פרקט צף – השוואה של היתרונות והחסרונות העיקריים שלה

פרקט-צף-לבן-מודרני-ספה בסגנון אפור-נורדי
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 1/16


מגלה את האותנטיות ואת החום של עץ, אסתטיקה מודרנית צדדיות, קומה צף יש רוח במפרשים שלה. Declinable בסוגים שונים של עץ, זה סוג של ריצוף יש איכויות דקורטיביות להכחיש! עם גוונים שונים שלה מסיים רבים, רצפות צפות באופן טבעי למצוא את מקומם בפנים של כל סגנון. אם אתה עדיין מהסס, Deavita יציג השוואה קצרה של היתרונות והחסרונות העיקריים של הרצפה המפורסמת. לך את המילה האחרונה!

הרצפה הצפה - לומר "כן" על התכונות שלו דקורטיבי להכחיש!

ארובת-לבן לבנים אפורים חום ספת פרקט-צפו-גוונים-דקו
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 2/16

ריצוף פרקט צף, המכונה ריצוף למינציה, הוא פתרון ריצוף פופולרי מאוד. השם שלה מגיע מהסוג של ההתקנה. סוג זה של הרצפה הוא אז לא מודבק על התמיכה שלה אבל הנפקה. אז המונח פרקט צף מתייחס לשיטה של ​​ההתקנה ולא את המבנה של הפרקט.

פרקט-צף אש אור-טפטים-יער
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 3/16

הוא מציע את החום של עץ אבל במחירים סבירים ונגיש למספר הגדול ביותר. בנוסף, האסתטיקה המודרנית והנצחית בו זמנית היא הבטחה אמיתית של אלגנטיות. אז, אם אתם מחפשים פרקט המשלב את החום והאצילות של עץ אבל זול יותר מאשר עץ מלא, הרצפה הצפה היא הבחירה הטובה ביותר עבורך.

פרקט-צף-מודרנית-קטן-חי-אפור ספה
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 4/16


לגבי התקנת רצפה צפה, הטכניקות האפשריות שונות זו מזו באופן משמעותי בהתאם להבים בשימוש. הרצפה הצפה למינציה מורכבת מלהבים שמתאימים זה לזה. בניגוד תנוחה "מקוטע", את התנוחה הקלאסית מורכבת גם להבים מקוננים אבל הפעם, הם מוחזקים עם דבק מיוחד. לא משנה מה סוג הנבחר, הרכבה והתקנת רצפה צפה להישאר יחסית קל ומהיר יותר מהר מאשר התקנה של רצפת מוצק סטנדרטי.

היתרונות של הרצפה הצפה

פרקט-צף-מודרני-מטבח-פינת אוכל-פתוח
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 5/16

קישורים ממומנים

התקנה ריצוף פרקט צף בבית מציע יתרונות רבים. סוג זה של פרקט מורכב משלוש שכבות נפרדות של עץ. השכבה העליונה עשויה מעץ אצילי המזכיר ריצוף עץ מלא. באשר לשתי שכבות אחרות, לרוב הם עשויים סיבי צפיפות גבוהה.

1

פרקט ומרחף-היבט מהרצפה מוצק
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 6/16


לדברי מומחים, ברוב המקרים, החלק העליון הוא אלון, אבל על פי הרצונות שלך, אתה יכול לעשות פרקט מיוחד על מנת. בהתאם לרצון של הלקוח, הרצפה הצפה יכול להיות מייפל, אשור או ערמון. מינים אקזוטיים (טיק, במבוק, merbau) נמנעים בגלל כריתת יערות.

פרקט-צף-מוברש-אור-אוכל אפור-חדר-פתוח במטבח
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 7/16


כאמור, במחירים סבירים רצפות צפות הם אחד הקריטריונים החשובים של בחירה. היקר במיוחד עבור הקסם האצילי, אלגנטי נצחית בנחישות, עץ הוא הפריט חובה הפנים העכשווית. זו הסיבה להיות מסוגל לשים הרצפה צף נחמד עם האותנטיות של עץ מוצק במחירים סבירים הוא אטרקטיבי במיוחד.

פרקט-צף-מוברש מראה המטבח מהרצפה מסיבי
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 8/16

לדגמן ריצוף פרקט צף הוא קל יותר בהשוואה לזה של רוב רצפות עץ מלא. אז, אנחנו שוכחים את פרקט ממוסמר או מודבק! בניגוד להופעות, הרצפה הצפה נהנית מיציבות רבה הודות לשילוב של שלוש השכבות.

פרקט צף-אור-אוכל מודרני-חדר-מטבח בסגנון מינימליסטי-פעמים אח פנים
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 9/16

כאשר מדברים על היתרונות של הרצפה הצפה, זה פשוט בלתי אפשרי שלא לדבר על הנכס העיקרי שלה - זה מגיע במגוון רחב של סגנונות. קלאסי, וינטאג ', מיושן, ישן, עכשווי - הכל אפשרי! זה צדדיות זה מסביר את הפופולריות הגוברת של קומות צפות.

החסרונות העיקריים לקחת בחשבון

קיר ביליארד-לבני פרקט-צף-מוברש-שולחן
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 10/16

למרות קומה צפה עמיד בפני הבדלים טמפרטורה, עם לחות, זה לא אותו דבר. סיבי העץ יגיב בהכרח במקרה של לחות גבוהה מאוד. לכן, כדי להאריך את החיים של הרצפה הצפה, יש להימנע בכל מחיר להתקין ליד השטחים שמורים לשטיפת כלים ובגדים. אם זה לא ניתן להימנע, לשקול impregnating הרצפה עם שמן מיוחד אשר יגן על העץ מפני אבק ולחות.

פרקט-צפתי-חם-אצילה-קריאת אח פינה
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 11/16

כפי שאתה בוודאי כבר יודע, כל קומה יש ללבוש שכבת, בדרך כלל 2.5 עד 6 מ"מ עובי. עבה שכבה זו, ככל שאתה יכול חול העץ לתת לו מראה צעיר ולחסל פגמים. זה הגיוני כי הרצפה צפה, המורכב משכבה אחת של עץ (במובן הנכון של המונח) יכול רק יש שכבת ללבוש מופחת. אז, רצפת פרקט כזה ימצא את מקומו טוב יותר בחדר פחות תכופים.

צוף-חדר-peiture פרקט תינוק כחול וילון-ססגוני
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 12/16

הרצפה הצפה אינה ידועה בביצועים האקוסטיים הגבוהים שלה. להיפך! זה בגלל האוויר מתחת לרצפה כי אתה לא יכול ליהנות בידוד קול טוב. היה סמוך ובטוח, יש עם זאת פתרון לבעיה! ניתן לרכוש שכבה אקוסטית דקה. פתרון זה נמצא בשימוש נרחב בבנייה חדשה.

פרקט בקומה צף-פן-מסיבי-צף מדרגות-מדרגות עץ מסיבי
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 13/16

כדי ליצור תפאורה עכשווית ומעודנת מאוד, עדיף לקשר את מהות הרצפה לזו של המדרגות הפנימיות, כפי שמוצג לעיל. העיבוד הסופי הוא קוהרנטי, אלגנטי ונחוש בנחישות.

פרקט-צף טרקלין כהה כהה-מודרני
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 14/16

תוהה אילו רהיטים לקשר את הרצפה הצפה שלך? בשנת פנים עכשווי, נוכחות של לבן ואפור חזק מאוד. שני צבעים בהחלט להדגיש את החום של עץ בהיר. באשר לרצפות כהות, הם משתלבים בצורה מושלמת עם חתיכות עץ כהה או רהיטים אקזוטיים בעור שחור או חום.

פרקט-צף-לבן-חדר אוכל-לבן
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 15/16

הפרקט צף-מוברש כהה מוברש-אציל
פרקט צף - השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים שלנו ריצוף | 16/16

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 88

Back to top