מדרגות הספרייה לנצל את כל פינה בבית

כוננית מדרגות מדפים קטנים - עץ-כיסא-עור-מעקה
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 1/20


כדי לנצל את החלל מתחת למדרגות, באפשרותך להתקין ספריה מותאמת אישית.מדרגות ספריה הוא הרבה יותר מבניין - היום, "רהיט" כזה הפך לעבודת אמנות הודות לדמיון ולתחכום של האדריכלים. אם אתה בין האנשים שאוהבים להתנסות עם ריהוט עיצוב יוצא דופן, מעז המדרגות הספרייה. בגלריית התמונות שלנו אנו מציגים כעשרים תמונות שיעוררו את האמן הנמצא בתוככם!

מדרגות ספרייה מודרנית כדי לנצל את כל פינה

חדר מדרגות ספריה מודרנית - סלון פתוח
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 2/20

חוסר חדר בבית יכול להיות בעיה גדולה ולכן אתה צריך לעשות בחירות עבור פריטים רבים שאתה רוצה לזכור, אבל אתה לא יודע איפה לאחסן. חובבי קריאה, למשל, לעתים קרובות יש טונות של ספרים. מה יכול להיות טוב יותר מאשר לסדר אותם מתחת לגרם המדרגות! שילוב השניים - המדרגות והספרייה - הוא חיסכון בחלל חכם, אשר ייתן לך את ההזדמנות לרכוש מטרים רבועים יקר. אתה יכול לחשוף את הספרים שלך, מזכרות, וכו '

ספריית מדרגות שכוללת את כל הספרים היקרים שלך

מדרגות של חצי רבע-עץ - מדפים מעץ - עץ לבן
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 3/20

על מנת לעשות שימוש מרבי של המרחב מתחת למדרגות, אתה צריך לנצל את recesses ו recesses. כל "פגמים" אלה יכולים להפוך לנכסים. אם אתם מתכננים לשפץ את הבית שלך, לקחת בחשבון את המדרגות אשר ניתן לשדרג בתבונה. התקנת ספריה מתחת לגרם המדרגות היא פתרון לחיסכון בחלל, שיביא למגע של מודרניות ויצירתיות. מותקן לאורך המדרגות, זה יגביר את הטיפוס. ואם יש לך רוחב גדול במדרגות שלך, זה סיכוי יקר שלך להתקין ספרייה גדולה, אשר אתה יכול להעשיר כל הזמן. תעז את גרם המדרגות הספרייה שישנה את חייך!

בצעו את המרב - גרם המדרגות בחדר הילדים

מדרגות, מדרגות, מדרגות-עץ, מחסן-מדרגות - חדר ילדים
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 4/20


אם באמת אין מקום, אתה רק צריך להשתמש במדרגות המדרגות. הרצועות משמשות שטח אחסון חכם נוסף שבו אתה יכול לאחסן את הספרים שלך ופריטים דקורטיביים אחרים. פתרון זה הוא אידיאלי אם יש לך רק שטח קטן לטפס. את המדרגות של המיטה הביניים בחדר של הילד שלך יכול לשמש אחסון מעשי וחכם. ברשימות, הילד שלך יכול לשים את כל הספרים שלו, מחברות, מגזינים מדעיים, וכו ' וכך, מה יותר מאשר 2-in-1 מדרגות ספרייה בחדר של ילד!

מדרגות הספרייה בלופט

1

חדר מדרגות לבן-מודרני-ספה-אפור
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 5/20

קישורים ממומנים

אם אתה גר בלופט, יש לך הזדמנות להתאים אישית את הפנים שלך. כדי לעשות זאת, לקבל את עצמך גרם מדרגות הספרייה. המדרגות הלופט משחק תפקיד משולש - הוא מפריד את החלל, מבטיח את עליית לרצפה יכול בית ספריה יפה. גרם מדרגות הספרייה בלופט הופך להיות מושך את העין שיביא הרמוניה ואלגנטיות. כדי ליצור אווירה הרמונית, להשתמש באותו עץ לבניית המדרגות ואת הספרייה. לכן, תוכלו להשיג את האפקט דקורטיבי של המשכיות כי ויזואלית מרחיב את המעבר.

מדרגות מושעות עם כוננים בארונות

ספריית מדרגות על מדרגות - ספרייה - ציור קיר - פסנתר
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 6/20


כל רכיב של המדרגות יכול לשמש אחסון מעשי. מלמטה עד לראש המדרגות, כל סנטימטר חשוב. השלבים הופכים לחזה, הרצים משמשים כספריות. מדרגות הספרייה הוא תכליתי כי זה יכול להיות מותאם אישית metamorphosed כרצונך. זה רהיט מרהיב של רהיטים הוא פתרון שמירת מקום שלך כי בתים כל האובייקטים הדורשים שטח אחסון נוסף. הכל מסודר, הסדר הוא בסדר.

כוננית קיר מודרנית ליד גרם המדרגות המינימליסטי הישר

גרם מדרגות תחת גרם מדרגות - קיר-ספריה - לבן
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 7/20


אם אתה רוצה להגן על הספרים שלך מפני אבק, אתה יכול להתקין אחסון זכוכית, שקוע על הקיר ליד המדרגות. לפיכך, המדרגות הספרייה שלך לא רק להיות מודרני, אבל זה יספק הגנה טובה לכל הספרים שלך חפצים דקורטיביים. להיות כהה יחסית, שקול התקנת תאורה טובה LED במדרגות הספרייה. בדרך זו, תוכלו להדגיש את העיצוב ואת יודעת בדיוק איפה למצוא את הספר האהוב עליך.

ספריה עם אזור קריאה מתחת למדרגות

כוננית עץ, כריות קריאה, מדרגות שטיח
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 8/20

אם יש לך גרם מדרגות הנחיתה, לנצל את ההזדמנות כדי להפוך את פינה מתחת לרציף לתוך אזור קריאה נעימה. אתה צריך ספסל נוח, ספה קטנה או כיסא קריאה. גרם מדרגות ספרייה יעשה את זה פינה אפילו יותר מהנה כי כל הספרים שלך יהיה בהישג יד. כמה כריות ותצלומים יביא קסם ולהתאים אישית את פינת הקריאה שלך. שטיח רך יהפוך את האווירה לחמה עוד יותר ומזמינה.

גרם מדרגות תלוי על עץ ומתכת

מדרגות ארון מדרגות מושעה-מודרני-עץ-מתכת-חיפוי-רצפת עץ
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 9/20

כדי ליצור פנים הרמוני, להשתמש באותו סוג עץ עבור מדרגות מדרגות קיר כיסויי הרצפה. המדפים בארון הספרים עשויים גם הם מעץ שיוצר אפקט של המשכיות וטעם מעודן. זה סוג של המדרגות הספרייה הוא מאוד פופולרי בשל האסתטיקה המודרנית והמעשית שלה.

ריהוט ספריה ומדרגות ליד זה

כוננית מדרגות מודרנית-סלון-שטיח-אפור-כורסה-ירוקה
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 10/20

על מנת להפוך את הסלון עכשווי אלגנטי יותר, פונקציונלי ומסודר, אנו ממליצים לך להסתכן במדרגות הספרייה. זה ריהוט מעשית ומודרנית, שמירת מקום, הוא אידיאלי עבור בתים קטנים וגדולים. שטח האחסון שבו הוא מורכב, מציע את המרחב הנחוץ כדי להציג יצירות אמנות שונות, ספרים ותיבות אחסון. מדרגות העץ ומדרגות הספרים הלבנות הן בין המודלים המגוונים שמתאימים בהרמוניה לכל פנים.

תחת מחסן אחסון - אלגנטי קיר Bookcase תמיד ברוכים הבאים

גרם מדרגות לבן-מדרגות לבן
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 11/20

כדי לחדש את הבית שלך, מעז לגרם המדרגות. זה חתיכת מעשי של ריהוט מציעה את שטח האחסון הדרוש לך בבית. ספרי מדפים ומודולים, חפצי נוי ועוד.

כוננית קיר ליד גרם המדרגות הישר בסלון

מדרגות קיר-מדרגות-מדרגות-סלון-מודרני-סלון
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 12/20

זה קיר רכוב מדף קיר בסלון ייתן לך את ההזדמנות כדי לחסוך מקום. בין אם בדירה קטנה או בבית גדול, כגון ריהוט מעשי ואלגנטי יביא הרמוניה ואלגנטיות. מעז קיר רכוב הקיר כוננית ואתה לא תצטער על בחירתך.

גרם מדרגות לבן ישר וקופסת קיר שחורה - צמד קלאסי

כוננית מדרגות לבן-ימין-רהיטים-ספריה-שחורה
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 13/20

גרם מדרגות לבן ויפה זה מלווה בארון קיר שחור. המדפים מתאפיינים באורכים משתנים, המאפשרים אופטימיזציה של המרחב לאורך המדרגות. הצמד הקלאסי והלא-נצחי שחור-לבן הופך את גרם המדרגות לספרייה עוד יותר מודרני וקלאסי.

חדר מדרגות מודרני ומודרני

כוננית מדרגות מודרנית - מינימליסטית - אחסון-מדרגות
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 14/20

זהו דגם מדרגות ספרייה מודרני ומותאם, המנגן בגבהים הפנימיים. הרצועות התחתונות הופכות לספריות נוחות המקלות על הגישה אל הספרים המועדפים עליך. ארון הספרים הסמוך מציע גם שטח אחסון מפואר. הבחירה האידיאלית עבור לופטים עכשוויים.

מדרגות בתוך כוננית עץ חומה

מדרגות עץ-חום-ספה-עור-עור-שחור
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 15/20

בין אם זה אזור המשרד או פינת קריאה, כגון פתרון שמירת מקום יבוא לעזרתך. יהיו לך את כל הספרים והמסמכים בקצות אצבעותיך ובכל רגע.

כוננית מובנית בחדר המדרגות

מדרגות מדף מדרגות-קיר-קיר-מדרגות-לבן-מדרגות
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 16/20

רעיון זה של כוננית המדרגות הוא גם מאוד מקורי ומעניין. כוננית הספרים, הנמצאת בקיר הצדדי של גרם המדרגות, נגישה מאוד. עיצוב מלוטש ומודרני שלה יביא מקוריות יותר הפנים.

ספריה ואזור קריאה מתחת למדרגות

מדרגות ספריה בפינת קריאה-ספסל לבן-כריות
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 17/20

אחד הרעיונות המקוריים והמעשיים ביותר הוא שלישיית המדרגות - ספריית הקריאה. זה פתרון שמירת מקום אידיאלי עבור כל בתים קטנים שבעלייהם נלהבים לקרוא. שוכב בנוחות על הספה או על הספסל, תוכלו למצוא במהירות ובקלות את הספרים האהובים עליך, הניח מעל הראש שלך. מדרגות הספרייה עם פינת קריאה הוא רעיון מעשי וחוסך מקום!

ספריה וטלוויזיה ארון 2 ב 1

מדרגות עץ - רהיטים - טלוויזיה - פרקט
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 18/20

עם רעיון זה אתה יכול למקסם את שטח מוגבל בבית שלך. מדרגות הספרייה יכול גם את המסך טלוויזיה בדיוק כמו מערכת שמע. כפי שניתן לראות בתמונה, השלבים הנמוכים הופכים לאחסון מעשי.

ספרייה קטנה מותקנת בחדר המדרגות

מדרגות תאורה - גרם מדרגות עקיף - לבן
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 19/20

כפי שכבר הזכרנו, גרם המדרגות בספרייה הוא פינה שחושך לעתים קרובות. על מנת להקל על הגישה שלך אל הספרים האהובים עליך, מומלץ להתקין תאורה טובה. כתמים LED או סרטים LED ישפר את העיצוב של הספרייה שלך, חפצים דקורטיביים וספרים.

מדרגות עץ

גרם מדרגות מעץ מלא
מדרגות הספרייה כדי לנצל את כל פינה בבית עיצוב פנים | 20/20

זה גרם מדרגות עץ ארונות יש עיצוב נקי קלאסי. יש לה מעקה ואין מעקה מותקן. מדרגות העץ המוצק הופכות לאחסון מעשי, ובו אוסף עשיר מאוד של ספרים.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Back to top