גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני

גן-קיץ-רעיונות-מרפסת
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 1/17


לדעת איך לחבר את הגנן הקיץ שלך לא קל. שילוב של פרחים עונתיים יפים ביותר לעשות hotpot פשוט ריחן קצת ריחני הוא אפילו פחות. כמו כולנו, הפרחים זקוקים למינון טוב של אור השמש, לפרוח ולהקסים אותנו בצבעים היפים שלהם עם השתקפויות מבריקות. איזה פרחים קיץ לבחור ליצור מטעים צבעוניים? כיצד למקם את סירים הקיץ כדי להפוך את שטח חוצות לגן נוי יפה? בחירת פרחים עונתיים הנכון לא מספיק כדי להצליח ביצירת גן הקיץ. אתה צריך גם להכיר כמה כללים בסיסיים על גידול בסירים. אז, אם אתה נחוש כדי revamp שטח חוצות שלך על ידי ההלבשה חבורה של מטעים מאוכלס עם פרחים בקיץ, רק לקחת השראה מ -20 יצירות שלנו לנשום את שפע של צבעים הקיץ .

גן-מרפסת רעיונות הקיץ
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 2/17

מטורף הקיץ מוצלח היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר לייפות את כל תחומי החלל החיצוני שלנו. אם כדי ליצור המשכיות חזותית של האסתטיקה ביותר או כדי להדגיש אזור מסוים, הבחירה של מגוון יפה של פרחי הקיץ הוא מובן מאליו. אילו סוגים יכול להביא מגע של צבע לגינה שלנו? קרא את השורות הבאות בזהירות כדי ללמוד את כל ההרכב של גנן קיץ מוצלח.

גן-קיץ-גן-תפאורה
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 3/17

לא משנה מה גדלים, צורות, צבעים או ריחות, צמחים הקיץ מכיל להדהים אותנו עם תנוחות מלכותי שלהם. לכן אין זה מפתיע כי לעתים קרובות אנו נופלים על אלה פלאים לקחת את הצורה של פרחים נופלים, צמחי כיסוי הקרקע או עשבי תיבול. בהתאם מקום פנוי, אנחנו יכולים בקלות להתאים את סגנון הגנן הקיץ שלנו המוטל על שטח חוצות. פשוט לעשות את הבחירה שלנו וזהו. אין ספק, בין כל כך הרבה זנים יפים להפליא, עושה את הבחירה של אחד נראה כמעט משימה בלתי אפשרית. פוקסיה, calibrachoas, גרניום, צמחים פורחים בגוונים זהובים, הערבות שלך להוטים לקבל בברכה את כל המינים האלה של יופי שאין שני לו.

גן-רעיונות-קיץ-גן חצר
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 4/17


פלפונים מוזהבים, עלים אוויריים, פרחים קטיפתיים או שיחים משוננים .. גנן הקיץ שלך יכול לארח את כל הזנים האלה, ללא יוצא מן הכלל! עמותות רבות מעוררות את דמיוננו ויצירתנו, במטרה ללדת שילוב ייחודי. גנן קיץ שיגיע למקור של גן שנראה כמונו. זוהי מטרת משימתנו: לחשוף את סודות הגן שמכבד לא רק את עקרונות הגינון, אלא גם מביא בחשבון את התפיסות האסתטיות של כל אדם.

מרפסת-פרחי קיץ נוטע רעיונות
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 5/17

קישורים ממומנים

בואו נראה עכשיו איך לבחור פרחים עונתיים כדי לחבר את הגנן הקיץ שלנו. הצבעים של הווריאציות לעולם אינם ממצה. אתה רק צריך להיזהר לא לעשות סיכויים על ידי הימנעות שילובים רעים. לגבי הבחירה של פרחים וצמחים, יודעים כי רוב יצירות הקיץ תמיד להציג את היופי הנצחי של pelargonium, המכונה "גרניום". כל גנן קיץ שמכבד את עצמו, חייב לארח לפחות כמה מן המינים האלה במבט המלכותי.

1

רעיונות שוחד גן-קיץ-דקו
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 6/17


כמה קריטריונים לשקול בעת בחירת הצמחים עבור potées שלך. המיקום שלהם הוא חלק ממנו. זה על פי התערוכה של המקום שבו אחד רוצה למקם את המטעים שלנו, כי אחד בוחר את הצמחים והפרחים של העונה. סידורי פרחים מבוססים תמיד על פני השטח ועל הכיוון של המיקום הנבחר. במילים אחרות, הגנן הקיץ שלך יכול רק להכיל קומפוזיציה של פרחים מותאמים לתנאי מזג האוויר בחוץ. אם יש פרחים רבים שנהנים קרני השמש, יודעים שיש כל כך הרבה סוגים אחרים שאינם תומכים חום מופרז. זה האחרון ולכן צריך מקום מוצל למדי.

מרפסת גן-קיץ-רעיונות-דקו
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 7/17


אם אתה בוחר את הצמחים מעריצים את השמש, אתה חייב להציב את המטעים הקיץ שלך במקום שטוף באור. לפני שתמשיכו לשלב זה, שימו לב למפעלי השמש שיכולים לשמש לחוקה של גנן קיץ. צמחים אלה יהיה, כמובן, להיות בעלי ברית שלך במשקל ביצירת פסטיבל צבעוני המורכב hotpot צבעוני. כדי להביא פתק של עליזות למרפסת, המרפסת או המרפסת, אל תהססו לערבב מינים כגון אנטמינים, גזניה, אוסטאוספרמום, euryops, ולבנה, פטוניה או קיסוס גרניום.

גנן'été déco-idées-fenêtre
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 8/17

לקשט את הגנן הקיץ שלך עם ארבעה או חמישה מינים שנבחרו על פי ערכת הנושא. הגנים המודרניים מעדיפים קומפוזיציות גרפיות נטולות פנטזיות צבעוניות. לעומת זאת, יצירת מרחב ירוק של השראה אקזוטית היא הרמונית כמו עשירה בגוונים מתלהבים. לכן, אל תהססו להכפיל את סידורי הפרחים שעולים עם עליזות והומור טוב. אותם הכללים חלים על צמחים בצל.

רעיונות גן-קיץ-גרניום
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 9/17

כמה צמחים בקיץ להסתגל למקומות מוצלים. אלה הם המינים שאתה יכול להשתלב בגן הקיץ שלך, גם אם זה לא בר מזל מספיק כדי ליהנות קרני השמש: בגוניה פקעת, פוקסיה, hosta, חזה כחול, periwinkle, impatiens, lobelia ו cutterroat. שנבחרו עבור הפריחה המרהיב שלהם, זנים אלה יהיה לפתות אותך עם העלווה שלהם עם השתקפויות הן בהירות מנצנץ.

גן-קיץ-רעיונות-טיפים שוחד
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 10/17

מעז צבעי טוניק כדי להתאים אישית את המטעים הקיץ שלך! עם קצת פנטזיה וכף טובה של רעיונות מעוררי השראה, פרחים עונתיים להתחתן לתת לנו פיה חוש הריח אמיתי! רק באמצעות מגוון הצבעים המפורטים מינים, אתה יכול לתת דחיפה סידורי פרחים כבר קיים. אם המטעים הקיץ שלך יש מראה גרפי או מבט אקזוטי, לא לקמץ על הצבעים זועף להגדיר עיצוב מלא אופי.

רעיונות גן-קיץ-פרח-סיר
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 11/17

לקבלת אפקט אוורירי ואווירה טבעית, לכו לצמחים בצבעים בהירים. מושלם עבור concocting גנן הקיץ בהשראת בסגנון סקנדינבי, צבעי טוניק הם מקור של שמחה ואושר. כל כך הרבה כדי להכפיל אותם שלנו potées, מרפסות ו planters.

רעיונות גן-פרחים-DIY-קיץ
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 12/17

לא משנה מה הסגנון, הגנן הקיץ שלך לא צריך חוסר חיוניות. זה תלוי בך כדי להדגיש את diapré העלווה של המינים האהובים עליכם על ידי מימוש גוונים דינמיים או ניגודים הרמוניים. כדי להקל על ההשפעה הדרמטית של האסוציאציות האלה, אתה יכול להוסיף קצת לבן או בהיר בז '. פרחים בצבע בהיר יש את היתרון של שיפור הנכסים העיקריים של חבריו תוך הפחתת המראה הכללי של סידור פרחים.

גן-קיץ-רעיונות-ארץ
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 13/17

עבור גנן הקיץ שלך לקחת צורה של יצירת מופת של אמנות מופשטת, לתת לה הרכב צהוב, אדום וכחול. למה להתחתן עם שלושת הצבעים האלה? כי אנחנו אוהבים את החיוניות של צהוב אשר מתחתן להפליא עם חיוניות של אדום ושלווה של כחול. אם אתה רוצה להאיר את הקומפוזיציות שלך עם השתקפות סגול, שום דבר כמו כמה נגיעות של צהוב השמש ואתה עשית. כדי להוסיף חומר נוסף סידורי פרחים חסרים נפח, שקול להוסיף מינון טוב של verbena.

גן-קיץ-פרחים-צמחים
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 14/17

האם אתה חולם על גן צבעוני ששומר מקום מיוחד לכל אחד מרכיביו? אז, להמריץ יצירות אשר נשבע על ידי גיאומטריה ופיכחון. אתה צריך תערובת של צמחים פורחים ומינים עם עלים ירוקים, אשר מבטיח עיבוד עדין ביותר.

גן-קיץ-מול-דקו במרפסת
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 15/17

להיות מודגש על ידי ערבוב המודרניות והקלאסיציזם. שחק את כרטיס המקור ואת התבלינים את המסורתי רוח סידורי פרחים. בתור התחלה, אתה יכול לנסות לשבור את המונוטוניות כי שולט בחוץ. זה אומר שאתה צריך לקצב את הקומפוזיציות rectilinear נוספת. רמז לפנטזיה לא יפגע בגנן הקיץ שלך.

גן-רעיונות-קיץ-קומפוזיציות
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 16/17

אם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לערבב את הניגודים, אנחנו יכולים גם לערבב ז'אנרים. למה לא לקשט את המטעים הקיץ שלך עם הרכב טיפוסי שיביא את מלכות של צמחים גבוהים? תארו לעצמכם סטגינג המקורי לחלוטין. אנו מציעים להגדיל את הסיר על פי בחירתך עם מבחר של עשבי תיבול. צמחי תבלין חלופיים וירקות צבעוניים.

גנן'été déco-vélo-idées
גנן קיץ 20 רעיונות DIY ליצור גן עדן פרחוני גן | 17/17

לבסוף, את העיצוב של גנן הקיץ יכול להיות בעל חשיבות רבה על המראה הכללי של קישוט חוצות. לייפות את פרחים עונתיים של בגד מגוונים כמו עלים הפיות שלהם. סיר קרמיקה מזוגג, מגש טרקוטה, מחזיק כלי רוח מינימליסטי, בחר דגם של מכולה שתשים עליו את העיניים.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Back to top