מרפסת שמשייה, הקרנה ו מגן השמש – הגנה מלאה

מרפסת מטריה ימינה-לבן-גג-מרפסת-ירוקים-צמחים
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 1/16


עבור אנשים רבים, מרפסת הגן, המרפסת או לעתים קרובות יותר את המרפסת בעיר, הוא מקום כדי לקבל קצת אוויר צח ולהימלט השעמום של חיי היומיום במשך כמה שעות או דקות. שם, אתה יכול לקחת את כוס קפה ארומטי בבוקר, לקרוא ספר טוב, לגלוש באינטרנט, להירגע בשקט, וכו ' באופן טבעי, את קרני השמש מגרה הם הכרחיים עבור אווירה מרגיעה של נווה מדבר חוצות. במיוחד באביב ובסתיו. עם זאת, בקיץ, כאשר השמש זורחת בהיר מדי, אתה צריך הגנה כדי להרגיש בנוח. ולפעמים זה לא רק בגלל שזה חם מדי. העיניים החטטניות של השכנים, או הרוח הנושבת בקול רם מדי, עלולים גם להפריע לנוח המלא. אבל אתה במקום הנכון, כי אין לנו אחד, אבל כמה פתרונות לבעיה זו! בחן את המאמר הבא על הבחירה של מרפסת מטריה, עיוור או סוכך, windbreak או windbreak, בקיצור - כל סוג של הגנה על שטח חוצות.

מרפסת שמש, סוכך או סוכך?

מרפסת גג גג נשלף גגון חנות איך לבחור
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 2/16

מטריות הם בדרך כלל הדרך הפופולרית ביותר ובמחיר סביר כדי להגן על עצמך מפני השמש. אבל מטריה מרפסת יפה לא יכול רק להביא נוחות ואווירה נעימה, הוא יכול גם מחדש להמריץ את החלל שלך. כמה דגמים זמינים במגוון של צבעים הנעים בין הקלאסי בלבד כדי מודגש ואפילו נוצץ. אז, תמיד יש הרבה ברירה, אבל לפחות את העצות הבאות ואת התמונות מעוררת השראה להלן יכול לעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לתת החיצוני שלך מראה ייחודי.

איזה סוג של מרפסת גג לבחור?

מרפסת מטריה אלגנטית-כורסאות-עיצוב-פנורמה
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 3/16

כן, בחנויות, ישנם דגמים מעניינים רבים של מטריות כדי להגן ביעילות על המרפסת שלך מפני קרני השמש. אבל איך לבחור את שלנו? עבור מרפסת קטנה מאוד עדיף לבחור שמשית קלאסי ישר או אפילו טוב יותר - קיר הר. זה יחסוך לך מקום יקר. ישנם גם מודלים עם סוגר עבור הרכבה על המרפסת מעקה כי הם שימושיים לשמש כאשר המרפסת נותן ישירות למזרח או למערב השמש זורחת רק מלפנים. מודל זה הוא גם מצויד כדי להגן על עצמה מפני עיניים חטטניות בבת אחת. מצד שני, בהתאם לגודלו, שמשיה עם רגל רחוקה מתאימה יותר למרחבים גדולים יותר, כגון מרפסת הגג או מרפסת הגן המרווחת. הודות לזרועותיהם המתכווננות, הם יכולים לקחת מספר עמדות במהלך היום כדי להגן עליך מפני קרינה מזיקה בכל עת.

הצל מפרש כחלופה יצירתית למטרייה הקלאסית

רעלה-הצללה-משולש-אלטרנטיבי פטיו מרפסת גג
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 4/16


בשנים האחרונות, מפרש הצל הוא אחת החלופות המעשיות והאסתטיות ביותר של מרפסת המרפסת. בין אם משולש, מרובע או מלבני, זה מאוד מרשים כאשר מחפשים הגנה מפני השמש, אבל גם אווירה חמה ואינטימית. אבל זה לא הכל - המפרשים צל עשויים פוליאסטר באיכות גבוהה כי הוא דוחה מים, כך יש לך הגנה מפני הגשם מדי. ואם זה לא מספיק - בדים שלהם ניתן לכבס במכונת כביסה. בואו נדבר על תחזוקה קלה! מלבד הדגמים מותקן הקיר, יש גם אלה freestanding, מתאים למרפסת הגן, למשל.

סוככים וסוככים - זה עובד יותר מדי!

1

חנות-מרפסת עטורה-אדום-לבן-הגנה-מרפסת
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 5/16

קישורים ממומנים

כמובן, תריסים מרפסת סוככים בד להישאר קלאסית אמיתית במונחים של הגנה לשמש למרפסת. יש סוככים רכוב ישירות על הקיר או התקרה כי הם קבועים מודלים נשלף סופר מעשי. מצידם, סוככים נשלף יכול להיות ממונע או מתכווננת ידנית. שניהם יעשו את הטריק, אבל כמובן הסוג השני הוא זול יותר ולכן מומלץ כשמדובר תקציב הדוק. עבור תריסים, יש וריאנטים שבהם זווית היצר יכול להיות מותאם, וזה תמיד יתרון גדול. סוככים וחופות עשויים בדים עמידות אלמנטים וליצור אווירה נעימה ונינוחה במרפסת. לרוב אנו מוצאים אותם פשוט או פס שבו הלבן משתנה עם צבע בהיר או כהה.

איזה שביל רוח למרפסת?

מרפסת מטריה מימין לבן מסך- windbreak- ברייס- vue
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 6/16


אבל המטרייה, התריסים והסוככים, לא כל כך חשוב לגינון הנכון. כמובן, כדי לסיים עם אווירה נוחה באמת ובטוחה, אנחנו צריכים גם לחשוב על ההתקנה של מסך windbreak. אל תדאג כי מכשיר כזה יקלקל את המראה האסתטי של המרפסת שלך, מעוצב להפליא. למעשה, רוב windbreaks יש עיצוב עכשווי והוא יכול להביא הרבה קסם טבעי את האווירה בחוץ. אם המרפסת שלך היא בסגנון כפרי או כפרי, אתה יכול לבחור עבור הקנה או נצרים canisse כמו הגנה על הרוח נראה ליד בבת אחת. ואם אתה רוצה ליצור מרפסת בסגנון יפני, canisse במבוק יכול להיות רק מה שאתה צריך.

מסך טבעי להגנה על פרטיות

גג העיר מרפסת-פחי עץ דקים עבור הידראנגאה
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 7/16


אולי האפשרות המעניינת והאסתטית ביותר להגן על המרפסת הפרטית מהרוח ומעיניים חטטניות, היא מה שמכונה מחסום טבעי. מה יותר אורגני מאשר קיר ירוק בין הקהל ברחוב לנווה מדבר קטן של מנוחה? הרעיון הוא להשתמש צמחים ירוקים כהפרדה טבעית בין החלל הפרטי שלך לשאר בחוץ. עצים גמדים שניתן לגדל בקלות בעציצים, הדר הדקורטיבי, מינים קטנים של דקל ומבוק בפחים הם רק חלק מהווריאציות האפשריות למימוש הרעיון המרתק הזה. כדי להפריד את המרפסת שלך מן השכנים, אתה יכול גם להתקין סריג עץ עם צמחים מטפסים. זה סופר ואסתטי!

חצי מטריה כנגד הקיר והווילון למעקה

חצי מטר מרפסת גג נגד הקיר לחסוך מקום
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 8/16

סוכך נשלף ממוכן עבור מרפסת הגן או מרפסת

פטיו מרפסת-מרפסת סוכך מוטורי נשלף
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 9/16

מרפסת שמש עם רגל רחוקה למרחבים גדולים

מרפסת גג גג-מרפסת- upst- לבן סלון
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 10/16

מרפסת גג מרתקת עם פרגולה מעץ והרבה צמחים ירוקים

מרפסת גג צמחי פרגולה מעץ טרקלין ירוק
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 11/16

מרפסת ישרה וריהוט מברזל מחושל

שולחן-גן חור מרפסת מרפסת-ברזל יצוק
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 12/16

תריסים חיצוניים וצמחים אקזוטיים כהגנה טבעית

תריסי המרפסת-צמח-הגנה-אקזוטי-טבעי
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 13/16

מרפסת אוקטגונלית מרפסת מטריה בכתום אדום

מרפסת מטריה רגל-אופסט-אדום כריות-מגוון
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 14/16

שִׁמשִׁיָה מרפסת מתאים לצרף למעקה או להצמיד לקיר

מרפסת מטריה שחור- fitting- מעקה-רהיטים מתקפלים
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 15/16

צמחים לשתול כדי לשפר את קו המרפסת לייפות אותו בבת אחת

ברזל-פרח-box-גיוס רהיטים-שיק מרפסת
מרפסת שמש, מסך מגן השמשה הקדמית להגנה מלאה מרפסת | 16/16

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − = 12

Back to top