דקו גן מתכת כיצד פלדה Corten מתאים לסביבה

גן דקו-מתכת פסלים-פרחוני Corten-קקטוס פלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 1/20


שמורות בעבר אמנים עשירים, יצירות אמנות מתכת זמינים כעת לכל. העבודה של המתכת משתמשת במיומנויות שונות אשר מעניקה לה מראה סופי וקורי מאוד. נכון לעכשיו, האופנה של ברזל חלוד הוא נולד מחדש כדי להקטין את פנים וחוץ קישוט. האופי התעשייתי שלה מוערך מאוד קישוט מפתה על ידי הצד הגלם שלה צבע חם שלה. כזה דקו גן מתכת מעורר נוסטלגיה מסוימת תוך עיבוי רומנטיקה עם החלל החיצון.

דקו-מתכת בגן מספרי פלדת גן-Corten
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 2/20

באשר דקו מתכת בגינה, זה לא בהכרח שמורות קירות ומשטחים שטוחים. להיפך! אחד היתרונות של קישוט המתכת החלודה הוא שהוא מסוגל לתת נפח טוב לכל עם צורות 3D שלה נהנה כושר המצאה מפתיע ריאליזם.

דקו-מתכת-גן-דמוי-תרנגולות-Corten פלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 3/20

תאמינו או לא, חלודה יש ​​צד מאוד המקורי ולכן, אנחנו לא רואים את זה יותר משעמם מאשר קודם. החפצים מתכת חלודה הופכים מתכת דקו גן כמו יצירתיים כמו מפתיע. בעלי חיים, פרחים, פסלים מופשטים וכו ', המותקנים במקומות האהובים על הגן, מאפשרים ליצור אנסמבל אמנותי ואישיותי. לא משנה מה הסגנון שלה, את האובייקט חלוד מבטיח להביא מגע של מקוריות שאין כמוהו על שטח חוצות.

גן פסלי דקו-מתכת, מודרני-תגבה-Corten-פלדה-מטאל קקטוס
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 4/20


כפי שאתה בוודאי יודע, בשנים האחרונות, פלדה Corten יש תפס את עיטור הפנים כמו גם אדריכלות. שום דבר מפתיע כי, הקסם של הישן ואת הצבעים החמים שלה כבר נכס דקו לא להיות מוזנח. אינסטלציה אינסופית, עיצוב הגן קורטן פלדה מתאים לכל סגנון סובלימציה עיצובים עכשוויים בזכות הקסם הטבעי של צבע חלוד שלה.

גן דקו-מתכת פסלים-תגבה-Corten-טורקיז פלדת צבע
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 5/20

קישורים ממומנים

העיצוב מתכת הגינה מוצא את מקומו בכל עיצוב ומאפשר לקשט באופן מקורי הכל ביחד. כאשר מדברים על פלדה קורטן דקו, מתכת חלודה אופנתי מציעה אפשרויות רבות תוך שילוב טבעי עם העיצוב. ידידותית לסביבה אסתטית סופר, פלדה Corten מוכיחה להיות הזדמנות מעולה לקשט את הגן באופן מקורי. אולי, היתרון הגדול ביותר של מתכת חלודה טמון ביכולתו להתאים את הסביבה בהרמוניה.

1

דקו-מתכת-גן ציפור פלדה מזין-Corten
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 6/20


פלדה Corten משלב כמה נראה כי כרגע ביקוש בעיצוב חוצות. טבעי ומפוכח, אופיו המינימליסטי מתרכך בחמימותו. בין אם זה חלק הפריסה של הגן, את העיצוב או ריהוט חוצות, מטא חלוד הוא אמיתי חייב לאמץ עבור עיצוב חוצות מוצלח. בהחלט עכשווי, פלדה מפורסם Corten מסתגל לכל סוגי עיצוב גינה ומרפסת תערובות בהרמוניה עם חומרים אחרים.

דקו-מתכת-גן-פיסול-Corten פלדה, צפרדע אבן
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 7/20


עמיד מאוד ועמיד, החומר נותן מראה אסתטי ייחודי למרחב חוצות לטווח ארוך מאוד. חלודה כי נלחם בכל מחיר בעבר, כרגע אופנתי מאוד. פלדה Corten הוא אקולוגי, אשר יאפשר לך לתת מבט טבעי עוד יותר לגן. לכן זהו החומר החביב על חסידי האקולוגיה.

דקו-מתכת-גן-פיסול-Corten קקטוס פלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 8/20

אם תחליט לאמץ את עיטור גן המתכת, בסופו של דבר אתה נותן את החלל אופי ייחודי, המשלב הן את העכשווית והטבעית. מתכת חלודה היא גם אידיאלית עבור אלה שמעריכים קישוט תוצרת בית. בין אם הוסב לתוך פסלים, חפצים אמנותיים קטנים או ריהוט תעשייתי חוצות, פלדה Corten בולטת כמגמה דקורטיבית מוחלטת עבור הגן של כל סגנון.

דקו-מתכת-גן-פרח-Corten פלדה-קיסוס-פרחים
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 9/20

אם אתם מחפשים רעיונות עיצוב גן מתכת כמו אסתטי כמו מעשי, אנו ממליצים לך לחשוב על המטעים. בין אם הם בית צמחים או לשחק תפקיד דקורטיבי באופן בלעדי, המטעים הם חובה בכל סביבה. על מנת להגדיל את ההשפעה החזותית שלהם לקשט את החלל החיצוני בצורה מקורית סופר, אנו מייעצים לך לטובת המטעים פלדה Corten. פטינה של פלדה Corten evolves לאורך זמן תוך מתן מראה דקורטיבי עוד יותר על המתכת. מינימליסטי אבל חם, פלדה חלודה מתאים באופן מושלם בגנים עכשוויים שם הוא מביא מגע נוסטלגי.

דקו-מתכת פלדה פסלים לגינה,-ציפורים Corten
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 10/20

פסלי הגן המייצגים ציפורים, מביאים למגע של שירה אל החלל. בין אם דרורים, ינשופים, אנפות, חסידות וכו ', הציפורים פלדה Corten הם הבטחה אמיתית של מקוריות ואלגנטיות נצחית. באשר למיקומם בגינה, תנו להם "לשוטט" סביב שביל הגישה, "לנוח" בערוגות פרחים או "להרהר" במים בנקודת המים הדקורטיבית. חנויות קישוט הגן המקוון מציעות מגוון רחב של פסלי גן מתכת חלודים, הזמינים בכל הסגנונות וזמינים במגוון גדלים.

דקו-מתכת-גן-פיסול-פוקס-Corten פלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 11/20

פסלים ופסלים הם בין עיטורים גן המקורי ביותר המאפשרים גננים ליצור נקודת ערעור מותאמים אישית. לפני היציאה לרכישת האובייקט דקורטיבי, קודם כל, יש צורך לקחת בחשבון את הסגנון של הגן. ובאשר לקישוט גן המתכת לאמץ, מתברר כי פלדה Corten מתאים לכל סגנונות. המתכת החלודה, עם הפטינה החמה והמקורית שלה, מתאימה באופן הרמוני לתכנון העכשווי, המינימליסטי או הכפרי.

דקו-מתכת-גן-פיסול-3D-פרחים-Corten פלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 12/20

בראש ובראשונה, ישנן שתי דרכים לשלב פסל לתוך הגן. זה יכול להיות מוצג כך שהוא הופך להיות מרכז הפיתוח. אם רעיון זה מתאים לך, שקול להזמין מקום בולט עבור הפסל. האובייקט הדקורטיבי יכול גם להיות ממוקם מול קיר אחיד אשר ידגיש את היופי המינימליסטי של פסל מתכת חלוד. בנוסף להבאת מקוריות למושג, פסלי הפלדה של קורטן מסתירים את הפגמים של הגדר המבוגרת, למשל. לחלופין, האובייקט דקורטיבי ניתן לשלב את הפריסה בצורה דיסקרטית יותר.

דקו-מתכת-גן-פרחים-מתכת-פלדה Corten
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 13/20

Declinable כדי אינסוף, פסלים גן מתכת לאפשר לכל אחד להתאים אישית את העיצוב החיצוני שלהם בדרך המקורית ביותר. כדי להדהים את הילדים, הורים לעיתים קרובות להסתמך על פסלים בעלי חיים. כלב מקורי, חתול חמוד, ארנבות, ציפורים או פרפרים - רעיונות יצירתיים אינם חסרים! אלה שאין להם אגודל ירוק, הם יכולים ליצור גן דקורטיבי המורכב מפסלי פרחים מתכת. לכן, הגן יהיה קצב יפה בכל עונה.

דקו-מתכת-גן-שוקת-ל-ציפור-Corten פלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 14/20

רעיון נהדר עבור תפאורה גן מתכת, זה מזין ציפור פלדה Corten, הוא אידיאלי עבור כל התפתחות. קבוע על עץ או על הגדר, חפץ דקורטיבי יזמין את החמוד לגינה. שכבת החלודה מעניקה לציפור מגע כפרי מעולה. בנוסף להדהים את הילדים, הציפור תאפשר לכם להתאים אישית את עיטור הגן.

שפיריות-Corten-גדר-עץ ופלדה פסלים דקו-מתכת-גן אפור
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 15/20

מלבד פרפרים, שפיריות ב פלדה Corten הם אלמנט דקורטיבי המקורי מאוד לאמץ כדי להפיג את הרעיון. הסמלים העיקריים של שפירית הם מטמורפוזה, התחדשות וכוח חיובי. אז, זה אידיאלי לאמץ כמו דקו גן מתכת DIY.

דקו-מתכת-גן צלמיות סיר-אפרוחים-Corten פלדה-דקו-קהל-פרחוני
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 16/20

אשר לתפארת המתכת בגינה, האידיאל יהיה להתאים את הסגנון שלו לזה של השלם. כפרי, מינימליסטי או עכשווי, מגוון רחב של בעלי חיים ופרחים מתכת חלודה לעזור לך לשפר את הגן עם העיצוב המקורי שלהם פטינה מעניינת. הפסלים הקטנים הם הדרך האידיאלית להדגיש ערוגה או אפילו לסמן את שביל הגן. כאמור, פטינה של פלדה Corten נותן תחושה נוסטלגי לתפאורה והוא מושלם עבור ריהוט וינטאג 'או כפרי.

דקו-מתכת-גן-פרח-3D-חלודה מפלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 17/20

הפרחים, עם צבעים יפים וריחות שלהם, ליצור גן עדן אמיתי בגינה. אבל מלבד הפרחים הטבעיים, אנחנו יכולים לייפות את שטח חוצות עם פסלי מתכת יצירתי ומקורי. הרעיונות הם אינסוף ואתה יכול לקבל פרח קטן או גדול, כדי לתקן על הגדר או להטביע באדמה. כדי לעורר את עיטור הגן ולתת לו מגע של צבע, אנחנו יכולים לצבוע את הפרח המתכתי באדום, כחול או צהוב.

פאטהד דקו-מתכת-גן גן-Corten חיתוך-פלדה לייזר
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 18/20

Corten לייזר לייזר לחתוך, הכדור הזה הוא מרכיב חשוב של עיצוב הגן. הכדור משחק את התפקיד של דקו גן מתכת עם השפעה חזותית רבה. ומאז הגיאומטריה כבר פופולרי במיוחד בשנים האחרונות, כדור פלדה כדור פלדה Corten מתאים באופן מושלם לתוך הסביבה. בהתאם העיצוב שלה, זה יכול בית מנורה או נר, ובכך הופך פנס כמו דקורטיביים כמו מעשי.

דקו-מתכת-גן-פנס-חיצוני-Corten פלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 19/20

מעשית כמו דקורטיביים, פנסי גינה להביא אווירה רומנטית אל החלל. הגרסאות המסורתיות לתת את הדרך עיצובים פלדה Corten - רעיון מקורי סופר לאמץ בגינה בסגנון כפרי או אפילו מינימליסטי.

דקו-מתכת-גן-Corten אותיות פלדה
דקו גן מתכת או איך פלדה Corten נכנס לתוך הסביבה המודרנית גן | 20/20

רעיון של עיטור מתכת בגן המקורי המקורי, מכתבי פלדה Corten להזמין את עצמם בחוץ כדי להשלים את העיצוב. פטינה אלגנטית של ניגודים מתכת חלודה עם אלמנטים בטון בגנים עכשוויים טיוח הסופי מעניין מאוד ומודרני. פשוט מאוד אלגנטי, קישוט זה מתאים לכל סגנונות וטעמים.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 16 =

Back to top