פנים מדרגות מתכת – ימינה, מפנה או בורג רעיונות עיצוב

מדרגות מתכת בית-עיצוב-תל-אביב
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 1/18


מדרגות פנימיות הם למעשה מבנים פונקציונליים לתנועה של אנשים בין הקומות השונות של הבנייה האדריכלית. אבל כאשר העיצוב שלהם מחושב היטב חומרי הבניין שלהם הם באיכות גבוהה, הם יכולים גם להיות דקורטיביים. במאמר הנוכחי נלמדמדרגות מתכת כאלמנט מעשי כמו שהוא נוי בתוך הבית העכשווי. מה הם וריאנטים העיצוב הטוב ביותר, "המקצוענים" ו "חסרונות" כי ללכת איתם ואת החומרים אביזר בלתי נמנע? זה תלוי בך כדי לגלות את התשובות לכל השאלות האלה, בין היתר, בפסקאות ללכת!

מדרגות מתכת בתוך סורגים
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 2/18

3 המודלים העיקריים כי גרם מדרגות מתכת פנימי יכול לאמץ הם ישר, מסתובבת או בורג, הידוע גם בשם סליל. ברור, זה הצורה כי הכלוב, הצאן או רק את סדרת המדרגות תופסים בחלל. בואו נתחיל עם גרם המדרגות חייב כי זה העיצוב הפשוט ביותר שהפך קלאסי אמיתי בעיצוב פנים. מה היתרונות והחסרונות שלה לא לזלזל ואיך לגרום לזה לעבוד בבית ללא מאמץ?

מהן התכונות והליקויים של מדרגות מתכת ישרות?

גרם מדרגות-בתוך-פח-חד מקופל
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 3/18

ראשית, הנכס החשוב ביותר של מדרגות מתכת ישר הוא הפשטות של העיצוב שלה גם הרכבה שלה. לפיכך, מימונו והתקנתו עולים פחות מאלו של מודל מורכב, שהינו האחר "עבור" משמעותי. בנוסף, תכונה חיובית נוספת חשובה היא שכאשר אתה מתקין אותה על הקיר, והצוות של מעקה בצד השני הוא הגרסה הכי ידידותית למשתמש שמגיעה בקלות גם לילדים, קשישים וכן הלאה.

פנים-ימין-רווח-מרובע מדרגות מתכת
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 4/18


רק כאשר אנו חושבים כי המדרגות הנכונות נראה טוב מכדי להיות אמיתי, אנחנו חייבים רשימת החסרונות שלה. למעשה, יש רק חסרון אחד שראוי להזכיר אותו ואת גודלו הניכר. כמובן, גרם מדרגות מתכתי ישר יותר יכבוש פחות מקום, אבל אז זה מקטין באופן יחסי את קלות השימוש. כרגיל, אתה לא יכול לקבל הכל וכל בעל צריך לשקול את pluses ו minuses להחליט.

גרם מדרגות-בתוך-פלדה-שחור-מושעה פרש
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 5/18

קישורים ממומנים

מדרגות מתכת ישר זמין בכמה גרסאות כי יש שלהם שלילי וחיובי, דקורטיבי במיוחד. לדוגמה, הצעדים שנעשו מתוך גיליון אחד של גיליון פלדה מקופל (אשר אתה יכול להעריץ בתמונה לעיל) נראה היפר מודרני להציע אפשרויות מעשיות. הם נותנים לך את ההזדמנות להוסיף אחסון מותאם אישית להלן וכך לנצל את כל אינץ 'מרובע של שטח "שלילי".

1

מדרגות מתכת-בתוך-צעדות-האנג פלדה
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 6/18


עוד גרסה מושכת סופר של גרם מדרגות מתכת ישר הוא אחד ללא risers במיוחד אחד עם צעדים תלויים שנראים מרחפים באוויר. היתרון הברור ביותר של סוג זה של בנייה היא שהיא חוסמת אור יום ככל האפשר. המבנה הוא אור סופר, אפילו בקושי נראה, ואת דמותו של המפתחות של פסנתר, מנגינת אוויר.

רעיונות מקוריים על המדרגות הישרות במתכת ובעץ

מדרגות מתכת-בתוך-מעקה מקורי
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 7/18


כאשר אנו אומרים גרם מדרגות מתכת, אסור לנו להוציא בהכרח את נוכחותם של חומרים משלימים המסוגלים לשנות לחלוטין את מראה המבנה ולשפר את הערך האסתטי שלו. אחת האפשרויות הנפוצות ביותר היא שילוב של מתכת ועץ וזה לא בחירה אקראית. המתכת הטרייה מרוצה מהמגע הנעים וידידותי המוצע על ידי העץ, והניגודיות המתקבלת מיד מקסימה את הצופה.

מדרגות מתכת-בתוך-בלי-התעוררתי
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 8/18

לרוב, זהו שלד מתכת, מרוכך על ידי תוספת של מדרגות עץ טבעי כפרי מעט. החדשות הטובות הן כי אתה לא צריך לחיות לופט תעשייתי או בבית כפרי פרובנס כך המדרגות מתכת ועץ עובד בהרמוניה איתך. ההוכחה היא הסטודיו בקומת הביניים המצויר לעיל, אשר, אגב, שופע רעיונות חכמים כדי לזכות בחלל.

מדרגות מתכת-בתוך-קלט-בית-שיק
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 9/18

מדרגות מעץ מלא מותקן בין מדפי פלדה שחורים נראה מיוחד במיוחד כאשר ניתנה לסוג העץ המשמש ריצוף או החומר של רהיט אטרקטיבי ממוקם בקרבת מקום. המעקות והמעקות המתאימים בטוב טעם ויבטיחו תוצאה מסודרת יותר. השלבים שווים להפוך את כל עוד יותר קוהרנטי.

מתכת מדרגות-בתוך-צעדות-עץ
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 10/18

לאחר מכן, זכוכית היא חומר אביזר נוסף שלא צריך להיות מוזנח, במיוחד בעיצוב ועיצוב של חללים קטנים. הודות לשקיפותה, ולכן לאור הקלילות שלה, היא מעדיפה מעל לכל בבניית מעקות בטיחות. כמובן, זה משמר את המקסימום של המראה ואת האור תוך הבטחת הנוחות של שימוש מלא. מדרגות המעלית המרכזית לעיל הוא דוגמה מושלמת לחתונה של מתכת, עץ וזכוכית בפרופורציות הנכונות.

מדרגות המתכת המסתובבות של העיצוב העכשווי

מדרגות מתכת-בתוך-מתל-מרכזי
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 11/18

אנחנו ממשיכים עם אוסף של רעיונות מעוררי השראה על המדרגות המתכת מסתובבת זנים מעטים שלה כמו מעשי כמו אסתטי. הודות לתכנון "הצירים" סביב הציר המרכזי הדמיוני, סוג זה של מבנה פחות מסורבל מאשר גרם המדרגות הישר. שלא כמו האחרון, יש לו גמישות רבה יותר, כלומר, הוא מתאים יותר לתנאים אדריכליים רבים.

מדרגות מתכת-בתוך-פלדה-בגיל patinated
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 12/18

½ ½ ו לגרור גרם מדרגות, עם או בלי להפסיק ביניים, הם בין האפשרויות המועדפות ביותר. בעלי בתים מודרניים בעלי ידע רב, בוחרים אותם בעיקר בגלל היחס האדיב שלהם בין החלל לבין מחיר ההתקנה. אבל מעל לכל, את ההסתגלות של גרם המדרגות מסתובב עושה את זה יצירת מופת אמיתית מנקודת מבט רעיוני.

מדרגות מתכת-בתוך-נושאי משרד עץ
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 13/18

לדוגמה, כמה מודלים מסתובבים למחצה להתחיל עם כמה צעדים מתחילים ואז יש לנו נושא פעמיים נושא ביניים. במקרה המוצג לעיל, זהו לוח מאסיבי ארוך, שהופך למשרד מעשי בבית. דש העליון מייצג גרם מדרגות מתכת פשוטה של ​​רוח תעשייתית, אבל תכונה יוצאת דופן זו עושה את העיצוב בלעדי לחלוטין.

מדרגות מתכת-בתוך-רבע להופיע
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 14/18

דגמים אחרים תלולים, מזכירים גרם מדרגות מתכת ישר ומתהפכים רק לקראת קצה הזבוב. בין אם ב פלדה מגולוונת, גלם, מזג אוויר או אחר, עם או בלי עצירות מנוחה ו יציאות של עיצוב יוצא דופן, את השלבים המתכת להשלים את העיצוב של דירות לופט רוח או להציג דיסוננס נחמד רצה כאשר אתה מוסיף פנים שיק קלאסי.

המדרגות הלולייניות המתכתיים - חלל הצלה ומבחר מקסים

ספירלה-מדרגות-design-studio מתכת
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 15/18

הסוג האחרון של הבנייה לחקור במאמר זה הוא גרם מדרגות מתכת הסליל ליתר דיוק את המדרגות הלולייניות בורג. כפי שאתה יכול לדמיין פשוט בשם, זה המבנה החסכוני ביותר בחלל הכבוש, אבל גם הכי קשה לעלות ולרדת, בעיקר בגלל ההבדל ברוחב המדרגות. עם זאת, הוא הפתרון par מצוינות עבור Microzzine אולפני מיקרו אשר, מסיבות ברורות, לא יכלו להרשות לעצמם את ההתקנה של גרם מדרגות ישר ואפילו חצי או רבע סיבוב.

שמי מדרגות מתכת-בתוך-ספירלה-קשת
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 16/18

בניגוד לרעיונות פופולריים, גרם המדרגות הלולייניות המתכתי אינו בהכרח מכוער ומכוער, ואינו מתיישב עם פנים אופנתיים. אדרבא, ההסדר הייחודי של המדרגות המניפות יוצר עיטורים משעשעים המדגישים עוד את הצד האמנותי של המושג. לדוגמה, השלבים של מדרגות הלולייניות המתכתי על התמונה לעיל צבועים בצבעים לא תואמים מרתקים כדי ליצור שיפוע קשת ייחודית! מעקה הזכוכית בקושי חוסם את הנוף לכיוון הבריאה בעוד התחתון תחתון מניח את זה יותר באור הזרקורים.

התאורה הנכונה תהיה קצה העיצוב הייחודי שלך

מדרגות מתכת-בתוך-אור LED
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 17/18

לבסוף, כאשר מדברים על אלמנט פונקציונלי, אלא גם על מבנה נוי, של אדריכלות הפנים, יש בהחלט להזכיר את החשיבות של המאורות. ברוח זו, אחת האפשרויות הפופולריות ביותר היא להשתמש זרקורים הפסקה אשר מטרתו העיקרית היא להדגיש כל שניים או שלושה שלבים של המדרגות ובכך לשפר את הנוחות והבטיחות של השימוש. . אתה יכול גם להשתמש סרטים LED כמו תאורה עקיפה הדגשת היופי של הצורה או חומרים.

מדרגות מתכת-בתוך-וילה-La-Roche
פנים מדרגות מתכת - ימין, מפנה או בורג רעיונות עיצוב עיצוב פנים | 18/18

אז, לאחר בחנו שורה של אפשרויות גדול, מה העיצוב האהוב עליך מתכת המתכת? הזכות די מרשים במחיר סביר, גרם מדרגות מתפתל המאפשר משחקים בונה חדשנית או מדחף עם תורן מרכזי התופס כמעט אין שטח הרצפה? אם הנטייה הסגנונית שלך להתאים את התנאים האדריכליים הספציפיים שלך ואת התקציב שתכננת, לא לעכב! תהנה בהקדם האפשרי את הפאר ללא תחרות של האהוב עליך ואתה לא תהיה מאוכזב!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 84 = 88

Back to top