איך לעשות גינה מים – טיפים ותמונות

איך לעשות גן מים עשב
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 1/11


בריכה או בריכה בגינה, זהו אחד החלומות של גננים. אבל איך לעשות גינה מים? בריכת המים יכולה להפוך למרכז מעולה של הרכב שיצרת. עיטור, עם זאת, צריך להיחשב בזהירות, כמו גן כזה מציע תנאים מסוימים, שבו כל הצמחים לא יוכלו לגדול. תפקיד שלא יסולא בפז בקישוט ביצות ניתן לצמחים כגון איריס ורדים לאדמה לחה. מראה המים תמיד מתאימה באופן מושלם לטבע שמסביב, יוצרת הרמוניה ויופי, ממלאת את הגן.

איך לעשות גינה: תוכנית לפני

איך ל-גן-בריכה-צמחים
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 2/11

השטח סביב המאגרים הטבעיים הוא כמעט תמיד רטוב וביצה. צמחים אופייניים צריך להיות נטוע באזורים לחים רטובים. אם יש לך ביתן או ספסל ליד זה, מכוסה צמחים מטפסים, אתה יכול ליצור מקום אידיאלי עבור הרפיה. אם גופת המים ממוקמת בתחתית החצר, האווירה בגן יכולה להיות מונעת על ידי גדר בצורת קשתות, מכוסה צמחים - זלזלות, כשות, גפנים בר, אפונה מתוקה, נסטורטיום ואחרים . כדי לקשט את זה פינה רטובה, שקול רב פורח רב שנתיים ושיחים נוי. המגע הסופי של הפיתוח הוא מוצלח עם גידור של שיחים - ויברנום, פילדלפוס (מזרק), עוזרד. אל תשכח לספק את התאורה בחוץ מתאים כל כך יפהפיות אלה נראים בבירור!

איך לעשות גן מים: להגדיר את אזורי

איך ל-גן-מימית-ברכת צמחים
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 3/11

ניתן לחלק את הקרקע סביב אגן המים לשלושה אזורים לפי מידת הלחות:

1. אדמה רטובה - אגן המים וחלקו החוף הרדוד, בעומק של 10-40 ס"מ

2. רטוב ליד המים

3. אזור יבש עם אדמת גן רגילה לעצים צמחים עשבוניים רב שנתיים

יש צורך לספק מסלולי הליכה, הבטחת גישה למקום ידידותי זה ואת הטיפול של הבריכה והצמחייה. זה אתר מדהים דורש בחירה סבירה של צמחים לתנאים רטובים. אם המים בבריכה אינם נפוצים, בדרך כלל צמחים ימיים גדלים בסירים וסלים. על שפת הבריכה, באדמה הלחה, ורדי הביצה מרגישים נפלאים. הם יוצרים קשתות יפות. פני המים משקפים את הצורות היפות של הצמחים, את הענפים המעוקמים בעדינות ואת הפרחים שלהם. ורדים הביצה פורחים במשך 6 שבועות לנשוף טעם עדין. לידם פרחים צהובים וכתומים בהירים של התותחים הגדולים.

1

בחרו צמחים עם תקופות פריחה שונות

איך לעשות מיני מים מפל מים
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 4/11


איך לעשות גינה מרשים עוד יותר? אם יש לך זרם בחצר, משחק המים יהיה ראוי לציון במיוחד. טווח הצמחייה של אזור החוף, שבו עומק שכבת המים יכול להיות עד 5 ס"מ, כולל: איריס ביצה, ולבנה, שרכים, וכו ' הרחק מן הקצה אנו שותלים את הקוצים, הריבס, הריח, השרכים. נפלא עבור קרקעות רטובות הם הצבעים השונים של עלים hosta. עבור קומפוזיציה להיות מרשים, עם זאת, לבחור צמחים עם תקופות פריחה שונים, כגון spirea, filipendula, daylilies, גרניום ועוד. הפרחים של astilbes, קשתית העין, וכו ', משתקף במים, יציע מחזה יפה.

גן הנוף לאורך החוף

איך לעשות מים בגן צמחים
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 5/11

קישורים ממומנים

עם הצמחים באזור הבא, בדרך כלל, את הסיום של אזור החוף הוא מוצלח. בכל אביב צמחו הפרחים הצהובים הבהירים והזהב של הביצה. לאחר מכן, הפרימוסים פורחים, בקיץ, איריס, callas, rodgersias, שרכים וראברב שנותנים מראה ייחודי לגן המים. הצמחים באזורים רטובים של הגן דורשים טיפול נוסף. במהלך עונת הגידול יש צורך להבטיח לחות קרקע קבועה. בעת בצורת, כאשר המצע מתייבש במהירות, הצמחים צריכים להשקות לעתים קרובות.

רעיון אלטרנטיבי סופר חלופי למי שאין לו גינה!

איך לעשות גינה מים מקורה
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 6/11


לבן, השקה, שושן, מיני, מימי, גן, פרוח, סיר רעיון-מיני-גן-מים-סיר פרחים
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 7/11


גן מים מקורה ואקווריום יצירה-מים-גן-פן רעיון
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 8/11

איך לעשות גן מים קומפקטי בחצר

איך לעשות גינה מיני גינה חצר
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 9/11

איך ל-ברכה-מימית וצמחי נוי
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 10/11

איך לעשות מזרקה גן מים
איך לעשות גינה מים - טיפים ותמונות השראה גן | 11/11

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

Back to top