מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים אחרים

מחסום נגד השורש - במבוק - דשא - נוי- parterre
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 1/9


במבוק וצמחים רבים אחרים לגדול דרך שורשי מעקב. קני שורש במהירות ליישב את החלל, מוסתרים מתחת לפני השטח של הקרקע ואף יכול לתפוס את הגנים של השכנים שלך. קנה שורש יכול לגדול כמה מטרים אורך וזה לא מפסיק פולטות זיפים חדשים. כדי לשלוט על שורשי מעקב של הצמחים הפולשניים אתה מתכנן לשתול בגינה, יש רק פתרון אחד - הקמת a נגד מחסום השורש. במאמר זה, אנו נראה לך את היתרונות כי מחסום נגד קנה השורש מציג, כמה עצות על ההתקנה וכמה רעיונות על העיצוב שלה. גלה אותם להלן!

מחסום נגד השורש - מה זה בדיוק?

מחסום קנה השורש - רוח-בריזה - מבט-במבוק- מאלץ'
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 2/9

המכשול נגד השורש מייצג, אכן, סרט פלסטיק גמיש ועבה (הידוע גם בשם הסרט PHED). סרט זה משמש באופן מסורתי כאשר מתכננים לשתול מינים גדולים של במבוק או צמחים פולשניים אחרים. את המכשול נגד קנה השורש ניתן לרכוש לחמניות בחנויות המתמחה.

מדוע חשוב להתקין את המכשול נגד השורש?

מחסום קנה השורש - מחסן-נוף-במבוק
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 3/9

במבוק הם צמחים גן יפה, אשר משמשים לעתים קרובות כמו מסך. השורשים שלהם במהירות ליישב את הקרקע ואי אפשר להגביל את הפלישה שלהם. זו הסיבה ההתקנה של מחסום נגד השורש מוכיח להיות הפתרון היעיל ביותר. גננים רבים לזלזל בעובדה קני שורש הם כוח חזק של הטבע שיכולות לגרום נזק משמעותי לטווח ארוך בכל הארץ. לפני בניית בריכה או מבנה, מומלץ להקים מחסום נגד קני שורש. אמצעי המניעה עבור חיזוק הקרקע נדרש, בגלל השורשים החזקים יכולים להעלות ריצוף וסלילה.

לפני הגדרת המכשול נגד השורש

מחסום השורש - במבוק, מחסום-פלסטיק
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 4/9


כדי לאלף את שורשי מעקב של במבוק, אתה צריך לקבל גליל PHED (לפחות 2 מ"מ עובי). אתה יכול להתקין את המכשול בעצמך, אבל מומלץ מאוד לפנות למומחה.

כיצד להתקין מחסום נגד השורש

1

מחסום נגד השורש - מגשש-תעלה- roll-wire- פלסטיק
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 5/9

קישורים ממומנים

כדי להתחיל את ההתקנה של המכשול נגד השורש, עליך קודם לתחום את הנתיב הרצוי, אשר יאפשר לך כדי משוער אורך הסרט הפלילי הנדרש. חופרים תעלה. לפתוח את גליל הפלסטיק לאורך התעלה. הצמח במבוק בחלל מגודר ולמלא את הארץ. השאירו את חוט הפלסטיק כמה סנטימטרים מעל הקרקע כדי לראות קני שורש בבירור.

מה הם סוגים שונים של מחסומים?

מחסום השורש- roll-film-clamping מתכת מתכת
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 6/9


חנויות מיוחדות מציעים סוגים שונים של מחסומי שורש המסייעים גננים מאסטר פיתוח שורש. למרות העובי לנקב ההתנגדות שלהם, חשוב לציין כי לא כל הסוגים מתאימים הגבלת הפלישה של קני שורש של צמחים פולשניים כגון במבוק.

יודע מה לעשות אם נטיעות במבוק שלך חסר מחסום נגד קנה השורש

מחסום נגד השורש - create-trench-deep-viewbreaker-במבוק
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 7/9


במקרים בהם יש לך נטע במבוק דקים עבור חסר מחסום אנטי-קנה שורש או אם עברת ולגן החדש שלך נשתלה עם במבוק, מה הם הפתרונות הזמינים לך? ראשית, אתה צריך לקבל סרט פלסטיק לחפור תעלה לפחות 60 ס"מ עמוק (אבל לא חזק מדי) סביב הצמח. מצא את קני שורש וחותכים אותם החוצה. לאחר מכן, להתקין את המכשול נגד קנה השורש על ידי unrolling PHED בתעלה. אל תשכח כל הזמן לפקח על המטעי במבוק ולהסיר את יורה חדשים.

חלופות למחסום השורש

מחסום השורש - דלי - ללא דליפות
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 8/9

חסמי אנטי השורש יכול לשמש כחלופה המכשול האנטי-קנה השורש אלא רק במקרים שבהם יש מינים במבוק בינוניים או של מינים מסוימים של עשבים נוי. חלופה נוספת להגביל את הצפה של שורשים לרוחב של צמחים מסוימים היא צמח בתוך דלי ללא רקע להציב, בתורו, בתוך התעלה.

צמחים פולשניים הדורשים מחסום נגד השורש

מחסום השורש - עשבי תיבול - נוי
מחסום נגד השורש לשלוט במבוק וצמחים פולשניים אחרים גן | 9/9

כמה מינים של עצים ושיחים הם חלק מהצמחים הפולשניים שעיבודם בגינה דורש התקנה של מחסום נגד קני שורש. חלקם של צמחים אלה הם פטל, אשחר, סומאק staghorn ועשבים נוי אחרים. ברוב המקרים, כדי לשלוט על השורשים של צמחים אלה, אתה יכול להשתמש בסרט דק פלסטיק. שלא כמו קני שורש במבוק, השורשים של צמחים אלה הם לא כל כך חזקה.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 33

Back to top