גן נוי 18 הצעות עיצוב אופנתי

גן-קישוט-אנגלית-סימטרית-מרצפת פרחים
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 1/18


היום, Deavita יראה לך כמה דרכים חכמות לבנות גן נוי הן אסתטיות והן אופנתיות. מגוון של פרחים וצמחי נוי, רעיונות עיצוב אמנותי טיפים הגינון כדי להתאים אישית את החלל החיצוני הם הנושאים נדון בפרסום הנוכחי. על מנת לעזור לכם לתת סגנון מסוים לגן נוי העתיד שלך, אנו נראה לך 18 דרכים שונות כדי להפוך את החלל החיצון לתוך פינה קסומה. ההוכחה בתמונות!

גן נוי נוי, מעשי ופונקציונלי!

גן-box-קישוט-לגזור-ספירלה-מרצפת מרבדי פרחים
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 2/18

אם אתה מחפש רעיון נהדר לבנות גן נוי, הגעת למקום הנכון. Deavita יש concocted מתכון יפה של גנים של סגנונות שונים. עבור חובבי עיצוב קלאסי, הכנו כמה דגמים של גנים בצרפתית ובאנגלית. אלה שאוהבים את הסגנון אסיה יכול בקלות ליצור גן יפני או סיני, בעוד DIYers מומחה יכול לעלות על הקמתה של גינה אישית!

גן נוי קלאסי או מודרני יותר?

גן-קישוט-פרחוני-עיצוב-רעיונות-מגמה
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 3/18

מהו גן נוי? לכן, ישנן מספר הגדרות המתארות את הגן נוי כמרחב של תכנון תרבות הצמח שבו קווים סימטריים, צורות מאסטרים וצבעים הרמוניים הן מילות המפתח.

טיפים וטריקים ליצירת גן יפני בסגנון נוי

גן-קישוט-אנגלית-box פרח-הסמטה-אבן
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 4/18


כמובן, הגדרה זו נותרה גדולה מספיק כדי לתת לך את ההזדמנות ליצור גינה שיתאים באופן מושלם את העיצוב האסתטי שלך. באופן כללי, גינה נוי יפה כולל נוכחות של שיחים נוי בכל צורותיהם היבטים שונים.

תביאו שלווה ורוגע לגן נוי אסייתי!

1

גן-קישוט-פרחים-אדום-arbiustes-box-גשר דקורטיבי
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 5/18

קישורים ממומנים

בעת בחירת שיחים נוי שלך, עליך לבחור אותם בהתאם לגודל שלהם, צללית ופריחה. אל תשכח לשים לב לעלווה, מרכיב חיוני להצלחת הפרויקט שלך. לטובת מינים עם עלים המתאימים לסגנון שאתה רוצה לתת לגן נוי שלך.

גן נוי מעוטר בגשר מיני אלגנטי מעץ מלא

גן-קישוט-פרחים-ורדים-אקזוטי-צמחים-עץ גשר
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 6/18


כפי שהבנת, אתה יכול לקשט את הגן נוי של סגנונות שונים בהתאם למרחב ואת הטבע של הארץ שלך. כדי לפתח גן זן, סינית או פרסית, עליך להעדיף צמחים עם פיכח ונקי. כנ"ל עבור אובייקטים ואביזרים דקורטיביים: חלוקי נחל, חצץ, חול, פסלים זן ...

סימטריה מבוקרת וצורות מאולפות ליצירת גן נוי בסגנון צרפתי!

גן-box-קישוט-לבנדר-לגזור-סימטרי
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 7/18


אחד היתרונות הגדולים ביותר של הגן נוי הוא שזה יכול בקלות לדמיין, לא משנה איפה אנחנו חיים. אם בלב העיר קוסמופוליטית או בכפר קטן מנותקים מן הציוויליזציה, אתה תמיד יכול ליצור גן פרחים צבעוני!

ליצור מיטה יפה של פרחים נוי בלב הגן שלך!

גן-קישוט-דשא-פרחים-דשא-שיח
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 8/18

מה הם הסודות לייפות גן נוי שלנו? אנחנו צריכים להתערב על הרכב פרחוני עניים בצבע או, לעומת זאת, עדיף ליצור ערוגת פרחים מעוטרת עשירה עם שברים צבעוניים? אז הבחירה של צמחים ופרחים היא בחירה אישית מאוד קשורה לתפיסת היופי שלך. אבל, דבר אחד בטוח - זה תמיד נחמד לייפות שטח חוצות שלה עם זנים שונים של פרחים אקזוטיים, בשרניים ושיחים נוי.

שיחים פורחים, פרחים אקזוטיים ועסיסי לאווירה טרופית!

גן-קישוט-אקזוטי-צמח-אווירה טרופית-צריף
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 9/18

כדי ליצור גינה נוי אקזוטי בו זמנית, אתה יכול מעז תפאורה כי הוא יוצא דופן! אין יותר מאשר גינה בצבעים תוססים, משופרת על ידי שילוב של צמחים אקזוטיים ואביזרים אמנותיים.

תן מבט מלכותי לגן נוי שלך!

גן-קישוט-פרחים בצבע בסמטת מזרקה
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 10/18

האם אתה מחפש רעיון מקורי כדי ליצור גינה נוי ייחודי? אז, כדי להפוך את החלל החיצון לתוך פינה פרחונית, אתה צריך הרבה דמיון! עבור כל השאר זה פשוט: מוטיבציה קטנה, קצת מרפק שומן ואת הטריק יהיה שיחק!

נסה שילוב נחמד של צבעים נוצצים כדי להגדיל את הגן נוי שלך!

גן של'ornement idées-conception-originale-artistique-tendance
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 11/18

ישנן דרכים רבות ליצור גן נוי המותאמים לגודל הארץ שלך: אתה יכול לעשות ערוגות פרחים יפות, ערוגות פרחים מלכותי, הטלת יצירות צמחים וכו 'לפני מקבל את הידיים מלוכלך , עליך להגדיר את הסגנון של הגינה שלך: קלאסי, מודרני, מינימליסטי, אקזוטי, טרופי, אקלקטי, פראי ...

גרניום בוורוד, סגול וכחול לאווירה רומנטית

גן-קישוט-גרניום סגול-ורוד-כחול-קומפוזיציות
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 12/18

רוצים אווירה רומנטית ותפאורה בוקולית? אז לערבב את הצמחים עדין עם פרחים מתוקים: פטוניות ארגמן, גרניום ורוד, חרציות צהובות יום ראשון, ציפורני חתול, ורדים וכן הלאה.

תעז שילוב נחמד של שיחי נוי ופרחים עדינים כדי לייפות את הגינה שלך!

גן-קישוט-פרחים-שנתי-palntes-ירוק-מסיבי
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 13/18

כיצד להמשיך אם יש לך שיפוע? במקרה זה, אתה יכול להפוך את החסרון הזה יתרון לבנות גן נוי משופע. בחר בקפידה סוג של עפר מותאם לניטור הקרקע שלך ואת הזכות הצמחים אשר יוכלו להדגיש את שטח תלול שלך.

כיסא ירקות, פרחים רבגוניים וצמחי כיסוי קרקע

גן-קישוט-צ'יליאני-פרחוני-פרחים-ורוד-סגול
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 14/18

לגבי המטע, עליך לבחור זנים לפי העונה ואת הכיוון של הארץ שלך: עשב לימון, אגבה coelus, במבוק, dipladenia, אנתוריום, יוקה ..

גן נוי - עשה זאת בעצמך - אופניים המעוטרים עם עציצים צבעוניים

גן-קישוט-מרוצפת עציצים הסמטה-נטע-אופניים
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 15/18

אם אתה לא בר מזל מספיק כדי לקבל פיסת קרקע גדולה לבנות גן נוי בגודל מרהיב, יודע שאתה יכול להשתמש ביצירתיות שלך להפוך אובייקט למחזר לתוך גנן אמנותי או הסיר המקורי. אז אתה רק צריך להתקין את צמחי נוי!

עגלה דקורטיבית מעץ גולמי עם פרחים צבעוניים

עץ דקורטיביים בגן-קישוט-פרחים-צבעוני-טַיָל
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 16/18

מעל עדיין רעיון נחמד כדי להתאים אישית את הגינה נוי: להתקין עתיק מחפש עגלה דקורטיבית הכתר אותו עם פיצוץ של פרחים ססגוניים, אשר יחיה את האווירה תוך הבאת נופך של עליזות לביתך. דקו.

יצירת גן נוי על המרפסת ולהתאים אישית את העיצוב שלך בחוץ!

גן של'ornement terrasse-extéirieure-mobilier-métal-fleurs-pots
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 17/18

אתם רוצים לבנות גן נוי, אבל יש לכם רק מרפסת קדמית? הרעיון הראשון שעולה על הדעת הוא לעצב קיר צמחים באמצעות עציצים ישנים שלך? חדשות טובות: הרעיון שלך הוא גדול יותר! רק הקפד להציג את יצירות העתיד שלך: הימור על מטעים עיצוב או להציג עם כמה סירים כדי להתאים את צמחי נוי שלך.

גזע עץ לבוש בשתי שערות של פטוניות ורודות וסגולות

גן של'ornement tronc-arbre-pétnias-violacés-roses-rouges
גן נוי 18 הצעות פריסה אופנתי גן | 18/18

לבסוף, טיפ אחרון לסגור את הנושא: להתקין גזע עץ תחת ההשעיה יפה של petunias צבעוניים כדי ליצור את הרושם של "גזע פרחוני". אם החלל מאפשר, אתה יכול גם לעשות עץ אקזוטי סורג כי יהיה בית המטפסים שלך מטפסים.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 32

Back to top