סלון מודרני דקו הרעיון – צבע, רהיטים ואביזרי מותאם

רעיון דקו בסגנון טרקלין-שטח-מודרני-פתוח ומרפסת
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 1/14


מחפש חדש חדר השינה המודרני דקו הרעיון כדי לעדכן את החלל ולהישאר ברוח? ובכן, אתה נתקל טוב של רעיונות מקוריים, כי לקח את הטופס של מאמר אינפורמטיבי מאוד שימושי. בואו נסתכל על מה צבע הקיר, רהיטים ואביזרי הם המתאימים ביותר חדרי מגורים עכשוויים! אל תהססו לשאול את העיצובים כי לפתות אותך ביותר וכי תואמים את התנאים האדריכליים הספציפיים שלך!

הסלון המודרני דקו הרעיון - איזה רקע לבחור?

רעיון סלון מודרני קומה אפור הרצפה
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 2/14

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הרקע שאתה רוצה להשיג בחדר. כלומר, לחשוב על הרצפה, הקירות והתקרה כי הם המשטחים העיקריים ובכך ליצור את הרקע. כפי שתשים לב לעצמך - כמעט כל דקו הרעיון המודרני סלון המוצע במאמר זה בוחרת נייטרלים. כמובן, זה לא תופעה אקראית, אבל אנחנו נחזור לזה בפסקאות להלן.

דקו-מודרנית-חדר-חומות-לבן-אפור הרעיון רהיטים
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 3/14

למעשה, תקרה צבעונית היא די ססגונית עם הרעיון של חיים עכשוויים, בעוד ריצוף הוא פריט יקר למדי מייגע להחליף: זה כנראה השתנה פעם או פעמיים בחייו וזה אינה בהכרח בהקשר של אותה דירה. אז אנחנו צריכים לשים לב הקירות, שכן ציור קיר חדש הוא לא כל כך תובעני.

דקו רעיון חדרים-מודרני-לבן-גרפיט צבע
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 4/14


אבל בואו נחזור הכבשים שלנו! דקו רעיון טוב סלון מודרני הוא הימור על הקירות בתולה לחלוטין. קירות ללא רבב נמצאים במצב להביא יותר ריהוט המעצב שלך או קישוטים בלעדית שלך. אם, לעומת זאת, לבן בכל מקום נותן לך את הרושם של להיות בבית החולים, להוסיף קיר מבטא ב אפור גרפיט, anthracite, פנינה או taupe ואתה מיד לשבור את מסגרת סטרילית.

הסלון המודרני דקו הרעיון - הריהוט הנכון

רעיון סלון מודרני חדר אוכל ומטבח
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 5/14

קישורים ממומנים

מבחינה הגיונית, מדברים על רהיטים, רעיון מודרני דקו סלון לא ניתן ליישם בכל מקום נתון. ברור כי riquiqui ומרחבים פתוחים גדולים פשוט לא יוכלו ליהנות מאותם רהיטים. מה שיש לכל המשותף יש, עם זאת, היא הגישה המינימליסטית שלהם כשמדובר בחירות בחירה. נסביר מיד ...

1

רעיון חדרים-מודרנית-ספה-פינת דקו ספרייה
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 6/14


מתברר, לעתים קרובות יותר, כי גם הסלון הקטן וגם הסלון הגדול נפתחו על חדר האוכל והמטבח מרוצה רק בספה ושולחן קפה. זה הכל וזה מסתבר שזה מספיק! מטבע הדברים, גדלים וצורות הרהיטים הנבדלים זהים על פי ההקשר של התנאים הקיימים.

בחדר-מודרני-מינימליסטי-אדום-הדגשים הרעיון דקו
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 7/14


טלוויזיה, כאשר היא קיימת בכלל, מותקן לעתים קרובות ישירות על הקיר מול הספה. זה חוסך לך את רכישת כל עמדת טלוויזיה ונותן הזדמנות להשקיע ספה בפינה גדולה יותר או שולחן קפה יוצא דופן על ידי מעצב מפורסם. רעיון טוב דקו חדר מודרני ולכן לחסל את כל הריהוט מיותרים זכות אחת או שתי מודולים ייחודיים.

הסלון המודרני דקו הרעיון - האח גופי תאורה

רעיון סלון סלון מודרני ספות-עיצוב-אח מרכז
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 8/14

אלמנט נוסף של חזרה, המועדף תמיד על ידי הבעלים העכשוויים, הוא הארובה. מלבד היותו מכשיר חימום, תפקידה הוא גם אמנותי. בין אם גז, גלולה או עץ, מרכזי או קלאסי, האח הפך נקודת מפגש אמיתי עבור פונקציונליות וסגנון כי אחד לא צריך לקפוץ לתוך הסלון המודרני.

רעיון חדרים-ציוד-מודרני-תאורה-אמנות-יצירות דקו
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 9/14

רעיון דקו מודרני לסלון: לכוון את כל הרהיטים לשבת ליד האח על ידי סידורם בצורה סימטרית למדי. תוכלו ליצור את הליבה הנעימה par מצוינות בחדר שלך מבלי לעשות מאמצים דקורטיביים אחרים. זכור כי גופי תאורה ההסדר שלהם חשובים באותה מידה כמו הרהיטים והאח.

דקו הרעיון סלון מודרני הסדר, רהיטים מבטאים
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 10/14

גם אם השהייה שלך היא רק כמה מטרים רבועים, לבחור יותר מקבע אחד. במקרה הטוב, יהיה לך מקור אור מרכזי אחד או שניים אלה משלימים להציב במקומות אסטרטגיים. לדוגמה, נברשת במרכז התקרה ואת עמדת המנורה ליד הכיסא הקריאה שלך לעבוד בצורה מושלמת.

כמה רעיונות מושפעים סגנונות שונים של קישוט

דקו רעיון חדרים-מודרני-אקלקטי-תעשייתי-קלסי
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 11/14

הסלון המודרני דקו הרעיון לא אומר שאתה צריך לשכוח כל השפעה של פעמים בעבר. לערבב באומץ סגנונות, אפילו תקופות, כדי להשיג מסגרת אמנותית יותר, רחוק בנאליטיס. עמודים לבנים קלאסיים, בטון תעשייתי וכורסה וינטאג 'באותו חדר? למה לא?

אפילו בסגנון הבארוק יכול להיות מודרני כאשר אתה משתמש הטוב ביותר של הדמיון שלך!

דקו-מודרני וטרקלין בסגנון רעיון דגשים-בארוק
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 12/14

מכל ההופעות, אפילו בסגנון הבארוק ניתן להעלות עד כה כאשר אחד משתמש הדמיון הטוב ביותר של אחד וכאשר אחד נשען על רעיון דקו סלון מודרני וקלאסי באותו זמן! התוצאה הסופית הנשלטת על ידי זהב מופלא וניואנסים אצילים עמוקים היא ראויה להערצה, נכון?

מעז הנישואין של עץ ומתכת בפרופורציות שונות עבור עיצוב וינטאג ', תעשייתי או כפרי

רעיון חדרים בסגנון מודרני-כפרית-עץ-מתכת דקו
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 13/14

עוד רעיון לקשט את הסלון המודרני של גאון הוא מעז את הנישואים של עץ גלם מתכת מזג האוויר במידות שונות כדי ליישם בקלות עיצוב וינטג, תעשייתי או כפרי. הוסף הרבה לבן אם אתה רוצה לעשות את הסלון קוטג 'שיק או לקשט סקנדינביה.

המודרניזם והרוח האקזוטית אינם מבטלים זה את זה כאשר אנו נשארים מתונים ומקוריים

בחדר-עכשווי-אקזוטי-המפתחות הרעיון דקו
סלון דקו מודרני - ריהוט מתאים, צבע ותאורה סלון | 14/14

לבסוף, רעיון מודרני דקו סלון יכול גם להתפרש באופן אקזוטי אם אחד הוא בהשראת סוג זה של קישוטים. זוג פופים מרוקאים, עיטור קיר פסיפס בצבע טורקיז או וילון מקראמה במקום מחיצות טיפוסיות לא יהיה מחוץ למקום כאשר נבחר עם תחושה של מתינות וטעם טוב.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 + = 65

Back to top