איפור זומבי קל – יוצא דופן ומהיר לעשות

איפור-זומבי-קל-אישה-הדרכה-ליל כל הקדושים
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 1/10


ליל כל הקדושים מתקרב ואתה מחפש רעיונות איפור שקל לעשות? עבורנו נשים, זה תמיד קצת קשה לבחור איפור, אנחנו רוצים להיות מיוחדים ויוצאי דופן. לא משנה אם אתה מתחיל או לא, זה קל איפור זומבי הדרכה היא פשוטה מאוד ומהירה לבצע. המראה זומבי הוא נפוץ אבל אנחנו נראה לך איך לעשות איפור המקורי. כמו כן יוצעו לך רעיונות אחרים בסרטונים.

איפור זומבי קל - הדרכה יוצאת דופן

איפור-זומבי-אשתו-קל-חומר-ליל כל הקדושים
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 2/10

ראשית, אנו ממליצים לך לנקות את הפנים שלך עם מוצר ניקוי כדי להסיר את החלב מן העור. לאחר מכן, עדיף להשתמש קרם לחות האהוב עליך שישמש בסיס מושלם עבור האיפור שלך. עדיף לקשור את השיער כדי לנקות את הפנים. בחר בסיס כי הוא קל יותר מאשר עור טבעי שלך. מוסיפים מעט אפור שמנת (ב בסיס צל אפור, למשל) כדי לקבל את האוויר מת לגמרי מושלם כמו זה שמוצג בתמונה לעיל. החל את החומר על כל הפנים כולל העיניים, השפתיים והאזור סביב הצוואר. לאחר מכן להחיל כמה אבקת שקוף כדי לתקן את האיפור.

איפור-זומבי-הדרכה-קל-הכלה-אישה-ליל כל הקדושים
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 3/10

לאחר מכן, אנו מתחילים גבות. השתמש בעיפרון גבות חום. עדיף כי הגבות בסדר, לציין את התמונה לעיל. לפעמים גבות עדינות עשויות להיראות מבוגרות יותר. אפקט זה הוא מושלם עבור זה איפור כי זה יוצר את המראה הרצוי cadverous. אתה פשוט מומלץ לעקוב אחר קו הגבות שלך. אם אתה מעדיף, תוכל להחיל צבע כהה יותר.

איפור-קל-זומבי-ליל כל הקדושים-ציוד
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 4/10


לאחר מכן להחיל eyeshadow אפור באמצעות מברשת איפור. בדרך זו אחד מקבל קווי גווייה. העור האפור מוחל מתחת לעצמות הלחיים, משני צדי המקדשים והאף, סביב העיניים, סביב קווי המתאר של הצוואר קו הלסת. תוכל לראות את התמונות שלמעלה. מערבבים את עור אפור עם שחור להחיל את החומר על אותם אזורים באופן אקראי על מנת להדגיש את המראה מרושע. שים שחור עם מברשת קטנה על השפתיים כפי שמוצג בתמונה האחרונה לעיל.

איפור-קל-זומבי-ליל כל הקדושים-אישה-הכלה-הדרכה
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 5/10

קישורים ממומנים

לכופף את העיניים עם עיפרון שחור (לראות את התמונות לעיל) כדי לקבל את נראית undead. להחיל אדום ליד העיניים שלך כדי להפוך אותם עייפים, חולים וחולים. באופן דומה, ניתן להשתמש בעיפרון אדום. זה ישפר את עיבוד. בסוף, להחיל מסקרה chaotically.

1

איפור-זומבי-קל-הדרכה-ליל כל הקדושים-ציוד
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 6/10


החלק הכי מעניין של הדרכה איפור קל זומבי הוא אחד שמראה כיצד ליצור את "זומבי אכל העור". כדי להשיג את ההשפעה הזו מפחיד, לטקס נוזלי משמש. זה נהדר כי יש לך את החופש לבחור את הצורה ואת גודל הצלקות זומבי. אתה יכול למקם אותם בכל מקום: על המצח, הלחיים, הסנטר וכו ' 20 שניות מאוחר יותר, אתה יכול פשוט לקלף את החומר כדי לקבל את העור מכורסם. החל אדום על לטקס. כך, הפצעים נראים נגועים. תחפושת ליל כל הקדושים שלך הוא כמעט מוכן!

איפור-קל-זומבי-ליל כל הקדושים-אישה-הדרכה-ציוד
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 7/10


כדי להשלים את המראה עליך להוסיף דם. ראשית, להחיל עיפרון שפתיים אדומות ולאחר מכן קצת שפתון, תערובת אותו בעדינות כפי שמוצג בתמונה לעיל. אתה תיראה כמו זומבי שאכלו רק! ניתן גם להחיל מגע אפור על השפתיים. לבסוף, אנו מסתיימים בדם שקר. אתה יכול לקנות אותו בחנויות להסוות או טוב יותר לערבב את זה בעצמך על ידי התבוננות הקישור דם תוצרת בית מזויפים. החל אותו על האזורים שאתה מעדיף. אתה רואה את זה קל איפור זומבי הוא מהיר לבצע ואינו דורש מאמץ רב.

איפור-קל-זומבי-ליל כל הקדושים-אוגן-מבט-הושלמה
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 8/10

התחפושת היא צעד שאינו חובה לחלוטין, זה תלוי בך לבחור. אם אתה מעדיף להיות "זומבי כלה" אפילו טוב יותר. זה מאוד פשוט לשכור מסווה כזה. ניתן לבחור סגנונות רבים. בדרך זו האיפור שלך זומבי קל יהיה באמת סיים!

רעיונות אחרים ועצות לאיפור זומבי קל

כדי לעזור לך טוב יותר אנחנו רוצים להציע לך כמה רעיונות ממש מגניב. הוידאו לעיל הוא לגמרי ברוח ליל כל הקדושים. היזהר בתחילת הווידאו, זה מפחיד! העצה שניתנה על ידי הנערה הוא מועיל יהיה לך השראה ליצור את המראה המושלם זומבי. זה מאוד קל לעקוב אחר ההוראות.

איפור-קל-זומבי-ליל כל הקדושים-אישה

אנו ממליצים לך להשתמש במוצרים שאינם רעילים כדי לא לפגוע בעור שלך. הנה, זה יותר על דם מזויף. לפני החלת לטקס על הפנים שלך, לעשות בדיקת אלרגיה. שים כמות קטנה על אזור רגיש לחכות עד 20 דקות. אם לא קורה דבר, המשך. ואכן, לעשות את אותו הדבר עם מוצרים קוסמטיים אחרים. כדי להצליח מראה undead ראוי לשמו, תוכלו ללבוש עדשות מגע מפחיד.

איפור-זומבי-קל-אישה-מבט-מוות
איפור זומבי קל - יוצא דופן ומהיר לשחק הדרכה | מסיבת ליל כל הקדושים 10/10

לטקס קל להסיר עם מטלית חמה כמו החום יהיה לרכך אותו. רעיון נוסף הוא ליצור את אפקט הגנגרנה. שיבולת שועל מעורבב עם לטקס יהיה צורך. ואז, צבע הגוף מוחל על האזור הנבחר. אתה יכול גם לבחור צללית או להוסיף מגע של אדום.

הנה עוד וידאו נהדר לאיפור זומבי קל. אתה נמצא כי שתי בנות וידאו ללבוש עדשות. זה מחזק את המראה זומבי. הם יכולים להיות קנה בחנויות תלבושות. הבחורה הזאת גם נותן הרבה עצות והסברים אז אתה מצויד היטב!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 46 = 49

Back to top