פריסת אמבטיה קטנה 20 רעיונות שמירת מקום

פיתוח-אמבטיה-קטן-חדר-זכוכית פסיפס רסק
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 1/20


לאחר חדר אמבטיה קטן הוא כבר לא נכות, במיוחד אם ניקח השראה מרעיונות שנצברו שטח הביא על ידי אדריכלים ומעצבים. ריהוט קומפקטי, אחסון חכם, trompe l'oeil אפקטים, צבעים בהירים, אנו לרמות כדי לייעל את החלל. אנו מתארים לעצמנו גליל קטן מסודר היטב והוא מזקק עם חפצי דקו המתאימים. אתה יכול לראות בעצמך, פריסת חדר אמבטיה קטן הופך במהירות תחביב במשרה מלאה! זה תלוי בך כדי לדפדף מבחר התמונות שלנו כדי לקבל את הטוב ביותר פתרונות שמירת מקום רעיונות לקשט המותאמים רווחים קטנים.

פריסת חדר אמבטיה קטן, איך להגביר את הרושם של החלל!

חדר אמבטיה קטן כחול לבן
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 2/20

עם המאמר שלנו מוקדש לשירותים קטנים, הכתיבה שלנו שואפת להראות לך שני דברים: הראשון הוא כי כל גוף של מים יכול להיות פונקציונלי, מה את פני השטח ואת הפריסה שלה. אז, גם אם יש לך מקום קטן למדי, אתה יכול לעשות את חדר האמבטיה שלך להופיע גדול יותר. הנקודה השנייה Deavita רוצה לעורר נוגע לבחירת רהיטים. קומפקטי, מעשי וחסכוני, הוא בעל ברית של גודל כדי ליצור תחושה של גודל.

פיתוח-קטן-חדר-אמבטיה-מרצפת עץ בקתה-מקלחת-איטלקי
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 3/20

כדי להצליח פריסת חדר אמבטיה קטן, אתה צריך לראות רחב יותר. על ידי בחירת ריהוט קטן, תוכלו לקבל שטח ברור נושם בחופשיות. עדיף לשכוח את שידות אחסון גדול לטובת שורה של רהיטים תלויים. שחררו את הרצפה על ידי הכפלת המדפים וניצול נישות הקיר. זוהי נוסחת הקסם כדי ליצור רושם של הפאר ולמקסם את הכרכים של חדר המעבר הזה.

חדר אמבטיה קטן עם מקלחת - 32 רעיונות מגניבים

33 רעיונות לחדר אמבטיה קטן עם עצות מעשיות על צבעים

כיצד להגדיל את חדר האמבטיה קטן אופטית - 25 דוגמאות

לנצל את פני השטח של הקירות!

פיתוח חדרים-קטן-מרחץ בסגנון סקנדינבי-
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 4/20


דרך נוספת להגדלה חזותית של החדר: למלא את החלל הריק מתחת לכיור עם ארון לפי בחירתך. זה יכול להיות פיסת ריהוט קטנה, סל ארוג או הצטברות של תיבות פלסטיק. אם יש לך מקום רך לתלייה רהיטים, הימור על אוסף עיצוב עכשווי המשלב שורות מינימליסטי וצורות נקי. הארונות עם פתח בלתי נראה ואת הרהיטים נשלף תמיד בחדר האמבטיה קטן. לבסוף, אל תהסס לשים ארון עם מגירות שיעזרו לך לשפר את הארגון של החלל.

פיתוח-קטן-חדר-אמבטיה-כחול-רעפי מלט
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 5/20

קישורים ממומנים

זקוק טיפ נוסף עבור חדר אמבטיה קטן מוצלח מתאים? אז, מה שהופך את רוב משטחי הקיר הוא ללא ספק הדרך הטובה ביותר כדי למטב את שטח של אמבטיה ריקויקי. ברור, זה כדי לכסות את כל הקירות של סדרה של מדפים וקוביות קיר. עיצוב צד, צורות וממדים, אתה מפונק לבחירה. בעת בחירת ריהוט האחסון שלך, לקחת בחשבון את העובדה שהם ישתתפו ביצירת האווירה הכללית ואת העיטור של החדר. אז, גם לשים לב הצבעים של הארונות שלך, המדפים כיסוי, שכן הם אלה המגדירים את הדמות והסגנון של חדר האמבטיה.

1

חדר אמבטיה קטן עם אזור כביסה

פיתוח-קטן-אמבטיה-מקלחת-כחול-לבן
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 6/20


תכנון חלל קטן עם אופטימיזציה אופטימלית. כן, אבל מה אתה עושה עם מכונת הכביסה אם יש לך רק כמה מטרים רבועים קטנים כדי להתקין את הכביסה? אין ספק, הצבת מכונת כביסה בחדר קטן נראה מסובך למדי. למרבה המזל, מעצבי הפנים נמצאים כאן כדי להציע פתרון מופלא. אנחנו בהשראת הרעיון להלן ואנחנו בוחרים במכונת כביסה שטח כביסה שיכול בקלות להיות קבוע לקיר על פי בחירתנו. דלתות הזזה הם גם המועדף על תחום אזורים.

פיתוח חדרים-קטנים-אמבטיה-מובנה במכונה
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 7/20


אם אתה רוצה ללכת רחוק עוד יותר באופטימיזציה של החלל, אתה יכול להתקין את המייבש שלך מעל מכונת כביסה רכוב על הקיר. כנ"ל עבור דוד המים כי ניתן להסוות על ידי ארון קיר למשל. זה יחסוך שטח הרצפה תוך הסוואה פריטים מכוערים ו רהיטים מגושם. כנ"ל לגבי הרדיאטור שעלול להפריע להרמוניה שנקבעה. מצא לו שמלה טובה המותאמת לסגנון הוקמה voila.

מקלחת איטלקית או אמבטיה רב תכליתית?

פיתוח-קטן-אמבטיה-מקלחת, אמבטיה-אחסון
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 8/20

באופן טבעי, אנחנו לא יכולים לדבר על אביזרי אמבטיה קטנים בלי להתייחס לנושא אחר, כי הוא כל כך יקר לו: אמבטיה. קלאסי או מודרני, מונוכרום או צבעוני, אלמנט זה הוא קומפקטי מאוד אולטרה פונקציונלי. אם, לעומת זאת, ההתקנה של אמבטיה אמיתית נראה משימה בלתי אפשרית, אנו ממליצים לך לשקול יצירת תא מקלחת. עבור כל מי חלום של מבעבע באמבטיה נוחה, יש פתרון מעשי מאוד ליישם: התקנה של אמבטיה רב תכליתית.

פיתוח-קטן-חדר-אמבטיה-רהיטים-לבן-בליי
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 9/20

פריסת חדר אמבטיה קטן עם אמבטיה פונקציונלית היא משימה פשוטה להשיג. מותגים מפורסמים בשפע עם דגמים מקוריים חכם שני ב-אחד פתרונות. בהתאם לגודל ולצורה של תכונה המים שלך, לבחור או אמבטיה סימטרי או מודל עם שפע של שטח אחסון. לאור צורות לא טיפוסיות שלהם, אמבטיות אסימטריות להתאים טוב יותר לאזורים קטנים.

פיתוח-קטנים-חדר-אמבטיה-רעיונות-לבן-עץ
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 10/20

מה עם הפריסה אמבטיה קטנה עם מקלחת? אז שתי אפשרויות באופק: שקול ליצור אזור נפרד משאר דרך קיר זכוכית, או להתקין מקלחת במקלחת. המקלחת היא גם האפשרות האידיאלית לתת תחושה של שטח לתכונה המים שלך. עם קירות שקופים, הוא מתאים בנוף שמסביב בלי לחסום את הנוף.

הכפל את נקודות האור כדי להגדיל את החלל!

פיתוח-קטן-חדר-אמבטיה-ריצוף-טלאים
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 11/20

איך להגביר את הרושם של שטח ו sublimate פריסת חדר אמבטיה קטן? לכן, כמה שיטות לבוא יחד כדי ללדת פתרון גאוני: השמלה הפנים של הגוף שלך עם מים מפל של מראות של צורות וסגנונות שונים. מראה הנפש על הקרקע כדי לתת לך שקט נפשי, סדרה של מראות קטנות היה תלוי על הקירות כדי להגדיל באופן חזותי את עוצמת הקול, למה לא, מראה יהירות כדי להפוך את השירותים שלך!

פיתוח-קטן-חדר-אמבטיה-חום כהה
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 12/20

הצטברות של מראות גדולות היא לא הדרך היחידה להכפיל את נפח חדר קטן. על פי העקרונות של עיצוב חדר האמבטיה הקטן, אפשר גם לחשוב על הכפלת מקורות התאורה, במיוחד אם החדר המדובר מסווה את הבהירות. אז תוכנית לפזר את חדר האמבטיה שלך עם כתמים LED, השעיות, פמוטים כתמי אור משולבים בדיסקרטיות לתוך נישות הקיר. עבור חדרים כהים באמת, בבקשה להתקין תקרה ענקית או תקרה מזויפת עם כתמי LED.

אביזרי אמבטיה קטנים: לבחור עיצוב עם צבעים רכים!

אמבטיה קטנה פריצת אור כחול- Blue אמבטיה
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 13/20

עיצוב חדר אמבטיה קטן פירושו גם צבעים בהירים וסיומות עדינות. למרבה הצער, חתיכות קטנות של מים לא משאירים לנו הרבה בחירה מבחינת קישוט. תחת הפחד של הצטמקות שטח, אנחנו נאלצים לעתים קרובות להשתמש בלוח צבעים נע בין לבן שלג חום חם. בקיצור, חדר האמבטיה הקטן זקוק לגוונים מרגיעים ולגוונים מרגיעים. הטריק כדי להצליח פריסת האמבטיה קטנה והרמונית? שלב את הצבעים של הרהיטים שלך עם ניואנסים כי לקשט את הרצפה והקירות כדי להשיג שלם קוהרנטי כי לא מזעזע את העין.

אמבטיה קטנה, ירוק, מקלחת ירוקה
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 14/20

עכשיו, לאחר שהבנתם הכול על עיצוב חדר האמבטיה הקטן, בואו נראה איך אתם יכולים להמריץ את פנים חדר האמבטיה שלכם. אין ספק, צבעים בהירים הם כאן, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לתת מגע אישי לתפאורה שלך. עזוב את הגוונים הצעקניים כדי להביא מנה של אגרוף לתפאורה שלך. האמיצים שביניכם יכולים אפילו ללבוש קיר שלם של אריחי פסיפס בדבק זכוכית רבגוני, כמו אפריז המונח מעל הכיור הלבן.

תא פיתוח-קטנה-חדר-אמבטיה-מקלחת
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 15/20

פריסת חדר האמבטיה הקטן הוא בהחלט אתגר גדול עבור כל אלה החולמים על אזור הרפיה ואווירה cocooning. לכן, תנו לנו להציע רעיון מקורי להגשים את כל החלומות שלך: לא להזניח את הפרטים הקטנים לטובת כיסוי קיר אמנותי או ארון אחסון עיצוב. זכור לכסות את הרצפה עם שטיח תואם את הצבעים על כל הקירות. לעשות את אותו הדבר עבור אביזרי אמבטיה קטנים כגון מנות סבון, טבליות או כוסות.

כיצד להמשיך לייעל משטחים שלא נוצל?

פיתוח חדרים-קטנים-לבנים-אמבטיה-גיגית-רעיונות
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 16/20

איך לא לפספס את פריסת חדר אמבטיה קטן? חתיכת מים אפילו riquiqui חייב להיות אסתטי כמו נוח. שניהם מציעים לגוף שלך חומרים באיכות גבוהה אשר יפצה במידה רבה על שטח קטן שלה. אריחי חרסינה פורצלן, שיש, אוניקס, פלדה, עץ מלא .. הרשימה אינה שלמה!

פיתוח-אמבטיה-קטן-חדר-רעיונות-רווח-עד
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 17/20

עיצוב חדר האמבטיה הקטן מרמז על ניצול מרבי של כל פינה קטנה וכל סנטימטר מרובע. לכן חשוב לשים לב לטיפים לאחסון. אל לקמץ על אביזרים לחיסכון בחלל ומערכות אחסון שנועדו להתאים את מוצרי טיפוח העור וכל שאר תכשיטיהם מאותו סוג.

פיתוח חדרים-קטנים-אמבטיה-רעיון-דקו-זן
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 18/20

ואם אנחנו רוצים להרשות לעצמנו שטח אחסון נוסף? כדי לעשות זאת, אתה הראשון צריך ללכת סביב המדפים אביזר האמבטיה! התחל על ידי מתן מקלחת שלך עם מדף זה יכול הבית שלך טיפול בסיסי כגון שמפו ג'ל מקלחת. אל תשכח לצייד את הדלת של החדר עם וו מעיל ומגבת מגבת שיאפשר לך לאחסן את החפצים שלך, מגבות, חלוקי רחצה וכו '.

פיתוח-קטן-חדר-אמבטיה-רעיונות-אפור
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 19/20

לבסוף, כדי לדבר על פריסת חדר אמבטיה קטן מוצלח, אנחנו לא יכולים להזניח את האלמנטים של קישוט חיוני ליצירת אווירה חמימה. זה תלוי בך כדי להעיר את הפנים של האגם שלך עם עיטור אמנותי המורכב ציורים, פוסטרים צבעוניים, תמונות ממוסגרות, פסלים, פסלים, צמחים ירוקים, זרי פרחים.

תא פיתוח-קטנה-חדר-אמבטיה-מקלחת
עיצוב אמבטיה קטן 20 רעיונות שמירת מקום אמבטיה | 20/20

אם אתה כבר בהשראת הרעיונות שלנו עבור עיצוב אמבטיה קטנה, אתה רק צריך להתחיל את מהפך שלך! הכדור נמצא עכשיו במחנה שלך!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =

Back to top