שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים

דלת-גן-לבן נמוכה דקורטיביים
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 1/19


דלת הגן והפורטל הם הרמז הראשון לבית שמקבל אותנו בברכה. הם יוצרים את הרושם הראשון על הבעלים. בד בבד, הדלת פותחת את הפרספקטיבה על החצר, מכוונת את המבט. נבחר כראוי מותקן כראוי, סגנון הדלת לא רק מקדם את הבית, אבל גם את הגן. זה צריך להיות בהרמוניה עם הגדר ואת אופי החצר. זה קובע במידה רבה את המראה שלה. עם מבנה עץ צנוע, קווים מפוכחים או עיצוב אקסטרווגנטי, הדלת היפה מפתה את העין ומבטיחה גישה אל המלון. הגדר של זרים, היא נפתחת חגיגית ומסבירת פנים, מול האורחים.

שער הגן - רעיונות וטיפים שימושיים

דלת-גן קישוטים נוי-ברזל-שחור
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 2/19

אתה יכול לשים את הדלת אפילו בתוך הגן כמחסום בין שני אזורים שונים, ולכן, להפריד אותם אחד מהשני. בין גן המטבח לגן הפרחים. מטרים ספורים של קיר אבן מרשים ורשת משובצת עם דלת צירה, המונחת על צירים, יגוון את החלל ויחצה את האזורים.

דלת הגן ותפקידה המעשי והאסתטי

שער-שער-שער-שער-שער גדול
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 3/19

כיום אנו מציעים מגוון רחב של דלתות בהתאם לבנייה שלהם - יחיד, כפול, עם עלים או הזזה. דלת הגן הקלאסי ביד אחת. גובהו חייב להתאים לגובה הקיר. אל תשים דלת קטנה (מגובה של 1 עד 1.50 מטר) אל קיר גבוה, או להיפך - דלת גבוהה מאוד שעולה כמו מגדל מעל הגדר. כדי להיות מעשי, את הדלת הנדנדה חייב להיות רוחב של לפחות 1.10 מ '. בדרך כלל, היא צריכה לפתוח את החצר. אם אתה מתכוון להשתמש בו גם בתור דלת המוסך, אתה צריך גודל גדול יותר - רוחב המכונית, בתוספת 1 מטר. במקרה זה, הדלת נפתחת החוצה. הפוך את הכנפיים הנדנדה 90 מעלות כדי למנוע חסימת התנועה על המדרכה.

שער גן מעץ מלא

דלת-גן-עץ-מסיבי פורטל jaut
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 4/19


בנייה מוצקה
בניגוד לדלתות הבית, כאן, ברוב המקרים, אין מסגרות. משני צדי הדלת מונחות עמודות (עץ, בטון, לבנים, אבן, צינורות מתכת), המפרידים בין פתח הגדר. לפעמים אנחנו עושים מסגרת שעליה הוא מתקן את הדלת. את הדלת ניתן לתקן ישירות לקיר על ידי צירי.
כיום, אלקטרוניקה ואוטומציה הם חלק מהבית המודרני. הם מתאימים לכל דלת, ללא תלות במודל ובגודל. אם אתה רוצה להיות אופנתי, אתה יכול לעלות על שלט רחוק או מקום מיוחד נעילה מכשיר - מכני או מערכת אלקטרונית - כי יודיע לך על כל מבקר.

עיצוב מקורי מעץ דלת הגן

1

גינה דלת עץ, עיצוב אלגנטי, דלת גן דקורטיבי
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 5/19

קישורים ממומנים

כמו ציור על הגדר
הדלת יכולה להיות מוצקה או מחורר, ולכן, לקבוע את מידת הפתיחה של החצר ברחוב. הפתיחה חותכת את הפרספקטיבה, אך אינה מגבילה את הנראות. עוברי אורח ברחוב יכולים להעיף מבט ולהעריץ את הגן היפה. הבעלים, מצידם, ידעו מה קורה מחוץ לגדר שלהם. למרבה הצער, בעשור האחרון את הדלת פתוחה הוא קצת מוערך בגלל הנטייה של רוב האנשים כדי להבטיח את בתיהם טוב יותר להגן על עצמם מפני עיניים זרים.

הסריג ליד דלת העץ מקל על קישוט צמחים מטפסים

גינה-חיצונית-עץ-דלת-עם-arc- הסריג בצד
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 6/19


שער גן מעץ מלא

מנשא גן-הדגשי מתכת ועץ-מסיבים
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 7/19


דלתות מסיבית הם עבור מגרשים גדולים
לאחרונה, גדרות גבוהות דלתות מסיבית הפכו מודרני. כל זה כדי לבודד לחלוטין את החצר, ליצור שטח סגור, מוסתר מבחוץ. אבל זה לא אומר שאתה יכול להסתתר מסקרנות של אחרים - העיניים של עוברים ושבים יעצרו ליד הדלת שלך והם יתהו מה עומד מאחורי זה. הדלת הבלתי חדירה והגדר להגביל את המרחב החזותי ולהתאים טוב יותר לאזורים גדולים.

דלת עץ דקורטיבית מעץ

דלת-גן-עץ-דקורטיביים-מסוגנן-עיצוב
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 8/19

דלתות עץ הם הזולים ביותר
דלתות עץ קל, זול יחסית ויש להם איכויות דקורטיביות להכחישה. הם קל לעשות, עם הטיפול הנכון, להיות עמיד מאוד לתנאי מזג אוויר קשים - גשם, שלג, חום וחום, לחות ופטריות. אם תבחר כזה הדלת, לבחור עץ חסון ו rotproof. עץ האורן הוא בין היערות עדין ביותר דורש הגנה יעילה כדי למנוע נזק מהיר. היתרונות שלה הם כי קל לעבוד עם, זולה ו להשאיל את עצמו לחלוטין הספגה. מינים אחרים יכולים לשמש ליבנה, אלון, טובע, ערמון, כמו גם עץ אקזוטי.

דלת עץ מעץ מלא עם קשת אבן, מוקפת ירק עבות

דלת-גן-חיצוני-עץ-מסיבי קשת אבן-ירוקה
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 9/19

עץ לבנה ועץ מיושן הם אופנתיים מאוד. הם יוצרים אפקט וינטאג '. העץ יכול להיות צבוע או רק ספוג, מצופה מאט או מבריק לכה. האידיאל הוא לבחור צבע microporous המאפשר עץ לנשום, ובמקביל, מונע מים להיכנס. בדרך כלל, עדיף לא להסתיר את העצים של העץ מתחת לצבע, אלא להשאיר אותו גלוי. כדי להשיג אחדות והרמוניה, כל מרכיבי העץ בגינה - גדרות, ספסלים, מעקות, דלתות גן - חייבים להיות מאותו סוג עץ.

קישוטי מתכת על דלת הגן

גן שער שער ברזל קישוטי שער של שער
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 10/19

שירה במתכת קפואה
דלתות מתכת הם החזקים וזה היתרון הגדול שלהם. הם יכולים לשרוד אפילו את הבית. אתה יכול לקנות כל מוכן, תואם עם רמקול, או להזמין דלת מזויפים ביד על המודל שלך. הדלת המותאמת אישית היא הדרך הטובה ביותר להגשים את האינדיבידואליות שלך, תהיה לך דלת ייחודית, כמו כל האחרים. דלתות מתכת יכול להיות מחורר לחלוטין, יש קומפקטית נמוכה או עבה לחלוטין. הם יכולים להיות יצירת אמנות אמיתית, שירת מתכת קפואה. אפשרויות הקישוט הן גדולות - שושנות קטנות, עלים וענפים, ספירלות, חניתות אלגנטיות ואריגים. החלק העליון של הדלת יכול להיות בקו ישר או בקשת אלגנטית. לפני הציור, להסיר חלודה עם בד emery, ולאחר מכן לכסות עם נייטרלי או שנאים ולאחר מכן להחיל צבע בלבד.

שער גן חיצוני - שער מתכת עם עמודי אבן

עמודות דלתות-חיצונית-גן-שער-מתכת-אבן
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 11/19

דלתות ישנות מכוסים לעתים קרובות עם קיסוס וצמחים מטפסים אחרים

דלת-חיצונית בן גן-מתכת מצופית-קיסוס
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 12/19

דלת נמוכה, מעוטרת בפרחים יפים

דלת-גן-בס-עץ צבוע לבן דקו-פרחוני
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 13/19

שער גן בברזל בצבע זהב

שער שער שער גן מתכתי בצבע זהב
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 14/19

צבע משחק תפקיד חשוב
זה מאוד חשוב איזה צבע לצייר את הדלת. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של צבעים, מן צבעים עבור עץ ומתכת כדי פלסטיק. הבחירה של צבע קשורה ישירות ההשפעה שאתה רוצה להשיג. אתה יכול לבחור צבע מודגש עבור הדלת שלך להתבלט להיות הבחין מרחוק. האפשרות השנייה היא להפוך את הדלת דיסקרטי יותר גלוי מעט בצבעים המתאימים. לדוגמה, צבוע בירוק, זה "כהה" בצמחייה והוא יכול להישאר מוסתר לעין. אם אתה רוצה להשיג אפקט פשטות, לעזוב את הצבע הטבעי של העץ. זה הולך טוב עם גדר אבן או מול לבנים. הצבע הכהה מנוגד לציפוי הלבן ומדגיש את חשיבות הדלת. אלגנטית ומושלמת היא הדלת צבועה בלבן אשר חותך היטב על העלווה כהה של הצמחייה של הגן. אם תחליט לצייר את הדלת, לא לשכוח מראש לנקות את פני השטח של הצבע הישן, להחיל את פריימר ורק אז לקחת את המברשת.

שער-גן-שער-דלת-גג מוצקה
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 15/19

דלת גן-שחור-עץ-עיצוב אלגנטי דלת הגן
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 16/19

דלת דלת מתכת - קישוטים - דלת גן דקורטיבית
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 17/19

דלת-גן-מתכת-דקורטיביים היבט במבוק
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 18/19

גן שער שער-אלגנטי-קשת-שער גן דקורטיבי
שער הגן והשער מברכים אותנו לפני הבעלים גן | 19/19

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 85

Back to top