תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק!

חדר תינוקות צהוב-לבן-צהוב-שטיח-דפנה
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 1/29


עבור משפחות עם תאומים, התאמת ו לקשט חדר תאומים הוא אתגר. יש לקחת בחשבון גורמים רבים, כגון גודל החדר, מיקום שתי המיטות, צבע הקירות, שטח האחסון הקיים והכרחי וכן הלאה. והמשימה מסובכת עוד יותר בהמתנה לנערה וילד. אז, על מנת לדמיין ולסדר את חלומות התאומים בייבי רום, אתה צריך לחשוב על כל פרט - מן הקטן ביותר אל הגדול ביותר.

תארו לעצמכם לקשט את התאומים חלומות חדר התינוק!

חדר ילדים תאומים-בנות-מיטות-מתכת-שולחן-שינוי-אחסון-מדפים
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 2/29

בכל הנוגע לקישוט חדר התינוקות התאום, מדובר בפסטלים ובצלילים נייטרליים שבדרך כלל מוצאים את מקומם. בין אם אתה מצפה שתי בנות, שני בנים או ילדה וילד, צבעים מתוקים ו גוונים שמנת הם המועדפים עבור ההורים.

חדר ילדים לתינוקות-דקו-לבן-ורוד-ציור קיר-פרסקו
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 3/29

התאומים התינוק חולקים את אותו החדר, אתה תוהה מדוע? עבור תינוקות, חשוב מאוד שהם יחושו זה את נוכחותו של זה. לכן הרעיון של הפרדת שני התינוקות הוא בלתי מתקבל על הדעת. חדר יחיד עושה את החיים קלים יותר להורים ומסייע לשמור על הרגיעה של הילדים.

חדר תינוקות-מיטה כפולה-מודרנית-שקר-תקרה-כרכוב-זוהר-ציור פסטל
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 4/29


התאומים חדר השינה הרהיטים מגיע בכמה גירסאות, מן קלאסיקות אלה עכשוויים. לפיכך, הורים עתידיים יכולים לקנות מיטה זוגית, מעשית ונוחה כמו המודרנית. קצת יותר מגושם לעומת מיטות סטנדרטיות, אחד מעל מתאים יותר חדרים מרווחים או רחב.

חדר שינה תאומים - דקו - ציורי קיר - ציורים
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 5/29

קישורים ממומנים

מעל, אנו מציגים לך רעיון נהדר של קישוט הקיר לאמץ בחדר התאום התאום. כדי להדגיש את מיטות הקיר, אנחנו יכולים לתלות שולחנות - שמות כמו אלה לעיל.

1

תאומים של חדר תינוקות - בנות - ציור - ציור קיר - סגול - מדבקות - ארנבות - שטיחים - ורוד-לבן
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 6/29


על מנת לקשט קיר מבטא להדגיש את האזור סביב שתי מיטות, ציור קיר בהיר כמו סגול או מגנטה יכול להיות מועדף. אלה עמוק, ויטמין עשיר גוונים ישמש את המבטא העיקרי בחדר השינה יביא את העיצוב נקי לחיים.

חדר תינוקות תאומות בנות דקו טפטים, תאורה עקיפה
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 7/29


כאמור, המיקום של מיטות התאום תלוי בעיקר באילוצים של החדר. אם רוחב הקיר מאפשר, ההורים יכולים להחזיר את שתי המיטות באותו זמן. על מנת ליצור מקום לכל תינוק, ניתן להפריד את המיטות על ידי התקנת השולחן המשתנה.

חדר שינה תאומים מעורב - רעיונות מקוריים השראה סופר

חדר תינוקות, תאומים, לבן- taupe, רהיטים, שינה, תינוק, לבן, מדבקות, ארנבות
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 8/29

מבחינת הסגנון, הורים הרות נהנים מחופש מלא המאפשר להם לדמיין את החדר האידיאלי ליורשיהם. יצרני הרהיטים מציעים מגוון רחב של רהיטים, אביזרים וקישוטים הזמינים בסגנונות שונים, החל קלאסי ועד עכשווי, דרך שיק רובי רטרו וכו '. המגבלה היחידה היא דמיונם של ההורים!

חדר תינוקת, ילדה דו-פעמית-דקו-ורוד-כחול-מדפים-ציורי קיר-שטיח-בז '
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 9/29

כדי להצליח בחדר התאומים, מילת המפתח היא הרמוניה. בין אם ההורים מתכננים חדר לשני תינוקות מאותו המין או המין השני, הבחירה הנכונה של צבעים חיונית ליצירת תפאורה עקבית שנראית כמו שתי התינוקות באותו זמן. וגם, על מנת להשיג את האווירה ההרמונית, זה הצבעים ואת הסגנון של הרהיטים שמגיעים לעזרתנו.

חדר תינוקות מעורבב מיטה, תינוק, ירוק, מרווה, ספה, אחסון, שטיח, פסטל צבעים
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 10/29

כשמדובר בחדר תאומים מעורבים, טווח הרעיונות הוא רחב למדי. לעתים קרובות יותר ויותר, ההורים לעתיד להסתמך על גוונים בהירים של צהוב, ירוק ואדום כדי ליצור עיצוב מקורי, מתאים נערות ונערים. בדרך כלל, ההורים מאמצים תערובות יצירתיות ומערבבים צבעים נייטרליים עם מבטאים חיים.

חדר תינוקות מודרני דו-דקו-שחור-לבן-שטיח-תבנית-גרפית-תאנה
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 11/29

זוהי דוגמה יפה של חדר תינוקות תאומים, מרוהטת ומעוצבת כדי לשקף מגמות עכשוויות. לוח הצבעים כולל שחור ולבן, אשר נותן לחדר מראה מודרני וגרפי. הקיר בעל שני הטונים מביא את תחושת האיזון ועץ התאנה בסיר עם עלים ירוקים גדולים, נושם את הטבע ומבהיר את האווירה.

חדר תינוקות מעורבב-מיטת-תינוק-אפור-דקו-טפט-קיר-דקו-מקורי
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 12/29

יצירת סביבה נעימה היא צעד חיוני עבור ההורים כדי להבטיח נוחות מקסימלית עבור התינוקות שלהם. חומרים נוחים, צבעים רכים, תאורה מותאמת וצלילים נעימים - כל זה יתקבל בברכה בחדר התאומים של החלומות!

חדר שינה תאומים-דקו-ציור קיר-פרסקו-נוף-יער-רהיטים לבנים
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 13/29

קישוט קיר משחק תפקיד חיוני בעיצוב של חדר תינוקות התינוק. הבחירה היא רחבה ומגוונת. בהתאם הרצונות שלהם, ההורים יכולים להמר על פסים של טפטים או, אפילו יותר, מדבקות קיר אשר, כיום, זמינים במגוון רב של צבעים ודפוסים. מלבד טפטים ומדבקות, ציורי הקיר הם גם סופר המקורי ומאפשרים להתאים אישית את עיטור הקירות בחדר התאום.

חדר תינוקת תאומים - ציור - ירוק - מרווה - שטיח - מעדרים - מדף-סולם
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 14/29

מלבד ציור הקיר, העיטור המותאם לחדר התינוקות התאום כולל שטיחים, אחסון מעשי ומקורי, וילונות, זר פרחים וצעצועים רכים. על מנת ליצור תפאורה קוהרנטית, אנו יכולים להתאים את הרהיטים ואת האלמנטים דקורטיביים.

שני חדרי שינה מודרניים, פאנלים, קירות-דקורטיביים-מראות, תליונים-הלבשה-שינוי-לבן
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 15/29

חדר תינוקות תאומים זה כולל קישוט מודרני ומודרני. כמו קישוט הקיר, ההורים מותקנים לוחות דקורטיביים מעוטר בדפוסים לחתוך לייזר. בנוסף, שני מראות הוצבו על הקיר אשר יוצר אשליה אופטית מעולה.

חדר תינוקות מעורבב - כיסוי מיטה - פרחוני
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 16/29

אם זה חדר תינוקות מעורב, הצבעים האהובים על ההורים כוללים גוונים נייטרליים כגון לבנים ולבנים. בכל מקרה, כמה נגיעות של ורוד על שטח הילדה וכמה הערות של כחול או כתום עבור שטח של הילד, יביא את החדר לחיים להחיות את העיצוב.

חדר תינוקות מעורבב - דקו-טפטים - פסים - רהיטים - לבנים
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 17/29

אם הורים עתידיים רוצים לעורר את העיצוב בחדר השינה של התאומים שלהם, הם יכולים לסמוך על כוחו של הצבע. טריים אך לא תוקפניים, גוונים של כתום, ורוד, סגול, כחול, ירוק וכו ' מבטיח להביא אווירה נעימה ונעימה.

דו-קיר-קיר-ציורי קיר - ציורי-לבנים-לבנים-לבנים
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 18/29

הבהירות ומקורות התאורה הם אחד הגורמים שלא ניתן לזלזל בהם בעת התאמת חדר התינוקות התאום. התקנת התריסים מאפשרת לשנות את עוצמת האור. יש לזכור כי בהירות גבוהה יכול להפריע לתינוקות בשנתם. וילונות הם גם פתרון מעשי דקורטיבי. Luminaires לשחק תפקיד חיוני. בין הגרסאות המעשיות ביותר, פמוטים קיר ו זרקורים LED להתבלט.

חדר שינה טווין חדר שינה מעורב - דקו-טפט פסים-ינשופים
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 19/29

בין אם זה קטן או גדול בחדר התינוק, פתרונות שמירת מקום הם תמיד ביקוש. זו הסיבה שהחיפושים אחר רהיטים פונקציונליים וחסכוניים ממשיכים לגדול. מלבד ריהוט חיוני - מיטות, שינוי שולחן וכורסה, ארון הוא גם חלק מהריהוט הנדרש יותר.

איך לקשט ולקשט את החדר בנים התינוק

תינוקת-תינוקות - מיטת-שינה - עץ-שידה-חלפה-כחול
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 20/29

הורים שמחכים לתאומים בנים מהמרים על הכחול, באופן לא מפתיע, הקלאסי חייב להיות. גוונים כחולים מרובים לאפשר לכל ההורים לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור התינוקות שלהם. הלוח כולל כחול כהה, צליל ברווז, אינדיגו אופנתי סופר, גווני פסטל וכו '

תינוקת בנים-דקו-נושאית-ימית בסגנון
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 21/29

הסגנון הימי הוא בין המועדפים של ההורים העתידיים של בנים. עיטור נושא זה כולל בדרך כלל כחול לבן וכחול וכן מוטיבים מסורתיים כגון סירות, סירות מפרש, עוגנים וכו '. כמובן, את העיצוב ניתן להתאים אישית הרצונות האישיים.

תינוקת בנים-דקו-ימאי-כחול-לבן
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 22/29

כדי ליצור חדר תינוקות תאומים יפה כמו נוח, שמנו על רהיטים חכמים. ספה נוחה וחסכונית בחלל תהיה מוזמנת לספק את הנוחות הנחוצה עבור האם והתינוקות שלה. כדי להקל על החיים וליצור עיצוב עקבי, ההורים בדרך כלל מחפשים רהיטים מאותה סדרה.

חדר תינוקות תאומים-בנים-דקו-לבן-אפור- dresser-change-wood-solid
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 23/29

באשר לבחירה הנכונה של הרהיטים, חדר התינוק התאומים חייב להיות מתוכנן בחוכמה כך שהוא מספק את המרחב הדרוש לפעוטות ולנוחות. בחדר של התינוק מיותר הוא מסולק כדי לשמור רק את עיקרי. שתי מיטות, שידה להחליף כיסא נוח לאמא - זה ארסנל.

חדר תינוקות טווין-צבעים-נייטרלי-טיפים-מקומות-מיטה
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 24/29

המיקום של מיטות התאום תלוי, כמובן, על הממדים של החדר, את האילוצים של החדר, כמו גם את העיצוב של הרהיטים שנבחרו. בדרך כלל, שתי המיטות צמודות, וכדי לתחם אותן, אנו שמים את השידה כדי להחליף או מערכת אחסון מתאימה. בהתאם לשטח הזמין, המיקום בצורת L של שתי המיטות הוא העדיף בעיקר.

חדר תינוקות-תאומים-בייבי-כחול-פסטל-שטיח- taupe
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 25/29

כחול וגוונים של כחול מתאימים באופן מושלם לקשט חדר תינוקות תאומים, לא משנה אם זה בנות או בנים. גוונים טרנדי כחול כוללים כחול עמוק, אינדיגו, ברווז כחול אפור. עם זאת, הוא הצבעים מושתק כי הם מתאימים יותר לקשט חדר מנוחה.

חדר תינוקות דו-דקו-אצילי-מיטה מרופדת-מיטה-שמים-עקיפים תאורה
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 26/29

העיצוב של הרהיטים בחדר התינוקות התאום יכול ליצור אווירה אצילית. והתמונה המוצגת לעיל היא הוכחה מוחשית! בנוסף להיותם נוחים, המיטות המרופדות מציעות אסתטיקה קלאסית, ומאפשרות להורים לבנות חדר תינוקות תאומים, הראוי לנסיכות ולנסיכים.

תאומים-בנים חדר-ציור לתינוקות - אפור-דקו-קיר
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 27/29

רעיון מקורי זה מוצא את מקומו גם בחדר הבנים. במקרה הנ"ל, הציורים מפנים את מקומם לציור הקיר והעיבוד הסופי הוא מקורי כפי שהוא קל לביצוע.

תינוקת, בנים-ציור-כחול-פסטל-מדבקה-קוף-חנות-סירה
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 28/29

זה רעיון יפה קישוט הקיר מושלם עבור התאומים הבנים חדר התינוק. ההורים העדיפו את ציור הקיר הכחול בצבעי פסטל, וכדי להדגיש את עדינות הצל, הדביקו מדבקות קיר שובבות. עיבוד הסופי הוא מאוד יפה ומעניין.

חדר תינוקות מעורבב-דקו-טפטים, כחול-פסטל-גיאומטרי-דפוס
תארו לעצמכם, לרהט ולקשט את החדר האידיאלי תאומים התינוק! | חדר ילדים 29/29

טפט הוא הפתרון הטוב ביותר דקו קיר כי הורים פוטנציאליים לאמץ כדי לייפות ולהאיר את חדר התינוקות שלהם. העושר של פורמטים, צבעים ודפוסים הוא באמת מרשים! יש משהו לכולם! רעיונות גדולים עבור ילדים ונערות התינוק לעמוד בדרישות הגבוהות ביותר של ההורים בעתיד.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 79

Back to top