תוצרת בית סריג עגבניות – סוגי, טיפים וטריקים

מורים עגבניות יבול עגבניות שוחד-מדיה-סניפים
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 1/16


אתה רוצה לגדל עגבניות? עגבניות חיוניות, עגבניות הם סופר מועיל לבריאות והם קל להצליח. אבל, מלבד הטיפול כדי לשפר את הקרקע של הגן, אסור לנו לשכוח כי עגבניות צריך מבנה כדי להיות מסוגל לטפס. חיוני כדי לתמוך צמחים מטפסים שלך, ההימור עגבניות הם חובה לגידול צמחים בריאים. מבנים הניתנים להתאמה אישית, נתחי עגבניות זמינים לאינסוף וניתן להתאים לצרכי הצמחים והשדה.

הסוגים הנפוצים ביותר של עגבניות

מורים עגבניים-מתכת-עיצוב-מודרני
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 2/16

לפני שתילת עגבניות, יש צורך לשקול את ההתקנה של מבנים תמיכה. האפשרויות הן רבות. בהתאם הרצונות האישיים, אתה יכול לקנות או לייצר פשוט עגבניות ההימור או המורכב הסריג, ספירלה, teepee או V - הגרסה תלויה לחלוטין על הקרקע זמין הצרכים של הצמחים שלך.

עגבניות שומרים-מתכת סריג חזקה
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 3/16

לפני היציאה של כל סוג של עגבניות ההימור, יש לדעת את הדברים הבאים - האפוטרופוס הנכון הוא אפוטרופוס מוצק. זה חייב, לפני כל דבר אחר, לעמוד במשקל של עגבניות להיות בלתי ניתן לשינוי לחות. אי עמידה בתנאים אלה עשויה לחייב אותך לחדש את המדיה שלך במהלך העונה. כפי שאתה בהחלט יודע, אין צורך לשים את ההימור עגבניות. אבל, אתה באמת תהיה מעוניין, כי גזע של הצמח הוא לא חזק מספיק כדי לשאת את כל הענפים מלאים פירות. בנוסף, את ההתקנה של עגבניות ההימור יאפשר איסוף שלהם מאוחר יותר ולהגן על פירות של מחלות מסוימות.

עגבניות מורי סבכה-מודרני-פלסטיק-אחורי
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 4/16


גננים מנוסים לייעץ, כדי להימנע מהצורך לשנות את העגבניות שלך כל שנה, להשתמש בחומרים מוצקים, אשר יתמוך במשקל של עגבניות בלי לשבור. אם אתה מעדיף להשתמש בעץ, עליך ליידע את עצמך על המינים המתאימים. הערמון ואת שיטה הם מאוד מוערך כמו הוכחה הוכחה ריקבון. ענפי האור הזקופים והחזקים הם גם בחירה מצוינת.

חונך עגבניות סניפי עץ-רגל-עגבניות
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 5/16

קישורים ממומנים

כדי להפוך מוצק עגבניות, אתה יכול גם לסמוך על במבוק. אור וישר, הוא מושלם עבור ביצוע מבנים פשוטים או מורכבים לשמור במשך זמן רב. חלופה נוספת מבני עץ, הימור עגבניות מתכת הם אלה כי הם הטובים ביותר עמיד בפני מזג האוויר. אתה יכול להשתמש rebars כי הם יעילים אבל, פחות אסתטי ומבולגן, במוקדם או במאוחר, הם חלודה. במסחר, אתה עדיין יכול לקנות סכומים פלדה או אלומיניום.

1

מורים עגבניות עגבניות-מתאים-מתכת סיר-מרפסת
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 6/16


בצד העיצוב, סיכות עגבניות הסריג הם בין הנפוצים ביותר וקל להתקנה גירסאות. הם מורכבים גבעול השתילה ישר באדמה, עמוק מספיק, כך שהם לא נופלים תחת משקל של עגבניות. זה סוג של עוגנים ההימור מתאים לכל הזנים של פרי זה, ומכאן שיגעון גדול עבור גרסה זו. חסכוני מאוד, סריג העגבניות הוא נגזרת של ההימור הקלאסי. אלה נטועים בתור, אשר מחובר אז עם כמה ברים אופקיים. מבנה זה הרבה יותר עמיד לרוח ולמשקל העגבניות. עבור סוג זה של מבנים, במבוק ואת אלסר מותאמים במיוחד בגלל כוחם וקלילותם.

עגבניות אפוטרופוסים עלה בור-סריג-עץ-פלסטיק
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 7/16


במסחר, אפשר לקנות מתכת עגבניות סיכות ההימור, יעיל במיוחד עבור יבולים שופע. האסטטיקה החזקה ביותר והאסתטית, הגרסאות העכשוויות נהנות ממערכות הידוק מיוחדות, המאפשרות להרכיב זיגזגים או חלקים שטוחים. אלה העגבניות המודרניות הם צדדי ולכן להתאים להפליא לגידול עגבניות בעציצים או ריבועים.

עגבניות שומרים-מתכת סריג חזק עמיד
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 8/16

טוב הגיונית, צמחים מטפסים צריך להיות מלווה הצמיחה שלהם. מי מתפתה על ידי הרעיון של גידול ירקות, כגון שעועית או עגבניות, צריך להסתמך על המורים המתאימים. פולנים, סורגים או ספירלות, הניח את המטעים מודאג, מדריך עגבניות twining. בחיפוש אחר אפוטרופוס אשר משתלב באופן טבעי לתוך כל, אתה יכול לעשות עץ או במבוק, או אפילו לקנות גרסה מודרנית פוליפרופילן, חיקוי סיבים טבעיים.

עץ רצפת עגבניות-מתכת-העלה אפוטרופוסים
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 9/16

הפיכת עגבניות מן ההימור פשוט יכול לתמוך זנים עם ייצור בשפע. המודלים זמינים לפי הרצונות של הגננים. את העגבניות הימור שונים בעיצוב שלהם, אבל גם בהתנגדות שלהם. המבנים הנפוצים ביותר הם הפורטיקו היחיד, המסגרת V, הטייפי והגדר.

עגבניות מורים פשוט חוט-עץ-עלה רצפה
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 10/16

כפי שכבר הסביר, העיקרון של פורטיקו פשוט הוא להשתמש בענפים (בדרך כלל אלסר או במבוק) אשר מחוברים יחד plessis רוחבי. גבעול עגבניות נטוע מול כל אפוטרופוס. הענפים של צמחי עגבניות מחוברים אז לצד ההימור. ברגע שהעיקרון הכללי מובן, אנחנו יכולים להתאים את המערכת למספר הצמחים העגבניות שאנחנו רוצים לשתול. לכן, אנו חופשיים להוסיף צלבים נוספים כדי להתאים אישית את ההימור על פי תשוקותיו.

צמח סריג-עץ-קיר עגבניות מורים
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 11/16

על מנת להפוך את ההימור "טבעי" לעגבניות המשולבות בהרמוניה לתוך הסביבה, מוטב להעדיף עץ. אז אנחנו לובשים מינים המייצרים ענפים ארוכים וישרים, המציע עמידות מעולה. מאפיינים אלה מאפשרים לשמר את plessis בשנה הבאה כדי לעשות בהם שימוש חוזר על מנת לאחסן סוגים אחרים של טיפוס ירקות או פרחים.

עגבניות מורים סורגים מרובע ירקות-גן
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 12/16

לאחר המבנה במקום, זה נשאר רק לשתול. כיצד להמשיך? ראשית, יש צורך למקם רגל עגבניות למרגלות כל אפוטרופוס אנכי. לאחר מכן, כאשר הצמח גדל, הענפים שלו חייב להיות מסודרים על עמדות רוחבי. טיפ של גננים מנוסים: לשקול שילוב של צמחים וירקות באותו זמן. זה יאפשר הזנים כדי להגן על אחד את השני, ואת הגן - להציג יפה, עליז ומרובע.

עגבניות מורי רשת מתכת-צמח-צעיר-קרוב-נוף
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 13/16

כמה עצות שימושיות לבחירת ההימור הנכון עגבניות: בצד החומר לבחור, את העגבניות עץ ההימור חזק מספיק, יעיל ו ... זול, בתנאי שהם מתוחזקים היטב. עם זאת, החולשה העיקרית שלהם היא הקיימות שלהם שבריריות. בדרך כלל, המכות בסופו של דבר לפגוע סיבים, אשר בהכרח גורם שבירה על פני אורך של אפוטרופוס, כאשר אתה לוחץ כדי לדחוף אותו. אז, עץ הוא חומר שיש לחדש באופן קבוע.

עגבניות האפוטרופוסים סריג-V-במבוק מרובע גן
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 14/16

מדריכים עגבניות ספירליות שניתן לקנות במרכזי הגינה הם יקרים יותר מאשר גרסאות עץ, אבל את נקודות החוזק שלהם הם לא להתעלם. שומר פלדה מגולוון אינו חלודה והוא יכול לעמוד במזג אוויר גרוע. ספירלות אלה נועדו במיוחד כדי ללוות את הצמיחה של עגבניות ולאפשר staking יעיל של הרגליים. בדרך כלל קדוח בחלק העליון שלהם, הם יכולים להרכיב כדי ליצור עגלת עגלת, למשל. הפגם העיקרי שלהם הוא התנגדותם למכות רוח מתונות. מבודד וללא קשרים ביניהם, הם המגרש בקלות, אשר לעתים קרובות גורם לשבירה של הגבעולים.

האפוטרופוסים עגבניות מתכת-בור-surélevé-
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 15/16

את העגבניות הימור הם גרסאות עמיד ביותר. בדרך כלל, הם התאספו לעשות טיפות. בגינה, מוטות אלה הם תומכים מעולה, מוצק וקל לשימוש. המורדים חלודה במהירות, אבל הם נשכחים תחת כיסוי הצמח!

מורי עגבניות רעיונות-מדיה-עץ-מתכת-אלטרנטיבי
תוצרת בית עגבניות עגבניות - סוגים, טיפים וטריקים גן | 16/16

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 77

Back to top