רעיונות לקשט – 10 דברים שכדאי לדעת על הסלון

פריסה-עיצוב-חדר אוכל-מודרני
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 1/13


השהייה היא לא רק החדר הייצוגי ביותר של הבית. זה המקום שבו אנו מבלים את רוב זמננו בבית. זה המקום שבו אנחנו צופים בטלוויזיה, מקשיבים למוסיקה, נפגשים עם חברים ובני משפחה, אוכלים, לפעמים אנחנו מבשלים ואפילו ... אנחנו עובדים על זה. בסלון המודרני יש פונקציות רבות - סלון, חדר אוכל, מטבח, משרד - ולהביא את כולם יחד בחלל אחד, חשוב לתכנן הכל בזהירות לפני שתבצע. הנה כמה רעיונות קישוט, מלווים את ההמלצות החשובות ביותר אשר עליך לשים לב בעת מתן השהייה.

קישוט רעיונות חללים גדולים

דירה מודרנית לקשט רעיונות סלון
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 2/13

• השהייה האידיאלית צריכה להיות לפחות 80 עד 100 מ"ר, מחולקת למספר אזורים: פינת ישיבה, פינת אח, סביב הטלוויזיה. זה יכול להיות ספה אחת, ממוקם מול הטלוויזיה. עם זאת, לתת ארובה מקום מיוחד. אל תנסה "להביא" את שתי הפינות יחד - את הטלוויזיה ואת הארובה. הם חייבים להיות עצמאיים זה מזה, כי הם דורשים סוג אחר של ריכוז.

יעוד רעיונות מוצלחים לקשט

לקשט רעיונות סלון סלון מודרני
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 3/13

• יעוד היא גישה מודרנית מאוד לרהיטים. זה בזכותו כי באולם האזור נוצרים, אשר למלא פונקציות ספציפיות חשוב. בחלוקה כזו של החלל, חשוב מאוד שהפונקציה מסומנת בבירור, ויש טריטוריות מוגדרות. כדי שיהיה סדר בחלל הגדול, יש חשיבות עליונה כי הגבולות של אזורי לא חופפים ולהיות לא נוח. אחרת, השהייה תמיד תשלוט באווירה של הפרעה ודיסהרמוניה. הייעוד באולם הגדול, בדרך כלל, מושגת ללא קירות נוספים - באמצעות רהיטים בלבד. לעתים קרובות, את תיחום של חללים שונים ניתן להדגיש עם אלמנטים אחרים של פנים - קומות, תקרות, קירות, תאורה.

בית פתוח מודרני עם כמה אלמנטים מעץ ואבן

בית-שטח-פתוח-bay-עץ הזזה אבן
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 4/13


• מסדרים את הרהיטים כך שבסלון יש תמיד תוכניות הפעלה ברורות וחופשיות. המטוס העיקרי הוא בדרך כלל בין הכניסה ליציאה. זה מראה, לרוב, נקודות כניסה בחדר ולצאת על המרפסת או בחצר. בעיות להתעורר כאשר החדר יש חלונות רבים רק קיר מוצק אחד. הטלוויזיה לא יכול להיות תלוי על החלון, התקנת האח מתחת לקצה זה גם בלתי אפשרי. במקרים כאלה ניתן לבצע את התכנון בהתאם לתוכנית שנקבעה על ידי החומה הקיימת.

רעיונות לקשט את הסלון - את החשיבות של מראות

1

קישוט רעיונות חדר-חיים-מראה-מרקמים
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 5/13

קישורים ממומנים

• מראות - הם שימושיים לא רק בחללים קטנים. בעזרתם, אתה יכול לעצב שטח, לשנות כרכים, לעוות, צבע להאיר פינות ואזורים. חדר ארוך מדי, למשל, יכול להיות "לחתוך" עם מראות על הקיר הארוך, התקרה הנמוכה יכולה להיות "גבוהה" עם וילונות כהים על החלונות. הציורים, לעומת זאת, יהפכו את החדר להיראות עוד יותר צפוף.

סלון קטן עם כמה רהיטים מרופדים

רעיונות קישוט חדר-להישאר-קטן-דירה
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 6/13


• רהיטים מרופדים בסלון מוזמנים תמיד. הם עשויים אפילו להיות רבים יותר. אנחנו מתמקמים בסלון כדי לצפות בטלוויזיה, אנחנו נרגעים מול האח. אם היתרי החלל, עדיף לקבל כמה ספות, אבל בגדלים שונים. זה טוב לשלב אותם עם כיסאות או כיסאות נוח.

ספות אפורות ושטיחים ארוכים תואמים

קישוט רעיונות החדר-להישאר-מרקמים-צבעים
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 7/13


• הספה הראשית צריכה להיות נוחה, אך עם ממדים מתאימים. אם אתה משתמש להישאר בעיקר לנוח, זה טוב כי הספה עמוקה. אבל אם הסלון נועד לקבל, הספה צריכה להיות קומפקטית, קשה עם משענות. בד שלה חייב להיות מותאם עם הפנים. הספה היא רהיט מגושם, ואסור שהיא תכביד יותר מדי. עדיף כי הצבע העיקרי שלו יהיה ניטרלי בהרמוניה עם רקע הפנים. דגש על הצורה והריפוד של הכיסאות.

סלון וינטאג 'שמשתמש בהרמוניה בטקסטורות ובצבעים

וינטאג 'חדר-חיים-אח לקשט רעיונות
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 8/13

• מערבבים ומשלבים בהרמוניה צבעים ומרקמים הם חלק בחירת קישוט החשובים ביותר עבור המופע. אתה יכול לערבב את כל הסגנונות והצבעים, אבל חשוב לערבב אותם כראוי. בנוסף, ערבוב לא אומר להשתמש באותם בדים וקישוטים. להיפך, זה לא רלוונטי, זה לא מפואר. כאשר כל בדים הם הומוגניים, אז אתה צריך להציג אלמנטים שונים, כך שהם פועלים כמבטא.

קישוט רעיונות ותאורה

חדר-חיים-צבעים קישוט אור רעיונות
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 9/13

• תאורת חדר המגורים משפיעה רק על צבע הרהיטים. ומכיוון שאנחנו בדרך כלל בבית בערב, חשוב לתכנן את התאורה המלאכותית. זה יסוד לתת את זה לתפקודים של אזורים שונים. מעל שולחן האוכל זה נחמד יש ההשעיה גדולה, סביב תוכנית טלוויזיה אורות התקרה הפסקה מנורה ליד הספה. תאורה הדגשה היא הכרחית מעל הציורים, את המראה, את הבר ואת משטח העבודה במטבח. נצל את הטכנולוגיה המודרנית ובחר בגופי תאורה מתכווננים. ואם אתה רוצה להאזין למוסיקה בסלון, לשקול שילוב של תוכנית כרומטית לתוך הבית שלך.

סלון בסגנון תעשייתי עם טלוויזיית קיר

חדר-חיים-תעשייתי-מודרני רעיונות קישוט
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 10/13

• ציוד וידאו טוב וצליל מושלם הם מרכיבים חשובים של ציוד חדר המגורים. יש בתים שיש להם קולנוע, אבל זה מאוד נדיר. המסך, אם הוא בסלון, מנסה להסתיר אותו, אם אפשר, בתיבה מותקן על התקרה. כמו כן מוטב להטביע את הרמקולים בקירות.

דירה בעליית הגג המשתמשת בשטח מוגבל

הדירה גגות רעיונות קישוט להישאר
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 11/13

רעיונות לקשט בסלון הרומנטי

מראה-חדר-חיים-רומנטיקה קישוט רעיונות
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 12/13

אפילו חללים קטנים יכולים להיות מתוחכמים ריהוט - רעיונות קטנים קישוט הדירה
רעיונות לקשט 10 דברים שכדאי לדעת על חדר המגורים המודרני עיצוב פנים | 13/13

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 85 =

Back to top