איש אופנה קיץ 2016 – רעיונות יפים לחגים!

איש אופנה קיץ 2016 חולצה-ברמודה חולצה-חולצת טריקו-לבן
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 1/9


בגדים טובים, נוחים ואסתטיים, חשובים לגברות כפי שהם לגברים. ואם יש פעמים כאשר אחד חייב בהכרח להרגיש טוב עם עצמך זה בעיקר במהלך החגים. לכן המאמר של היום היה מוקדש חייב שיהיו לך לארוז, כדי ליהנות הקיץ בסגנון. גלה כמה מגמות ב קיץ אדם אופנה 2016, בגלריית התמונות לעקוב.

איש אופנה קיץ 2016 - רעיונות להיות שיק במהלך החגים

איש האופנה קיץ 2016 ז'קט כחול-שרוולים מגולגל-מכנסיים מגולגל
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 2/9

האופנה של איש הקיץ מעולם לא היתה כה נוחה ואסתטית! לא משנה מה הסגנון שלך, מזדמנים עירוני או פורמלי ומעודן, אתה כנראה למצוא רעיונות המותאמים למראה שלך בפסקאות ללכת. איש האופנה הקיץ, מלבד להיות התכתבות עם הסגנון הייחודי שלך, יש להתאים את מזג האוויר, כמובן, את היעד. בהכנת המטען שלך, מעדיפים בגדים אוניברסליים, מתאים לטיולים ופעילויות שונות בבת אחת. כמות שלהם תלוי אורך הביקור שלך ואת גודל התיק, כלומר לא לוקח הרבה בגדים. בין אם אתה מטייל לאורך החוף או לוקח סיור במוזיאונים, להלן מושלמים לכל אירוע.

קיץ 2016 מגמות אופנה- חולצת הטריקו הנצחית

אופנת קיץ קיץ 2016 חולצת טריקו עם צווארון מפוספס
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 3/9

כמה חולצות הן חובה מוחלטת בכל מזוודת חג. הם סופר צדדי בדרך כלל תופסים מקום קטן מאוד. מעדיפים כמה סיבים טבעיים כגון כותנה ופשתן, כמו אלה סינתטי יכול לגרום להזעה מופרזת. חולצת טריקו לבנה, עם או בלי להדפיס, ניתן לשלב עם כמעט כל המכנסיים, מה הסגנון שלו, צבעו, אורכו וכו ' טיפ שלנו: שלב אותו עם מכנסי צ'ינו או מכנסיים ברמודה.

מגמות אופנה בקיץ - חולצת קלאסי מאוד

איש אופנה קיץ 2016 חולצה-דפוס-סירות מפרש
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 4/9


החולצה היא המבטא השני חיוני של האיש אופנה קיץ 2016 לחגים. כדי להיות נוח, זה לא צריך להיות הדוק מדי, אבל באותו זמן זה לא צריך להיות משוחרר מדי או, אחרת יהיה לך אוויר מימי הביניים. בחר צווארון קלאסי, צרפתית או איטלקית. העצה שלנו: לבן, כחול כהה אדום עמוק הם קלאסיים אמיתיים, עם זאת, במהלך החגים, אתה יכול ליהנות עיצוב שובב.

מכנסיים קצרים או מכנסיים קצרים של ברמודה

1

איש אופנה בקיץ 2016 ברמודה-צבעים-מגמה-נעליים-נוח
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 5/9

קישורים ממומנים

Chinos וג 'ינס טובים לערבים, אבל במהלך היום, ובמיוחד כאשר הטמפרטורות עולה על 30 מעלות צלזיוס, העור שלך חייב לנשום, כולל הרגליים. מכנסיים ברמודה וסוגים אחרים של מכנסיים קצרים הם אפוא הפתרון המושלם. במהלך החגים, מעז לנסות צבעים מגניבים כמו תכלת, צהוב וירוק. שלב אותם עם חולצת טריקו ונעליים נוחות.

אופנה קיץ קיץ 2016 - צ 'ינו בקיץ צבעים

איש אופנה קיץ 2016 חולצת מכנסיים-צ'ינו-כחול-רוגע-ערבי
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 6/9


להיות על נושא של צבעים, אותם קיץ כמו כחול רוגע, ניואנסים טרופיים חמים גוונים רוויים מודגש לא שמורות לנשים. איש האופנה קיץ 2016 יש גם מה להציע על צבעים צבעוניים. השמים הכחולים של צ'ינו, למשל, אידיאליים לארוחת ערב אופנתית בשניים או בערב לא רשמי עם חברים.

המעיל מסווג להיות אלגנטי אפילו בחופשה

איש אופנה קיץ 2016 חג מעיל-מחלקה-צבעים-שיק
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 7/9


הערב יכול להיות מאוד מגניב, במיוחד ליד הים או האוקיינוס. אל תחמיצו הוספת כמה בגדים עליונים במזוודה. המעיל הוא הפתרון האידיאלי עבור זה, כפי שהוא עשוי להיראות ספורטיבי או אלגנטי בהתאם החולצה, המכנסיים והנעליים תבחר לשלב.

איש אופנה קיץ 2016- הנעליים הנכונות בחופשה

אופנה-גבר-קיץ-נופש-מכנסיים-ומכנסי בד-צי ז'קט ונעליים כחול
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 8/9

על נעליים, לא להתפשר נוחות, במיוחד במהלך החגים, כאשר הליכה הרבה היא בלתי נמנעת. נעלי ספורט ונעלי ספורט לגברים ספורטיביים או נעלי סירה ואספדריות לגברים האלגנטיים ביותר הן בין האפשרויות הטובות ביותר לחגים. אל תחמיצו את סנדלי העור.

אביזרים לעשות את כל ההבדל

אופנה-גבר-קיץ-2016-חופשה-עזרים-משקפי שמש
איש אופנה קיץ 2016 - כמה רעיונות גדולים לחגים אופנה | 9/9

בעולם האופנה אדם קיץ 2016, אביזרים תואמים חשובים כמו בגדים עבור מראה חג אידיאלי. החלף את השעון חיוני בעיר עם רצועת עור לפלוט אלגנטיות מזדמנים. משקפי השמש וכובע הקיץ הם המרכיבים החיוניים לא רק לנוחות, אלא גם לבריאות בחום הקיץ.

שמור

שמור

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 56 =

Back to top