ציפורניים אמנות קלה 2017- רעיונות שיק, מגמות אחרונות הדרכות בתמונות

מסמר אמנות-קל-שלילי-מרחב-שחור
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 1/20


לא משנה מה צבע או עיצוב ספציפי, את מניקור של גברת חייב להיות מקורי, קפדני ואלגנטי. בנוסף, עלינו תמיד ללמוד על המגמות האחרונות כדי לא בסופו של דבר עם מראה מיושן. לכן אנו מציעים מאמר על אמנות מסמר קל כדי להשיג התאמה מושלמת את האופנה 2017. גלה אילו צבעים ודפוס להתמקד וכיצד לעשות מניקור שלו בבית!

מסמר אמנות-קל לנשיאה-בית
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 2/20

החדשות הטובות הראשונות כאשר מדברים על מניקור המגמה 2017 היא כי ציפורניים ארוכות בהחלט בעבר! פרידה, חממות תאבי בצע, שלום, מסמרים קצר מטופח סופר שיק! מניקור פשוט עם קצוות חינם מוגש מרובע מעוגל, סגלגל או שקדים הם ברוח כל כך הרבה יותר טוב! אם טבעי או מעוטר עם אמנות מסמר קל ופשוט, ציפורניים קצרות הרבה יותר קל לשמור מאשר "טפרים" אפילו בלי להזכיר את היתרון האסתטי העצום שלהם.

מסמר אמנות-מרחב-קל-שלילי ארגמן
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 3/20

ואז, באביב ובקיץ, יש בדרך כלל נטייה של צבעים טריים, אינטנסיבי, אפילו מבריק לחלוטין. בשנת 2017 הטונים הם נועזים פחות מהרגיל, אבל עדיין צעיר, טעונה עם רגשות חיוביים ונדיבים במצב רוח טוב. כפי שתראה בעצמך, הרעיונות הנוכחיים שלנו מסמר קל כיום כוללים בעיקר עיצובים מינימליסטי גרפי, גוונים טבעיים רבים, כמה גוונים פסטל וגוונים בהירים מאוד.

רעיונות לרעיונות ציפורניים
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 4/20


יש כמה יוצאים מן הכלל, כי רק לאשר את הכלל, בעצם מדבר על מניקור רגיל או שני צבעים. במקרים המעטים שבהם היא משתמשת צהוב כנרית, מנדרינה או תכלת, זה ללא סלסולים או פרט חסר תועלת. למרבה המזל, נטייה זו לעיצובים פשטניים משתלבת באופן מושלם עם הרעיון של אמנות הציפורן קלה שניתן לעשות זאת על ידי עצמך. בכל מקרה, עדיף לשמור על עיצובים דקל צבעוני עבור החגים ולהישאר פיכח במשרד.

ציפורניים אמנות קלה 2017- מגמה שטח גרפי שלילי

שטח ציפורן אמנות-קל-שלילי-שחור
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 5/20

קישורים ממומנים

ראשית, מגמה 2017 כי הוא זקוק במלוא העוצמה היא מניקור של חלל שלילי, אנגלית "ציפורניים חלל שלילי". למעשה, זוהי טכניקת ציפורניים קלה ומהירה המבוססת על עקרונות של ניגוד אסתטי. ובעוד זה נשמע מסובך מדי כאשר אתה מנסה לתאר את זה, זה פשוט ולא תובעני גישה. לאחר מסתכל על התמונות בגלריה הבאה, אתה משקפיים כי השיטה היא היסודי ברגע הרעיון הוא תפס.

1

רעיון-מסמר-אמנות-קלטת-פיזור-קלה
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 6/20


מטרתו של אוויר מסמר קל אך מרשים זה היא ליצור אזורים "חשופים" לכאורה על לוח הציפורן. המגזרים שהתקבלו ללא לכה ניתן להשיג בכמה דרכים שונות אבל הפשוטה ביותר היא עם רצועות דביקות. כמובן, אתה יכול להשתמש סרט פסים למטרה זו, במיוחד אם אתה מתערב על קווים דקים. בתמונה לעיל, אתה יכול להעריץ קל שחור "לבן" שטח שלילי "הציפורן עשה במיוחד בדרך זו.

מסמר אמנות-קל-2017-מרחב-שלילי
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 7/20


כדי להפוך את השורות הגדולות או דמויות גיאומטריות שונות, אתה יכול להשתמש בשקט חתיכות של קלטת רגילה. זה עובד בדיוק כמו גם את הציורים וכתוצאה מכך גלויים יותר הודות משטח גדול זה מכסה. רעיון מסמר אמנותי פשוט 2017: לנסות מלבנים, שבטים, משולשים וכו ' עבור הופעה אופנתי סופר בלעדית.

מסמר אמנות-קל-שחור-לבן בחלל שלילי
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 8/20

חתונה בשחור לבן הוא עוד אופציה קלאסית ועכשיו אופנתי מאוד באותו זמן. לדוגמה, אמנות הציור הגיאומטרי והגרפי הפשוט מעל נראית מתוחכמת וקצת שובבה בכל פעם. זה אפקט מפואר מושגת באמצעות הנישואין של צבעים שאינם לעולם לא לצאת אופנה וטכניקה "חדשנית" המשתמשת הטוב ביותר ואף מדגיש את החלל השלילי.

סגול מניקור שטח שלילי ושני טון רעיונות מניקור

מסמר אמנות-2017-מרחב-קל-שלילי
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 9/20

מטבע הדברים, אסור לנו לשכוח כל צבע, כי אנחנו מדברים על אמנות מסמר קל עבור האביב והקיץ. כל גווני פסטל מתאימים בצורה מושלמת עבור הזמן הזה של השנה, כמו גם כמה גוונים נועזים יותר הרפתקני. אז הנה 2 מעולה שתי טכניקות צבע, פשוט פשוט כמו אטרקטיבי כמו זה מבוסס על שטח שלילי.

מסמר אמנות--למתחילים-bicolor קל
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 10/20

אמנות הציפורן הנכונה מעל היא בצבע ורוד ושחור בהיר, אבל זה עיצוב מגניב ניתן להשיג באמצעות כל זוג אחר של צבעים משלימים של גלגל הצבעים או פשוט גוונים מנוגדים. אנחנו מתחילים, כמו תמיד, עם בסיס של הגנה ולאחר מכן - מניקור פשוט שני טון בצבעים על פי בחירתו. זה לא משנה אם הצלילים יהיה מסודר אנכית (כפי שקורה), אופקית או באלכסון. הקו בין השניים לא חייב להיות ישר לחלוטין, אז לא יותר מדי דיוק. ואז, אנחנו עושים אפונה עם צבע האור על רקע כהה, קרוב לציר המרכזי, כתמים כהים על רקע בהיר על ידי סידור אותם "משובץ" (זה לא משנה אם הם straddle מעט). בואו לייבש היטב, להחיל מעיל העליון וזהו!

מסמר-קלות-אמנות-2-צבעים-מערבולות
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 11/20

טכניקת הציפורניים השנייה של שני צבעים קלה שאנחנו רוצים להציג בפניכם נקראת "מערבולת", או "מערבולת". הצעדים הראשונים זהים, כלומר: יישום מעיל בסיסי ומימוש של מניקור רגיל שני הטון. עם זאת להיות זהירים, אתה צריך לפעול במהירות מערבולת לפני לכה מתחיל להתייבש! השתמש קיסם וצייר ספירלה החל במרכז המסמר שבו שני צבעים נפגשים. לאחר מרוצה מהתוצאה, אפשר לו להתייבש היטב וליישם את המעיל העליון.

אמנות מסמר קלה עם גימור מט, מבריק, פניני או נוצץ?

מסמר אמנות-קל-מרסלה-בז ', ורוד
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 12/20

הרעיון הבא מסמר אמנות קל משחק חכם לא רק עם צבעים רכים, אלא גם עם מרקמים מדהימים. אמנם, זה מניקור שני הטון ב marsala אצילי ורוד בז 'נהדר הוא די אסתטי כפי שהוא, אבל 2 מסתיימת גימורים לעשות את זה יותר אטרקטיבי. כאשר אחד לא יכול להחליט איזה מרקם לבחור, להרכיב את אלמנטים מבריק דהוי בהקשר של עיצוב ייחודי הוא סופר אטרקטיבי תואם באופן מושלם את המגמות הנוכחיות.

מסמר אמנות-קל לנשיאה-מסוגנן
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 13/20

ואם לקרנית מבריק שלך אין מספיק punch, אתה עדיין יכול לצייר "השתקפויות שווא" על הציפורניים. כמו מניקור פופ ארט, שהפך סופר פופולרי לפני כמה שנים, את הציפורן אמנות קלה מעל מנצל גוונים מותאמים, על גבי וממוקמת אסטרטגית, כדי ליצור את האשליה אופטית של הקלה במיוחד של זוהר יוצא דופן.

רעיון-מסמר-אמנות-קלות שחור-זהב
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 14/20

למעשה, 2017 הוא ליברלי למדי במונחים של גימור textures ולא לשלול נצנצים או. לאחר מכן אנו ממשיכים עם כמה רעיונות נוצצים קל ונוצץ אמנות לעשות את רוב החלקות נוצץ. מניקור מקסים מעל מנצל כמה טכניקות ומרקמים מפורקים בבת אחת, אבל עושה זאת בהצלחה רבה. יש לנו נישואין מדהימים של פולנית בז 'פנינה, קווים זהובים קסומים לחלוטין ואפילו להקניט מוטות שחורים לתוצאה מנצחת 100%.

רעיונות אמנותיים מסמרים קל עם נצנצים, פירמידות ו rhinestones

רעיון-מסמר-אמנות-קל-מאט מייבש
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 15/20

זהו מניקור נוסף המבוסס על טכניקות מעורבות אשר יכניסו את העיניים של מעריצים של עיצובים מתוחכמים. ציפוי גארנט מאט מוכיח את הרקע par מצוינות כדי לחשוף באופן מלא את יכולות נוי של נצנצים Essie נצנצים. הטריק שמבטיח את הצלחתה של אמנות הציפורן הפשוטה והמרשימה הזאת הוא שה"ניצוצות "בלוחות של ברק של האוסף של הטיימס הם קנס דק ומבריק כמו קשקשים של דג. כמובן, ההתמקדות במדד לא צריך להתעלם גם.

מסמר אמנות-קלה-נצנצים-משושה
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 16/20

זה עוד מניקור כי הוא לא מורכב מדי להשיג, אבל מיד לתפוס את העין עליך. זה מסמר אמנות קלה מייצג שיפוע קטן של נצנצים אדומים עדינים ומתאים נצנצים נצנצים מודגשת על ידי ערפילי עמוק עמוק בתחתית ו מוכתר עם גימור מבריק. אבני החן מסודרות במשולש על מסמר המבטא הן הדובדבן על העוגה שלא להחמיץ.

מסמר אמנות-קל-צעדים-אפור נצנצים
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 17/20

לאחר שהוזכר מבטא הציפורן, זוהי מגמה שהופיעה לפני כמה שנים אשר ימשיך להיות הנוכחי גם בשנת 2017. לקבלת מידע, זה הציפורן אשר עיטור שונה מזו של אצבעות אחרות, להיות מפואר לעתים קרובות או מנוגדים מאוד. בדוגמה שלעיל, כל מסמר הוא ייחודי, אבל את האצבע הקטנה מיד תופס את העין עם זוהר שלה משובץ ו rhinestone parure. האצבעות האחרות יוצרות תרשים צבע של לבן, אפור פנינה, אנתרסיט ושחור וזה עוד רעיון של אמנות הציפורן קל ומקורי שמגיע לציין.

ציפורניים אמנות קל לעשות - הדרכות בתמונות

מסמר אמנות-קל לשאת-הדרכה-תמונות
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 18/20

לבסוף, אנו מציעים 2 הדרכות בתמונות הממחישות את השלבים של מימוש של 2 פשוט מניקור אבל סופר חמוד. כפי שאנו אומרים: "תמונה שווה אלף מילים", קולאז'ים אלה הם מספיק רהוט מספיק בפני עצמם וכל הסבר נוסף הוא חסר תועלת. ברצוננו להזכיר משהו שאינו מובן מאליו. טיפול במכחול עדין כדי ליצור נקודות מיניאטורות הוא יותר אתגר למיומנות וסבלנות. להחליף אותו עם קיסם או יותר טוב - עם קליפ שיער שטוח, ואתה תעשה את העבודה שלך הרבה יותר קל.

מסמר אמנות-קל לשאת 3-צבעים
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 19/20

נראה שהרעיון האחרון מורכב, אבל הוא רק במבט ראשון. עננים קרירים אלה הם למעשה תוצאה של אמנות ציפורניים קלה, מהירה וחשובה מאוד, שאינה דורשת חומרה ספציפית נוספת. תסתכל על הדרכה בתמונות למטה ותראה כי "תחרה" חמוד הוא עשה למעשה בכמה משיכות מכחול של לכה עצמה.

מסמר אמנות-קל-הדרכה-עננים
ציפורניים אמנות קלה 2017- שיק רעיונות, מגמות אחרונות ו הדרכות צילום דקו ציפורניים 20/20

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 91

Back to top