ביצים פסחא קישוט באמצעות צבע אקרילי

עיטור ביצים פסחא נייר-בועה אקריליק-ציור
עיטור ביצה פסחא: טכניקות עם צבע אקרילי בית | 1/8


הנה כמה טכניקות מעניינות אתה יכול להשתמש כדי לקשט את הביצים הפסחא שלך. הרעיונות הבאים הם סופר קל לחקות כפי שהם רק דורשים צבע אקרילי ופריטים יומיומיים, כי אתה כנראה יש בבית. גליון נייר אלומיניום, פיסת בועה, קרטון גלי, חוטי רקמה ועוד. אלה הם רק חפצים פשוטים שיעזרו לך במהלך ביצים פסחא קישוט עם צבעים אקריליים.

1. ביצים פסחא קישוט באמצעות רדיד אלומיניום

קישוט פסחא ביצים ציור-אקריליק נייר- alu
עיטור ביצה פסחא: טכניקות עם צבע אקרילי בית | 2/8

שיטה זו של קישוט קל מאוד. כדי להשיג זאת תצטרך רק פיסת נייר alu, צבעים אקריליים שונים, כמובן, ביצים מבושלות. קודם כל יש צורך לקפל את הסדין תוך הקפדה לא לקרוע אותו. לאחר מכן, באופן חלקי לכסות אותו עם כל צבע של צבע אקרילי לעטוף את הביצה בו. תנו לצבע לעבוד כמה דקות ולהסיר את הביצה מהעלה. תן להתייבש. אם אתה רוצה, אתה יכול לחזור על התהליך עם צבעים אחרים כדי לקבל ביצה חג הפסחא ססגוני.

2. קישוט ביצה פסחא עם עטיפת בועה וצבעים אקריליק

קישוט פסחא ביצים ציור אקריליק-נייר הבועה
עיטור ביצה פסחא: טכניקות עם צבע אקרילי בית | 3/8

טכניקה זו דומה הראשונה. ההבדל הוא שבמקום להשתמש בנייר אלומיניום, אנו משתמשים בעטיפת בועה וצבעים אקריליים תמיד. חותכים חתיכת בועות ארוכות, צר, ומפזרים כל בועה עם צבע על פי בחירתך. עכשיו, בזהירות לעטוף את הביצה על הלהקה כך הנקודות מודפסים על הקליפה. תן להתייבש לחלוטין וחזור עם צבע שונה.

3. צור בעלי חיים ואנשים עם טביעות אצבע

עיטור פסחא ביצים ציור אקריליק טביעות אצבע
עיטור ביצה פסחא: טכניקות עם צבע אקרילי בית | 4/8


הנה, הילדים יהיו סופר מתרגש להשתתף! הפוך טביעות אצבע על הקליפה באמצעות צבעים. עבור כל השאר, זה תלוי לחלוטין על הדמיון שלך. מה דעתך על פנים נחמדים או חזיר קטן וחמוד? אתה יכול, כמובן, לשנות את הגודל, לתפעל צורה קטנה או להשתמש בכל האצבעות. צייר את השאר עם סמן קבוע. יצירת ארנבות, פרחים וגוזלים, כולם בהרמוניה עם המפלגה!

4. לקשט את הביצים עם קרטון גלי

1

קישוט פסחא ביצים ציור אקריליק קרטון, גלי
עיטור ביצה פסחא: טכניקות עם צבע אקרילי בית | 5/8

קישורים ממומנים

חזור על הטכניקה עם לעטוף את הבועה, אבל הפעם, להשתמש קרטון גלי.

5. קישוט בצבעי אקריליק וחוטים

קישוט פסחא ביצים ציור אקריליק חוט צמר
עיטור ביצה פסחא: טכניקות עם צבע אקרילי בית | 6/8


השתמש חוטי צמר, מחרוזות וכבלים דק להשאיר דפוסים חמודים על הקליפה. טובלים את החוטים בצבעים שונים ועוטפים אותם סביב הביצה. הסר את החוטים ונתן לצבע להתייבש היטב, לפני החזרה עם צבעים אחרים.

עיטור הפסחא ביצים ציור-בועות נייר
עיטור ביצה פסחא: טכניקות עם צבע אקרילי בית | 7/8


אתה יכול, כמובן, לשלב את הטכניקות השונות כדי לקבל תוצאות טובות יותר. לדוגמה, הדפס דשא ירוק על החלק התחתון של הקליפה באמצעות טכניקה עם קרטון גלי. לאחר מכן להוסיף שמש באמצעות טביעת אצבע שלך צבע אקרילי צהוב. תן חינם לרסן את הדמיון שלך וליהנות בזמן לקשט את ביצי פסחא. הפתעה יקיריכם על ידי הצעת אותם ביצים שיש לך מעוטר יפה בעצמך. הם יהיו מאושרים לחלוטין!

ביצה פסחא ציור-רעיונות קישוט אקרילי
עיטור ביצה פסחא: טכניקות עם צבע אקרילי בית | 8/8

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − 95 =

Back to top