ליצור גן של מוס ו זן מינרלי להתחדש באמצעות הטבע

גן-קצף-מינרל-גן-יפני מול הבית
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 1/17


הגינה היפאנית היא נסיגה אמיתית של מדיטציה שתוכננה לחדש את עצמה, והיא שכפול מיניאטורי של נופים אסיאתיים טבעיים. ממלאים סמלים המסייעים למדיטציה, גן כזה משלב מינרלים עם הצמח תוך יצירת סביבה הרמונית קטנה. הפריסה של גן מוס ו מינרלים פוגש קודים ספציפיים. לכן יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לבחירה של אלמנטים שמרכיבים אותה. צמחים אופייניים, חפצים דקו מלא סמליות ומינרלים שונים הם חיוניים.

גן של איזוב ומינרלים - שם נרדף לשלום והרמוניה

גן-קצף-מינרליים קטן-גן-זן-מודרני-לבן-חצץ-הסלעים-פסל-זן
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 2/17

הטחב והגן המינרלי הוא האולטימטיבי מרגיע. ובנוסף לכך שמציעה רוחניות לנשמה, גם המקלט הקטן של הצמחייה והמינרלים מביא גם שלום ורוגע לעיניים. זה מתאים לכל האקלים והוא יכול להתממש הן בחוץ והן בתוך הבית. אמנות מזרחית אמיתית, להצליח הגן היפני שלך דורש סבלנות וטיפול נאות.

גן-קצף-מינרליים קטן-גן-זן-קצף-טחון כיסוי-נהר-דקורטיביים חצץ
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 3/17

גן של טחבים ומינרלים מפתה באווירת זן המזמינה מדיטציה ובריחה. הקרקע יכולה להיות מתוכננת מראש על ידי landcaper מי יביא בחשבון את אילוצי השדה. הגן היפני יש השפעה ויזואלית גדולה שנוצרו באמצעות משחק של הקלה ועומק. כמה תוכניות נדרשים כדי לנצל את הפיתוח. בחזית, הצמחייה הנמוכה של צורות וצבעים שונים, אשר מתיישבת ומאפשרת להדגיש את הצמחים הגבוהים יותר של התוכנית השנייה. אחורה, שיחים קצוצים ועצים ירוקי-משקולות מוצאים את מקומם ומסתירים גדר או גדר.

גן-קצף-מינרל-זן-גן-מטוסים-משחק-הקלה מעמיקה
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 4/17


זהו צמחים, מינרלים ונקודות מים המהווים את המרכיבים החיוניים של פיתוח של גן יפני. המינרלים המאומצים לרוב הם סלעים, חצץ וחול. כתר של חלוקי אבן גדולים סביב הצמחים עוזר להדגיש את הצמחים ומביא הרמוניה לכל. אבנים גולמיות וסלעים יכול גם להיות מפוזרים ברחבי הנוף. כמו חצץ וחול, הם בחירה מצוינת עבור גן יפני מודרני או עיצוב פינת זן על המרפסת.

איזה מקום מכסה את השטיח בגן היפני?

גן-קצף-מינרל-ירק-קצף-papering-סלעים
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 5/17

קישורים ממומנים

בגן האסייתי המסורתי, הדשא נעדר בדרך כלל. הוא מוחלף על ידי אזורים של חצץ, קליפה דקורטיביים מיטות מוס. בהיותו אחד המרכיבים העיקריים בגן היפני, טחב הוא לפעמים קשה לגדול. זה יכול להיות מוחלף על ידי צמחים אחרים ירוקים, אופייני לפיתוח של גן זן.

1

גן-קצף-מינרליים קטן-גן-זן-מודרני-חיוניים אלמנטים
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 6/17


מוס תופסת מקום בולט בגן היפני. זה נמצא בדרך כלל על הקרקע כמו צמח השטיח אבל זה גם מאוד דקורטיבי על פסלים וסלעים. יש מגוון גדול של מוס. מינים מסוימים יכולים לחיות על קרקעות יבשות מאוד שונים בצורתם, צבעם דרישות סביבתיות. גידול מוס הוא סוד שמור היטב של היפנים וזה סבלנות זה מוכיח להיות מרכיב חיוני להצליח לגדל את השטיח צמח.

רולי גן-קצף-מינרליים קטנים-גן-זן-מודרני-קצף
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 7/17


כדי לשתול איזוב בגינה, אתה צריך לקחת בחשבון את העובדה כי הוא גדל שם שום דבר אחר גדל. באדמה חומצית מדי, על פסלים או על סלעים - זה המקום שבו הטחב יגדל הכי טוב. באשר לתחזוקה של הטחב, יש צורך ללמוד על הצורך להשקות את המינים שנרכשו. השקיה חיונית לגידול טחב בגן יפני, כי כמה מינים מעדיפים לחות, בעוד אחרים - בצורת.

גן-קצף-מינרליים קטן-גן-זן-מודרני-קצף-במבוק-מינרלים
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 8/17

צמח יוצא דופן המעניק לגן היפני מראה עמום, אזוב הוא צמח מגוון להפליא עם עשרות וריאציות. ישנם שני סוגים עיקריים של טחב: pleurocarp ו acrocarp. האזוב הפרובוקרבוס גדל בדרך כלל במקומות מוצלים ולעתים קרובות מכסה את קצות הזרמים. סוג זה של קצף מתפתח אופקית מהר מאוד. באשר טחבים אקרוקרפוס, הם הראשונים לפתח גובה לפני הפצת אופקית.

גן-קצף-מינרל-גן-יפני-מודרני-פסל-זן-אבנים מכוסות קצף
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 9/17

הגן של מוס מינרל הוא עניין הולך וגובר. כמו דקורטיבי כפי שהוא תורם למדיטציה, גן זן כזה יש את כל זה. מסורתי או מחדש, מעוצב תחת השמים הפתוחים או בעציצים, הגן היפני מציע כמה וריאציות. והכי חשוב, כל רכיב חייב להביא ערך כלשהו, ​​אשר יתרום לרווחתם של אנשים.

גן-קצף-מינרל-גן-יפני-זן
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 10/17

טחב וגינה מינרליים נועד להיות בלתי משתנה לאורך זמן ועונות. לכן זה לא דורש שום תחזוקה מיוחדת, מלבד השקיית האזוב, טיפול של בונסאי ו raking חצץ.

גן-קצף-מינרליים קטן-גן-יפני-מודרני
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 11/17

שום דבר כמו הגן של מוס ומינרלים להביא אווירה זן לאזור חוצות. שיוך מינרלים עם המפעל מבטיח נווה מדבר אמיתי מזמין מדיטציה להימלט. על הצד הירוק, אזוב חוזר לתוקף בעיצוב מודרני. קל הולך, זה מביא טבעיות והרמוניה לסביבה. למרגלות הצמח, על פסל או על שטיחים חיים, יש אלף דרכים להשתמש טחב כקישוט בגן היפני. אידיאלי לשתילת המפרקים בין לוחות והדגשת נתיב הגן המקורי, צמח מוסב animates הגן נותן הקלה למשטחים חצץ.

גן-קצף-מינרליים קטנים-גן-יפני-אחורי
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 12/17

כדי להצליח באווירת הזן, ניתן לפתח את גן הטחב והמינרלים עם צמחים אחרים האופייניים למרחבים ירוקים ביפן כמו עצים בעננים, אדר יפני, במבוק, קולקיה וכו '. כמובן, אתה צריך לבחור את מגוון בהתאם לחשיפה של הגן. האזוב יתחתן עם משטחי סלע ומשטחים חופשיים על ידי כיסוים בשטיח טבעי וסופר דקורטיבי. כדי להחיות את הגן של טחב ולהתאים אותו, אפשר להסתיר בין המטעים פרחים שונים.

גן-קצף-מינרל-זן-גן-מודרני
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 13/17

מוס וגן מינרלים הוא חלום עבור אנשים רבים מודים כי כיסוי הקרקע לכסות הוא תעלומה. למרות טיפול נאות, תחזוקה ותנאים נאותים, מתברר כי טחב גדל לא קל. עם זאת, המשימה היא אפשרית בתנאי שתבחר את מגוון הנכון להציע את התנאים הדרושים לפיתוח שלה.

גן-קצף-מינרליים קטנים-גן-יפניים-חצץ-סלעים-פסל-זן
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 14/17

אחד היתרונות הגדולים של הגן מוס הוא כי הצמחים שומרים על לחות תוך יצירת סביבה המסייעת להתפתחות של כמה צמחים מושרשת עמוק. קצף ולכן מבטיח ירוק ירוק ואווירה זן תורמת להרמוניה.

גן-קצף-מינרל-פסל-זן-חצץ-לוח
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 15/17

צמח מתמיד ו ירוק, הטחב מזמין את עצמו לגן המודרני שבו הוא energizes את העיצוב ואת מרענן את כולו. הגן של קצף מאפשר כמה וריאציות על פי הטעם האישי ואת אילוצים של הקרקע. אנחנו יכולים לעצב גינה של קצף יפני, מודרני, סלעי, מיניאטורי וכו ' מוס מעריך את החברה של מינרלים המבטיחים ניקוז מושלם. לכן, כדי להצליח בפיתוח של גן יפני ראוי הערצה, יש להקפיד כדי לקשר את הצומח עם מינרל כדי להשיג לפחות נקודה אחת מים שיביא את התחושה של התנועה.

גן-קצף-מינרל-גן-יפן-בפנים
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 16/17

מקום שקט במקום מעולה, גן הטחב והצלחות המינראליות באווירה זן. זה היבט זה מושך מאוד אנשים מחפשים הפייסנות. יסודות חיוניים של עיצוב של גן יפני, קצף ומינרלים הם החומרים המרכיבים את נווה זן קטן המזמין מדיטציה לברוח. ירוק הוא בכל מקום וזה קצף כי הוא לעתים קרובות נוכחות המפעל היחיד. באשר סלעים חצץ, הם נועדו להדגיש את המטעים בהם נקודת מים, או לשרטט אזורים הרמוניים וכרכים.

גן-קצף-מינרל-גן-יפנית-הקרקע קצף כיסוי, חצץ, סלעים
ליצור גן של מוס וזן מינרלים להתחדש באמצעות הטבע גן | 17/17

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

Back to top