מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך!

רעיונות mark-up-חתונה-מקורית
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 1/20


הצלחת תוכנית טבלה בכללי האמנות היא ללא ספק אחת המטרות הראשונות שאנו מגדירים את הגישה של היום הגדול. כנ"ל עבור המותג מקום החתונה. חיוני כדי להתקין כראוי את האורחים שלך, אלמנט זה יהיה ללא ספק להיות בעל ברית שלך במשקל כדי ליצור קישוט שולחן בהרמוניה עם הסגנון ואת הנושא של החתונה שלך. רומנטי, צמחי, וינטג ', מונוכרום או צבעוני, המותג במקום מתאים הן בחורף חתונות וטקסים באוויר הפתוח. אז לא להזניח את הפרטים הקטנים שיכולים לשנות הכל בהרף עין! אם אתה במאבק כדי למצוא את הפנינה הנדירה או אם אתה לא משוכנע הבחירה הנוכחית שלך, לא לוותר. עיון בגלריית התמונות שלנו ולגלות את כל ההשראות שלנו כדי לקשט את השולחנות של האורחים של המקומות היפים ביותר.

רעיונות mark-up-חתונה-כפרי-כ
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 2/20

איזה מותג חתונה מקום לטקס בחוץ? אז, לאחר קביעת הסגנון של החתונה, עליך להגדיר את הטון של קישוט השולחן. הרכב פרחוני, צנצנות, אגרטלים, נרות ריחניים, ציפורים, צבעים עשירים של אפשרויות ליצור תפאורה כי exudes רומנטיקה ומקוריות. עם כל זה מגוון של אביזרים דקורטיביים, אנחנו לפעמים לאבד את המסבים שלנו ואנחנו לא יודעים לאן לפנות. זו הסיבה שאנחנו מזמינים אתכם להתחיל על ידי הגדרת סוג של דף חתונה המותג כי יהיה להקטין את העיצוב שלך.

mark-up-חתונה-ירק-שומן צמחי
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 3/20

כדי להביא מגע של ירק אל השולחן שולחן תחת הקסם של הטבע, שום דבר כמו סימן חתונה מקום עשה עם צמח עסיסי פיסת נייר תפור על מקל. זה תלוי בך כדי למצוא מכולה לבית שלך בשרניים. טרקוטה מיני סירים יעשה את הטריק, אבל אתה יכול גם להמר על מיני מיני מטורפים יותר או מכולות צבעוניות.


מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 4/20


מה המותג לחתונה לחתונה לנטוש את שולחן הארץ אופנתי שיק? לטקס שנערך בכבוד טהור של סגנון כפרי, לבחור מקום המותג בהרמוניה עם צבעים של האביב. אם יש לך את הסיבים האמנותיים, שום דבר לא מונע ממך ליצור מקומות משלך המותג מן כמה פקקים ופרחים קטנים! קבל השראה של יצירות אלה נועדו להוסיף אגרוף לתפאורה הרומנטית, מה הסגנון שאתה רוצה.

רעיונות mark-up-חתונה-רומנטית
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 5/20

קישורים ממומנים

סגנון אופנתי מהודר מותקן לא רק בתוך הבית. הוא תופס את החיצוני כדי להקטין את העיטור, כולל טקסים רשמיים ואירועים מיוחדים. אידיאלי כדי ליצור קישוט צד עם קסם bucolic, בסגנון אנגלי יאפשר לך ליצור רומנטי אישית סימן החתונה מקום. מעל, יצירת מלאכה זה לובש צורה של מעריץ יפה מרופד תחרה לבנה.

1

mark-up-חתונה-עוגה-רעיונות-וינטג '
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 6/20


זהו רעיון אשר לפתות את כל gourmands, כולל חסידי macaroons. כדי ליצור מקום ללעוס, תצטרך נייר ורוד, קופסת קרטון וכמה macaroons הקשורים צבע של נייר אל תהסס להרכיב שניים או שלושה macaroons לפני תיקון הנייר על מקל.

mark-up-חתונה-רומנטי פרפר
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 7/20


אתה מקצוען אמיתי של חיתוך? טכניקות אוריגמי אין לך סודות? אז, להתחיל בהשגת מותג חתונה מקום בהשראת שתי טכניקות אלה. זה תלוי בך כדי למצוא מוטיב המקורי לתת לו את הצורה הרצויה. לב, ציפור או פרפר, לתת בחינם לרסן את הכישרון האמנותי שלך להגדיל את דקו של שולחנות אורחים עם סדרה של ריבועים המותג.

mark-up-חתונה-רומנטי סיור effel
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 8/20

מפלט רומנטי בעיר הרומנטית ביותר בעולם? פריז, עיר שהופכת את העולם לחלום! כמו כן ליצור תפאורה החתונה סביב נושא המדגיש את הסמלים של הבירה שלנו. בחר סמל על פי בחירתך ולהפוך אותו למקום יפה חתונה המותג. זה עשוי להיות Arc de Triomphe, מגדל אייפל או אחד הבזיליקות האהובות עליך.

mark-up-חתונה-theme-מוסיקה
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 9/20

D-Day הוא מתקרב במהירות ואתה עדיין לא מצאו את מקום החתונה המותג של החלומות שלך? ואם אתה בוחר תפאורה מתוק כמו מלודי? עיטור ששר את המנגינה של אהבה נצחית? זהו כמובן עיצוב מבוסס נושא הכולל חפצים ואביזרים בהשראת כלי נגינה ושלטים. זה תלוי בך כדי לבחור בין מיני פסנתר מיני ואת המדף טרבל!

mark-up-חתונה-רעיונות-ארץ
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 10/20

המותגים ישיבה קלאסי לא לעורר אותך יותר מזה? אז, לבחור מקום חתונה המותג כי יהיה להדגיש את השמות של האורחים שלך. השתמש בטכניקה חיתוך כדי ליצור דפוסים על פי בחירתך לבחור טיפוגרפיה מותאמת לנושא החתונה שלך.

mark-up-חתונה-רעיונות-לב
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 11/20

יצירת אווירה רומנטית וחגיגית משתקפת בהרבה דברים. כמו כן, חשבנו להציע את המקום הזה הנישואין מקום בולטת עיצוב פשוט אבל המקורי שלה. זה לב שחור קטן רכוב על שיא מוצק יכול לשמש סימן מקום או פשוט אובייקט דקורטיבי. ממוקם במרכז השולחן ומלווה קבוצה של אביזרים באותו סגנון, הוא יהיה הכוכב של תפאורה המפלגה שלך!

mark-up-חתונה-רעיונות-וינטג '
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 12/20

אין צורך לקחת את ההובלה עם יצירת מותג נישואים מקום מסובך! אם אתה רע ב DIY, אל ייאוש! זה לא אומר שאתה צריך לוותר על הרעיון של יצירת המותג שלך. פשוט למצוא שיטה קלה וסיימת. במקרה זה, מומלץ להגדיר את המראות שלך על מודל קלאסי, שנמצא בקלות בעסקים גדולים, ולאחר מכן להתאים אותו לתמונה שלך. מה דעתך על סדרה של קלפים לבנים קטנים עם מפתחות מתכת? הפתרון האולטימטיבי עבור דקו וינטג מוצלח.

mark-up-חתונה-קצה-ים-רעיונות
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 13/20

מקום לחתונה סימן לטקס רוח חוף הים? אז, שפע של הזדמנויות כדי ליצור מקום המותג בהתאם לנושא המדובר. אתה יכול לתפוס אוסף יפה של סירות דקורטיביות, כי אתה יכול ואז לקשט כפי שאתה רואה לנכון. קח למשל מצייר אותם הצבעים אופייניים לסגנון הנבחר: שלג לבן, טורקיז, כחול כהה, אדום בהיר וכו ..

mark-up-חתונה-רעיונות-החוף-נושא
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 14/20

רוצה להעשיר את תפאורה השולחן שלך עם מותג חתונה מקום שיוביל את האורחים שלך בעולם הכחול של הים התיכון? אז, מלבד סירות עץ קטנות קונכיות מסורתיות, אתה יכול לקשט את המותגים מקום שלך עם אלמוגים נייר כחול קטן פנינים לבנות. אז אתה רק צריך להזין את שמות האורחים שלך ואת כל המידע הדרוש להפעלה חלקה של המפלגה.

mark-up-חתונה-רעיונות-דיסני
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 15/20

האם אתה אוהד של מיחזור על כל צורותיו לכל אירוע? אז, למה לא להפוך בקבוק כמוסה לתוך מקום החתונה? לקבלת תוצאה אפילו יותר funky, לדאוג לבחור רק כמוסות צבע. באופן אידיאלי, בחר מודלים עם דפוסים וכתובות שיכולים להדגיש את הטיפוגרפיה שנבחרה.

mark-up-חתונה-רעיונות-רטרו
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 16/20

חתונה מקום המותג לטקס בחוץ ומצב רוח היפר מגניב? רטרו שיק, בוהמי או מדינה, גפן המשחק השקטה החתונה באוויר הפתוח המתמקד פשטות. אווירה רגועה ורוח טבע. אלה הן המילים לתאר את הטקס באוויר הפתוח אם אתה בוחר ריבועים מעץ התלוי על בקבוקי זכוכית.

mark-up-חתונה-טחנה-נייר רוח
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 17/20

בעזרת תרגול חרוץ והרבה סבלנות, אתה יכול ליצור בקלות נישואים זהים סימן עד אחד. אם טחנות רוח הקטנות אלה הן מספיק כדי לגרום לך להשיג מושבים בעבודת יד מותג, אתה יודע טוב מאוד מה אתה צריך לעשות קודם. בדוק הדרכה ייעודי ליצירת אובייקטים אוריגמי!

מקום החתונה במקום סתיו הרעיון
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 18/20

אתה מחפש מקום חתונה המותג כי יהיה להקטין את תפאורה בסתיו? לטקס לבוש בצבעים סתיו, הנה מקום שאמור לעורר אותך: עלה קטן עשוי נייר ובלוט קטן כקישוט.

סמן מקום חתונה בסתיו ליל כל הקדושים
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 19/20

מצא מקום החתונה מקום ראוי לקשט את שולחן החורף דקו לא קל. בין הצבעים הקרים, נגיעות של זהב צהוב וכסף אפור ואביזרים אשר לוקחים את הקסם של העונה הקרה ביותר של השנה, אנחנו מרגישים לפחות במקומה. זה הרגע לקחת בחזרה את הידיים על ידי השראה לך עם נחיל זה של דלעת זוהר. מושלם עבור accessorizing המותג שלך לחתונה מקום, עבור עיצוב שולחן זוהר ומתוחכם.

המותג מקום החתונה החורף, תפוח עץ אורן
מותג החתונה מקום 20 רעיונות למקם את האורחים שלך! | רעיונות לחתונה 20/20

מי לא נכנע לקסם של קונוסי עץ האורן המצוירים בפריטי זהב? אם זה לא המקרה, זוהי הזדמנות מושלמת לחוות את הטבע תכליתי של סמל זה בסתיו, אשר יכול להפוך בגאון לחתונה המקום המקורי החתונה.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − = 68

Back to top