, את הסידורים של ורדים לבנים אדום משעמם לחלוטין הם בעבר ואנחנו תמיד נפגשים לעתים קרובות יותר זרי פרחים בוהמי המורכב צמחים עם עלים כסופים, פרחים אקזוטיים, צמחים עסיסיים, או אפילו פירות וירקות!

החתונה-theme-רומנטית-רעיונות-זר-פרחים-לבן
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 14/17

קלאסי הארץ בסגנון החתונה זר הוא עוד רעיון מעולה בקלות מתאים את נושא החתונה הרומנטית. בשל אופיו, הוא מבוסס על פרחי בר ומעוצב בצורה יומרנית עדיין חינני. החניתיות הנחמדות, הכלניות הלבנות העדינות והעדיפות הקוסמיות הן לרוב הכוכבים הבלתי מעורערים, כמו גם את כל פרחי השדות שאפשר לדמיין.

חתונה-theme-רומנטיים-רעיונות-זר-פרחים-בד
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 15/17

עוד מגמה מדהימה כי אחד חייב בכל מחיר לחקור הוא זר של פרחים בד ותכשיטים. כפי שאתה יכול לראות את עצמך על ידי הערצת התמונה לעיל, זה משאיל את עצמו נושא החתונה הרומנטית. החיסרון הייחודי שלה הוא שהוא עדיין יכול לעלות הרבה יותר מאשר זר פרחים קלאסי. לכן, הוא העדיף במיוחד על ידי נשים אשר אינם שומרים את המסורת של לזרוק את זר רווקים לבחור לשמור את זה כמו מזכרת יקר.

עוגת פואטי ו שיק הוא תחת הזרקורים!

עוגת חתונה-theme-סגול-רומנטי-מוצל
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 16/17

הגענו אל החלק המתוק ביותר של נושא החתונה הרומנטית, במילים אחרות - העיצוב של העוגה. ברצוננו להתנצל בפני הנשים הנמצאות בדיאטה, אך עלינו למצות את כל ההיבטים של הנושא. בואו נודה על זה, אף אחד לא יהיה אדיש למראה של יצירת מופת של מאפה כגון 3-עוגה בצל מוצל בתמונה לעיל! שיפוע לבן, ורוד, סגול, לילך וסגול הוא מדהים לחלוטין ו 100% מתאים למסיבות נושא צבעוני שלהם כולל אחד או יותר של צבעים אלה פנטסטי.

חתונה-theme-רומנטי רעיון העוגה-dentellé
נושא רומנטי החתונה, קישוט, שמלה, עוגה, זר ועוד! | רעיונות לחתונה 17/17

לבסוף, אחת המגמות האחרונות בעולם של עוגות חתונה - מה שנקרא "עוגת פרעוש" שאת שמו ניתן לתרגם כעוגה frilly. קישוט פרפל שלה הוא למעשה קשה מאוד להשיג בתנאי שאתה חמושים עם סבלנות וכמה מיומנות ידנית. הכלות לעתיד השאפתני ביותר, שיש להם תחביב עוגת תחביב, יכול לנסות לעשות את זה בעצמם, אבל רק לאחר התייעצות וידאו הדרכה להלן.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 5 =

Back to top